ידע
להצליח
⭐⭐⭐⭐⭐
הדפסה Inception - הסרט ✔הערה: קיימת פסקה המסומנת בברור בהמשך, העשויה לפגום בהנאה מהסרט עבור מי שטרם ... - ידע להצליח, התפתחות אישית, מודעות עצמית התחייבות ...
הצטרף לחברים באתר!
שם
סיסמא
לחץ כאן
להתחבר לאתר!
💖
הספרים שמומלצים לך:
להצליח בחיים
ולהיות מאושר!


🖶 Inception - הסרט

הערה: קיימת פסקה המסומנת בברור בהמשך, העשויה לפגום בהנאה מהסרט עבור מי שטרם צפה בו.

"הטפיל שההכי מסוכן לאדם, הטפיל שהכי קשה להיפטר ממנו, הוא רעיון. רעיון ששתול בתודעתך.. שמשתלט עליך, על תפיסת קיומך, ועשוי לקחת ממך הכל. גם את חייך" (מתוך הסרט).

לכל אחד מאיתנו, יש לא מעט רעיונות שהושתלו בתודעה מגיל צעיר. לא רעיונות שלנו. רעיונות שכילדים למדנו להפנים. חלקם מכתיבים התנהגות, תפיסת עצמי, רעיונות שמגדירים את תקרת הזכוכית שלנו... הסרט מראה לנו כי כדאי להשקיע בעריכת שינויים ברעיונות טפיליים אלו, כי רק כך נוכל לפעול במציאות מתוך חופש אמיתי, עצמאות רעיונית והגשמה אישית.

במה תבחר / י במציאות או בחלום?

איפה תבחר / י להיות - במציאות או בחלום? למה תאמין?

אם הטכנולוגיה תאפשר יום אחד להישאר משך תקופת חיים שלמה, בחלום לבחירתך, לאיזה חלום היית מכניס/ה את עצמך? לכמה זמן?

האם ניתן להתקיים במספר מימדים במקביל?

הסרט מתמודד עם עובדה מאוד קשה לעיכול, מתקדמת, אך מציאותית... שניתן להתקיים במספר מימדים במקביל.. עצם הימצאותי בחלום של מישהו או של עצמי, מקיימת אותי בזמן נתון ביותר ממימד אחד. כך גם מתקיימים גיבורי העבר בהווה, בשעה שהם מוצגים בדמיוננו, בחלומותנו, בסרטים מעל דפי ספרים וכד'. רעיון הקיימות כמוכלות בתוך מודעות חיה, הוא רעיון מתקדם ומשמעותי ביותר.

שלב מתקדם מזה הוא פיתוח היכולת להפיח את מודעותך בגוף החלום שלך, גופך המתקיים בדמיונך כשאתה במצב חלום, וכך להפוך אותו לנשלט מכוח מודעותך. 'אומנות החלימה', כך מכונה ע"י המכשפים הטולטקים השגת שליטה בגוף הנחלם. היות ובמימד החלום לא קיימים חוקי הזמן המרחב וההיגיון המקובלים, הרי שניתן לעשות בזמן קצר מרחקים גדולים, לעוף וכד'.. מה שיכול להיות עוצמתי ביותר. נושא זה ראוי לחקירה מעמיקה.

השתקפויות מהתת - מודע

הרעיון כי אנו חווים במציאות (כמובן שגם ב'מציאות' הנחלמת) השתקפויות של עולמנו הרגשי הלא פתור, אינו חדש. למעשה הוא הבסיס לכל העבודה הפסיכולוגית הטיפולית.

אנו משחזרים יחסים לא מוצלחים ושלא הועילו לנו בעבר, בעיקר מתקופת הילדות, מול בני זוג בהווה, מול ילדנו מורינו והבוסים שלנו בעבודה כיום. בכך טמון פוטנציאל ההתפתחות שלנו: ע"י שאנו משחזרים מצבים מהעבר מול אנשים בהווה. למה שנעשה זאת? כדי לנסות להשיג שינוי ביכולת התפקוד, התגובה, שינוי בעלילה, התקדמות באותן חוויות ישנות החרותות בגופנו הנפשי מאז.

