ידע
להצליח
⭐⭐⭐⭐⭐
הצטרף לחברים באתר!
שם
סיסמא
לחץ 💖 כאן
להצטרף לחברים באתר!
הספרים שמומלצים לך:
📚
להצליח בחיים
ולהיות מאושר!
רשימת התגובות האחרונות של: אלי דהאן 🔻

לדעתי יש מצבים שבהם האדם מקבל משוב שלילי להתלהבותו כמו "כגודל הציפייה כן גודל האכזבה" וכן, כפי שנכתב במאמר "אל יתהלל חוגר כמפתח" או "אל תגיד הופ לפני שקפצת" וכו'. המכנה המשותף של הדברים הללו שזה עלול לסרס את ההתלהבות של האדם באופן כזה שזה יוריד לו מהרצון לעשות את הדברים גם אם הוא יודע שיש סיכוי שיצליח בהם.

אם כן, אפשר לשמור על ההתלהבות, לא מתים מזה, מקסימום מתנים את ההתלהבות באופן כזה שגם אם לא הצליח ההתלהבות מהחיים תהיה אותה ההתלהבות בדיוק. העיקר, להרגיש הכי טוב והעיקר להרגיש שהאדם עשה מספיק.

במצב כזה שהאדם כבר קיבל את ההשאה הזו, יכול להיות מצב רגשות שלילי כאילו הוא הגיע לנקודת "אל - חזור" אך אין הדברים נכונים, כי בכלל אף פעם לא מאוחר והאדם תמיד יכול לעשות את הדברים. ייתכן שבעקבות כך שההתלהבות סורסה אצל האדם ופחות מתחשק לו להשקיע בעקבות כך הוא נוטה לאחר מכן, לשפוט את עצמו סתם. והאדם יכול להשתחרר מהגישה הזו, ולראות אפשרות נוספת.

כפי שאמר דייל קראנגי שהאדם יחשוב מה הדבר הכי גרוע שיכול לקרות ואז ממילא הוא ישלים איתו, ולדעתי הדבר הזה באמת יכול להיות משודר לאדם בהתלהבות עצמה שלא משנה מה יהיה הוא עדיין ימשיך להתלהב באותה צורה מהחיים.

וזו אחת מהדרכים לראות את הדברים בחיים.

הדבר הטוב שמורה או מרצים יכולים לתת הוא להעביר את הדרך הטובה ביותר ללמידת התחום אותו הם מלמדים או עליו הם מרצים וכן, לגרום לקהל השומעים להתאהב במקצוע. חשוב להעביר נכון את הדברים ובאופן בונה, מוכרים לי מורים טובים שעושים את מלאכתם נאמנה. ההרגשה ללמוד אצלם נפלאה וכל שיעור הוא בבחינת תובנות מאירות עיניים.

הדברים האמורים לגבי המורים או המרצים אמורים על האדם עצמו.

הדבר הכי חשוב שהאדם יעביר לעצמו הוא - להיות הכי מאושר שיש. כלומר המצב הקיים הכי טוב עבורו, וזה שהוא מתקדם זה גם המצב הכי טוב עבורו. כל זאת ללא שום הצדקות מיותרות אלא לפי האמת בלבד. וזוהי הדרך הכי טובה להצלחה לכל מטרה שהאדם רוצה בפנימיותו וכן, היא הכי קצרה.

הדבר הלא נכון לעשות הוא לומר, אני לא מתחיל את הפרוייקט ומחכה עד שיבוא המורה המתאים, או עד שיבוא הזמן המתאים. הזמן הזה עכשיו לא מתאים להצלחה בשנת 2012 בדיוק באוגוסט ב - 1 באוגוסט לאחר תחילת האולימפיאדה אהיה מוכן. איך אני יודע? כי צריך להיות שינוי. נכון שזה נשמע מופרך?

אדם מחכה לזמן שיקרה משהו אבל, הוא בינתיים לא עושה עם עצמו כלום ולכן, לא מתקדם לשום מקום. הוא מחכה שיבוא המועד החדש ללימודים ואז הוא יעשה את מה שהוא רוצה, ואח"כ שוב הוא לא מוכן לדברים ואז נופל ואומר לעצמו במועד הבא אעשה כך וכך. והכל חוזר על עצמו פעם אחר פעם הלקח לא נלמד.

