ידע להצליח - Yeda.EIP.co.il

הצטרף לחברים באתר!
שם
סיסמא
לחץ כאן

להצטרף לחברים באתר!
קבל ייעוץ בכל תחום!
ישירות מאליעד כהן!
אין בעיה! יש פתרון!
לקבלת ייעוץ חייג:
050-3331-331
הדפסה המעשה הטיפולי - מעשה בעץ: היה היה עץ גדול ועתיק ביער סבוך. ענפיו הגדולים השתרעו על פני ...
הדף Facebook
הקבוצה Facebook
הדף Facebook
הקבוצה Facebook

המעשה הטיפולי - מעשה בעץ

היה היה עץ גדול ועתיק ביער סבוך. ענפיו הגדולים השתרעו על פני שטח רב והביאו צל רב לאנשים שבאו לחסות בצילו מפני השמש החמה בימות הקיץ הארוכים. העץ הזה היה יפה וחסון. אך בעייה קטנה היתה לו: גזעו גדל עקום. ובכל פעם שהיתה נושבת הרוח היו ענפיו הכבדים כמעט קורסים תחתיהם בגלל שכל כובד משקלו היה נוטה לצד אחד בשל עקמימותו.

פעם נשבה הרוח בחוזקה וכמעט עקרה את העץ ממקומו. בשארית כוחותיו ניסה העץ להתייצב ורק כאשר נחה הרוח ממשובתה, הצליח העץ להשאר בעמדה מוגנת ויציבה די צרכה. היה העץ נאנח ומזיע על שהיה עליו להאמץ כל כך כדי להתיישר, בעוד אחיו העצים מתנפנפים להנאתם ברוח ואינם חשים בשום מאמץ מיותר.

לעיתים גערו בו העצים האחרים וביקשו ממנו כי יפסיק להאנח. מדוע אתה מפריע לנו? ברגע שנושבת הרוח אתה נשען עלינו, אתה כבד והנך נוטל מאיתנו את כל הנוף. אולי תעמוד כבר באמצע? מדוע אתה נוטה כל העת לצד אחד, הגיע הזמן שתיטה לצד האחר על מנת שיתפנה לנו חלק ממראה הנוף שאתה מסתיר לנו.

הביט בהם העץ בעיניו החומות הגדולות והעצובות, וידע כי לא רצה להשען עליהם, אך הרוח החזקה היטתה אותו לצד אחד ומרוב שהתכופף לצד ההוא נגע בעצים האחרים ואף נשען עליהם בלית ברירה.

העץ הגדול והחסון היה נבוך. הוא, החזק והגדול מעולם לא ביקש להשען על אף עץ. ולא ידע כי הוא לוקח להם את זווית הנוף המסויימת. אולם אם הם טוענים כך נגדו כנראה שיש דברים בגו.

ביקש העץ לדעת מהי הבעיה אשר בגללה הוא מפריע לאחרים, אך שאלה זו נותרה כתעלומה בעיניו. עצוב, התייסר העץ וניסה בכל כוחו בכל עת אשר הרוח הגיעה להשאר במקומו ולא להשען על אחיו העצים הרוגזים.

לילה אחד בשעת ליל מאוחרת החלה הרוח לשרוק בחזקה. צמרות העצים נעו מצד לצד ומיודעינו העץ נע לצד אחד בלבד ולא היה מסוגל להתגבר על כובד משקלו אשר נטה באופן משמעותי לצד אחד, הרוח הכיתה בו ללא רחם, אחיו העצים אשר הוא היה נשען עליהם לא היו לו למשען עוד, משום שהם עצמם נטו הצידה, כה חזקה היתה הרוח וכמה איתנה! שריקותיה הביעו סערה משמשת ובאה.

הגשם השוטף הגיע בעקבות הרוח ומיודעינו העץ הזיע ואף הזיל דמעה. רותחות היו דמעותיו אשר התמזגו עם טיפות הגשם הקרירות. בכל כחו ניסה העץ להתיישר ללא הואיל...

