ידע להצליח - Yeda.EIP.co.il

הצטרף לחברים באתר!
שם
סיסמא
לחץ כאן

להצטרף לחברים באתר!
קבל ייעוץ בכל תחום!
ישירות מאליעד כהן!
אין בעיה! יש פתרון!
לקבלת ייעוץ חייג:
050-3331-331
הדפסה מימדי הציור - המימדים השונים שיש במציאות - חלק 2: * מימדי הציור - המימדים השונים שיש ...
הדף Facebook
הקבוצה Facebook
הדף Facebook
הקבוצה Facebook

מימדי הציור - המימדים השונים שיש במציאות - חלק 2

* מימדי הציור - המימדים השונים שיש במציאות - חלק 1.

מכיוון שהצייר והציור שווים ואין שום הבדל בין הצייר לציור לא ניתן להבדיל בין טבע לאלוהים ובמילים אחרות מכיוון שכל אחד יכול ליחס לעצמו שהוא אלוהים כי אין הבדל בין הצייר לציור אז בן אדם שעושה מעשה לא יכול ליחס את המעשים שלו לאלוהים אחר ממנו כי הוא האדם בעצמו אלוהים.

וגם בספר בראשית יש את הרעיון של בצלם אלוהים ברא אותו כלומר הרעיון שישות יודעת הכל בלי קשר אם הדבר בכלל אפשר והוא ממש לא אפשר לא פותרת את מי שעשה את המעשה מאחריות כי הוא בעצמו דמות אל.

הרעיון ליחס לצורה מסוימת אלוהות לא זר לדתות השונות וגם לא ליהדות שמיחסת לאותיות בעלות צורה מסוימת לסוג של אל ולאוסף של אותיות אוסף של אל בעל גוון מאחד רחב ולאוסף מילים היהדות מיחסת אל נוסף וזה האל מאחד הגדול כלומר היהדות מכירה בריבוי אלים גם שהיא אומרת שהיא מאמינה באל אחד היא מתכוונת למעשה לאל מאחד אלים ולא לאל שאין לו אלים נוספים המשמעות של לא יהיה לך אלוהים אחרים על פני היתה האמונה שצריך להתעלם מן האלים היותר זוטרים כלומר במימד מספר 11 יש מקום לריבוי אלים וכל אל יכול לברוא לו מציאות נפרדת מהאל האחר כלומר היו הרבה מפצים גדולים שמיוחסים לאלים שונים ולא לאל יחיד.

לכל מציאות לפי התאוריה הזאת יש אל ראשי ואלים משניים לו בכל מציאות האל הראשי מאוחד ביותר אם המציאות שהוא ברא אבל אי אפשר להתעלם מן המציאות של האלים הנוספים כלומר יש מימד מספר 12 שהוא מימד שמאחד את כל האלים וברעיון היהודי 12 הויות יוהה יהוה יההו היוה היהו הויה הוהי ההיו ההוי ויהה והיה וההי כלומר היהדות הקדומה תפסה שיש מימד שבו יש מקום להרבה אלים קדושים כלומר מימד האלים ולכן עם ישראל בזמנו היה עובד לאלים שונים עד שהפלוסופיה קבלה מימד של אל יחיד ואם נזנח את הרעיון הדתי וניקח את הרעיון למימדים נבין שיש מקום לריבוי אחדויות שמופרדות אחת מן השניה ויש לפעמים אחדות שמאחדת בין שתי אחדויות של אלים שונים בעלות חוקי מציאות שונים לחלוטין כל מקרה מימד מספר 12 ברעיון הפילוסופי זה מימד שמאחד אחדויות ומימד מספר 13 עושה את אותם אחדויות למציאות אחת כלומר למרות שיש ריבוי אלים יש להם מציאות מאחדת כלומר האלים השונים יכולים לקיים אהבה אחד אם השני ולהשלים אחד את השני כמו בני זוג בשר ודם שמקימים יחסי מין רק שאצל אותם אלים קדושים שנמצאים ביחד במימד 12 ומאוחדים במימד 13 נוצר במעשה אהבה של האלים הקדושים האל הבן שהוא נמצא במימד מספר 11 ולו יש דמיון בין האל האב והאל האם כלומר לאל שנמצא במימד מספר 11 יש הורים אלים והוא בן לאלים קדושים.

מימד מספר 13 הוא המספר הראשוני השביעי וכל מספר ראשוני הוא מקדש לאלים וכמו שאמרנו מימד מספר 7 הוא מציאות חדשה כלומר במימד מספר 13 האלים בראו את המציאות החדשה.