כמטפלת, אני מלווה אנשים בתהליך שמשנה את התייחסותם לגבי מאורעות משמעותיים. אט אט המאורעות נחווים עם פחות 'תוקף', וניתן לראותם כהשתקפות אמונות ורעיונות פנימיים שלהם. רעיון זה כה מרכזי, עד שהפנמתו המלאה מאפשרת לאדם לשנות כליל את מציאות חייו. מדוע? כיוון שנובע מרעיון זה, כי שינוי האמונות, יביא לשינוי במציאות החיצונית אותה אנו חווים. ומי לא היה רוצה לשלוט במציאות חייו?

התמרת הזיכרון הלא מוצלח מול 'האנשים הישנים' (בד"כ יהיה זה אחד ההורים או שניהם) בתחושות חדשות שנבחר, למשל של ניצחון ויכולת, היא הדרך ליצירה עצמית של המציאות.

זה ניתן, למשל ע"י אימוץ פרשנות חדשה לעובדות הידועות הישנות. דוגמא טובה לכך מראה הסרט, ובכך גם נעוץ כוחו של טיפול נפשי:

(אזהרת ספויילר - מי שלא ראה ניתן לדלג על דוגמא זו (

במקום להאמין ב "אני מאוכזב ממך" באה הבחירה להאמין ב "אני מאוכזב שניסית להיות כמוני".. מכאן באה קשת שלמה של אפשרויות חדשות, האדם חופשי עכשיו להיות הוא עצמו ולאפשר את בחירותיו.

עניין של גישה

גיבור העלילה קוב, מוכן לעשות הכל ולשלם כל מחיר, כדי לשוב למציאות חייו שבפניה נחסמה ממנו הגישה. בכוח החוק, נאסר עליו ליטול חלק בחיי ילדיו. דווקא הוא, בעל גישה מהירה לכל ארץ כמעט, בעל גישה חופשית לתת מודע של כל אדם.. גישה לקחת חלק פעיל בחלומות של אנשים, ברגע שמוצעת לו ההזדמנות, הוא מוותר על הכל כדי לחזור למציאות האחת שיש בה משמעות אמיתית לקיומו. בחירה זו, מראה עד כמה עולה המציאות על כל דמיון.

ניתן לומר, כי התאפשר לקוב לשוב אל המציאות ולחוותה במלואה, רק לאחר שהסיר את האשמה מעליו.. כל עוד קינן בו רעיון האשמה, העדיף להעביר זמן בחלומות. שלו או של אחרים. רעיון היותו אשם במות אשתו, נולד מתוך כוונתו להוציא אותה מהחלום המתוק שלה חזרה למציאות. לאורך כל הסרט, מעדיף הגיבור את המציאות על החלום, אך בוחר לשוב ולהתרפק על חלומות חזיונות וזיכרונות של אהבה שמתה, שחלקם אף נחוו בחלום ולא במציאות. הכל מכוח אותה אשמה.

הסליחה, וההשלמה, התאפשרה ע"י ביקור אדם נוסף בתוך החלום. הימצאות אדם נוסף הפכה את החלום להחוות כיותר מציאותי. כשקיים אדם שלישי, עירני ומגיב למה שקורה בחלום... ממש כמו במציאות.. נחווה הדבר כבעל יותר תוקף.. ומכאן הכוח לשנות.

בכמה רעיונות דמיוניים אנו בוחרים להאמין?

למשל הרעיון שאין לנו ערך, שאנו לא שווים, שאין לנו יכולת לעשות,, להשיג, להתקדם..

ולאיזו מכה אנו מחכים שתעיר אותנו מהחלום הרע הזה?

לפי העמדה הרוחנית, למעשה, בכדי שנתעורר מרעיונות כאלו בדיוק מגיעות המכות בחיינו. אותם אירועים שאנו נותנים להם פרשנות כואבת, של אסון, באים כדי לעורר אותנו למודעות נקייה יותר לגבי יכולותינו. 'המתנות' שבאתגרים.. מתגלות לנו רק בהמשך הדרך, לאחר שויתרנו כליל על רעיון, עמדה, גישה שלילית וכד' שהיא מנת חלקנו בהווה.

יש שמכה אחת מעירה אותם, ויש שצורכים חומרי הרדמה כאלו ואחרים, שמונעים מהם להתעורר במכה אחת. אלו זקוקים למכות חזקות, שתגענה ככל שיתמהמהו להישאר בחלומם המתוק, באשליה כלשהי המנתקת את תודעתם מהמציאות.