לפתע נשמעה חבטה, ענפי העץ קרעו תחת משאם בקול עז. קול פיצפוץ עז נשמע, שרשי העץ הציצו מבעד לאדמה הבוצית הרטובה ומיודעינו העץ נפל במלא קומתו ארצה.

שוכב שם מתיסר ביקש העץ לומר את מילותיו האחרונות אל חבריו העצים ואל ענפיו הצעירים אשר נותר בהם כוח להשריש שורשים בתוך האדמה ולהצמיח אחריהם בבוא היום עצים חדשים וגדולים:

"הביטו היטב בשרשי וגלו מה היתה שורש הבעיה אשר בשלה נטיתי לצד אחד, הביטו היטב ונסו לתקן את הטעות".

ואז נדם קולו של העץ היגע וגדול המימדים. אחיו העצים הביטו בו בעוגמה. הם לא ידעו האם לשמוח על פיסת הנוף הגדולה שנגלתה לעיניהם או להעצב המראה העגום של העץ החסון והעתיק השוכב כך למרגלותיהם כששרשיו מזדקרים מן האדמה שבורים ורצוצים.

אט אט הבהירו השמים והשמש ביצבצה מבעד לעננים ובישרה על יום חדש ונעים מקודמו.

הביטו העצים כה וכה בערגה אל הנוף ושכחו את העץ ענק המימדים אשר הסתיר להם את הנוף כל השנים. מפעם לפעם נשבה רוח קלה, צמרותיהם נעו אנה ואנה בשובבות והעץ הגדול והחסון לא נשען עליהם עוד.

לקראת שקיעת החמה ננער אחד הענפים הצעירים של העץ החסון ונזכר בצוואתו. "עלי לבדוק מהו שרש הבעיה בתוך שרשי העץ"

התנתק הענף בכוח מן העץ הגדול והתגלגל אל עבר שורשי העץ המנופצים. הביט בהם ושאל, מה היה לכם יקירי? מדוע נפלתם שדודים ברוח? מדוע לא שרדתם את החורף הסוער, הלא שורשים אתם של עץ גדול וחסון!

ענו השרשים כי אינם זוכרים מה היתה הסיבה שבשלה היה הסער והשבר. ביקש הענף לשאול עוד ועוד, על מנת שלא ימעל בתפקידו, על מנת שיוכל העץ הגדול לשכב במנוחה במעמקי היער הסבוך.

לפתע החלה הרוח לנשוב שוב בחזקה רבה. התגלגל הענף הרחק הרחק בתוך היער העבות עד שלא נראו עקבותיו באיזור העץ העבות אשר נפל ברוח.

הענף העייף מן הגלגולים הרבים שעבר בתוך היער, נעצר מגלגולו והביט סביב: שריטה קלה על זרועו הכאיבה לו והוא ניסה למרוח עליה שכבה של אדמה טחוחה כדי להרגיע את הכאב. כל שרצה הענף הצעיר הוא להיות במקום בטוח ולהשריש שורשים יציבים אשר יגדילו אותו להיות עץ חסון וישר וגבוה מימדים אשר יוכל להעניק מצילו לאנשים עייפים בדרכים אשר יחסו בצילו בימות החמה הארוכים.

עברו ימים רבים, הענף הצעיר השריש שרשים עדינים ורכים אל תוך האדמה הטחוחה מן הגשם הרב שירד בחורף האחרון. לצד הענף עמדו עצים רבים חסונים וגבוהים והביטו בעין צרה בענף הרך והצעיר אשר החל לגדול לצידם. תיכף יהפוך לעץ גדול ויגזול מאיתנו את הנוף, שחו איש לרעהו ועינם הרעה לא הפסיקה להביט בו. מפעם לפעם הציצה השמש וחייכה אל הענף הצעיר ועודדה אותו לגדול עוד ועוד. גם הרוח חיזקה את הענף ועזרה לתרגל את שיווי משקלו בכל עת אשר הופיעה. הענף נע מצד לצד וגדל עוד, גזעו התעבה והוא גדל ישר שלא כמו העץ החסון אשר ממנו נלקח. ענפיו הלכו והתפשטו והוא כבר לא היה ענף אלא עץ. ענפיו היו רכים ושבריריים עד מאוד, כל מבט שנתנו בהם העצים מסביב גרמו להם לשריטות אשר הכאיבו לעץ רבות. אך העץ המשיך לגדול עוד ועוד. ענפיו הרבים הסתעפו והתרבו אך חלש היה העץ ולא הצליח להעניק מצילו לעוברים ושבים, מפעם לפעם נפלו ענפים ממנו, והאנשים פחדו לשבת תחתיו. אולי יפול עליהם לפתע ענף והם יקבלו מכה בראש.