הלקח שצריך להילמד הוא שהתאריך הוא רק מספר ותו לא, האדם מכין את עצמו לדברים ולא התאריך מכין אותו, ולא הציפייה שמישהו יבוא לקראתו תוציא אותו מהמצב כי האני הפנימי שלו יודע שהוא לא יכול לברוח מעצמו ולא השקיע באמת את המאמץ האמיתי שלו ולא מנצל את הפוטנציאל - על עצמו הוא לא יכול לעבוד.

ולכן, הדבר הנבון באמת זה ללכת על כל הקופה בעניין הזה ולהיות הכי מאושר שיש. פשוט, קצר ולעניין. השאר לא חשוב.

והמיומנות להסתגל לשינויים ולא להיתקע ו"לקפוא" מפחד מכל שינוי או התחלה חדשה משחררת את הנחות היסוד השגויות לדרכן ואותנו לדרכנו להינות מהדברים כפי שהם.

ולכאורה יש סתירה כיצד תתכן הבנת התמונה המלאה עם עניין של לא להיתקע במקום? הרעיון הוא לעשות מה שצריך לעשות, וגם אם יש לבטים קודם כל, לעשות את הדבר ואז לא משנה, כי בין כה האדם מבין טוב יותר את התובנות שהגיע אליהן מבחינת יישום מעשי ולכן היישום המעשי עוזר לו להבין את הדברים שהוא מבין טוב יותר.

ונניח והאדם אינו בטוח, הוא מנסה, ובודק ויודע יותר לאחר ניסיון. הוא ניסה וכעת הוא יודע יותר ולכן, נצמד לעיקר וזונח את הטפל.

ואיך כל זאת? ע"י היצמדות אל האמת. ואיך? ע"י הסתכלות על הדברים כפי שהם. הסתכלות על המציאות כפי שהיא ושהאדם יקבל את עצמו כפי שהוא ואת המציאות כפי שהיא. ומכאן הדרך לכך שהדברים יצליחו הכי קצרה כי לא איכפת לאדם כמה ייכשל העיקר הוא במאה אחוז מקיים את ייעודו בחיים. והעיקר המטרה הפנימית ביותר של האדם.

וכאשר האדם עושה את מה שהוא אוהב ע"י שהוא אוהב את מה שהוא עושה, כך הוא בעצם נהנה ממה שיש לו עכשיו.

כפי שאמר רבי נחמן מברסלב: כשאדם יודע שכל מאורעותיו הן לטובתו זאת הבחינה היא מעין העולם הבא.

כפי שנאמר במאמר הצבעים הם השפה של הנפש, וכל אדם יש לו את הצבעים שבהם הוא משתמש. אותו הדבר המחשבות הן בעצם כמו אותיות והאירועים הם קריאה בקבצי המחשבה.

וכל קובץ כזה ניתן לקריאה, ובקבצים הללו ניתן להיזכר בטעמים, ובצבעים ובסקאלה גדולה רצף אירועים. ובעצם במחשבה של האדם קיים השדה הסמנטי הגדול שכולל את כל הדפוסים של האדם, המאפיינים, אירועים וכו'.

וכדי שתהיה לאדם נגישות לקבצי המערכת עליו להתמחות באופן כזה שהוא יכיר את הדברים באופן כזה שיוכל לבצע שינויים נכונים ואמיתיים ולא מזיקים.

וככל שהאדם מכיר את עצמו הוא מצליח יותר להתקדם. על האדם להכיר את עצמו באמת לפי האמת בלבד. ואיך? ע"י קבלת המציאות כפי שהיא וקבלת עצמו ללא תנאים. הרבה מאמרים כאן מחזקים את הטיעון הזה.

ויש כאן את הנקודה הכי חשובה שעלולים ללא משים ליפול לזמן מסויים בגללה ולא לבטא את היצירתיות של האדם.

והיא נקודת הביקורת זוהי נקודה שאנשים רגישים אליה. אנשים יכולים לחשוב שהם חזקים אבל, די בביקורת על נקודה הרגישה לשתק אותם מהיצירתיות שלהם בתחום מסויים.

כל שכן, אם זה בא ממקור שנראה להם "מוסמך" וכאן הדגישה הכותבת שגם אנשים כאלה לעתים נותנים ביקורת מתוך שהם עצמם חסומים.