עד כה סקרנו את 13 המימדים במציאות ואת הפילוסופיה שלהם.

מכאן אני התחיל להסביר יותר לעומק על המימדים השונים.

מימד הקו הוא מימד מספר 2 והוא מימד שמאפשר לחבר בין שתי נקודות אותו הקשר בין שתי הנקודות שנוצר במימד הקו נותן להם מציאות אחת כלומר במימד הקו אפשר לצייר קווים אבל אין שם שטח או נפח במימד מספר 3 יש כבר שטח ונפח אבל אין שם שנוי צורה כלומר מימד מספר 4 שהוא מימד הטבעת הוא למעשה מימד הזמן שמאפשר לכל העצמים לשנות צורה ועדין להיות עצמם כלומר במימד מספר 3 את את ציור העצמים בתלת מימד כלמר במימד 1, 2, 3 בעוד שבמימד 5 יש את המציאות כולה מצוירת במימד בודד כלומר המציאות מצוירת שם בדו מימד כל מימד 4, 5 זה מציאות דו מימדית מקבילה למציאות ה 4 במימדי שלנו כלומר מימד 1, 2, 3, 4 כלומר המציאות מצוירת לפחות פעמים פעם אחת בתלת מימד פלוס מימד הזמו ופעמם אחת בדו מימד בתוך מימד מספר 6 יש את המציאות של מימדים זעירים ולא מרחביים כלומר למרות שיש מימד מספר 6 מרחבי יש גם מימדים זעירים של מימד מספר 6.

בתוך אותם מימדים זעירים אצורה אנרגיה עצומה כלומר אם באיזה שהוא אופן נצליח לפתוח את מימד מספר 6 האנושות תוכל להשתמש בו ליצירת אנרגיה עצומה כי ממימד מספר 6 הכל זה אנרגיה עצומה ודחוסה ביותר.

מימד מספר 6 הוא מימד שיכול להיות המקום שבו יש מסה מימד מספר 6 הוא מימד טבעת סגור שגורם למסה להתקיים כלומר שאנו מזיזים מסה אנו למעשה מזיזים צורה שדומה מאד לצורה של מימד מספר 4 אנרגיה גבוה שוברת את מימד מספר 6 והוא לא יציב דבר שמאפשר לפרק גרעין אטום ולשחרר אנרגיה עצומה או היתוך גרעיני מצד שני.

בכל אופן למימד מספר 6 יש גם מימד מרחבי בקנה מידה עצום ביחס למימדי המרחב שלנו דבר שגורם לו חוסר משמעות בחיי היום יום שלנו כלומר בשביל שלמימדים יהיה משמעות בעבור אחד לשני הם צריכים להיות באותו סדר גודל ובו נדגים קשה לנו להראות שכדור הארץ לא שטוח מתוך כדור הארץ בגלל שהמימדים שלו הרבה יותר גדולים בקנה מידה שלהם.

כלומר המושג מימד זעיר או מימד ענק הוא הכוונה קנה המידה של אותו המימד ביחס למימד שלנו.

מימד זעיר לדוגמה זה מימד שבו קילומטר אחד שלנו הוא מילימטר אחד במימד זעיר לדוגמה רק שמדובר בקנה מידה הרבה יותר גדול 1: 1, 00, 000 בכל אופן המסר ברור המרחב במימד זעיר הוא כל כך קטן ככה ששום עצם לא מיקרוסקופי לא מסוגל לעבור בתוך מימד זעיר.

צריך להיות ברור דבר אחד כל המימדים קשורים זה לזה באופן מסוים ככה שגם במימד המרחבי 2, 3 יש את כל המימדים רק שהם לא חלק מרכזי שם.

הרעיון שלכל עצם יש אל ייחודי לו ואין אל מרכזי יחיד הוא הרעיון המרכזי בפוליתאיזם אבל לי יש רעיון נוסף והוא גם וגם גם אל מרכזי מונותאיזם וגם אל פרטי לכל עצם ועצם במציאות וכל האלים זה חלק ממימד רוחני במציאות.

