ידע להצליח - Yeda.EIP.co.il

הצטרף לחברים באתר!
שם
סיסמא
לחץ כאן

להצטרף לחברים באתר!
קבל ייעוץ בכל תחום!
ישירות מאליעד כהן!
אין בעיה! יש פתרון!
לקבלת ייעוץ חייג:
050-3331-331
הדפסה תאולוגיה / פילוסופיה - עקדת יצחק - חלק 7: * תאולוגיה / פילוסופיה - עקדת יצחק - חלק 6 ...
הדף Facebook
הקבוצה Facebook
הדף Facebook
הקבוצה Facebook

תאולוגיה / פילוסופיה - עקדת יצחק - חלק 7

* תאולוגיה / פילוסופיה - עקדת יצחק - חלק 6.

את הפרק הקודם חתמתי בהבטחה לעמוד בפרק הזה על "המסר" שהתורה מבקשת להעביר לכל אחד ואחד מאיתנו, בתדר אישי משלו.

המדובר במסר מוגדר, מוחלט ספציפי, אך לפני שאגע בתוכנו הייתי רוצה לצייר את המסגרת דרכה מועבר המסר. חשוב להבין את בניין המסגרת הזו, כי עתידה היא לשמשנו כמקפצה טבעית שנעבור דרכה אל "התדר אישי" ואל תוכן המסר.

לפני מספר ימים, הבהרתי באחת ההזדמנויות את הדברים האלו:

הפרק הראשון של בראשית מדבר אומנם על בריאת העולם, אך אין זו אלא קליפתו הראשונה שטובה היא לכל מי שלא ניסה לפתוח את התדר האישי שלו ע"מ לקבל לידיו את המסר הספציפי של השיעור. לציין, המסר הוא אותו המסר שלי ושלך ושל שישה מליארדי יושבי תבל, אך אופן העברתו שונה מאחד לשני. אני יכול להגיד לך למשל שבפרק הראשון מלמד האלהים (המדריך) את האדם איך להשתמש ברצונו בשביל להתפתח ולהגיע דרכו אל השחקים - ממש לברוא עולמות... אני יכול להגיד לך את זאת ואתה יכול להגיד לי שאני מדבר שטויות... כל עוד ולא פתחת את התדר שלך ולא עמדת על אותו המסר של השיעור - לא ניתן לאמת או לשלול את המסר כפי שתואר על ידי... במילים אחרות, המסר הוא אותו המסר, אך צורת העברתו שונה בתכלית.

כולנו מכירים למשל את פרשת העקדה המפורסמת של יצחק אבינו. הבנתינו המקובלת הזו לפרשת העקדה אינה אלא הקליפה הראשונה שהשתמשנו בה מדורי דורות ואינני יודע מי היה האחרון שפתח את הקליפה והציץ פנימה... וכאשר מציצים פנימה, היינו כאשר פותחים את התדר ומקבלים את השיעור האישי, רואים לנגד העין פרשה אחרת שונה לחלוטין שכל דמיון בינה לבין הפרשה "המקובלת" אינו אלא מקרי... אם תשים לב "אלהים" שיחק בפרשת העקדה; ליתר דיוק ברוב תכני הפרשה. אני עתיד בפרקים הבאים להשתמש בפרשת העקדה - כדוגמה מאפיינת לאופן פתיחת הקליפה הראשונה ומה אפשר לצפות בפנים... זאת בשביל לדרבן את קוראי להפעיל פשוט את התדר האישי שלהם הממתין בתוכם מזה דורות.

עד כאן הבהרתי למאפייני המסגרת, דרכה מועבר המסר באמצעות "תדר אישי". השאלה - ומדוע הצורך במסגרת כזו או אחרת? מדוע הצורך בקליפה! מדוע הצורך בקליפה של "עקדת יצחק" שיש להסירה על מנת להגיע אל המסר המקורי? והרי המסר המקורי וכפי שאמרתי הוא מוגדר, מוחלט, קונקרטי, וכאשר נעמוד על תוכנו ניווכח עד כמה הוא כזה... השאלה הזאת הטרידה אותי יום אחד, הטרדה של ממש... מה זה רדיו... ?! משחק? התורה האלוקית לכאורה משחקת איתנו "מצא את המחבוא"? שתנסח בפשטות את תוכן המסר ושלום על ישראל! והרי וכפי שציינתי המסר הוא קונקרטי ספציפי בר ניסוח...