יום אחד נזכר העץ - שהיה פעם ענף - בצוואתו של אביו העץ החסון אשר נפל ביער, שיש לבדוק בשרשים מהו שרש החולשה. אך שורשיו נעוצים היו עמוק באדמה והוא לא יכול היה להתכופף תחתיו ולבדוק בשרשי עצמו מהו שורש הבעיה.

עמד העץ וטיכס עצה, לפתע ראה מולו את האיש היער החביב, מסתובב בינות לעצים ומנכש סביבם את העשבים השוטים. חיכה העץ עד אשר יקרב אליו איש היער. עמד איש היער לנוח ממלאכתו ונשען קלות על העץ שהיה פעם ענף צעיר תלוש. "אוי לא, אל תישען עלי" ביקש העץ מאיש היער. " אני חלש. היזהר כל רגע עלול ענף ליפול ממני, היזהר שלא יפול עליך. אוי.. לו ידעתי מהו שרש הבעיה ומהו הפתרון" נאנח.

חייך לעברו איש היער ברוך ואמר "אני כאן עבורך עץ". תיכף אבדוק מהם שרשיך, חפר מעט איש היער סביב העץ שכבה ועוד שכבה והעץ הביט בו בסקרנות רבה. ובכל שכבה שהסיר איש היער התגלתה עוד שכבה של אדמה, עד אשר הגיע איש היער אל שורשי העץ. בעדינות נגע איש היער בשרשים. ברוך ליטף אותם. וגם השקה אותם במים צוננים. כל העת הביט איש היער בהם וחייך לעברם. "אתם עוד תגדלו להיות עץ גדול חסון וגבוה", הבטיח איש היער. " ומה תעשה לנו כדי שנוכל לגדול כך"? תמהו השרשים תהה גם הגזע, תמהו הענפים. "שקט שקט", היסה אותם איש היער ואמר שכאשר התשובה תגיע היא תגיע מהם, כלומר מתוך העץ עצמו. אתם כולכם מהווים עץ אחד, עץ מיוחד במינו אשר יש בו כחות לגדול ולהיות חזק, גדול ומלא בכוח. עץ אשר יכולים האנשים לחסות בצילו בימות החמה הארוכים.

אבל, ענפי נופלים, ואני חלש מילמל העץ. "אתה בסך הכל עץ חזק" איש היער רק חייך חיוך צופן סוד. ולא הוסיף לומר דבר.

"מה בדיוק עשית כאשר חפרת סביב לשרשים"? שאלו הענפים בסקרנות.

אולם איש היער רק חייך שוב חיוך רך ומקסים, ולא אמר דבר.

תלולית האדמה סביב לשרשי העץ, היתה רכה ורטובה מדמעות העץ. העץ חש חשוף, ורעד קלות, "אנא כסה אותי, החזר את כל האדמה על שרשי, אני חושש שאצא משיווי משקלי כמו אבי העץ החסון אשר נפל ביער לפני שנים".

אל דאגה, חייך איש היער שוב. והמסתוריות שאפפה אותו לא פגה.

וכך עבר הלילה.

במהלך הלילה חלם העץ על חיוכו הטוב של איש היער, וכך לא הרגיש את הקור ואת שורשיו החשופים.

