ידע להצליח - Yeda.EIP.co.il

הצטרף לחברים באתר!
שם
סיסמא
לחץ כאן

להצטרף לחברים באתר!
קבל ייעוץ בכל תחום!
ישירות מאליעד כהן!
אין בעיה! יש פתרון!
לקבלת ייעוץ חייג:
050-3331-331
הדפסה אימון אישי - מודעות עצמית - התפתחות אישית - דוגמא לחקירה עצמית - מה לשאול את עצמי - חלק ...
הדף Facebook
הקבוצה Facebook
הדף Facebook
הקבוצה Facebook

אימון אישי - מודעות עצמית - התפתחות אישית - דוגמא לחקירה עצמית - מה לשאול את עצמי - חלק 3

אני חסרת כל ערך, לכן לא מגיע לי לעמוד על שלי.

אני חסרת כל ערך. קיצון - אני חסרת כל ערך עצמי. אין לי טיפת ערך עצמי. אני לא שווה כלום. קיצון 2 אני בעלת ערך עצמי מופרז גבוה יותר מכל אחד אחר שאני מכירה. אני שווה יותר מאחרים. אמצע - אני שוות ערך לאנשים אחרים. האם זו האמת ועד כמה? 1. כן, זו האמת. אני חסרת כל ערך עצמי, לא שווה כלום לחלוטין. נחותה מאחרים 2. אני בעלת ערך עצמי נמוך. שווה במידה נמוכה. עדיין נחותה מאחרים 3. אני שווה במידה בינונית, שווה לאחרים. 4. אני בעלת ערך עצמי גבוה מאחרים, שווה יותר מאחרים. נניח שזה נכון, אז מה? זה אומר שאין לי מנדט או יכולת או זכות בכלל לעמוד על שלי, להגיד את מה שאני חושבת, לעשות את מה שאני רוצה, הדעה שלי לא נחשבת, העמדות שלי מוטעות.

אני שונאת את עצמי. אני אוהבת את עצמי הכי בעולם. האם זו האמת ועד כמה. 1. כן זו האמת. אני שונאת את עצמי לחלוטין. אני רעה לחלוטין. 2. אני שונאת את עצמי באופן חלקי. יש דברים שאני גם אוהבת בעצמי. 3. אני אוהבת את עצמי לחלוטין, אין בי טיפת שינאה. 4. אני לא אוהבת את עצמי ולא שונאת את עצמי. נניח שזה נכון, מה זה משנה? זה משנה זה רע כי זה אומר שאני סובלת בחיים האלו. זה שאני סובל בחיים האלו לא אומר שזה רע. למה זה רע? כי סבל הוא לא נעים. סבל יכול להיות דבר נעים. למה זה רע? כי זה סבל וסבל זה דבר רע. סבל זה דבר טוב.

כי נולדתי להורים דפוקים. נולדתי להורים הכי מדהימים שיש. 1. נולדתי להורים הכי דפוקים שיש. 2. נולדתי להורים שיש בהם משהו דפוק אבל יש בהם גם משהו טוב. 3. נולדתי להורים שיש בהם רק משהו טוב. 4. נולדתי להורים שאין בהם טוב ואין בהם רע. נניח שזה נכון, אז מה? זה רע, כי ההורים שלי דפוקים. למה זה רע? כי הם לא מושלמים. למה זה רע? כי מי שלא מושלם יש לו חסרונות. למה זה רע? כי אם יש לו חסרונות אז הוא עושה טעויות. למה זה רע? כי אם הוא עושה טעויות אז העולם לא מושלם. למה זה רע? כי אם העולם לא מושלם אז יש בו רע וסבל. למה זה רע? כי אם יש בו רע וסבל אז אנשים לא נעים להם. למה זה רע שלא נעים לאנשים?

אני שונאת את עצמי. כי נולדתי להורים דפוקים. אני אוהבת את עצמי כי נולדתי להורים דפוקים. האם זו הסיבה היחידה לכך שאני שונאת את עצמי? 1. כן, רק כי נולדתי להורים דפוקים. 2. לא, יש עוד סיבות, אך זו גם סיבה. עוד סיבות זה שיש בי חסרונות. 3. אין סיבה לכך שאני שונאת את עצמי. 4. יש סיבות אחרות לכך שאני שונאת את עצמי ולא כי ההורים שלי דפוקים. נניח שזה נכון, למה זה רע? מה זה משנה? כי אין עוד סיבות לכך שאני שונאת את עצמי. זה רע כי זה אומר שאי אפשר לשנות את ההורים שלי. זה רע כי זה אומר שאני אמשיך לשנוא את עצמי. זה רע כי זה אומר שאני אסבול. זה רע כי זה לא נעים. זה רע כי... זה פשוט רע. כי אני ארצה למות. זה רע כי אני עשוייה למות או להתאבד. זה רע כי המשפחה שלי תסבול. זה רע כי סבל זה לא נעים. זה רע כי אמא שלי עשויה להתאבד. זה רע כי אנשים אחרים יסבלו. זה רע כי העולם יפסיד משהו טוב. זה רע כי העולם יהיה פחות טוב ויפה.

נולדתי להורים דפוקים לכן אני שונאת את עצמי. נולדתי להורים נפלאים, לכן אני שונאת את עצמי. האם זו התוצאה היחידה לכך שנולדתי להורים דפוקים? האם יש עוד תוצאות? 1. לא, זו התוצאה היחידה. 2. כן, זו תוצאה ויש עוד תוצאות שליליות אחרות. כמו שאני סובלת או לא נהנית מהחיים 3. זו תוצאה ויש עוד תוצאות חיוביות. 4. זו לא התוצאה ויש תוצאות אחרות לחלוטין, חיוביות ו. או שליליות. נניח שזה נכון, אז מה? למה זה רע?

יש סבל בעולם, זה דבר רע. מה רע בזה שיש סבל בעולם?

אני לא תמיד יודעת מה להגיד או לדבר

אני שונאת את עצמי כי לא תמיד יש לי על מה לדבר.

אני שונאת את עצמי. אני אוהבת את עצמי הכי בעולם!!!! 1. אני שונאת את עצמי לחלוטין, אין עוררין בכך. 2. אני שונאת את עצמי באופן חלקי. 3. אני שונאת את עצמי מעט אך גם אוהבת את עצמי מעט. 4. אני אוהבת את עצמי בלבד. 5. אני לא שונאת את עצמי ולא אוהבת את עצמי. נניח שזה נכון, מה רע בזה? זה רע כי זה יוביל אותי לסבל. זה רע כי הסבל יוביל אותי להתאבד. זה רע כי אם אני אתאבד אנשים סביבי יסבלו. זה רע כי אם אנשים סביבי יסבלו אז הם עשויים להזיק לעצמם. זה רע כי אם הם יזיקו לעצמם אז העולם יפסיד משהו טוב בו. אם העולם יפסיד משהו טוב בו אז הוא יהיה פחות טוב. אם הוא יהיה פחות טוב אז יהיה יותר סבל. אם יהיה יותר סבל אז אנשים יסבלו יותר. אם אנשים יסבלו יותר אז...

לא תמיד יש לי על מה לדבר. תמיד יש לי על מה לדבר! 1. לא תמיד יש לי על מה לדבר. 2. רוב הזמן יש לי על מה לדבר, לעיתים אין לי 3. רוב הזמן אין לי על מה לדבר, וביתר יש לי 4. תמיד יש לי על מה לדבר. מה רע בזה? אנשים סביבי משתעממים. מה רע בזה? אנשים לא רוצים להיות בחברתי. מה רע בזה? יהיה לי פחות כיף בחיים. מה רע בזה? אני אסבול בחיים. מה רע בזה? הסבל עשוי להיות כל כך גדול שאני ארצה למות. מה רע בזה? המשפחה שלי תסבול. מה רע בזה? אמא שלי לא תרצה לחיות. מה רע בהז? היא עשויה להזיק לעצמה. מה רע בזה? העולם יסבול יותר. מה רע בזה? זה פשוט רע. אני לא מצליחה למצוא הסבר למה זה רע. אמרו לנו מה טוב ומה רע.