השאלה הזאת וכאמור הטרידה אותי... יום אחד פשוט הרהרתי בה בבוקר בדרכי אל בית הכנסת; אני מתפלל יום יום בשש בבוקר ונוהג לעשות את הדרך לביהכ"ס ברגל, כעשרים דקות הליכה, זה התענוג היומי שלי...

נכנסתי אל בית הכנסת וראשי עדיין מוטרד... משחק מחבואים... ?

התחלנו בתפילה, ולפתע לאחר מספר דקות הלך החשמל, חושך מצרים לחצי דקה עד שהגנרטור פעל. הרבה שנים אני מתפלל באותה ביהכ"ס ולא זכור לי שהלך החשמל אי - פעם... היינו - למי שמכיר את סדר התפילה בקטע "ויברך דוד", אותו כמובן קרא החזן בעל פה וגם כולנו.

וכאמור לאחר כחצי דקה פעל הגנרטור והאור חזר, כל אחד חזר לסידורו כולל החזן, ואני קיבלתי בונוס; תשובה מוחשית לשאילתא שהטרידה אותי רק לפני דקות... אפפה אותי באותו רגע שלווה ממשית כי באמת הייתי מוטרד... לקחתי לי אתנחתא בשביל לגרגר לי את התשובה; מספר שניות וחזרתי אל התפילה.

פרוש רש"י: ספר של ממש אני יכול לכתוב בשביל לנסח דרכו את התשובה שקיבלתי בחצי דקה, ואינני מגזים. לא לחשוש - אנסה לתמצת את הספר במספר מילים.

"המסר" שהמדריך מבקש לשלוח לאדם דרך התורה חשוב הוא ולמיותר לציין... די לציין שהמשך חייו של האדם פשוט תלויים במסר הזה; כלומר האדם מת פיזית בגלל שהתנתק מהמסר הזה, או בגלל שנשכח ממנו תוכנו. המדובר איפוא במסר טכני במלוא מובנה של המילה, מעין מערכת הנשמה מכנית שכל עוד ומחובר אליה האדם - נושם הוא וחי, וכאשר מתנתק ממנה - מת. ישנו מצב ביניים המצביע על המוות המתקרב - אותו אנו מזהים בבירור וקוראים לו "גסיסה"; אנו יודעים להגדיר את תקופת הגסיסה מתוך אבחנה רפואית גרידא, ובדרך כלל לא נרשמת טעות סטיה משמעותית באבחנה מעין זו... אנו מדייקים.

ובכן, ומכיון ואין לנו קשר מודע לתוכן המסר הזה, האדם מתחיל להתנתק ממכונת ההנשמה הזו (מ - המסר הטכני) כמעט מרגע היוולדו; ולכן הוא גוסס הלכה למעשה (כמעט) מרגע היוולדו.

ממה הוא חי איפוא? והרי וע"פ רוח הדברים, הוא התנתק מתוכן המסר - ממכונת ההנשמה הפיזית מרגע היוולדו, אין חמצן! איך חיים בלי חמצן...

אין לנו קשר מודע לתוכן המסר, למכונת ההנשמה; כך התנסחתי לעיל. כלומר המכונה נמצאת על ידינו ואנו עושים בה שימוש מידי פעם באופן בלתי מודע - במיוחד בתקופת ילדותינו ולעתים רחוקות בתקופת בגרותינו; מכאן מקור המעט החמצן שמגיע לראותינו במעט השנים שאנו גוססים...

האדם חי לכאורה שבעים שמונים שנה, ולמעשה האדם גוסס לו שבעים שמונים שנה. התורה באחת הפינות שלה, הגדירה את תקופת הגסיסה מתוך האבחנה הקונקרטית הזו, ונתנה לאדם הטפיל על החיים עד 120 שנות גסיסה, ולמיותר לציין שבדומה לנו - גם באבחנתה ובד"כ לא נרשמה טעות סטיה משמעותית; היא דייקה.

את כל זאת ציינתי בשביל לעמוד על חשיבות "המסר" שהמדריך מבקש לשלוח בתדר אישי לכל אדם דרך התורה... די לציין שהמשך חיי האדם בפועל תלויים במסר הטכני הזה.