ודבר חשוב נוסף הוא, גם האדם נותן לעצמו לפעמים ביקורת משתקת והוא יכול להתכחש אליה בטעות כי הוא לא רוצה הרי להיראות כאדם שחוסם את עצמו בפני עצמו. ייתכן והדבר קורה כי האדם עצמו מרגיש חסום כי חסמו אותו בעבר. אולי הוא מרגיש חסום מהפחדים שלו, אבל אם הוא הולך עד הסוף, שישים לב לדבר הבא: מה חשובים הפחדים יותר מאותם אנשים שלגלגו עליו? הוא יכול לקחת את הדברים כדבר שלא שייך לו. הרי בסופו של דבר מה איכפת לו אם יצליח פחות או יצליח יותר? הרי הוא עושה את מה שהוא באמת רוצה. ובוודאי שבהמשך הוא ישתפר ויהיה טוב יותר כל הזמן.

הנפילות הן חלק מהחיים ובכל דרגה עד שמתמקמים בדרגה כל הזמן נופלים עד שמתחילים לטפס לדרגה גבוהה יותר וזהו אופן ההתפתחות. ואף עיסוק מופרז בעניין הרגע עלול לבזבז את הרגע. במצב כזה במקום להיכנס למלכוד 22, האדם יכול לצאת גם מזה בשלום.

כתוב בתלמוד: אם אין אדם שוכח מה שלמד, אם - כן היה לומד כל התורה כולה ואחר - כך היה הולך בטל, והבטלה מביאה לידי שעמום ולידי עבירה (כתובות נט, ב) הדבר נכון גם לגבי תחום כמו לימודים שהאדם עמל וכדי שהלימוד יישמר הכי טוב - כל רגע חשוב.

והפתרון הוא כל רגע חשוב באותה מידה לשמור את הדברים יותר טוב ופחות סיכוי שיישכח ויותר סיכוי שייקלט וכן, יותר סיכוי שייטמע לשימוש בחיי היום יום. בנוסף לכך, יש לאדם יותר סיכוי להצליח ולרכוש יותר ידיעות ע"י רגע יכול להיווצר רצף חזק. והאדם לא צריך לחשוש מנפילות ולהיות חזק בכל רגע.

ולכן, כל רגע חשוב באותה מידה כי כל רגע של נחישות חזקה יותר כך האדם ייצור לעצמו דחיפה חזקה יותר ורצון חזק להשקיע יותר=הצלחה גדולה יותר=חידושים מרתקים שהאדם טרם ראה=לא עוזב את הלימוד מרצון. ולכן, כל רגע חשוב ליצירה.

טוב כל רגע לעשות התחלה חדשה, לכן כל רגע הוא התחלה בפני עצמו וזוהי חשיבות גדולה להתחלה חדשה בכל פעם. כל רגע להתחיל באותה ההתלהבות ובאותו הרצון לעשות את הדברים. לכן, כל רגע חשוב וכל רגע מביא התקדמות בדברים.

החשיבות של הרגע היא לאורך טווח של שנים, כי הדברים שהאדם עושה מתחילים מרגע אחד, רגע אחד ואחריו עוד רגע שמבהיר טיפה את התמונה ועוד רגע שמוסיף עוד ידיעה ועוד רגע שנותן פתח למיומנות ועוד רגעים שנותנים לאדם יכולות חדשות.

למרות שהרגע נראה כסתמי אין הוא כך, כי כל רגע הוא פיקסל אחד מתמונה אחת גדולה, וכל רגע מטה את הכף.

למרות שרגע אחד נדמה לסתמי, כל רגע חשוב, כי רגע אחד מוביל לרגע השני והרגע השני לשלישי וכו'. כי הגוונים בין הרגעים הם דקים. רגע עובר והאדם אומר לעצמו לעשות דבר מסויים בהחלטה נחושה הרגע השני מושפע מהרגע הראשון והרגע השני הוא תחילת המעשה תחילת הרגע השלישי בונה התמדה ברגעים הבאים אחריו כי כל רגע יוצר שרשרת.

והרצף הזה יוצר סיכוי גדול יותר להצליח בתחום מסויים כי מספיק רגע אחד כדי להסתכל בפרספקטיבה שונה על הדברים. ואי אפשר לדעת מה שווה הרגע הזה, אולי הרגע הזה יוביל למשהו חדש שלא היה צפוי? אי אפשר לדעת כמה הרגע הזה שווה. אבל אפשר לדעת אם האדם לא ניצל את הרגע הזה הוא ניצל 0%. אבל, אם האדם ניצל את הרגע אי אפשר לדעת מה הערך של הרגע הזה.