מה מעורר אדם לשינוי - להתעורר מהחלום בו הוא מתקיים?

רק כשמרגישים מוות כמו בסרט? כשחשים מוות פנימי? שיעמום, אין מוצא, שאנו הורסים / פוגעים בעצמנו יותר ממשקמים, יוצרים, בונים? אנשים מגיעים לבצע שינוי, בד"כ מתוך תחושה שהדרך חסומה להמשיך את חייהם באופן בו חיו עד כה. אז בלית ברירה, יחפשו מוצא לתחושת חיים טובה יותר. על מה נסכים לוותר כדי להשיגה? במה נמשיך לאחוז?

מוזיקה - גם מוצגת כדבר שיכול לעורר. לחדור דרך כל מחסומי התת מודע ולחבר חזרה את האדם לחוויית החיים, לאמת שלו. במוזיקה יש שפה מיידית של חוויה. למעשה כל אמצעי שעוקף את ההיגיון (את ההקשרים הלוגיים שמלכתחילה יצרנו לנו ואיתם שלל הבעיות שנגרמות בעתיים של הקשרים אלו), עשוי לעזור באותה מידה.

התחברות לאנשים המחזיקים בחלום

רעיון נוסף מהסרט, מדגיש את הפוטנציאל הטמון בהתחברות לאנשים חולמים. הימצאות בחברתם מאפשרת חוויה משותפת איתם של חלומם. מצאו את אותם 'ארכיטקטים / מעצבים' סביבכם שחלומם ראוי לדעתכם להפוך למציאות שלכם מחר, והתחברו אליהם. קיימו גם בתודעתכם את החלום המשותף וכך, הגבירו את הסיכוי שיהפוך למציאות. להזכירכם, חולמים מעטים בתחילה יצרו את הישוב היהודי בארץ, שלימים הפך למדינה המתקדמת בעולם.

העולם שייך לצעירים

קשה להתעלם מהעובדה ש 'החולמים' בסרט היו חבורת צעירים. הם הביאו איתם מהירות, דינאמיות, גמישות, ויכולת לקפוץ למים ולנסות גם דברים לא וודאיים - בטוחים, תוך קבלת החלטות מהירה ונועזת. האם תוכלו למצוא בכם את החלק החי, הילדי, המעז? זה שפעם טיפס גבוה בלי החשש למעוד וליפול? הוא מהיר מכם, זריז, הרפתקן ויעניק לכם בוודאות חוויות משמעותיות אם רק תאפשרו לו לפעול בחופשיות.

ולסיום, (קפיטליזם ורוח)

בהתייחסות לסרט שהובאה לפני (לא ידוע לי המקור) נטען כי הסרט משאיר את הצופה בתחושה שכל הבלאגן היה לשוא, היות ועדיין כך או אחרת, השליטה במקורות האנרגיה נותרים בידי יחידים. ציטוט: "השליטה במצבורי האנרגיה העולמיים תועבר לידיו של סאיטו. ואם לא? היא תישאר בידיו של פישר. כך או כך - תושבי כדור הארץ יהיו נתונים לחסדיו של איל הון אחד ויחיד". אז, אכן הסרט לא עוסק 'בחלוקה צודקת' של הכוח בחברה. הסרט מראה את האפשרות שליחידים יש כוח. כל אחד מאנשי החוליה.. המשתתפים בחלום, הם יחידים שפועלים מכוח מניע אישי. יתכן שליתר התושבים לא שינה הדבר מאום. ומה בכך? הגיע הזמן שגם הכותב האנונימי, והקורא.. וכולנו, נאמץ את הרעיון שהכוח נמצא בידיהם של יחידים. התחלה טובה תהייה להעניק יותר כוח לעצמנו, איך? למשל ע"י נטילת אחריות אישית על 100% האנרגיה שברשותנו, שלרוב מתבזבזת על כל מני אחרים מסביב, לרוב ללא תוחלת. ככל שיותר יחידים יעזו לקחת כוח לידיים, יהיו פחות מנגד ממתינים שמישהו יעביר אליהם מעט כוח לידיים. אולי בהטלת מטבע לכפם.