האדם התרחק מהמסר הזה, אפשר להגיד התכחש לו והתנתק ממנו; משמע שישנה בעיה "טכנית" עם תוכן המסר, וכי מי יתנתק מרצון ממכונת החיים!

אני חייב לדבוק בסדר שרידת הדברים וללכת ישירות אל תוכן המסר, לפני שאני נוגע בשאלה העקרונית שהיצגתי לעיל: מדוע לעטוף את המסר הברור ובר הניסוח בקליפות מקליפות שונות... על השאילתא הזו קיבלתי אם זכור לכם את התשובה הקונקרטית בביהכ"ס ב - "ויברך דוד" כאשר הלך החשמל... רציתי להציג את נוסח התשובה בשביל לתת לכם כיוון מחשבה אודות התדר האישי, איך מגלים אותו, איך הוא נראה / פועל, איך לוחצים על הכפתור...

נמשיך אם כן את הדברים ע"פ סידרם, והפרק הזה יהיה ארוך ממה שתוכנן;

אל המסר הטכני.

קיבלתי מחבר לפני מספר ימים מכשיר שנקרא גי. פי. אס, בעברית "מכשיר ניווט", הוא השאיל לי אותו כי אני עתיד לערוך טיול משפחתי בחודש הקרוב, והמכשיר הזה יעזור לי להגיע באוטו למקום חפצי בשלום, בלי להתבלבל, תרשום לו את הכתובת והוא ינחה אותך לכתובת המדוייקת, במילים בקול, פנה ימינה, בעוד עשרים מטרים יש פנייה שמאלה, שמור על הנתיב הימני כי בעוד עשרים מטרים אתה פונה ימינה... זה נקרא מכשיר ניווט שקולט את נתוניו מלוויין; שמעתי שמקורו בפיתוח ישראלי.

ובכן אני יכול לנחש שרוב קוראי כבר ניחשו מהו המסר ולאן נושבת הרוח... כן נכון, זה המסר: תלך בדרך התמימה והישרה ותגיע למקום חפצך; מי המדריך (הגי. פי. אס) ? - אלוהים, השוכן במרומים.

כל מי שהכיר את התורה והיהדות יבוא אלי בטענות: וכי מה באת לחדש לנו... בוקר טוב יא אלברט יא שבות! אכן השם יתברך הוא המדריך ואנו יודעים את זאת מדורי דורות. אכן כל התורה עוסקת בעקביות במסר הזה שמשדרת אותו לאדם בכלל, ולאדם היהודי בעיקר.

המסר שלכם כמעט נכון, אשיב לתובעיי הכעוסים, כמעט וקלטתם את המסר הנכון; רק סטיה קטנטנה הפרידה בין המסר שקלטתם והמסר המקורי, ובגללה כל הטירחה הזאת של האדם מדורי דורות... הוא מגיח לעולם מלא חיים במטרה לחיות סוף סוף... הוא עומד מטרים ספורים מהמסר המקורי, ממכונת ההנשמה של החיים הבלתי מוגבלים... אך המסכן לא מבחין בסטיה הקטנטנה הזו ולוקח את הפנייה הלא נכונה בצומת; הוא מתנתק ממכונת החיים כמעט עם בואו, גוסס לו שבעים שמונים שנה, וחוזר חלילה...

תלך בדרך התמימה ותגיע למקום חפצך; לא כי המדריך הוא אלוהים - כי זהו חוק של הטבע.

ומהו מקומו של אלוהים בחוק הזה?

- את אלהים ניתן לגלות, לחקור, זו שאלה נפרדת שאין לה קשר הכרחי עם עצם קיום החוק, כפי שהיא איננה מעסיקה אותנו ישירות עם יתר חוקי הטבע, עם חוק הכבידה למשל, עם יתר חוקי הפיסיקה... חוקי הטבע קיימים ושרירים וזמינים ומוחשיים גם למי ששולל את קיום אלהים.

לך בדרך התמימה - תגיע למקום חפצך; ללא עיכוב ומכשולים.

זה חוק הטבע שנשכח, והמסר הטמון בתורה אינו אלא בונוס אישי לכל מי שפתח את התדר שלו, יצר את הקשר הנכון, וקיבל את ההדרכה הקונקרטית בשביל לחזור אל חיק הטבע; אל החוק הראשון שבטבע.