לא תמיד יש לי על מה לדבר, לכן אני שונאת את עצמי. תמיד יש לי על מה לדבר, לכן אני שונאת את עצמי. האם יש עוד סיבות לכך שאני שונאת את עצמי? 1. אין עוד סיבות, רק בגלל שלא תמיד יש לי על מה לדבר. 2. זו אחת הסיבות ויש עוד סיבות. שלא קשורות לכך שאני מדברת יותר או פחות בשיחות, לדוגמא, המשקל שלי. 3. יש עוד סיבות אך לא קשור לכמות הדיבור שלי בשיחה. למה זה רע? זו הסיבה היחידה, אז זה אומר שאולי לא אוכל לשנות את זה. לכן אני שונאת את עצמי.

אני שונאת את עצמי כי לא תמיד יש לי על מה לדבר. האם יש עוד תוצאות לכך שלא תמיד יש לי על מה לדבר? אני אוהבת את עצמי בגלל שלא תמיד יש לי על מה לדבר. 1.אין עוד תוצאות. אני רק שונאת את עצמי. 2. יש עוד תוצאות, אני גם אוהבת את עצמי וגם שונאת את כצמי. 3. אני לא שונאת את עצמי ולא אוהבת את עצמי. 4. אני רק אוהבת את עצמי בגלל זה. למה זה רע? כי אני סובלת. למה זה רע? אני פחות תורמת לעולם. למה זה רע? כי יש יותר סבל בעולם. למה זה רע? כי סבל זה רע. למה סבל זה רע? כי ככה לימדו אותי. למה? כי זה מה שהם יודעים. למה? כי ככה לימדו אותם. למה? כי סבל זה לא נעים, זהגורם לתחושות שליליות. למה?

אני שונאת את עצמי כי אין לי שליטה על האכילה שלי.

אני שונאת את עצמי.

אין לי שליטה על האכילה שלי. יש לי שליטה מלאה על האכילה שלי. 1. זו האמת, אין לי שליטה כלל על האכילה שלי. 2. יש לי שליטה חלקית על האכילה שלי, ויש לי חוסר שליטה על האכילה שלי. 3. יש לי שליטה מלאה על האכילה שלי. 4. אין לי חוסר שליטה ואין לי שליטה על האכילה שלי. אני פשוט אוכלת. למה זה רע? כי אני אוכלת יותר ממה שאני צריכה. למה זה רע? אני משמינה. למה זה רע? כי אני לא רזה. למה זה רע? כי רזה זה יפה, ואם אני לא רזה אז אני מכוערת. למה זה רע? כי אנשים פחות אוהבים אץת זה. למה זה רע? כי פחות יאהבו אותי. למה זה רע? כי אם פחות אוהבים אותי אני פחות אוהבת את עצמי. למה זה רע? אני סובלת יותר. למה זה רע? כי פחות טוב לי, ואז קשה לי יותר לתפקד. למה זה רע? כי אם התפקוד שלי נמוך יותר אז התוצרים שלי נמוכים יותר. למה זה רע? כי אם התוצראים שלי נמוכים יותר אז הפונים שלי סובלים יותר. למה זה רע? כי אם הפונים שלי סובלים יותר אז זה לא נעים. למה זה רע?

אני שונאת את עצמי כי אין לי שליטה על האכילה שלי. אני שונאת את עצמי רק כי אין לי שליטה על האכילה שלי. אני שונאת את עצמי כי יש לי שליטה מלאה על האכילה שלי. האם זו הסיבה היחידה לכך שאני שונאת את עצמי? ועד כמה? 1. כן, רק כי אין לי שליטה על האכילה שלי אני שונאת את עצמי. 2. אני שונאת את עצמי בגלל זה ובגלל סיבות אחרות 3. אני שונאת את עצמי מסיבות אחרות לחלוטין. למה זה רע? כי אם אין לי שליטה על האכילה שלי אז זה אומר שאני חסרת שליטה לחלוטין. למה זה רע? כי אני עשויה להתפרע, למה זה רע? כי אני אזיק לעולם. למה זה רע? כי יהיה יותר סבל בעולם. למה זה רע?

אין לי שליטה על האכילה שלי לכן אני שונאת את עצמי. אין לי שליטה על האכילה שלי ולכן אני אוהבת את עצמי כל כך. האם זו האמת ועד כמה? 1. אין עוד תוצאות לחוסר השליטה שלי על האכילה שלי 2. זו תוצאה אך יש עוד תוצאה שאני אוהבת את עצמי. 3. אני לא שונאת את עצמי ולא אוהבת את עצמי בעקבות חוסר השליטה על האכילה שלי 4. אני אוהבת את עצמי בלבד עקב חוסר השליטה שלי על האכילה שלי.

אני שונאת את עצמי כי אני אוכלת יותר מידי

אני אוכלת יותר מידי. אני אוכלת כל הזמן. אני לא אוכלת בכלל. האם זו האמת ועד כמה? 1. כן אני באמת אוכלת יותר מידי. אני צריכה להמעיט באכילה. 2. אני אוכלת בצורה סבירה, חלק מהזמן אני לא אוכלת 3. אני לא אוכלת כלל. למה זה רע? כי אני אשמין. למה זה רע? כי זה לא בריא. למה? כי השמנה גורמת ליותר שומן וזה לא בריא ללב. למה זה רע? כי אני אהיה חולה. למה זה רע? כי זה יקצר לי את החיים. למה זה רע? כי אני אחיה פחות. למה זה רע? כי אם אני אחיה פחות אני אמות מוקדם יותר. למה זה רע? כי אם אני אמות מוקדם יותר אז אני לא ארגיש שום דבר. למה זה רע?

אני אוכלת יותר מידי לכן אני שונאת את עצמי. אני לא אוכלת כלום לכן אני שונאת את עצמי. האם זו הסיבה היחידה לכך שאני שונאת את עצמי? 1. כן זו הסיבה היחידה. 2. אני לא אוכלת כלום ולכן אני שונאת את עצמי 3. אני אוכלת בצורה סבירה ולכן אני שונאת את עצמי. 4. אני לא אוכלת ולא לא אוכלת ולכן אני שונאת את עצמי. למה זה רע? כי זה לא בריא לשנוא ולאכול יותר מידי. למה? כי זה מזיק לגוף ולנפש. למה זה רע? כי אני אסבול בזמן שאני בחיים ואחיה פחות. למה זה רע? כי זה לא טוב. למה זה רע? כי מה שלא טוב הוא רע. למה זה רע?

אני שונאת את עצמי כי אני לא מספיק מוכשרת בעבודה

אני לא מספיק מוכשרת בעבודה. אני לא מוכשרת בכלל בעבודה. אני יותר מידי מוכשרת בעבודה. אני כל כך מוכשרת. האם זו האמת ועד כמה? 1. כן אני לא מספיק מוכשרת. יכולתי להיות יותר מוכשרת. 2. אני מוכשרת מספיק. 3. אני לא לא מוכשרת מספיק. אני פשוט מוכשרת כמו שאני. נניח שזה נכון, למה זה רע? כי אני יכולתי להיות יותר מוכשרת. למה זה רע? כי אם הייתי מוכשרת אז יכולתי לעשות דברים יותר טובים. למה זה רע? אם אני לא אעשה דברים יותר טובים אז עשויים לפטר אותי. למה זה רע? כי אני אהיה ללא עבודה. למה זה רע? אני אחזור לעבוד עם ילדים. למה זה רע? כי אני לא רוצה את זה. למה זה רע? כי אני אסבול. למה זה רע? כי סבל זה רע. למה סבל זה רע? כי זה מרגיש לא טוב. למה זה רע?

האם זו התוצאה היחידה לכך שאני לא מספיק מוכשרת? 1. כן, זו התוצאה היחידה, שאני שונאת את עצמי. 2. אני שונאת את עצמי ואוהבת את עצמי בגלל שאני לא מספיק מוכשרת 3. אני לא שונאת את עצמי ולא אוהבת את עצמי בגלל שאני לא מספיק מוכשרת. 4. אני לא שונאת את עצמי אלא רק אוהבת את עצמי בגלל שאני לא מספיק מוכשרת.