כלומר הרעיון שלשמש יש יש שתי אלים אל מרכזי ואל השמש שהוא אל ייחודי לשמש שהוא מקיים את מציאות השמש והשאלה הנשאלת למה יש חוקי פיזיקה אוניברסליים ולא חוק פרטי לכל עצם אז לפי תאוריית שתי אלים לכל עצם האל המרכזי הוא האל שנותן את החוקים בכל היקום ואל השמש לדוגמה שולט בחוקים המיוחדים של השמש הרעיון שבשביל לדוגמה להתפלל לגשם צריך להתפלל למערך שלם של אלים והצורך בלרצות כל אל בנפרד וגם את כל האלים ביחד דורש עבודה שלמה ובו נניח שיש אל שחושב שהוא אל יחיד וזה לצורך העניין האל המונותאיסטי וקשה לרצות ראותו אם מאמינים בריבוי אלים כי צריך לעבוד גם אותו וגם את אל השמש דבר שהוא אסור לפי אותו אל מונותאיסטי כלומר בא נשאל את השאלה באופן ברור באיזה מימד יכולים שתי הישויות לחיות בשלום ולקבל את שתי האמונות הפוכות אחת הדוגלת בריבוי אלים והשניה דוגלת באל יחיד באיזה מציאות שתי הרעיונות יכולים להתקיים יחד כלומר יש אל יחיד ומצד שני יש סוג נוסף של אלים מרובים.

וכל סוג קיים במציאות נפרדת ככה שאל היחיד לא קיים במציאות של ריבוי אלים והפוך.

כלומר האל הוא ישות בציור המציאות והמציאות זה הכל פשוטו כמשמעו ובלתי נתפס.

הרעיון שלכל אני ישות יש אל שנמצאת במימד גבוה ביותר ויש אלים מיוחדים שמקיימים את המציאות של אחד את השני כלומר הדבר הכי קרוב במציאות אם בכלל הוא המציאות עצמה ולא שום ישות קדושה ככל שתהייה כלומר הדבר הכי מופשט כלומר ההכל זה הדבר הכי קרוב לשלמות וגם הוא לא מושל כלומר אין שום מימד במציאות המאפשר לצייר ציור מושלם לכן אין מקום לישות מושלמת כמו אלוהים.

המושלמות היא ששתי חלקים נפרדים מבינים שהם חלק ממציאות אחת של ההכל זהו המושלמות הקדושה.

לדוגמה בני זוג שאחד משלים את השני ששני בני הזוג מבינים שהם חלק מתמונה כוללת של ההכל של משפחה כלומר ההכל זה הדבר מופשט שיש במציאות זהו המימד הכי עליון שיש והוא המימד היחידי מכל המימדים שכולל את הכל פשוטו כמשמעו והוא מימד מופשט לחלוטין מגוף דמות הגוף צורה או גוון שהוא הוא פשוט ההכל זהו המימד שכל מי שמתיימר להיות חלק מן המציאות קיים בתוך אותו מימד ההכל.

מכיוון שההכל כולל את הכל אי אפשר לצייר את ההכל מכיוון שהציור לא כולל את הצייר ולא את המכחול כלומר ההכל הוא הדבר הכי מופשט שקיים.

האל הוא ההכל זה הרעיון שאומר למעשה שאי אפשר לתפוס במחשבה את האל.

המחשבה שההכל יכול לדעת את עצמו וגם את המופרדים שזה לא הכל היא בעלת סתירה פנימית ההכל הוא לא דבר אבסולוטי וצריך להבין שהרעיונות על מושלמות רחוקים מלהיות נכונים המימדים מצירים מציאות לא מושלמת ולדוגמה אם נצייר בריקנות של מימד הנקודות שהוא מימד מספר אחד את האחדות הריקנית האחדות תקרוס שם וזהו המקור למפץ הגדול


מה דעתך ומה אתה חושב? תגובות / שאלות / הארות - זה המקום...תכנים נוספים לעיונך...