הרגע החשוב הוא הרגע הזה מאחר והוא מקדם את המגמות בחיים ויוצר רצף, רגע אחד יוצר רצף עם הרגע הבא והם נפגשים בסופו של דבר, ומתווספים לחבית אחת גדולה.

הרגע מקדם את המגמות בחיים ולמרות שיש ניואנסים בין רגע אחד למשנהו מספיקה החלטה נחושה כדי להצעיד את האדם לעתיד טוב יותר. כי גם עצים לא צומחים בין רגע, אבל בכל רגע יש צמיחה וככל שהאדם מתמיד בכל רגע, לכל רגע יש תפקיד בצמיחה של האדם וכל הבנה מתחילה מרגע אחד.

ניתן להתבונן ולראות בחוש שהתחושות של האדם מטעות אותו וגורמות לו לאבד את השליטה על הדברים שהוא יכול להשתלט עליהם בשכל ולהנהיג אותם נכון לפיו.

במצבים שההתחושות של האדם מטעות אותו עליו ללכת לפי השכל כי באמצעות השכל הוא יכול לדעת מה לעשות ובמקום להיסחף אחרי רגשות כוזבים אשר נובעים מנגיעות עדיף לו ללכת לפי הבנת השכל וכך פחות יטעה בדרך אל המטרות שלו.

למעשה הדבר הזה הוא המפתח לסדר יום אפקטיבי כפי שצריך, בתוספת לכך שהאדם תמיד ירגיש טוב וידע שהוא נמצא בתהליך הבשלה מתמיד לעבר התהליכים הבאים. וכן, מטרה שהאדם רוצה בכל מחיר יש צורך גם להבין כמה שיותר את המציאות בשלמות, ע"מ שנקודה האחיזה במציאות תהיה חזקה ככל האפשר.

על האדם לתת אמון בתהליך הזה, ולדעת לשאול למה על דברים אשר נוגדים את רצונו, ודברים אשר לפי רצונו ללכת לפי האמת ולסמוך על הכוחות שלו.

וכך למעשה הוא מתחיל לזרום עם החיים, מתוך הבנה שהכל טוב באותה מידה ובו זמנית יש לו מטרה ומשמעות ואין סתירה בין הדברים. כי בפנימיות לא משנה לו התוצאה ובחיצוניות משנה לו לקיים את המטרה. לכן כפי שאמר המרצה אליעד כהן יש להפריד בין המעשה לבין החוויה.

בנוסף לכך, כאשר האדם שלם עם עצמו וחווה את החיים ואוהב את עצמו ומקבל את עצמו ללא תנאים, הוא למעשה פותח לעצמו את הדלת החסומה שלו לעבר החיים, וכן, כאשר הוא מסתכל על הדברים כפי שהם ומקבל את המציאות כפי שהיא הוא יכול להתנהל בחיים הכי טוב ובאופן הכי ראוי עבורו.

לדעתי הדבר הזה נכון, היות ולכל אחד יש את הקצב שלו בחיים. לדוגמא: אנשים מתפתחים כל אחד בדרך אחרת, כל אחד מתחיל להתפתח מגיל קצת שונה. וכן, גם בתחום ההבנות, כל אחד מבשיל בזמן שלו, ולכל אחד יש את קצב ההתפתחות האישי שלו.

התהליך הזה הוא טוב ובריא, האדם נבנה לאט לאט כמו שאדם נולד ומתפתח עד שגודל. לכל אחד את את הקצב שלו ולכל אחד יש את הדרך שלו להתפתח.

כל אחד מתפתח בתחומו לאט, לעתים הוא מחליף דעות עד שהוא מוצא את המקום שאליו הוא שייך. בכל תחום אדם עשוי להחליף דעות אפילו כמה פעמים עד שהדברים מתיישבים אצלו טוב יותר, והתהליך ההתפתחותי ממשיך תמיד.

והרעיון הוא שלכל אחד יש תחום שלו והבנות שלו, ואין מה לדאוג שהדברים אינם זזים מהר כפי שרוצים, כי אלו כפי שאמר יואב זילכה אלו כאבי גדילה והאדם עובר אותם וגודל בהבנות שלו ומתפתח בהתפתחות אישית בקצב הולך וגדל. אין מה לדאוג.