האם זו הסיבה היחידה לכך שאני שונאת את עצמי? זו הסיבה היחידה. זו לא הסיבה כלל. 1. כן זו הסיבה היחידה לכך שאני שונאת את עצמי. 2. זו סיבה ויש עוד סיבות לכך שאני שונאת את עצמי 3. אני שונאת את עצמי מסיבות אחרות לגמרי

אני שונאת את עצמי כי אני לא מספיק אינטילגנטית

אני לא מספיק אינטליגנטית. אני לא אינטליגנטית בכלל. אני טיפשה לחלוטין. אני הכי אינטליגנטית בעולם. האם זו האמת ועד כמה? 1. זה נכון, אני ממש לא מספיק אינטליגנטית. יכולתי להיות יותר אינטליגנטית. 2. אני מספיק אינטליגנטית. 3. אני לא אינטליגנטית ואני לא לא אינטליגנטית. אני כמו שאני. 4. אני אינטליגנטית לחלוטין. מה רע בזה? זה רע כי יכולתי להיות יותר אינטליגנטית. למה זה רע? כי אם הייתי יותר אנטלגנטית הייתי נהנית יותר מהחיים וגם הייתי מסייעת יטותר לאנשים. נניח שזה נכון, מה רע בזה? אם הייתי נהנית יותר ומסייעת יותר העולם היה טוב יותר. נניח שזה נכון, מה רע בזה? העולם לא טוב יותר. נניח שזה נכון, מה רע בזה? שיש יותר סבל בעולם. נניח שזה נכון, מה רע בזה? סבל זה דבר רע. מה רע בזה?

אני שונאת את עצמי כי אין לי בן זוג.

אין לי בן זוג וזו הסיבה לכך שאני שונאת את עצמי. האם זה תוצאה מחייבת לסיבה זו? האם זו האמת ועד כמה? 1. כן זו תוצאה מחייבת. אם אין לי בן זוג אני חייבת לשנוא את עצמי. 2. יש תוצאות נוספות מלבד זאת, אני גם אוהבת את עצמי וגם שונאת את עצמי 3. אני לא אוהבת את עצמי ולא שונאת את עצמי כתוצאה מסיבה זו 4. אני אוהבת את עצמי בלבד כתוצאה מסיבה זו. נניח שזה נכון, מה רע בזה? אין לי בן זוג. מה רע בזה? שאני לבד. מה רע בזה? שאין לי אף אחד. מה רע בזה? זה לא טוב להיות לבד. זה אומר שאני חיה לבד, ואמות לבד. מה רע בזה? זה אומר שאני בודדה. מה רע בזה? אני אסבול. מה רע בזה?

אני שונאת את עצמי כי אני שמנה

אני שמנה, לכן אני שונאת את עצמי. האם זו התוצאה היחידה והמתחייבת או שיש עוד תוצאות? האם זו האמת ועד כמה? 1. כן זו האמת, זו התוצאה היחידה לכך שאני שמנה. אם אני שמנה אני חייבת לשנוא את עצמי. 2. אני יכולה גם לאהוב וגם לשנוא את עצמי על כך שאני שמנה. 3. אני יכולה לא לשנוא את עצמי ולא לאהוב את עצמי כי אני שמנה. 4. אני אוהבת את עצמי בלבד על כך שאני שמנה.

אני שמנה. היפוך: אני רזה. האם זו האמת ועד כמה? 1. אני שמנה באמת. הכי שמנה שיש! 2. אני לא שמנה ולא רזה 3. אני רזה. 4. אני מלאה - קצת שמנה וקצת רזה. למה זה רע? כי אם אני שמנה אז אנשים פחות יאהבו אותי. מה רע בזה? כי אני אהיה פחות עם אנשים. מה רע בזה? שאני אהיה יותר לבד. מה רע בזה? אם אני אהיה יותר לבד אהיה יותר עצובה. מה רע בזה? אני אסבול. מה רע בזה? יהיה יותר סבל בעולם. מה רע בזה?

אני שונאת את עצמי כי אנשים אחרים לא אוהבים אותי

אנשים אחרים לא אוהבים אותי. היפוך: אנשים אחרים וכולם אוהבים אותי. האם זו האמת ועד כמה? 1. אכן, אנשים אחרים ואף אחד לא אוהב אותי. 2. יש אנשים שאוהבים אותי ויש אנשים שלא אוהבים אותי. 3. אנשים אחרים לא אוהבים אותי ולא שונאים אותי 4. אנשים אחרים אוהבים אותי. כולם אוהבים אותי! מה רע בזה? זה רע כי אני רוצה שאחרים יאהבו אותי. מה רע בזה? אני לא מקבלת את מה שאני רוצה. מה רע בזה? אני סובלת. מה רע בזה? אני מרגישה לבד. מה רע בזה? אני לבד. מה רע בזה? שאני סובלת. ץ מה רע בזה? אני אמות לבד. מה רע בזה? מה רע בזה שאחרים לא אוהבים אותי? אני מרגישה לא אהובה. מה רע בזה? שאני לא אהובה. מה רע בזה? שאני מרגישה לבד. מה רע בזה? שאני סובלת. מה רע בזה?

אני שונאת את עצמי כי אני לא תמיד מספיק רגישה.

אני לא מספיק רגישה. אנילא רגישה בכלל! אני הכי רגישה בעולם. האם זו האמת ועד כמה? 1. אני לא מספיק רגישה, זה נכון. 2. אני לא רגישה בכלל 3. אני קצת רגישה וקצת לא רגישה 4. אני רגישה מאוד. אין בי חוסר רגישות. נניח שזה נכון, למה זה רע? כי אני לא תמיד רגישה לאנשים. למה זה רע? אנשים עשויים להפגע ממני. למה זה רע? כי אסור שאנישם יפגעו ממני. כי אם אנשים יפגעו ממני הם לא יאהבו אותי. למה זה רע? כי אם הם לא יאהבו אותי אז אני לא אצליח לתקשר איתם. הם לא ירצו לדבר איתי. למה זה רע? אשאר לבד. למה זה רע? אמות לבד. אזדקן לבד. למה זה רע? כי לא יהיה מי שידאג לי ואני אהיה לבד לחלוטין. למה זה רע? כי אני אסבול. למה זה רע? אהיה בדיכאון. למה זה רע?

אני שונאת את עצמי כי אני לא מספיק רגישה. האם זו התוצאה היחידה לכך שאני לא מספיק רגישה? 1. כן, זו התוצאה לכךש אני לא מספיק רגישה 2. לא. יש תוצאה נוספץ, שאני אוהבת את עצמי 3. אני לא אוהבת את עצמי ולא שונאת את עצמי. 4. אני רק אוהבת את עצמי. נניח שזה נכון, למה זה רע? כי אני שונאת את עצמי. למה זה רע? כי אני סובלת. למה זה רע? אני מתפקדת פחות טוב. למה זה רע? כי העולם פחות טוב. למה זה רע? כי אם העולם פחות טוב אז יש יותר סבל. למה זה רע?

אני לא מספיק רגישה לכן אני שונאת את עצמי.

אני שונאת את עצמי כי אין לי מספיק חברים

אין לי מספיק חברים. קיצון 1 - אין לי מספיק חברים בכלל. אין לי בכלל חברים. קיצון 2- יש לי רק חברים בעולם. האם ועד כמה זו האמת? 1. אין לי מספיק חברים, היו יכולים להיות לי יותר 2. יש לי מספיק חברים, לא צריך יותר 3. יש לי יותר מידי חברים 4. יש לי רק חברים. 5. אין יל חברים כלל. נניח שזה נכון, למה זה רע? כי אני יותר לבד. למה זה רע? כי אני בודדה. למה זה רע? כי אני לא מבלה עם אנשים. למה זה רע? כי אני סובלת. למה זה רע? כי

אני שונאת את עצמי כי אין לי מספיק חברים. קיצון 1 - אני שונאת את עצמי כי אין לי מספיק חברים 2. אני שונאת את עצמי כי יש לי רק חברים. האם זו האמת ועד כמה? 1. זו האמת. זו הסיבה היחידה לכך שאני שונאת את עצמי. 2. יש סיבות אחרות למה אני שונאת את עצמי. 3. אין סיבה לכך שאני שונאת את עצמי. 4. זו לא הסיבה למה אני שונאת את עצמי ויש סיבות אחרות לחלוטין. נניח שזה נכון, מה רע בזה? כי אני שונאת את עצמי מסיבה מסוימת. מה רע בזה? שאני לא אוהבת את עצמי בלי סיבה. מה רע בזה? שאני סובלת. מה רע בזה?