התחברות אסונות בחירות אשליה תפיסות השקעה ספרים איך ל חקירות הורה לעזור
אחדות המציאות, סוד הצמצום יש מאין, אחדות ההפכים, יש ואין כאחד, מהות המציאות, אחדות הניגודים, חלק 4
אחדות המציאות, סוד הצמצום יש מאין, אחדות ההפכים, יש ואין כאחד, מהות המציאות, אחדות הניגודים, חלק 4
...4 - פרומו מהספר להיות אלוהים - חלק א' עמוד 67 כול הדברים שיש בעולם הם נפרדים זה מזה, אתה יודע מה ההבדל ביניהם? הזמן והמקום. בסוף התהליך יש אין סוף מקום ואין סוף זמן, וכל נקודה במקום ובזמן היא ישות אחרת. שאלה: אתה יכול לדבר על הזמן? אליעד: הספר הזה של עכשיו הוא לא אותו ספר בעוד רגע. הספר הזה של עכשיו, אם אני אשאל אותך, מה אתה יודע עליו, אתה תספר עליו סיפור, אבל אחרי רגע, יש עליו סיפור אחר, כל רגע המציאות משתנה. בעיקרון זה שני ישויות נפרדות. מהיבט...
אומנות החיזור, יש לה מישהו אחר, רוצה מישהו אחר, יש לה חבר, למה היא לא רוצה אותי? איך להשיג אותה? איך לגרום לה לרצות אותי? איך לחזר אחרי בחורה? מה לעשות אם היא לא רוצה אותי? היא אוהבת מישהו אחר, הוא רוצה מישהי אחרת
אומנות החיזור, יש לה מישהו אחר, רוצה מישהו אחר, יש לה חבר, למה היא לא רוצה אותי? איך להשיג אותה? איך לגרום לה לרצות אותי? איך לחזר אחרי בחורה? מה לעשות אם היא לא רוצה אותי? היא אוהבת מישהו אחר, הוא רוצה מישהי אחרת
...למה היא לא רוצה אותי? איך להשיג אותה? איך לגרום לה לרצות אותי? איך לחזר אחרי בחורה? מה לעשות אם היא לא רוצה אותי? היא אוהבת מישהו אחר, הוא רוצה מישהי אחרת בואו נדבר על סיפור של חיזור היו היה איש ש...? ש: חיזר אחרי בחורה. אליעד: חיזר אחרי בחורה מה? ש: אחת. אליעד: למה אחת חיזר אחרי מישהי הפואנטה פה שהיא אחת או שזה מישהי. ש: הוא רצה מישהי מסוימת. אליעד: לא משנה חיזר אחרי בחורה אחת זה לאו דווקא אולי הוא חיזר אחרי שתיים זה לא משנה אם זה אחת או שתיים אוקי...
חלומות - שיתוק שינה
...בו הייתה מאוד מציאותית: הרגשתי שאני ערה אבל לא יכולה לזוז, כאילו כובד של משהו או מישהו רובץ עלי. אני רואה את עצמי ישנה ומודעת לכך, אבל באותה העת אני גם מרחפת באוויר. התחושה היא תחושת פחד - כאילו מישהו נמצא מעלי ולא נותן לי לזוז. אני צועקת מפחד לבעלי שיעיר אותי אבל הוא אינו שומע... " מהו שיתוק שינה? חולמים רבים מדווחים על תופעה בה בעת התעוררות או הירדמות, הם מגלים כי גופם משותק ופחד מוות אוחז בהם, שמא לא יצליחו להתעורר. התופעה נקראת שיתוק שינה (sleep...
פחד מול אינטואיציה
...כן, זה אולי נשמע הזוי, אך זו האמת. אם תשימו לב, תראו שלכל אחד מאיתנו יש מצפן פנימי שמכוון אותנו בחיים ומאותת לנו על דברים שהולכים לקרות. למצפן הזה יש שמות שונים - אינטואיציה, מצפון, תחושת בטן ועוד. האינטואיציה שלנו היא סוג של תקשורת שיש לנו עם הנשמה שלנו או עם היקום. לפי תפיסתי, עוד לפני שנולדנו, הנשמה שלנו יצרה לעצמה מסלול חיים מגודר ושיעורים מסוימים לחוות בחיים האלה. כאשר היא נמצאת בגוף האדם היא נוהגת בו כמו שאדם נוהג במכונית, אך במקרה הזה, לאדם...