קבל את הספרים המומלצים עבורך שיביאו גם לך הצלחה ואושר אמיתיים בכל תחומי החיים!
לזמן מוגבל!   1 ספר 125 ש"ח   2 ספרים 200 ש"ח   4 הספרים 250 ש"ח   050-3331-331
שקט נפשי אמיתי - הספר על: איך לשכוח אקסים ולא להתגעגע? איך להתמודד עם לחץ? איך להתמודד עם ocd / הפרעה טורדנית כפייתית / אובססיות / התנהגות כפייתית? איך להתמודד עם אהבה אובססיבית? איך להתמודד עם טראומה ופוסט טראומה? איך להתמודד עם בדידות? איך להתמודד עם מאניה דיפרסיה ועם מצבי רוח משתנים? כעס ועצבים? דיכאון? איך להשיג איזון נפשי? איך להתמודד עם עצבות? איך להתמודד עם הזיות / דמיונות שווא / פרנויות / סכיזופרניה / הפרעת אישיות גבולית? איך להתמודד עם הפרעות קשב וריכוז? מועקות נפשיות וייאוש? איך להתמודד עם פחד קהל ופחד במה / פחד להתחיל עם בחורות / פחד להשתגע / פחד לאבד שליטה / חרדת נטישה / פחד מכישלון / פחד מוות / פחד ממחלות / פחד לקבל החלטה / פחד ממחויבות / פחד מבגידה / פחד מיסטי / פחד ממבחנים / חרדה כללית / פחד לא ידוע / פחד מפיטורים / פחד ממכירות / פחד מהצלחה / פחד לא הגיוני ועוד? איך להתמודד עם הפרעות התנהגות אצל ילדים? איך להתמודד עם ביישנות וחרדה חברתית? איך להתמודד עם שמיעת קולות בראש? איך להתמודד עם חרדות ופחדים של ילדים? איך להתמודד עם אכזבות? איך להתמודד עם רגשות אשם ושנאה עצמית? איך להתמודד עם בעיות ריכוז והפרעת קשב וריכוז? איך להתמודד עם תסמינים של חרדה? איך להתמודד עם התקפי חרדה ופאניקה? איך להתמודד עם כל סוגי הפחדים והחרדות שיש? איך להתמודד עם חלומות מפחידים וסיוטים בשינה ועוד...

הצלחה אהבה וחיים טובים - הספר על: איך להיגמל מהימורים? איך למכור מוצר ללקוחות? איך להשיג ביטחון עצמי? איך להתמודד עם דיכאון ותחושות רעות? איך להצליח בדיאטה ולשמור על המשקל? איך להעריך את עצמך? איך להאמין בעצמך? איך לשנות תכונות אופי? איך לא להישחק בעבודה? איך לטפל בהתנגדויות מכירה? איך לקבל החלטות? איך לדעת איזה מקצוע מתאים לך? איך להצליח בראיון עבודה? איך ליצור אהבה? איך לחשוב בחשיבה חיובית? איך להעביר ביקורת בונה? איך להיות מאושר ושמח? איך לפתח יכולות חשיבה? איך להתמודד עם גירושין? איך ליצור מוטיבציה ולהשיג מטרות? איך לפרש חלומות? איך לחנך ילדים? איך לשפר את הזיכרון? איך לפתח חשיבה יצירתית? איך להתמודד עם אובססיות והתמכרויות? איך למצוא זוגיות? איך לעשות יותר כסף? איך לשכנע אנשים ולקוחות? איך לנהל את הזמן? איך להצליח בזוגיות? איך לגרום למישהו לאהוב אותך? איך לדעת אם מישהו מתאים לך? איך לשתול מחשבות ועוד...

להיות אלוהים, 2 חלקים - הספר על: האם יש משמעות לחיים? האם יש נשמה וחיים אחרי המוות? למה חוקי הפיזיקה כפי שהם? האם אפשר לדעת הכל? איך להשיג שלמות ואושר מוחלט? האם הכל אפשרי? האם יש בחירה חופשית? האם יש או אין אלוהים? איך נוצרים רצונות / מחשבות / רגשות? האם יש הבדל בין חלום למציאות? אולי אנחנו במטריקס? מה המשמעות של החיים? מה יש מעבר לשכל וללוגיקה? האם המציאות היא טובה או רעה? איך להיות הכי חכם בעולם? מה יש מעבר לזמן ולמקום? מי ברא את אלוהים? למה יש רע וסבל בעולם? למה לא להתאבד? למה יש רע בעולם? האם יש אמת מוחלטת? האם באמת הכל לטובה? איך להיות מאושר? איך נוצר העולם? למה העולם קיים? בשביל מה לחיות? איך להנות בחיים? האם יש חיים מחוץ לכדור הארץ ויקומים מקבילים? מהי תכלית ומשמעות החיים? איך נוצר העולם? האם לדומם יש תודעה ועוד...

לפניך חלק מהנושאים שבאתר... מה מעניין אותך?