בבוקר שלמחרת חש כי כוחותיו הולכים ושבים. אך לקראת סוף היום שוב התעייף ונחלש. היכן איש היער? אני מתגעגע אל חיוכו הטוב ומרפא. ואני רוצה כי יכסה את שורשי עד אשר ארגיש חזק ומוצק.

יום יום הגיע איש היער, ניכש את העשבים השוטים סביב העץ וחייך. כמעט שלא דיבר איש היער. אך מבטיו לא עזבו את העץ. הוא שם לב לכל עלה חדש שהצמיח העץ, וליטף אותו קלות.

העץ הלך וגדל, הלך והתחזק. שורשיו הלכו והעמיקו בתוך האדמה. וענפיו הלכו והתחזקו ונעשו עבים ושריריים. יום אחד גילה העץ כי אין הוא חש שצריך כי יבוא איש היער לכסותו. שרשיו העמיקו כל כך במעמקי האדמה עד אשר לא נותר זכר לחשיפתם על ידי איש היער.

איש היער החל להופיע לעיתים נדירות בתוך היער. ובכל פעם שהגיע, הוסיף להביט בעניין רב בעץ ולחייך ולשתוק לסרוגין. העץ הלך וגדל. והפך לעץ חסון בעל ענפים מרובים ועליהם עלים ירוקים רעננים מפיצים ניחוח של רעננות בכל עבר.

גם איש היער הסתופף תחת העץ החסון ביום מן הימים, בעת אשר היה חום אימים ושמש חמה מידי. או אז שמח העץ בליבו על אשר יכול להשיב טובה תחת טובה לאיש היער אשר השיב לו את כוח החיות אשר נפגם בבראשיתו, בשל המבטים הרעים אשר נתנו בו העצים ההם...


מה דעתך ומה אתה חושב? תגובות / שאלות / הארות - זה המקום...תכנים נוספים לעיונך...

קבל את הספרים המומלצים עבורך שיביאו גם לך הצלחה ואושר אמיתיים בכל תחומי החיים!
לזמן מוגבל!   1 ספר 125 ש"ח   2 ספרים 200 ש"ח   4 הספרים 250 ש"ח   050-3331-331
שקט נפשי אמיתי - הספר על: איך להתמודד עם טראומה ופוסט טראומה? איך להתמודד עם אהבה אובססיבית? איך להתמודד עם הפרעות קשב וריכוז? כעס ועצבים? איך להתמודד עם לחץ? איך להתמודד עם ביישנות וחרדה חברתית? איך להתמודד עם שמיעת קולות בראש? איך להתמודד עם בעיות ריכוז והפרעת קשב וריכוז? איך להתמודד עם חרדות ופחדים של ילדים? איך להשיג איזון נפשי? איך להתמודד עם הפרעות התנהגות אצל ילדים? איך להתמודד עם מאניה דיפרסיה ועם מצבי רוח משתנים? איך להתמודד עם בדידות? איך להתמודד עם פחד קהל ופחד במה / פחד להתחיל עם בחורות / פחד להשתגע / פחד לאבד שליטה / חרדת נטישה / פחד מכישלון / פחד מוות / פחד ממחלות / פחד לקבל החלטה / פחד ממחויבות / פחד מבגידה / פחד מיסטי / פחד ממבחנים / חרדה כללית / פחד לא ידוע / פחד מפיטורים / פחד ממכירות / פחד מהצלחה / פחד לא הגיוני ועוד? איך להתמודד עם תסמינים של חרדה? איך להתמודד עם רגשות אשם ושנאה עצמית? איך להתמודד עם עצבות? איך להתמודד עם הזיות / דמיונות שווא / פרנויות / סכיזופרניה / הפרעת אישיות גבולית? איך להתמודד עם אכזבות? איך לשכוח אקסים ולא להתגעגע? מועקות נפשיות וייאוש? איך להתמודד עם כל סוגי הפחדים והחרדות שיש? איך להתמודד עם התקפי חרדה ופאניקה? דיכאון? איך להתמודד עם ocd / הפרעה טורדנית כפייתית / אובססיות / התנהגות כפייתית? איך להתמודד עם חלומות מפחידים וסיוטים בשינה ועוד...