לדעתי כדאי שהאדם יקשיב ללב, כלומר לתחושות הפנימיות שלו, כי בכל התחושות הנ"ל טמון שכל גדול מאוד והוא שכל חזק של ניסיון של מיליארדי שנים, טמון בו כוח עצום שמחכה שהאדם רק יגלה אותו. ואלה דברים אשר מוזכרים בדרך כלשהי גם בכוחו של תת המודע ובספר להעיר את הענק שבפנים.

כאשר האדם יודע שהוא במקום הנכון שום דבר לא יפריע לחיים שלו להתנהל כרצונו. כאשר האדם יודע שהוא במקום הנכון שלו, אז החיים סוחפים אותו למחוזות הטובים ביותר. כאשר האדם מקשיב ללב שלו הוא למעשה מתחיל לחיות כי ה"לב" דהיינו תחושת הפנימיות האובייקטיבית שלו כפי שהוא מתחילה למלא אותו והוא מרגיש הוא באמת ומתחיל לחיות חיים אמיתיים של האני האמיתי שלו ואז כאשר האדם מתחיל לחיות את עצמו - אין שום דבר שיעצור אותו מלהגיע למטרות שלו.

יש נקודה שחשוב שהאדם ישים את מבטו אליה ישר ולעניין והיא להבין איך להשתמש נכון בכוחות שהוא קיבל וזאת ע"י כך שהאדם ישאל למה הדברים הם כך ולא אחרת.

ועל האדם להכיר למה הכוחות שלו פועלים כך ולא אחרת ולדעת גם איך להשתמש בכוחות הללו כדי למלא את הפוטנציאל הגדול הטמון בו במלואו.

לדעתי העיקר שהאדם לוקח את ההבנות שלו לעולם המעשי, ויעשה איתן את הטוב ביותר. לעתים קורה שהאדם לא לוקח את הדברים לעולם המעשה. וכאן עליו לשאול את עצמו, מה הוא רוצה באמת. הרבה פעמים, השכל של האדם המשוכלל בשילוב האינסטינקטים שלו מדגיש לו מה טוב ומה לא טוב, על האדם להקשיב לקול הפנימי שלו.

לעתים הוא לא שומע את הקול הפנימי ומתעלם ממנו, בגלל שאינו יודע להשתמש נכון בכוח הרצון שלו, הוא לא מודע לכך שכאשר הוא שואל למה הוא רוצה את הרצון האמיתי שלו, הוא מחליש אותו וגורם לעצמו לא לרצות את הרצון האמיתי של עצמו.

וזה עיקר חשוב להבין למה מנגנון הרצון פועל כפי שהוא פועל. כאשר האדם שואל מספיק פעמים למה הוא רוצה X אז הרצון הזה נעלם. אבל כאשר הרצון הוא אמיתי אין צורך לשאול את השאלות הנ"ל כי זה יחליש לו את כוח הרצון להשתמש ברצון האמיתי שלו לעשות את הדבר הנכון. ועל האדם להיות אמיתי עם עצמו.

כאשר האדם רוצה להתקדם עליו לרצות את הרצון ב - 100% ולא לערער ולהאמין במימוש הרצון הזה עד הסוף. וכאשר האדם מכיר למה כוח הרצון שלו פועל כפי שפועל, אז הוא יודע לכוון את עצמו למטרה הנכונה בביטחה באופן מלא.

ויש כאן פתח לדבר בהא הידיעה שאותו הזכיר המרצה יואב זליכה, והוא "התפתחות אישית שמביאה אותנו למצב שבו אנחנו מסונכרנים עם החיים, שבו אנחנו מתמזגים עם זרם החיים שנמצא תמיד בהווה - כאן ועכשיו! " זהו עיקר העיקרים בנושא חשוב זה שבו ההתפתחות האישית שואפת להגיע ומשם השיאים מתחילים וכן, פריצות הדרך האמיתיות.

כך האדם יכול לסנכרן את עצמו לכל שאיפה חדשה לחיים, ובתוספת שהזכיר אליעד כהן, והיא שהאדם ירצה את הדבר ב - 100% וידע להשתמש בכוח הרצון שלו נכון.