אין לי מספיק חברים לכן אני שונאת את עצמי. קיצון 1 - זו התוצאה היחידה לזה שאין לי מספיק חברים. קיצון 2 - אני אוהבת את עצמי כי אין לי מספיק חברים. האם זו האמת ועד כמה? 1. זו התוצאה היחידה לכך שאין לי מספיק חברים. עליי לשנוא את עצמי 2. יש תוצאות אחרות לכך שאין לי מספיק חברים וזה שאני אוהבת את עצמי 3. אני לא שונאת ולא אוהבת את עצמי בגלל שאין לי מספיק חברים 4. אני אוהבת את עצמי כי אין לי מספיק חברים. נניח שזה נכון, מה רע בזה? כי אני לא לא שונאת את עצמי. מה רע בזה? שאני סובלת. מה רע בזה? סבל זה דבר רע וזהו!

אני שונאת את עצמי כי אני לא תורמת מספיק לעולם.

אני שונאת את עצמי. קיצון 1- אני שונאת את עצמי הכי בעולם. 2. אני אוהבת את עצמי הכי בעולם. האם זו האמת ועד כמה? 1. אני שונאת את עצמי. 2. אני לא שונאת ולא אוהבת את עצמי 3. אני אוהבת את עצמי 4. אני גם אוהבת וגם שונאת את עצמי. למה זה רע? כי אני שונאת את עצמי למה זה רע - כי אני סובלת. אני לא נהנית מהחיים. למה זה רע? כי יש פחות טוב בעולם. אני מתפקדת פחות טוב. למה זה רע? כי יש ככה יותר סבל בעולם.

אני לא תורמת מספיק לעולם. קיצון 1- אני לא תורמת בכלל לעולם קיצון 2 - אני תורמת לעולם בלבד. האם זו האמת ועד כמה? 1. זו האמת, אני לא תורמת מספיק לעולם 2. אני גם תורמת וגם לא תורמת מספיק לעולם 3. אני לא תורמת מספיק לעולם ולא לא תורמת מספיק לעולם 4. אני תורמת מספיק לעולם! למה זה רע? כי אני רעה אם אני לא תורמת מספיק לעולם. למה זה רע? כי אנשים ישנאו אותי. למה זה רע? כי לא יאהבו אותי. למה זה רע? אני אהיה לבד. למה זה רע? כי אני אסבול אם אהיה לבד. למה זה רע? סבל זה דבר רע. למה זה רע?

אני שונאת את עצמי כי אני לא תורמת מספיק לעולם. קיצון 1 - אני שונאת את עצמי רק כי אני לא תורמת מספיק לעולם קיצון 2 - אני שונאת את עצמי כי אני תורמת יותר מידי לעולם. האם זו האמת ועד כמה? 1. זו הסיבה היחידה לזה שאני שונאת את עצמי. 2. אני שונאת את עצמי ללא סיבה 3. אני שונאת את עצמי כי אני תורמת מספיק לעולם 4. אני שונאת את עצמי כי אני גם תורמת וגם לא תורמת מספיק לעולם. למה זה רע? כי זה לא טוב שאני שונאת את עצמי בגלל שאני לא תורמת מספיק לעולם. למה זה רע? כי אני לא מושלמת. למה זה רע? אין לי שליטה על דברים. למה זה רע? כי אז העולם פחות טוב ממה שהוא היה יכול להיות. למה זה רע? כי יש יש יותר סבל. למה זה רע?

אני לא תורמת מספיק לעולם לכן אני שונאת את עצמי. האם זו התוצאה היחידה לכך שאני לא תורמת מספיק? קיצון 1 - זו התוצאה היחידה אני רק שונאת את עצמי קיצון 2 - אני רק אוהבת את עצמי בגלל שאני לא תורמת מספיק לעולם. האם ועד כמה זו האמץ? 1. זו האמת וזו התוצאה היחידה 2. אני גם אוהבת וגם שונאת את עצמי בגלל שאני לא תורמת מספיק לעולם 3. אני רק אוהבת את עצמי 4. אני לא אוהבת ולא שונאת את עצמי בגלל שאני לא תורמת מספיק לעולם. למה זה רע? כי אני שונאת את עצמי מסיבה טיפשית. להמ זה רע? כי אני סובלת. למה זה רע?

אני שונאת את עצמי כי אני לא עושה דבר על מנת למנוע סבל של אנשים אחרים

אני שונאת את עצמי. קיצון 1 אני שונאת את עצמי הכי בעולם. קיצון 2- אני אוהתב את עצמי הכי בעולם. האם זו האמת ועד כמה? 1. כן זו האמת. אני שונאת את עצמי. 2. אני אוהבת את עצמי 3. אני אוהבת ושונאת את עצמי 4. אני לא אוהבת ולא שונאת את עצמי. למה זה רע? כי אני לא נהנית או נהנית פחות מהחיים. למה זה רע? כי אני סובלת. למה זה רע?

אני לא עושה דבר על מנת למנוע סבל של אחרים. קיצון 1 - זה נכון, קיצון 2 - אני פועלת רק כדי למנוע סבל מאחרים. האם זו האמת ועד כמה 1. כן, אני לא עושה דבר 2. אני עושה הכל 3. אני לא עושה הכל ולא לא עושה כלום כדי למנוע סבל 4. אני גם עושה כדי למנוע וגם לא עושה כדי למנוע סבל מאחרים. למה זה רע? כי יש יותר סבל בעולם. למה זה רע? אנשים ישנאו אותי יותר. למה זה רע? כי אני אהיה לבד. למה זה רע? כי אני אסבול. למה זה רע?

אני שונאת את עצמי כי אני לא עושה דבר על מנת למנוע סבל של אנשים אחרים. קיצון 1 - זה נכון. קיצון 2 - יש סיבות אחרות ללמה אני שונאת את עצמי. האם זו האמת ועד כמה? 1. זו האמת, זו הסיבה היחידה 2. יש סיבות אחרות ללמה אני שונאת את עצמי 3. אני שונאת את עצמי גם בגלל שאני לא עושה דבר כדי למנוע סבל של אחרים וגם מסיבות אחרות 4. אני שונאת את עצמי ללא סיבה. למה זה רע? דבר אחד יש יותר סבל בעולם. למה זה רע? כי זו אשמתי. למה זה רע? כי אני עושה דברים רעים. למה זה רע? כי אני לא פותרת בעיות של אחרים. למה זה רע? כי זה אחריות שלי, ואם אני לא עושה את זה אז אני רעה. למה זה רע? כי אני שנואה על ידי אחרים. למה זה רע? כי אני לבד. למה זה רע? כי אני בודדה. למה זה רע? כי אני סובלת מרגשות קשים. למה זה רע? כי יש עוד אנשים שסובלים בעולם. למה זה רע? למה רע שסודנים סובלים? למה רע שסורים סובלים? למה רע שסעודיות סובלות? למה זה רע?

אני שונאת את עצמי כי יש סבל בעולם וזה בגללי.

אני שונאת את עצמי

יש סבל בעולם וזה בגללי

אני שונאת את עצמי כי יש סבל בעולם וזה בגללי

בגללי יש סבל בעולם לכן אני שונאת את עצמי.

ואם אני לא רזה אז אני מכוערת.

לא הלכתי למסיבה, אז אני חסרת ערך.

אני חסרת ערך. קיצון אחד - אני הכי חסרת ערך מכולם, אני הכי נחותה מכולם. קיצון שני - אני הכי בעלת ערך! הכי שווה מכולם. האם ועד כמה זו האמת? 1. זו האמת. אני חסרת ערך לחלוטין. 2. אני חסרת ערך באופן חלקי. 3. אני לא חסרת ערך ואני לא לא חסרת ערך. 4. אני בעלת ערך עצמי! נניח שזה נכון, למה זה רע? זה רע כי אני מרגישה אשמה. זה רע כי אני מרגישה רע עם עצמי. זה רע כי אני סובלת. זה רע כי אני לא מרגישה מאושרת. זה רע כי יש יותר סבל בעולם. זה רע כי

אני חסרת ערך כי לא הלכתי למסיבה. קיצון 1 - אני חסרת כל ערך עצמי לחלוטין כי לא הלכתי למסיבה. קיצון 2 - אני בעלת ערך עצמי גבוה מאוד כי לא הלכתי למסיבה. האם ועד כמה זו האמת? 1. אני חסרת כל ערך כי לא הלכתי למסיבה 2. אני חסרת ערך עצמי אבל גם עם ערך עצמי כי לא הלכתי למסיבה 3. אני לא בעלת ערך עצמי ולא חסרת ערך עצמי כי לא הלכתי למסיבה 4. אני בעלת ערך עצמי כי לא הלכתי למסיבה. 5. אין השפעה של אי הליכה למסיבה על הערך העצמי שלי. נניח שזה נכון, ואני חסרת כל ערך כי לא הלכתי למסיבה, מה רע בזה? פספסתי את המסיבה, אני לא אכיר אנשים. לא יהיה לי כיף עכשיו. מה רע בזה? זה אומר שאני מפסידה כיף. מה רע בזה. זה אומר שאני סובלת בבית. מה רע בזה? זה אומר שאני לבד. מה רע בזה? זה אומר שאני אשאר לבד. מה רע בזה? זה אומר שאני אסבול. מה רע בזה?