זוגיות ומערכות יחסים: זוגיות - ראשי זוגיות - כל הנושאים בגידות - כל הנושאים זוגיות טיפול זוגי בעיות בזוגיות גירושים להתגרש לגרום לבחורה פרידה לשכוח מישהו בגידות אחרי בגידה אקסים - כל הנושאים אקסים והחזרת אהבה - ראשי לגרום למישהו לאהוב אותך להתחיל עם בחורה פחד גישה דייטים למצוא זוגיות התאמה זוגית סקס מיניות חשק מיני משיכה פורנו התמכרות למין גמילה מסקס זהות מינית נטייה מינית הומוסקסואליות טרנסקסואליות טיפולי המרה א מיניות
חרדות ופחדים: חרדות ודיכאון - ראשי חרדות / פחדים - כל הנושאים חרדות פחדים פוביות פרנויה התקף חרדה תרופות נגד חרדה פחד קהל חרדת בחינות פחד מדחייה חרדת מוות פחד למות פחד מנטישה חרדה חברתית חרדה דתית פחד גישה פחד להתחיל עם בחורה פחד מכישלון
ביטחון הערכה ואהבה עצמית: ביטחון והערכה - ראשי אהבה עצמית הערכה עצמית ביטחון עצמי כעס עצמי שנאה עצמית קבלה עצמית אמונה עצמית ביישנות רגשות אשם אמונה עצמית
שכנוע / מכירות: שכנוע - ראשי איך לשכנע מישהו - כל הנושאים שכנוע לשכנע לקוחות מוצר למכור מכירות לקרוא מחשבות מניפולציות התנגדויות מכירה למכור מוצר יקר לשתול מחשבות להשפיע רטוריקה לגרום ללקוח הזדהות אנשי מכירות שכנוע עצמי דיבייטינג סוגסטיות לשכנע בחורות לשכנע ילדים התניה ראפור Nlp
ניהול למנהלים: ניהול למנהלים - כל הנושאים ניהול עובדים ניהול עובדים לשכנע עובדים לפטר עובדים משכורת לקוחות לשכנע לקוחות לסגור עסקה מוצרים לתמחר עסקים הקמת עסק לראיין ולהתראיין קריירה יעוץ פוליטי יעוץ תקשורתי ניהול משא ומתן קבלת החלטות - ראשי החלטות ולהחליט - כל הנושאים איך לקבל החלטה
יום יומי: התמודדות / להתמודד - כל הנושאים רגשות / תחושות - כל הנושאים להרגיש טוב / להרגיש רע - כל הנושאים רגשות הרגלים שינוי התנהגות שינוי הרגלים שינוי חשיבה אובססיות התמכרויות גמילה מחשבות טורדניות עישון - כל הנושאים עישון דיאטה ספורט תזונה בריאות התמכרות למין Ocd טורדנות כפייתיות דחיינות עצלנות שעמום סמים - כל הנושאים סמים ייאוש כעס לחץ מתח נפשי עצבנות דיכאון התאבדות אובדנות בדידות בעיות התמודדות כאבים אובדן התמודדות עם בעיות עצבות שליליות חשיבה שלילית ביקורת החלטות איך להחליט
חינוך ילדים והורות: חינוך ילדים - ראשי הדרכת הורים הורים יחסי הורים וילדים לחנך ילדים לשכנע ילדים להביא ילדים ילדים מתבגרים הפרעות קשב וריכוז של ילדים התנהגות של ילדים ענישה אלימות ילדים חרדות ילדים אוטיזם
אושר חיוביות ואהבה: אושר - ראשי חשיבה חיובית - ראשי אהבה - ראשי אהבה והתאהבות - כל הנושאים שמחה אושר להיות מאושר הנאה חיוביות חשיבה חיובית אהבה לאהוב אהבה עצמית התאהבות לגרום למישהו לאהוב אותך להתאהב להפסיק לאהוב החזרת אהבה
הפרעות נפשיות: הפרעות נפשיות - כל הנושאים הפרעות נפשיות פסיכיאטריה מחלות נפש פסיכוזה סכיזופרניה הפרעת אישיות טראומה פוסט טראומה אוטיזם טיפול תרופתי כדורים אישיות גבולית פיצול אישיות דה פרסונליזציה דיסוציאציה שמיעת קולות קשב וריכוז מאניה דיפרסיה ניתוקים פרנויות משוגע שיגעון גדלות הפרעת...
רוחניות ומודעות: רוחניות ומודעות - ראשי רוחניות מודעות עצמית הארה הארה רוחנית מורים רוחניים מורה רוחני תת מודע חומריות גשמיות חיפוש רוחני משמעות החיים - ראשי משמעות החיים מטרת החיים משחק החיים תכלית החיים צמחונות
התפתחות והצלחה: הצלחה - ראשי הצלחה / להצליח - כל הנושאים לפתח את השכל התפתחות אישית מוטיבציה כישלון מטרות הצלחה להצליח התמדה השגת מטרות יצירתיות לפתח שיחה תקשורת בין אישית
כסף ולהתעשר: כסף - ראשי כסף - כל הנושאים כסף אושר וכסף לעשות כסף להתעשר כסף בקלות להרוויח שוק ההון בחירת קריירה
סודות החיים: אלוהים - ראשי בריאת העולם - ראשי בחירה חופשית - ראשי להיות אלוהים - ראשי אלוהים - כל הנושאים בחירה - כל הנושאים אלוהים להיות אלוהים האם יש אלוהים מי ברא את אלוהים בריאת העולם המפץ הגדול פיזיקה החושים מי ברא את העולם יקומים מקבילים בחירה חופשית האם יש בחירה דטרמיניזם הספר להיות אלוהים מה זה להיות אלוהים
מושגים כללי: מילון מושגים מחשבות - כל הנושאים רצונות - כל הנושאים אין הבדל בין יש לאין מהות מהות וצורה מחוייב ואפשרי הנחות יסוד להטיל ספק אחדות ונפרדות אחדות שקרית שלמות אין סוף זמן ומקום הרצון שורש הרצון הכל אחד חסרונות ויתרונות מוחלטות צמצום פרדוקס קבלה מחוייב המציאות אפשרי המציאות עובדה ופירוש סיבה ותוצאה סיבתיות אקראיות ניתוח סיבתיות לוגיקה אמת שקר להיצמד לאמת אמת מוחלטת אובייקטיביות וודאות מציאות אחדות נפרדות טוב ורע יש ואין הפכים פוטנציאל
יהדות ודת: דת ויהדות - ראשי יהדות שמירת מצוות שכר ועונש חזרה בתשובה חזרה בשאלה דתיים אמונה באלוהים אתאיזם אמיתות התורה תורה מול מדע מי כתב את התורה
רבי נחמן וברסלב: רבי נחמן מברסלב ליקוטי מוהרן סיפורי מעשיות ברסלב
שיטות טיפול: טיפול - כל הנושאים טיפול cbt טיפול nlp טיפול ocd טיפול בדמיון מודרך טיפול בהיפנוזה טיפול בהצפה טיפול בחשיפה טיפול דינמי טיפול היפנוטי טיפול הכרתי טיפול התנהגותי טיפול נפשי טיפול עצמי טיפול פסיכדלי טיפול פסיכולוגי טיפול פסיכותרפי טיפול פסיכיאטרי טיפול קוגניטיבי טיפול קצר מועד טיפול רגשי טיפול שכלי טיפול תרופתי Nlp אימון אישי תת מודע גישור הילד הפנימי חשיבה חיובית ביירון קייטי האופונופונו טיפול זוגי פסיכולוגיה פסיכיאטרים היפנוזה מיסטיקה גרפולוגיה אסטרולוגיה תקשור נומרולוגיה סיינטולוגיה