הצלחה אהבה וחיים טובים - הספר על: איך לשפר את הזיכרון? איך להצליח בזוגיות? איך לשנות תכונות אופי? איך להצליח בדיאטה ולשמור על המשקל? איך לנהל את הזמן? איך לקבל החלטות? איך לטפל בהתנגדויות מכירה? איך להיגמל מהימורים? איך לחנך ילדים? איך ליצור אהבה? איך לחשוב בחשיבה חיובית? איך לפתח חשיבה יצירתית? איך להשיג ביטחון עצמי? איך להעביר ביקורת בונה? איך לפרש חלומות? איך למכור מוצר ללקוחות? איך להתמודד עם גירושין? איך לעשות יותר כסף? איך לפתח יכולות חשיבה? איך לדעת איזה מקצוע מתאים לך? איך לא להישחק בעבודה? איך להתמודד עם אובססיות והתמכרויות? איך לגרום למישהו לאהוב אותך? איך להצליח בראיון עבודה? איך לדעת אם מישהו מתאים לך? איך להתמודד עם דיכאון ותחושות רעות? איך ליצור מוטיבציה ולהשיג מטרות? איך למצוא זוגיות? איך להיות מאושר ושמח? איך לשכנע אנשים ולקוחות? איך לשתול מחשבות? איך להאמין בעצמך? איך להעריך את עצמך ועוד...

להיות אלוהים, 2 חלקים - הספר על: מהי תכלית ומשמעות החיים? למה חוקי הפיזיקה כפי שהם? איך נוצר העולם? האם אפשר לדעת הכל? האם המציאות היא טובה או רעה? מה יש מעבר לשכל וללוגיקה? האם יש הבדל בין חלום למציאות? האם יש משמעות לחיים? למה יש רע בעולם? איך להיות הכי חכם בעולם? למה העולם קיים? למה יש רע וסבל בעולם? למה לא להתאבד? האם באמת הכל לטובה? איך נוצר העולם? איך נוצרים רצונות / מחשבות / רגשות? איך להיות מאושר? איך להנות בחיים? האם לדומם יש תודעה? מה יש מעבר לזמן ולמקום? מי ברא את אלוהים? האם הכל אפשרי? האם יש בחירה חופשית? אולי אנחנו במטריקס? בשביל מה לחיות? מה המשמעות של החיים? איך להשיג שלמות ואושר מוחלט? האם יש או אין אלוהים? האם יש אמת מוחלטת? האם יש נשמה וחיים אחרי המוות? האם יש חיים מחוץ לכדור הארץ ויקומים מקבילים ועוד...

לפניך חלק מהנושאים שבאתר... מה מעניין אותך?