לא הלכתי למסיבה אז אני חסרת ערך. קיצון 1 - אני חסרת ערך בגלל ואך ורק בגלל שלא הלכתי למסביה. קיצון 2 - אני חסרת ערך בלי שום קשר למסיבה. האם ועד כמה זו האמת? 1.זו הסיבה לכך שאני חסרת ערך. 2. זו לא הסיבה לכך שאני חסרת ערך 3. זו הסיבה לכך שאני חסרת ערך ולא רק זו אלא יש עוד סיבות 4. אין סיבה לכך שאני חסרת ערך. נניח שזה נכון, למה זה רע? לא הלכתי למסיבה אז אני לא מכירה אנשים ולא נהנית. למה זה רע? כי אני סובלת. למה זה רע? כי אני לא מכירה אף אחד. למה זה רע? כי אני נשארת לבד. למה זה רע? כי זה אומר שאשאר לבד. למה זה רע? כי לא יעריכו אותי בחברה שאני לבד. למה זה רע? כי לא יהיה לי בן זוג. למה זה רע? כי לא יהיו לי ילדים. למה זה רע? כי כשאזדקן אהיה לבד. למה זה רע. כי לא יהיה אף אחד שידאג לי. למה זה רע? אעשה פיפי וקקי בתחתונים ואף אחד לא ידאג לי. למה זה רע? כי אני אהיה מסכנה. למה זה רע? כי אני ארצה למות. למה זה רע? כי אני אסבול.

נושאים לעיונך: דימוי עצמי, דימוי עצמי גבוה, התאבדויות, בלי שום קשר, אובדנות, אמת, להסיר אחריות, הסיבה היחידה, אהבה, דיכאונות, שיפור דימוי עצמי, הורות, לשנוא, דיכאון, לא עושה כלום, לא שווה, איבוד ערך עצמי, להשיג ערך עצמי, כישורים, אני לא מצליחה, עצוב

מה דעתך ומה אתה חושב? תגובות / שאלות / הארות - זה המקום...תכנים נוספים לעיונך...