אמונה + אתאיזם + אלוהים - למה אמונה = כפירה באלוהים ובאמת?
...בהרצאת וידאו + MP3 בנושא: הרצאה על אמונה + אתיאיזם + אלוהים - למה אמונה = כפירה באלוהים ובאמת?. הפעם אני הולך לדבר ולהסביר על אמונה אתיאיסטית וברור כי גם האתיאיסטים הם אנשים מאמינים, מאמינים שמה שהשכל שלהם אומר זה נכון ומישהו יכול להוכיח שמה שהלוגיקה אומרת זה נכון? אי אפשר להוכיח, אתה יכול להאמין שמה שהלוגיקה אומרת זה נכון, ולכן גם האנשים האתיאיסטיים הם אנשים מאמינים. אבל הפעם אני רוצה להסביר בכלל מה אלו הנקראים מאמינים הם אתאיסטים וכופרים באלוהים...
מה נותן לך מוטיבציה? מה מניע אותך?
...קרה לך פעם שתכננת לעשות משהו, ראית את עצמך עושה אותו, קבעת לעצמך את הרגע שבו תעשה ואז הגיע הרגע ופשוט לא מצאת את הכוחות בתוכך לעשות מה שתכננת לעשות? זה קורה לכולנו. לא תמיד המנועים שלנו עובדים, לא תמיד יש לנו מוטיבציה, מה לעשות... אנחנו בני אדם. ובמקרים הפוכים, יש לנו ימים שבהם אנחנו פועלים במרץ, מספיקים לעשות המון דברים, מפגינים ביצועים מדהימים ומפיקים תוצאות יוצאות דופן. לא רק זה, אנחנו עושים את הכל ברוח טובה, רוח שמאופיינת בשמחה, קלילות וחוסר...
הצלחה - מיהו האויב הכי גדול שלך?
...אף אחד אינו יכול לפגוע בנו לפני שקיבל מאיתנו רשות או הסכמה. הבחירה היא בידינו - אם בדרכי לעבודה בשעות הבוקר, כמעט עשיתי תאונה עם מישהו והוא פתח בסדרה של קללות לעברי, מהרגע הזה והלאה הבחירה היא בידי: האם לבקש ממנו סליחה ולהמשיך את יומי כרגיל מבלי לתת למקרה הזה להשפיע או לתת לו להרוס את כל היום שלי, בכך שאתן לסערת הרגשות להשפיע על מצב רוחי, על מחשבותיי ועל כל מערכות היחסים שיש לי עם אנשים באותו יום. זה אבסורד לתת למישהו שאני כלל לא מכיר לשלוט לי בחיים...
בודהיזם - דרך ההיסק והמשל הבודהיסטי
...ידי המספר עצמו וכך אין כביכול מקום לפרשנויות [44]. זהו תיאור מצב שאין בו את המתח בין המשל לנמשל, הדימויים הוסברו והוגדרו - החידה נפתרה ואין צורך במאמץ מצד השומע ולכן אין תוצר של מוטציה פסיכולוגית אקטיבית אלא הצבת מצב עניינים מציאותי במערכת דימויים מופשטת. זוהי יצירה של מערכת מושגית הבנויה מדימויים. והמאפשרת לשומע לבחון את מצב העניינים המדומה של הנמשל על כל ההשתמעויות שלו וכך להסיק מסקנות אינטואיטיביות לגבי מצב העניינים המתואר במשל. במקרה האיילים...
זן בודהיזם / זאזן - חלקים מלְךָ מאת הרושי סאוואקי קודו - חלק 4
.../ זאזן - חלקים מלך מאת הרושי סאוואקי קודו - חלק 4 ראה גם: זן בודהיזם / זאזן - חלקים מלך מאת הרושי סאוואקי קודו - חלק 3. 17. לך שאומר שאינך מסתדר עם אחרים כולם מדברים על נקודת המבט שלהם, אבל למי אכפת? עדיף שתסתום את הפה. יש שאומרים, "מי בעצם אתה חושב שאני? " אדם רגיל, אלא מה. יש שגאים בעושר שלהם, יש שגאים בשמם או במעמדם, יש שגאים בסטורי שלהם. באופן הזה הם רק מראים כמה הם רגילים - אנשים בימינו כה טיפשים! אתה קורא, "שלום, שלום! " אבל אם רק תהיה בשקט...