זוגיות ומערכות יחסים: זוגיות - ראשי זוגיות - כל הנושאים בגידות - כל הנושאים זוגיות טיפול זוגי בעיות בזוגיות גירושים להתגרש לגרום לבחורה פרידה לשכוח מישהו בגידות אחרי בגידה אקסים - כל הנושאים אקסים והחזרת אהבה - ראשי לגרום למישהו לאהוב אותך להתחיל עם בחורה פחד גישה דייטים למצוא זוגיות התאמה זוגית סקס מיניות חשק מיני משיכה פורנו התמכרות למין גמילה מסקס זהות מינית נטייה מינית הומוסקסואליות טרנסקסואליות טיפולי המרה א מיניות
חרדות ופחדים: חרדות ודיכאון - ראשי חרדות / פחדים - כל הנושאים חרדות פחדים פוביות פרנויה התקף חרדה תרופות נגד חרדה פחד קהל חרדת בחינות פחד מדחייה חרדת מוות פחד למות פחד מנטישה חרדה חברתית חרדה דתית פחד גישה פחד להתחיל עם בחורה פחד מכישלון
ביטחון הערכה ואהבה עצמית: ביטחון והערכה - ראשי אהבה עצמית הערכה עצמית ביטחון עצמי כעס עצמי שנאה עצמית קבלה עצמית אמונה עצמית ביישנות רגשות אשם אמונה עצמית
שכנוע / מכירות: שכנוע - ראשי איך לשכנע מישהו - כל הנושאים שכנוע לשכנע לקוחות מוצר למכור מכירות לקרוא מחשבות מניפולציות התנגדויות מכירה למכור מוצר יקר לשתול מחשבות להשפיע רטוריקה לגרום ללקוח הזדהות אנשי מכירות שכנוע עצמי דיבייטינג סוגסטיות לשכנע בחורות לשכנע ילדים התניה ראפור Nlp
ניהול למנהלים: ניהול למנהלים - כל הנושאים ניהול עובדים ניהול עובדים לשכנע עובדים לפטר עובדים משכורת לקוחות לשכנע לקוחות לסגור עסקה מוצרים לתמחר עסקים הקמת עסק לראיין ולהתראיין קריירה יעוץ פוליטי יעוץ תקשורתי ניהול משא ומתן קבלת החלטות - ראשי החלטות ולהחליט - כל הנושאים איך לקבל החלטה
יום יומי: התמודדות / להתמודד - כל הנושאים רגשות / תחושות - כל הנושאים להרגיש טוב / להרגיש רע - כל הנושאים רגשות הרגלים שינוי התנהגות שינוי הרגלים שינוי חשיבה אובססיות התמכרויות גמילה מחשבות טורדניות עישון - כל הנושאים עישון דיאטה ספורט תזונה בריאות התמכרות למין Ocd טורדנות כפייתיות דחיינות עצלנות שעמום סמים - כל הנושאים סמים ייאוש כעס לחץ מתח נפשי עצבנות דיכאון התאבדות אובדנות בדידות בעיות התמודדות כאבים אובדן התמודדות עם בעיות עצבות שליליות חשיבה שלילית ביקורת החלטות איך להחליט
חינוך ילדים והורות: חינוך ילדים - ראשי הדרכת הורים הורים יחסי הורים וילדים לחנך ילדים לשכנע ילדים להביא ילדים ילדים מתבגרים הפרעות קשב וריכוז של ילדים התנהגות של ילדים ענישה אלימות ילדים חרדות ילדים אוטיזם
אושר חיוביות ואהבה: אושר - ראשי חשיבה חיובית - ראשי אהבה - ראשי אהבה והתאהבות - כל הנושאים שמחה אושר להיות מאושר הנאה חיוביות חשיבה חיובית אהבה לאהוב אהבה עצמית התאהבות לגרום למישהו לאהוב אותך להתאהב להפסיק לאהוב החזרת אהבה
הפרעות נפשיות: הפרעות נפשיות - כל הנושאים הפרעות נפשיות פסיכיאטריה מחלות נפש פסיכוזה סכיזופרניה הפרעת אישיות טראומה פוסט טראומה אוטיזם טיפול תרופתי כדורים אישיות גבולית פיצול אישיות דה פרסונליזציה דיסוציאציה שמיעת קולות קשב וריכוז מאניה דיפרסיה ניתוקים פרנויות משוגע שיגעון גדלות הפרעת...
רוחניות ומודעות: רוחניות ומודעות - ראשי רוחניות מודעות עצמית הארה הארה רוחנית מורים רוחניים מורה רוחני תת מודע חומריות גשמיות חיפוש רוחני משמעות החיים - ראשי משמעות החיים מטרת החיים משחק החיים תכלית החיים צמחונות
התפתחות והצלחה: הצלחה - ראשי הצלחה / להצליח - כל הנושאים לפתח את השכל התפתחות אישית מוטיבציה כישלון מטרות הצלחה להצליח התמדה השגת מטרות יצירתיות לפתח שיחה תקשורת בין אישית
כסף ולהתעשר: כסף - ראשי כסף - כל הנושאים כסף אושר וכסף לעשות כסף להתעשר כסף בקלות להרוויח שוק ההון בחירת קריירה
סודות החיים: אלוהים - ראשי בריאת העולם - ראשי בחירה חופשית - ראשי להיות אלוהים - ראשי אלוהים - כל הנושאים בחירה - כל הנושאים אלוהים להיות אלוהים האם יש אלוהים מי ברא את אלוהים בריאת העולם המפץ הגדול פיזיקה החושים מי ברא את העולם יקומים מקבילים בחירה חופשית האם יש בחירה דטרמיניזם הספר להיות אלוהים מה זה להיות אלוהים
מושגים כללי: מילון מושגים מחשבות - כל הנושאים רצונות - כל הנושאים אין הבדל בין יש לאין מהות מהות וצורה מחוייב ואפשרי הנחות יסוד להטיל ספק אחדות ונפרדות אחדות שקרית שלמות אין סוף זמן ומקום הרצון שורש הרצון הכל אחד חסרונות ויתרונות מוחלטות צמצום פרדוקס קבלה מחוייב המציאות אפשרי המציאות עובדה ופירוש סיבה ותוצאה סיבתיות אקראיות ניתוח סיבתיות לוגיקה אמת שקר להיצמד לאמת אמת מוחלטת אובייקטיביות וודאות מציאות אחדות נפרדות טוב ורע יש ואין הפכים פוטנציאל
יהדות ודת: דת ויהדות - ראשי יהדות שמירת מצוות שכר ועונש חזרה בתשובה חזרה בשאלה דתיים אמונה באלוהים אתאיזם אמיתות התורה תורה מול מדע מי כתב את התורה
רבי נחמן וברסלב: רבי נחמן מברסלב ליקוטי מוהרן סיפורי מעשיות ברסלב
שיטות טיפול: טיפול - כל הנושאים טיפול cbt טיפול nlp טיפול ocd טיפול בדמיון מודרך טיפול בהיפנוזה טיפול בהצפה טיפול בחשיפה טיפול דינמי טיפול היפנוטי טיפול הכרתי טיפול התנהגותי טיפול נפשי טיפול עצמי טיפול פסיכדלי טיפול פסיכולוגי טיפול פסיכותרפי טיפול פסיכיאטרי טיפול קוגניטיבי טיפול קצר מועד טיפול רגשי טיפול שכלי טיפול תרופתי Nlp אימון אישי תת מודע גישור הילד הפנימי חשיבה חיובית ביירון קייטי האופונופונו טיפול זוגי פסיכולוגיה פסיכיאטרים היפנוזה מיסטיקה גרפולוגיה אסטרולוגיה תקשור נומרולוגיה סיינטולוגיה