תכנים נוספים שיכולים לעניין אותך ועוד...
האני - האם ואיך אפשר לבטל האני בשלמות?
...לא חשב. זה שאתה לא מרוכז זה לא אומר שלא חשבת. ואין שום טריק להעלים את הקיום של האני. והידיעה האחת בעולם שאפשר להעלים את הקיום של האני, היא ידיעת המהות של האני. וידיעת האני וידיעת ההעדר אני, היא המהות שלהם והיא שתעלים את ידיעת האני. ויש דבר שממנו עשוי האני והאין אני, והדבר הזה הוא לא מקום ריק, ולא יעזרו סיסמאות של חוויה של מקום ריק, כי זה לא מקום, זה העדר, זה כלום ממנו יש את כל הדברים ואת האני ואת האין אני. האדם צריך לנסות להרוג את האני, ואיך עושים את זה, מתחברים למהות של האין אני והחיבור בין האני ללא אני, בהעדר המוחלט לחיבור המהותי הזה בו אין הבדל בין אני ללא אני רק אז החיבור המהותי הזה האני יעלם. חיבור לדבר שמחבר ביניהם, לישות המחברת בין האני והלא אני, בין הרצונות, החי, הצומח והדומם, וכל מה שישנו, וכל מה שאיננו, כלומר כל הדברים שישנם וכל מה שאיננו כולם עשויים מישות אחת בה אין הבדל בין אני ללא אני, ואין הבדל בין כל הדברים כולם. ומי שיגיע להבנה מלאה ושיחווה בחוויה שלו יותר ויותר את האין הבדל... לחץ להמשך...
אמפתיה - מבוא
...באוניברסיטת שיקגו. בניסוי זה, הוכנסו זוגות של חולדות לתוך תאים, כאשר אחת מהחולדות כלואה בתוך כלוב קטן ללא יכולת לצאת. החולדה החופשיה אינה נרגעת, עד אשר היא מצליחה לפתוח את הכלוב ולשחרר את חברתה הכלואה. רק אז, לאחר השחרור וגינוני השמחה, נגשות שתי החולדות יחד לכרסם ממנת שוקולד מפתה שהייתה מונחת שם כל הזמן כפיתוי עוצמתי. שוב ושוב, עם זוגות מתחלפים, חזרה התופעה המרתקת הזו של עזרה לאחות במצוקה לפני מילוי תענוגות וצרכים של עצמה. סוגי אמפתיה: חוקר התרבות חן למפרט, בחן את תופעות האמפתיה והחמלה בתרבויות שונות. הוא מבחין בין שלושה סוגים של הזדהות - אמפתית, אשר מופיעים בצורה כזו או אחרת בתרבויות ובנקודות זמן שונות, אך מציינים חוויות דומות: 'אמפתיה דמיונית' - לה שני אופנים: האופן האחד הוא לדמיין את הרגשת הזולת, ללא קשר למצבו האמיתי. במקרה כזה, האמפתיה היא פרי דמיונו של המתבונן והתהליך כולו מתרחש בינו לבין עצמו, כולל הכניסה המדומה לתודעתו או רגשותיו של 'הזולת'; האופן השני הוא ההזדהות עם כאבם של אנשים... לחץ להמשך...
כאבי גב וצוואר כרוניים עם הקרנה לרגליים או לידיים ללא הסבר רפואי \ ללא תרופה?
...אמור להתחזק. כל הנבדקים בניסוי דיווחו על עליה חדה בכאב ככל שהבודק העלה את המספר, לאחר הניסוי גילו הנבדקים שזו הייתה קסדה מזויפת מפלסטיק ושהניסוי בא לבדוק כיצד המוח יוצר כאב, אפילו הבודק בעצמו לא היה מודע לכך שהכפתור שהשתמש בו היה מזויף, אלא רק המדענים אשר ערכו את הניסוי. מי מאיתנו שמע על המקרה של פועל הבניין שהיה בשנות ה20 לחייו אשר בטעות קפץ על מסמר באורך 10 ס"מ בעבודה? המסמר נכנס מצד אחד של הרגל שלו ויצא מצידה השני, הפועל זעק מכאבים ונשכב על הרצפה והחל בזעקות איומות של כאב, הוא הובל במהירות למחלקה הדחופה ביותר בבית החולים, שם נודע לו שעליו לעבור ניתוח מיד. במשך שעות רבות, ובעזרת משכחי הכאבים החזקים ביותר כגון מורפיום, ולאחר מכן משכחי כאבים נוספים הקשורים להרדמה מוחלטת של האיבר, ניסו לשלוף את המסמר מרגלו, אך ללא הצלחה, בכל פעם שניסו להזיז את המסמר הוא זעק מכאבים איומים ולא הצליח לנשום. לבסוף לאחר מאמצים רבים הצליחו להוציא את המסמר ואת הנעל שלו, ולמרבה הפלא גילו שהמסמר בכלל לא חדר דרך רגלו... לחץ להמשך...
הספקטרום הטורדני כפייתי - מבוא
...קומפולסיבי (טורדני כפייתי) הוא שם כולל למספר הפרעות שיש להן מרכיבים דומים להפרעה טורדנית - כפייתית. הפרעות הספקטרום מאופיינות במחשבות טורדניות ו/או בהתנהגות כפייתית. כיום יש מחלוקת בין חוקרים בתחום לגבי איזה הפרעות צריכות להיכלל בספקטרום, לרוב יש הסכמה כי חרדת בריאות, הפרעת גוף דיסמורפית (BDD) תלישת שיער כפייתית (טריכוטילומניה), חיטוט בעור, התמכרות לאינטרנט וקניות כפייתיות שייכות לספקטרום. מצבים נוספים שיש מחלוקת לגביהם כוללים בין היתר הפרעות אכילה, פיקה, פרפיליה ותסמונת טורט. תוכן עניינים: 1 הבדלים בין הפרעות הספקטרום 2 טיפול בהפרעות הספקטרום הבדלים בין הפרעות הספקטרום: הפרעות הספקטרום שונות זו מזו הן בתוכן והן ביחס בין טורדנות לכפייתיות. 1. תוכן. חלק מההפרעות מאופיינות הן במחשבות טורדניות והן בכפייתיות, בדומה ל - OCD וההבדל ביניהן ל - OCD הוא בתכנים שהאדם עוסק בהם. כך למשל, אנשים עם חרדת בריאות סובלים ממחשבות טורדניות הקשורות לבריאותם ומבצעים קומפולסיות שונות שנועדו לוודא כי אינם חולים... לחץ להמשך...
לילי בנטב - היש והאין (חלק 1)
לילי בנטב - היש והאין (חלק 1) הרצאה לצפייה: הנשימה, החיים והמוות, היש והאין... לחץ להמשך...
להתאהב - איך ליצור אהבה? איך לאהוב? מהי אהבה?
...יש פחות סיכוי שהאהבה תשתנה, אבל אם אתה אוהב ללא סיבה זה יכול להשתנות מהר, כשם שאתה אוהב אותו ללא סיבה אתה יכול גם לא לאהוב אותו ללא סיבה, כי אם אין לך הסבר, אז למה שתהיה פה אהבה? ובעצם בפועל זה אומר, שעל האדם לשאול למה הוא בעצם רוצה לאהוב את האדם השני יותר ואם יש לך סיבות, אז אתה בעצם רוצה בגלל הסיבה, לא בגלל האדם האחר. והאם הסיבה היא בגלל האדם האחר, או בגלל האגו שלך, בגלל מה שהוא נותן לך להרגיש. אבל על האדם, וגם על ההורים, לבדוק באופן אמיתי למה הם אוהבים את ילדיהם, או את הזולת. ומי שיחקור, יראה שהוא אוהב בכלל את עצמו, ואין עניין פרסונאלי מול השני. וככל שהאדם יחקור, ויהיה לו ברור למה הוא רוצה את הדבר הזה, האהבה תהיה חזקה יותר ושורשית יותר. כי האהבה של האדם רק ממלאת את שביעות רצונו, ואם תמלא את הרצון של השני כך הוא יאהב אותך יותר. וככל שמי שמולך אהבתך אליו היא פנימית יותר ואתה ממלא את הרצון הפנימי שלו יותר כך האהבה תהיה חזקה ויציבה יותר. וזה אומר שאהבה אמיתית נוצרת בגלל שהאדם שאיתך ממלא את... לחץ להמשך...
המשפחה - קשר של שתיקה
...השינוי? שיחות האימון חשפו את התקיעות ואת הקונפליקט הפנימי שלה שבאו לידי ביטוי בכעס, חוסר אונים ותיסכול. מתוך רצון לפרק את המתח היא הגיעה להחלטה לבקש סיוע באמצעות אימון. כלומר, בקשת הסיוע היא בעצם הצעד הראשון והחשוב ביותר כי היא מבטאת את הרצון לעשות שינוי. תהליך האימון איפשר לה לחשוב, לדבר, להקשיב ולבדוק את ההתנהגות אשר יוצרת ניתוק וניכור. היא ציינה שהיא מתלוננת, כועסת, מאשימה ונותנת פקודות. כתוצאה משיקוף לאופן התנהגותה, הגיעה לתובנה כי דפוס תקשורת זה אינו מועיל. העליתי בפניה את ההצעה לפנות אל בן הזוג בבקשת עזרה. היא הסכימה לנסות זאת ואכן חל שינוי בדיאלוג ביניהם. נקודה נוספת עליה התמקדנו בתהליך האימון היא העובדה שהיא עסוקה מאוד מבוקר עד שעות הלילה המאוחרות, וכאשר היא מגיעה הביתה היא כבר עייפה מאוד. צורת חיים זו שלה אינה מותירה זמן ליצור תקשורת טובה עם בן הזוג. כתוצאה מכך, החליטה להקדיש לכך יותר זמן. בשיחות עלה כי בן הזוג אינו שותק בכוונה מסויימת כנגדה אלא, כי כזה הוא באופיו. הוא גם ממעט לדבר... לחץ להמשך...
איך לתקשר עם התבונה האינסופית? חלק ו'
...שהחיים הם האוניברסיטה המשוכללת ביותר בעולם, זאת ומאחר וכל אדם בעולם מקבל בדיוק את השיעור שהוא צריך, מתי שהוא צריך לקבלו. ברור לחלוטין שלהיגיון אין מקום פה, התבונה האינסופית לא חושבת בהיגיון, את זה חשוב שתזכרו. איך היא יכולה? היגיון שייך למוח המודע, הוא שייך לשכל, התבונה האינסופית מדברת בשפת הרוח, היא אינה יודעת היגיון מהו, היא חכמה יותר מההיגיון, היא יודעת כל מה שצריך לדעת. החלק שישמש אתכם כמקלט למסרים של התבונה האינסופית, הינו כאמור הדמיון שלכם. התבונה האינסופית תשלח אליכם את המסר שאתם צריכים באחת מהצורות הבאות בדרך כלל: הבזק, הארה, רעיון, תובנה, השראה. בכל צורה שלא תהיה מאלה שהוזכרו כעת, המסר שיגיע הוא הזרע הראשון שישמש עבורכם בנייה של תוכנית פעולה. אך לא תמיד זה כך, לפעמים אתם ממש תקבלו את כל התוכנית מוכנה. וכל מה שתצטרכו לעשות זה לפעול ומהר. הדמיון שהוא תחנת הקליטה של המוח, נמצא כאמור במוח המודע ומהווה אחד מתוך ששת הפקולטות (יכולות) של המוח. לאנשים בעלי דמיון מפותח יהיה קל יותר לתקשר... לחץ להמשך...
דיאטה / ירידה במשקל - "נפלתי"...
...שעברה, וכשהגענו למירי באופן פלא הייתה דממה רועמת בחדר. מירי הרימה את ראשה וסיננה מבין שפתיה בשקט "נפלתי". ביקשתי ממנה להרחיב, אך היא ביקשה שיניחו לה. כמובן כמנחה איני יכולה להתעלם ממילה כל - כך משמעותית, שאנו כבני - אדם נתקלים בה לפחות פעם ביום במהלך חיינו, וכאשר נמצאים בתהליך שינוי כל "נפילה" מלווה בתחושות תסכול ורגשות שליליים נוספים. ביקשתי מחברות הקבוצה להוסיף מילים נרדפות או קשורות למילה "נפילה". בקלות צפויה, שבה קל לנו הרבה יותר לראות את השלילי, עלו מילים והיגדים רבים: "כישלון", "לא שווה", "לא כדאי", "עוד הפעם", "ידעתי שזה יקרה", "נמאס לי כבר", "מתי כבר אצליח? ". בין שלל המילים מירי בחרה להוסיף עוד מילה משלה: "אני לא שווה כלום". כל אחת מהמילים מאוד משמעותית, וכולן יחד הן סוג של "פצצת אנרגיה". כפי שציינתי בתהליך שינוי ישנם מצבים בהם הרצון שלנו לפעולה לא עלה כמתוכנן. מצבים אלו יכולים להיות מוסברים באלפי הסברים הגיוניים ומוצדקים, אך אלו אינם מחפים על הרגשות השליליים העולים בנו. הבחירה... לחץ להמשך...
עידן הפאסט ואמא רוח הטובה - תהליך של חיבור לקיום האלוהי, ממקום של חילוני
...של חיינו, המטרות, והחיבור לכח המניע אותנו, האהבה. לכולנו יש שורש, שורש אחד שממנו אנו צומחים. לשורש הזה יש המון עוצמה, הוא הכוח המניע אותנו, אם נגיע לשורש, נשפיע על האופן בו אנו צומחים, ובו הסביבה שלנו צומחת ומתפתחת. לכל אלו אמא רוח נותנת יד, ומראה את הדרך. הדרך לעצם הקיום שלנו. התהליכים הללו, לעיתים, מתקשים לעלות בקנה אחד עם תרבות הפאסט שם גם תוכנית כמו "זהו זה" לא הצליחה לשרוד את הקצב אחריי 20 שנה. אז למה דווקא שתהליכים ורוח פתאום יחזרו לתודעה? הלוא שום סדנא או קורס לא באמת ישנו את העובדה שהקצב היום מאוד מהיר, הידע מתחלף, ספריי הלימוד נכתבים כל שנה מחדש לכל תחום יש עוד ועוד מתחרים, לכל סדנא יש אחת אחרת יותר טובה או פחות. ואנחנו? רק מנסים לשרוד את הקצב, לתת ערך אחר מעצמינו שאין לאחרים אז איך אמא רוח תחדור לתודעתינו בתוך כל הטרנדים הללו? ואולי היא גם טרנד חולף? אמא רוח, באה רק להזכיר לנו שיש דרך אחת יפה טובה ונעימה, דרך של שמחה, ושלמות. דרך שאיננה תלויה בדבר פרט לעצמינו. אמא רוח לא באה באמצעות... לחץ להמשך...
ונשמרתם לנפשותיכם מאוד - מאמינים בספורט לבריאות
...החדש" מלכי שמחה לחשוף את המובן מאליו - עבורה. "הספורט והתזונה הנכונה חשובים גם לנו. אמנם אנחנו נחשבים כאנשים שעמוסים בילדים, ואין לנו זמן לעצמנו מרוב מטלות בית, בישולים וכביסות, אך כל דבר יכול להידחות. אני מפנה לעצמי 4 שעות בשבוע שבהן אני בחדר הכושר ויהי מה! זוהי בעצם המצווה. אין שום טעם בקיום מצוות השבת, או מצווה אחרת אם על גופך שלך אינך שומרת". מלכי נחרצת בנאומה רוצה להעביר לכל האומה שאם היא, מורה במקצועה אם ל 8 ילדים מקסימים, מצליחה למצוא לפחות 4 פעמים זמן להתאמן, כל אחת יכולה. "אני נכנסת למכון, מורידה את הבגדים העליונים והפאה, ואני אישה חדשה. מתאמנת לכל עניין ודבר. גם המדריכה אותו הדבר, מורידה את הכסות החיצונית והרי היא ספורטאית" "ומי שומר על הילדים? " אני שואלת. "אנחנו מתחלקים, בעלי ואני. את שני הקטנים אני מביאה איתי לשמרטפייה (בת 3 ובן 1. 5) ובעלי נשאר עם עוד 5 בבית, הגדולה בדרך כלל נשארת באולפנא. כשאני חוזרת, הוא יוצא לספורט שלו. הקלאב מחולק לשניים, בבוקר מ 6 עד 8 לגברים בלבד, רוב... לחץ להמשך...
לזמן מוגבל!   1 ספר 125 ש"ח   2 ספרים 200 ש"ח   4 הספרים 250 ש"ח   050-3331-331
שקט נפשי אמיתי - הספר על: איך להתמודד עם עצבות? איך להתמודד עם מאניה דיפרסיה ועם מצבי רוח משתנים? איך לשכוח אקסים ולא להתגעגע? איך להתמודד עם אהבה אובססיבית? מועקות נפשיות וייאוש? כעס ועצבים? איך להתמודד עם ביישנות וחרדה חברתית? איך להתמודד עם התקפי חרדה ופאניקה? איך להתמודד עם הזיות / דמיונות שווא / פרנויות / סכיזופרניה / הפרעת אישיות גבולית? איך להתמודד עם טראומה ופוסט טראומה? איך להתמודד עם בעיות ריכוז והפרעת קשב וריכוז? איך להתמודד עם הפרעות קשב וריכוז? איך להתמודד עם לחץ? דיכאון? איך להתמודד עם חרדות ופחדים של ילדים? איך להשיג איזון נפשי? איך להתמודד עם הפרעות התנהגות אצל ילדים? איך להתמודד עם שמיעת קולות בראש? איך להתמודד עם תסמינים של חרדה? איך להתמודד עם ocd / הפרעה טורדנית כפייתית / אובססיות / התנהגות כפייתית? איך להתמודד עם כל סוגי הפחדים והחרדות שיש? איך להתמודד עם פחד קהל ופחד במה / פחד להתחיל עם בחורות / פחד להשתגע / פחד לאבד שליטה / חרדת נטישה / פחד מכישלון / פחד מוות / פחד ממחלות / פחד לקבל החלטה / פחד ממחויבות / פחד מבגידה / פחד מיסטי / פחד ממבחנים / חרדה כללית / פחד לא ידוע / פחד מפיטורים / פחד ממכירות / פחד מהצלחה / פחד לא הגיוני ועוד? איך להתמודד עם אכזבות? איך להתמודד עם בדידות? איך להתמודד עם רגשות אשם ושנאה עצמית? איך להתמודד עם חלומות מפחידים וסיוטים בשינה ועוד...