ספורט - אימוץ השרירים מול אימוץ המפרקים - מהיכן מגיע המאמץ שלך?
...שקשה לך? מרגיש את הגוף מתאמץ? טוב מאוד. שאל את עצמך: איזה חלק בגוף שלך מתאמץ וכואב לך? השרירים שלך, או חלקים אחרים, כגון מפרקים וגידים וכולי? החוכמה היא להעמיס על השרירים ולא על המפרקים וכל מה שמסביב. אם יש עומס על המפרקים לדוגמא, זה סימן שאתה צריך לשקול להוריד משקל, לעבוד עם משקלי עבודה נמוכים יותר וכיו"ב. אם המפרקים מתאמצים וכואבים, זה אומר שהשרירים שלך חלשים והמאמץ שלך דופק את הגוף שלך במקום לפתח אותו. אתה אולי מרים הרבה משקל, אבל לא באמצעות השרירים...
על מערכות יחסים, תסכול והאסרטיביות שביניהם
...שביניהם תסכול " אני מתוסכלת. לא מבינה למה זה קורה לי! בכל מערכות יחסים שיש לי אני אסרטיבית. יודעת מה אני שווה. בעבודה מעריכים אותי. אני מנהלת צוות. מתייחסים אלי בכבוד. רק מגיעה הביתה - אני נחסמת. מאבדת את כל הביטחון העצמי. מרגישה אפס! אני משתגעת.. למה לא יכולה לבנות מערכות יחסים יפה ובריאה עם בעלי והילדים כמו מחוץ לבית?" בקולה הרועד, שמעתי את הכאב. את חוסר האונים שחשה היא במערכות היחסים בחייה. באותו רגע, ידעתי שאני פה בשבילה במלוא הכלים, הידע והניסיון...
מהו המחסום הגדול ביותר שמונע ממך להצליח? חלק א
...ממך להצליח? חלק א האם אי פעם שמעת על אנשים שהיו עניים או שחיו במעמד הבינוני מרבית חייהם ויום בהיר אחד זכו בלוטו במיליוני שקלים, ואז כעבור פרק זמן קצר יחסית איכשהו הצליחו לאבד את כל הכסף? האם אי פעם שמעת על ספורטאים שהרוויחו במהלך הקריירה שלהם כמויות אדירות של כסף וכיום לא נותר להם כמעט דבר? האם שמעת על דונלד טראמפ? דונלד טראמפ היה מיליארדר, לאחר מכן שקע בחובות ענק של מאות מיליוני שקלים ואיכשהו הצליח להגיע למצב שכיום יש לו הרבה יותר כסף ממה שאי פעם...
1 2 3 4 ...5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25
קבל את הספרים המומלצים עבורך שיביאו גם לך הצלחה ואושר אמיתיים בכל תחומי החיים!
לזמן מוגבל!     👈1 ב 150  👈2 ב 250  👈4 ב 300     📞 050-3331-331
הצלחה אהבה וחיים טובים - הספר על: איך לדעת איזה מקצוע מתאים לך? איך לקבל החלטות? איך למכור מוצר ללקוחות? איך ליצור מוטיבציה ולהשיג מטרות? איך להתמודד עם דיכאון ותחושות רעות? איך למצוא זוגיות? איך לחנך ילדים? איך לא להישחק בעבודה? איך ליצור אהבה? איך להתמודד עם אובססיות והתמכרויות? איך לפתח חשיבה יצירתית? איך להצליח בדיאטה ולשמור על המשקל? איך לחשוב בחשיבה חיובית? איך להצליח בזוגיות? איך להצליח בראיון עבודה? איך לעשות יותר כסף? איך לפרש חלומות? איך לשנות תכונות אופי? איך להיות מאושר ושמח? איך להעביר ביקורת בונה? איך להיגמל מהימורים? איך לשכנע אנשים ולקוחות? איך לשפר את הזיכרון? איך להתמודד עם גירושין? איך לפתח יכולות חשיבה? איך לנהל את הזמן? איך לשתול מחשבות? איך לגרום למישהו לאהוב אותך? איך לדעת אם מישהו מתאים לך? איך לטפל בהתנגדויות מכירה? איך להשיג ביטחון עצמי? איך להאמין בעצמך? איך להעריך את עצמך ועוד...