וכך השילוב הזה יוצר יכולת להשתלב בכל פעם ברמה חדשה, ועלייה מתמדת לדרגות הבנה חדשות הנראות על פני השטח בתור התקדמות ממשית בעולם המעשי.

ובעניין זה יש הגיון רב, שכן אמון בתהליך הופך את האדם לחלק ממנו בעוד שאדם שמטיל ספק תמיד בתהליך לא יכול לבטא את עצמו באופן מלא כי הוא בספק לגבי כל התהליך. ולכן, אדם אשר נותן אמון בתהליך יכול להצליח יותר כי הוא הולך באמת עד הסוף.

וחשוב שהאדם ייפתח לעולם, ולא ייסחוב אחריו את הצרות של העבר, מפני שהדבר גורם לאדם להסתגר בתוך עצמו ולהסתבך עם הדברים עוד יותר, והדבר הופך להיות כדור של שלג. ולכן לא טוב להשאיר דברים בבטן, ויש צורך לטפל בהם כפי הנדרש. ולכן, אם האדם לא יטפל בבעיה והוא יברח ממנה, הוא ימשיך בתוכו לרדוף אחריה והיא תרדוף אחריו, או שחלילה הוא עלול "להתפוצץ" מרוב הדחקות. ולכן, העצה הטובה היא לטפל בבעיה מהשורש ולא להזניח אותה, וכך האדם ייפתח לעולם.

בהחלט ניתן להבין כעת את מבחן התוצאה ולחזק את הרצונות של האדם בהתאם לרצון הפנימי ביותר, בהתאם לתכלית האמיתית של האדם עם עצמו. כל זאת ע"י האמת, מבחן התוצאה משמש כאינדיקציה לבדוק האם האדם רצה מספיק, ובכך האדם יכול לדעת אם מספיק עשה את הטוב ביותר. זהו סוג של שעון מעורר שמעיר את האדם מתרדמת החורף ומזכיר לאדם לעשות את הטוב ביותר למען ייטב לו.