הצלחה אהבה וחיים טובים - הספר על: איך לפרש חלומות? איך להצליח בראיון עבודה? איך לדעת אם מישהו מתאים לך? איך להצליח בדיאטה ולשמור על המשקל? איך להתמודד עם דיכאון ותחושות רעות? איך להיגמל מהימורים? איך להעריך את עצמך? איך להיות מאושר ושמח? איך לקבל החלטות? איך לחשוב בחשיבה חיובית? איך לטפל בהתנגדויות מכירה? איך לחנך ילדים? איך למצוא זוגיות? איך לשפר את הזיכרון? איך לדעת איזה מקצוע מתאים לך? איך למכור מוצר ללקוחות? איך להצליח בזוגיות? איך לשנות תכונות אופי? איך להעביר ביקורת בונה? איך ליצור מוטיבציה ולהשיג מטרות? איך להשיג ביטחון עצמי? איך להתמודד עם גירושין? איך להאמין בעצמך? איך לפתח חשיבה יצירתית? איך לפתח יכולות חשיבה? איך לעשות יותר כסף? איך לנהל את הזמן? איך להתמודד עם אובססיות והתמכרויות? איך לא להישחק בעבודה? איך לגרום למישהו לאהוב אותך? איך ליצור אהבה? איך לשכנע אנשים ולקוחות? איך לשתול מחשבות ועוד...

להיות אלוהים, 2 חלקים - הספר על: האם המציאות היא טובה או רעה? האם יש משמעות לחיים? למה לא להתאבד? האם יש הבדל בין חלום למציאות? האם אפשר לדעת הכל? איך להיות הכי חכם בעולם? למה יש רע וסבל בעולם? אולי אנחנו במטריקס? מה יש מעבר לזמן ולמקום? איך נוצר העולם? למה יש רע בעולם? האם באמת הכל לטובה? האם יש בחירה חופשית? למה העולם קיים? איך להנות בחיים? האם לדומם יש תודעה? האם יש חיים מחוץ לכדור הארץ ויקומים מקבילים? למה חוקי הפיזיקה כפי שהם? מהי תכלית ומשמעות החיים? מי ברא את אלוהים? איך להיות מאושר? בשביל מה לחיות? מה המשמעות של החיים? האם יש או אין אלוהים? איך להשיג שלמות ואושר מוחלט? האם יש אמת מוחלטת? האם יש נשמה וחיים אחרי המוות? איך נוצר העולם? מה יש מעבר לשכל וללוגיקה? האם הכל אפשרי? איך נוצרים רצונות / מחשבות / רגשות ועוד...

לפניך חלק מהנושאים שבאתר... מה מעניין אותך?