שקט נפשי אמיתי - הספר על: איך להתמודד עם שמיעת קולות בראש? כעס ועצבים? איך להתמודד עם הפרעות קשב וריכוז? איך להשיג איזון נפשי? איך להתמודד עם מאניה דיפרסיה ועם מצבי רוח משתנים? איך להתמודד עם עצבות? דיכאון? מועקות נפשיות וייאוש? איך להתמודד עם הזיות / דמיונות שווא / פרנויות / סכיזופרניה / הפרעת אישיות גבולית? איך להתמודד עם פחד קהל ופחד במה / פחד להתחיל עם בחורות / פחד להשתגע / פחד לאבד שליטה / חרדת נטישה / פחד מכישלון / פחד מוות / פחד ממחלות / פחד לקבל החלטה / פחד ממחויבות / פחד מבגידה / פחד מיסטי / פחד ממבחנים / חרדה כללית / פחד לא ידוע / פחד מפיטורים / פחד ממכירות / פחד מהצלחה / פחד לא הגיוני ועוד? איך להתמודד עם אכזבות? איך להתמודד עם OCD / הפרעה טורדנית כפייתית / אובססיות / התנהגות כפייתית? איך להתמודד עם חרדות ופחדים של ילדים? איך להתמודד עם הפרעות התנהגות אצל ילדים? איך להתמודד עם התקפי חרדה ופאניקה? איך להתמודד עם בדידות? איך לשכוח אקסים ולא להתגעגע? איך להתמודד עם ביישנות וחרדה חברתית? איך להתמודד עם אהבה אובססיבית? איך להתמודד עם בעיות ריכוז והפרעת קשב וריכוז? איך להתמודד עם כל סוגי הפחדים והחרדות שיש? איך להתמודד עם רגשות אשם ושנאה עצמית? איך להתמודד עם תסמינים של חרדה? איך להתמודד עם טראומה ופוסט טראומה? איך להתמודד עם חלומות מפחידים וסיוטים בשינה? איך להתמודד עם לחץ ועוד...להיות אלוהים, 2 חלקים - הספר על: האם באמת הכל לטובה? האם לדומם יש תודעה? למה לא להתאבד? איך נוצר העולם? האם יש אמת מוחלטת? האם יש בחירה חופשית? האם המציאות היא טובה או רעה? האם יש או אין אלוהים? מה המשמעות של החיים? איך נוצרים רצונות / מחשבות / רגשות? האם אפשר לדעת הכל? איך להנות בחיים? איך להיות הכי חכם בעולם? למה יש רע וסבל בעולם? האם יש חיים מחוץ לכדור הארץ ויקומים מקבילים? האם יש משמעות לחיים? למה יש רע בעולם? האם יש נשמה וחיים אחרי המוות? איך להיות מאושר? מי ברא את אלוהים? למה העולם קיים? בשביל מה לחיות? אולי אנחנו במטריקס? איך להשיג שלמות ואושר מוחלט? מהי תכלית ומשמעות החיים? מה יש מעבר לזמן ולמקום? מה יש מעבר לשכל וללוגיקה? איך נוצר העולם? האם יש הבדל בין חלום למציאות? למה חוקי הפיזיקה כפי שהם? האם הכל אפשרי ועוד...
לפניך חלק מהנושאים שבאתר... מה מעניין אותך?
   האתר Yeda.EIP.co.il נותן לך תכנים בנושא קאוצינג, אימון אישי לדיאטה, אימון אישי טלפוני פסיכולוגית קלינית מומחית בתל אביב ועוד אלפי תכנים נוספים, על כל נושאי החיים - ללא הגבלה! לקביעת פגישה אישית / ייעוץ טלפוני אישי / הזמנת הספרים - צור/י עכשיו קשר: 050-3331-331
© כל הזכויות שמורות לאתר Yeda.EIP.co.il ולכותבי המאמרים המקוריים בלבד!
מומלץ ביותר, לצטט תוכן מהאתר במקומות שונים,
ובתנאי שתמיד יצורף קישור לכתובת שבה מופיע התוכן המקורי ולאתר.
האתר פותח על ידי אליעד כהן
דף זה הופיע ב 0.1250 שניות - עכשיו 02_12_2020 השעה 17:11:32 - wesi4