נושאים מומלצים לעיונך...

הדף ב: Facebook      הקבוצה ב: Facebook
YouTube
בכל דבר ועניין, ניתן ליצור קשר בווצאפ 050-3331-331
 
‏אליעד כהן - להיות אלוהים - EIP.co.il‏
קבוצת פייסבוק · ‏1,712‏ חברים
הצטרף לקבוצה
 

קבל תכנים נוספים שיעניינו אותך...
האתר Yeda.EIP.co.il נותן לך תכנים בנושא מאמן אישי להפרעות קשב, ייעוץ טיפולי, אימון אישי לילדים נוער והורים, מאמן אישי לקשב וריכוז, טיפול הוליסטי, מאמן אישי למתבגרים, מאמן אישי לתזונה נכונה, אימון אישי לקשב וריכוז, מאמן אישי לקריירה ועוד אלפי תכנים נוספים, על כל נושאי החיים - ללא הגבלה! לקביעת פגישה / ייעוץ טלפוני / הזמנת הספרים - חייג: 050-3331-331

© כל הזכויות שמורות לאתר Yeda.EIP.co.il ולכותבי המאמרים המקוריים בלבד!
מומלץ ביותר, לצטט תוכן מהאתר במקומות שונים, ובתנאי שתמיד יצורף קישור לכתובת שבה מופיע התוכן המקורי ולאתר.

האתר נבנה על ידי אליעד כהן
דף זה הופיע ב 0.0469 שניות
עכשיו 21_10_2019 השעה 21:55:33
wesi4