זוגיות ומערכות יחסים: זוגיות - ראשי זוגיות - כל הנושאים בגידות - כל הנושאים זוגיות טיפול זוגי בעיות בזוגיות גירושים להתגרש לגרום לבחורה פרידה לשכוח מישהו בגידות אחרי בגידה אקסים - כל הנושאים אקסים והחזרת אהבה - ראשי לגרום למישהו לאהוב אותך להתחיל עם בחורה פחד גישה דייטים למצוא זוגיות התאמה זוגית סקס מיניות חשק מיני משיכה פורנו התמכרות למין גמילה מסקס זהות מינית נטייה מינית הומוסקסואליות טרנסקסואליות טיפולי המרה א מיניות
חרדות ופחדים: חרדות ודיכאון - ראשי חרדות / פחדים - כל הנושאים חרדות פחדים פוביות פרנויה התקף חרדה תרופות נגד חרדה פחד קהל חרדת בחינות פחד מדחייה חרדת מוות פחד למות פחד מנטישה חרדה חברתית חרדה דתית פחד גישה פחד להתחיל עם בחורה פחד מכישלון
ביטחון הערכה ואהבה עצמית: ביטחון והערכה - ראשי אהבה עצמית הערכה עצמית ביטחון עצמי כעס עצמי שנאה עצמית קבלה עצמית אמונה עצמית ביישנות רגשות אשם אמונה עצמית
שכנוע / מכירות: שכנוע - ראשי איך לשכנע מישהו - כל הנושאים שכנוע לשכנע לקוחות מוצר למכור מכירות לקרוא מחשבות מניפולציות התנגדויות מכירה למכור מוצר יקר לשתול מחשבות להשפיע רטוריקה לגרום ללקוח הזדהות אנשי מכירות שכנוע עצמי דיבייטינג סוגסטיות לשכנע בחורות לשכנע ילדים התניה ראפור Nlp
ניהול למנהלים: ניהול למנהלים - כל הנושאים ניהול עובדים ניהול עובדים לשכנע עובדים לפטר עובדים משכורת לקוחות לשכנע לקוחות לסגור עסקה מוצרים לתמחר עסקים הקמת עסק לראיין ולהתראיין קריירה יעוץ פוליטי יעוץ תקשורתי ניהול משא ומתן קבלת החלטות - ראשי החלטות ולהחליט - כל הנושאים איך לקבל החלטה
יום יומי: התמודדות / להתמודד - כל הנושאים רגשות / תחושות - כל הנושאים להרגיש טוב / להרגיש רע - כל הנושאים רגשות הרגלים שינוי התנהגות שינוי הרגלים שינוי חשיבה אובססיות התמכרויות גמילה מחשבות טורדניות עישון - כל הנושאים עישון דיאטה ספורט תזונה בריאות התמכרות למין Ocd טורדנות כפייתיות דחיינות עצלנות שעמום סמים - כל הנושאים סמים ייאוש כעס לחץ מתח נפשי עצבנות דיכאון התאבדות אובדנות בדידות בעיות התמודדות כאבים אובדן התמודדות עם בעיות עצבות שליליות חשיבה שלילית ביקורת החלטות איך להחליט
חינוך ילדים והורות: חינוך ילדים - ראשי הדרכת הורים הורים יחסי הורים וילדים לחנך ילדים לשכנע ילדים להביא ילדים ילדים מתבגרים הפרעות קשב וריכוז של ילדים התנהגות של ילדים ענישה אלימות ילדים חרדות ילדים אוטיזם
אושר חיוביות ואהבה: אושר - ראשי חשיבה חיובית - ראשי אהבה - ראשי אהבה והתאהבות - כל הנושאים שמחה אושר להיות מאושר הנאה חיוביות חשיבה חיובית אהבה לאהוב אהבה עצמית התאהבות לגרום למישהו לאהוב אותך להתאהב להפסיק לאהוב החזרת אהבה
הפרעות נפשיות: הפרעות נפשיות - כל הנושאים הפרעות נפשיות פסיכיאטריה מחלות נפש פסיכוזה סכיזופרניה הפרעת אישיות טראומה פוסט טראומה אוטיזם טיפול תרופתי כדורים אישיות גבולית פיצול אישיות דה פרסונליזציה דיסוציאציה שמיעת קולות קשב וריכוז מאניה דיפרסיה ניתוקים פרנויות משוגע שיגעון גדלות הפרעת...
רוחניות ומודעות: רוחניות ומודעות - ראשי רוחניות מודעות עצמית הארה הארה רוחנית מורים רוחניים מורה רוחני תת מודע חומריות גשמיות חיפוש רוחני משמעות החיים - ראשי משמעות החיים מטרת החיים משחק החיים תכלית החיים צמחונות
התפתחות והצלחה: הצלחה - ראשי הצלחה / להצליח - כל הנושאים לפתח את השכל התפתחות אישית מוטיבציה כישלון מטרות הצלחה להצליח התמדה השגת מטרות יצירתיות לפתח שיחה תקשורת בין אישית
כסף ולהתעשר: כסף - ראשי כסף - כל הנושאים כסף אושר וכסף לעשות כסף להתעשר כסף בקלות להרוויח שוק ההון בחירת קריירה
סודות החיים: אלוהים - ראשי בריאת העולם - ראשי בחירה חופשית - ראשי להיות אלוהים - ראשי אלוהים - כל הנושאים בחירה - כל הנושאים אלוהים להיות אלוהים האם יש אלוהים מי ברא את אלוהים בריאת העולם המפץ הגדול פיזיקה החושים מי ברא את העולם יקומים מקבילים בחירה חופשית האם יש בחירה דטרמיניזם הספר להיות אלוהים מה זה להיות אלוהים
מושגים כללי: מילון מושגים מחשבות - כל הנושאים רצונות - כל הנושאים אין הבדל בין יש לאין מהות מהות וצורה מחוייב ואפשרי הנחות יסוד להטיל ספק אחדות ונפרדות אחדות שקרית שלמות אין סוף זמן ומקום הרצון שורש הרצון הכל אחד חסרונות ויתרונות מוחלטות צמצום פרדוקס קבלה מחוייב המציאות אפשרי המציאות עובדה ופירוש סיבה ותוצאה סיבתיות אקראיות ניתוח סיבתיות לוגיקה אמת שקר להיצמד לאמת אמת מוחלטת אובייקטיביות וודאות מציאות אחדות נפרדות טוב ורע יש ואין הפכים פוטנציאל
יהדות ודת: דת ויהדות - ראשי יהדות שמירת מצוות שכר ועונש חזרה בתשובה חזרה בשאלה דתיים אמונה באלוהים אתאיזם אמיתות התורה תורה מול מדע מי כתב את התורה
רבי נחמן וברסלב: רבי נחמן מברסלב ליקוטי מוהרן סיפורי מעשיות ברסלב
שיטות טיפול: טיפול - כל הנושאים טיפול cbt טיפול nlp טיפול ocd טיפול בדמיון מודרך טיפול בהיפנוזה טיפול בהצפה טיפול בחשיפה טיפול דינמי טיפול היפנוטי טיפול הכרתי טיפול התנהגותי טיפול נפשי טיפול עצמי טיפול פסיכדלי טיפול פסיכולוגי טיפול פסיכותרפי טיפול פסיכיאטרי טיפול קוגניטיבי טיפול קצר מועד טיפול רגשי טיפול שכלי טיפול תרופתי Nlp אימון אישי תת מודע גישור הילד הפנימי חשיבה חיובית ביירון קייטי האופונופונו טיפול זוגי פסיכולוגיה פסיכיאטרים היפנוזה מיסטיקה גרפולוגיה אסטרולוגיה תקשור נומרולוגיה סיינטולוגיה


נושאים מומלצים לעיונך...

הדף ב: Facebook      הקבוצה ב: Facebook
YouTube
בכל דבר ועניין, ניתן ליצור קשר בווצאפ 050-3331-331
 
‏אליעד כהן - להיות אלוהים - EIP.co.il‏
קבוצת פייסבוק · ‏1,712‏ חברים
הצטרף לקבוצה
 

קבל תכנים נוספים שיעניינו אותך...
האתר Yeda.EIP.co.il נותן לך תכנים בנושא מורה רוחני מומלץ, מאמן אישי קשב וריכוז, מטפל, מאמן אישי רוחני, מטפל רגשי, מטפל הוליסטי, טיפול אישי מומלץ, אימון אישי לעסקים, אימון אישי קואצ'ינג ועוד אלפי תכנים נוספים, על כל נושאי החיים - ללא הגבלה! לקביעת פגישה / ייעוץ טלפוני / הזמנת הספרים - חייג: 050-3331-331

© כל הזכויות שמורות לאתר Yeda.EIP.co.il ולכותבי המאמרים המקוריים בלבד!
מומלץ ביותר, לצטט תוכן מהאתר במקומות שונים, ובתנאי שתמיד יצורף קישור לכתובת שבה מופיע התוכן המקורי ולאתר.

האתר נבנה על ידי אליעד כהן
דף זה נוצר ב 1.0469 שניות
עכשיו 23_09_2019 השעה 20:23:54
wesi4