האדם כך יודע את סדר העדיפויות שקבע לעצמו. וגם אם אדם לא הבחין הוא לא צריך לדאוג, לפעמים האדם לא ערני ולכן האינדיקציה כבדה עליו הוא לא זוכר כי לא התבונן, אבל כעת עם דגימות מבחן התוצאה הוא יבין יותר את הדברים כפי שהם. והוא יכול לעודד את עצמו מעכשיו להסתכל על המציאות כפי שהיא ברוגע באופן הטוב ביותר שהוא יכול.קבל את הספרים המומלצים עבורך שיביאו גם לך הצלחה ואושר אמיתיים בכל תחומי החיים!
📌לזמן מוגבל!     👈1 ב 125  👈2 ב 200  👈4 ב 250     📞 050-3331-331
להיות אלוהים, 2 חלקים - הספר על: מהי תכלית ומשמעות החיים? האם יש חיים מחוץ לכדור הארץ ויקומים מקבילים? האם יש או אין אלוהים? איך להנות בחיים? איך להיות מאושר? האם יש בחירה חופשית? איך נוצר העולם? מי ברא את אלוהים? למה העולם קיים? למה חוקי הפיזיקה כפי שהם? למה יש רע בעולם? איך נוצר העולם? איך נוצרים רצונות / מחשבות / רגשות? בשביל מה לחיות? מה יש מעבר לשכל וללוגיקה? מה המשמעות של החיים? למה יש רע וסבל בעולם? האם יש אמת מוחלטת? אולי אנחנו במטריקס? האם יש משמעות לחיים? האם הכל אפשרי? האם אפשר לדעת הכל? האם לדומם יש תודעה? האם באמת הכל לטובה? איך להשיג שלמות ואושר מוחלט? האם יש נשמה וחיים אחרי המוות? האם יש הבדל בין חלום למציאות? איך להיות הכי חכם בעולם? מה יש מעבר לזמן ולמקום? למה לא להתאבד? האם המציאות היא טובה או רעה ועוד...הצלחה אהבה וחיים טובים - הספר על: איך לנהל את הזמן? איך לטפל בהתנגדויות מכירה? איך למכור מוצר ללקוחות? איך ליצור אהבה? איך לחנך ילדים? איך לשנות תכונות אופי? איך להצליח בראיון עבודה? איך להאמין בעצמך? איך לדעת איזה מקצוע מתאים לך? איך לקבל החלטות? איך להיות מאושר ושמח? איך לפרש חלומות? איך להעביר ביקורת בונה? איך להשיג ביטחון עצמי? איך לא להישחק בעבודה? איך להעריך את עצמך? איך למצוא זוגיות? איך להצליח בדיאטה ולשמור על המשקל? איך לעשות יותר כסף? איך לשפר את הזיכרון? איך להתמודד עם אובססיות והתמכרויות? איך לחשוב בחשיבה חיובית? איך לשכנע אנשים ולקוחות? איך להתמודד עם גירושין? איך להתמודד עם דיכאון ותחושות רעות? איך להיגמל מהימורים? איך להצליח בזוגיות? איך לשתול מחשבות? איך לפתח חשיבה יצירתית? איך ליצור מוטיבציה ולהשיג מטרות? איך לפתח יכולות חשיבה? איך לגרום למישהו לאהוב אותך? איך לדעת אם מישהו מתאים לך ועוד...שקט נפשי אמיתי - הספר על: איך להתמודד עם פחד קהל ופחד במה / פחד להתחיל עם בחורות / פחד להשתגע / פחד לאבד שליטה / חרדת נטישה / פחד מכישלון / פחד מוות / פחד ממחלות / פחד לקבל החלטה / פחד ממחויבות / פחד מבגידה / פחד מיסטי / פחד ממבחנים / חרדה כללית / פחד לא ידוע / פחד מפיטורים / פחד ממכירות / פחד מהצלחה / פחד לא הגיוני ועוד? איך להתמודד עם לחץ? כעס ועצבים? איך להתמודד עם בדידות? איך לשכוח אקסים ולא להתגעגע? איך להתמודד עם מאניה דיפרסיה ועם מצבי רוח משתנים? איך להתמודד עם ביישנות וחרדה חברתית? מועקות נפשיות וייאוש? איך להתמודד עם אהבה אובססיבית? איך להתמודד עם רגשות אשם ושנאה עצמית? איך להתמודד עם חרדות ופחדים של ילדים? איך להתמודד עם שמיעת קולות בראש? איך להתמודד עם התקפי חרדה ופאניקה? איך להתמודד עם עצבות? איך להתמודד עם כל סוגי הפחדים והחרדות שיש? איך להתמודד עם הזיות / דמיונות שווא / פרנויות / סכיזופרניה / הפרעת אישיות גבולית? איך להתמודד עם אכזבות? איך להשיג איזון נפשי? איך להתמודד עם הפרעות התנהגות אצל ילדים? איך להתמודד עם טראומה ופוסט טראומה? דיכאון? איך להתמודד עם OCD / הפרעה טורדנית כפייתית / אובססיות / התנהגות כפייתית? איך להתמודד עם חלומות מפחידים וסיוטים בשינה? איך להתמודד עם בעיות ריכוז והפרעת קשב וריכוז? איך להתמודד עם הפרעות קשב וריכוז? איך להתמודד עם תסמינים של חרדה ועוד...
לפניך חלק מהנושאים שבאתר... מה מעניין אותך?עדכונים בערוץ ב: YouTube
עדכונים בדף ב: Facebook      עדכונים בקבוצה ב: Facebook
בכל דבר ועניין, ניתן ליצור קשר בווצאפ 050-3331-331
האתר Yeda.EIP.co.il נותן לך תכנים בנושא אימון אישי קריירה, אימון אישי לביטחון עצמי, אימון אישי לזוגיות, אימון אישי להצלחה, מאמן זוגי, מאמן משפחתי, מטפל, מאמן אישי לביטחון עצמי, מאמן לזוגיות ועוד אלפי תכנים נוספים, על כל נושאי החיים - ללא הגבלה! לקביעת פגישה / ייעוץ טלפוני / הזמנת הספרים - צור/י עכשיו קשר: 050-3331-331
© כל הזכויות שמורות לאתר Yeda.EIP.co.il ולכותבי המאמרים המקוריים בלבד!
מומלץ ביותר, לצטט תוכן מהאתר במקומות שונים,
ובתנאי שתמיד יצורף קישור לכתובת שבה מופיע התוכן המקורי ולאתר.
האתר פותח על ידי אליעד כהן
דף זה הופיע ב 0.2029 שניות - עכשיו 05_04_2020 השעה 00:50:00 - wesi4