נושאים מומלצים לעיונך...

הדף ב: Facebook      הקבוצה ב: Facebook
YouTube
בכל דבר ועניין, ניתן ליצור קשר בווצאפ 050-3331-331
 
‏אליעד כהן - להיות אלוהים - EIP.co.il‏
קבוצת פייסבוק · ‏1,712‏ חברים
הצטרף לקבוצה
 

קבל תכנים נוספים שיעניינו אותך...
האתר Yeda.EIP.co.il נותן לך תכנים בנושא קואצ'ר מומלץ, טיפול רגשי, מטפל רב תחומי, מאמן לכלכלת המשפחה, מאמן אישי בתל אביב, אימון אישי לפרישה, מורה רוחני מומלץ, מאמן אישי בסקייפ, מטפל רוחני ועוד אלפי תכנים נוספים, על כל נושאי החיים - ללא הגבלה! לקביעת פגישה / ייעוץ טלפוני / הזמנת הספרים - חייג: 050-3331-331

© כל הזכויות שמורות לאתר Yeda.EIP.co.il ולכותבי המאמרים המקוריים בלבד!
מומלץ ביותר, לצטט תוכן מהאתר במקומות שונים, ובתנאי שתמיד יצורף קישור לכתובת שבה מופיע התוכן המקורי ולאתר.

האתר נבנה על ידי אליעד כהן
דף זה הופיע ב 0.0630 שניות
עכשיו 15_10_2019 השעה 00:16:36
wesi4