ובכן הבה נמנה את הנהנים באופן עקיף מהחוק הזה, כי הרי איננו נמנים על המשתמשים הקבועים הנהנים באופן מכוון ומודע מקיומו, אחרת לא היינו גוססים ומתנתקים וחוזרים חלילה...

בשביל למנות את הנהנים הללו, עלי לחזור אל הניסוח הכללי של החוק המכיל גם את האנשים שלנו... החוק הכללי של הטבע אומר:

לך בדרך - תגיע למחוז חפצך.

פשוטו כמשמעו; פשוט לך, אל תעצור. ללא שום קשר לתמימות, ליושר, וגם ללא הקשר עם המדריך; אינך צריך את "המדריך" בשביל לעמוד יציב על הריצפה וליהנות מכוח הכבידה, וגם אינך זקוק למדריך בשביל ליהנות מהחוק הזה. לך לאן שתרצה, ותגיע לאן שתרצה. הטבע מבטיח לך שלא תיפול או תטלטל כשאתה עומד - מתוקף "חוק הכבידה", והטבע מבטיח לך שתגיע ישירות אל מקום חפצך - מתוקף "חוק הרצון" הנמנה על חוקי הטבע.

בפרק הבא אמנה את רשימת הנהנים בפועל - הזמניים והלא מודעים, עם הערה על יד כל אחד מהם: אם רק היו מודעים לכוח שבידם הנגזר מחוק טבעי לכל דבר... אם רק היו מתמידים בו...

* תאולוגיה / פילוסופיה - עקדת יצחק - חלק 8.
תכנים נוספים לעיונך...

קבל את הספרים המומלצים עבורך שיביאו גם לך הצלחה ואושר אמיתיים בכל תחומי החיים!
לזמן מוגבל!   1 ספר 125 ש"ח   2 ספרים 200 ש"ח   4 הספרים 250 ש"ח   050-3331-331
שקט נפשי אמיתי - הספר על: איך להתמודד עם הפרעות התנהגות אצל ילדים? איך להתמודד עם הזיות / דמיונות שווא / פרנויות / סכיזופרניה / הפרעת אישיות גבולית? איך להתמודד עם בעיות ריכוז והפרעת קשב וריכוז? מועקות נפשיות וייאוש? איך להתמודד עם מאניה דיפרסיה ועם מצבי רוח משתנים? איך להתמודד עם חרדות ופחדים של ילדים? איך להתמודד עם התקפי חרדה ופאניקה? איך להתמודד עם שמיעת קולות בראש? איך להתמודד עם ביישנות וחרדה חברתית? איך לשכוח אקסים ולא להתגעגע? איך להתמודד עם תסמינים של חרדה? איך להתמודד עם בדידות? איך להתמודד עם עצבות? איך להתמודד עם אהבה אובססיבית? איך להתמודד עם רגשות אשם ושנאה עצמית? איך להתמודד עם פחד קהל ופחד במה / פחד להתחיל עם בחורות / פחד להשתגע / פחד לאבד שליטה / חרדת נטישה / פחד מכישלון / פחד מוות / פחד ממחלות / פחד לקבל החלטה / פחד ממחויבות / פחד מבגידה / פחד מיסטי / פחד ממבחנים / חרדה כללית / פחד לא ידוע / פחד מפיטורים / פחד ממכירות / פחד מהצלחה / פחד לא הגיוני ועוד? איך להתמודד עם ocd / הפרעה טורדנית כפייתית / אובססיות / התנהגות כפייתית? איך להתמודד עם טראומה ופוסט טראומה? איך להתמודד עם חלומות מפחידים וסיוטים בשינה? דיכאון? איך להתמודד עם כל סוגי הפחדים והחרדות שיש? כעס ועצבים? איך להתמודד עם הפרעות קשב וריכוז? איך להתמודד עם אכזבות? איך להתמודד עם לחץ? איך להשיג איזון נפשי ועוד...

הצלחה אהבה וחיים טובים - הספר על: איך להיגמל מהימורים? איך לפתח חשיבה יצירתית? איך לפרש חלומות? איך ליצור מוטיבציה ולהשיג מטרות? איך לחנך ילדים? איך לעשות יותר כסף? איך לשפר את הזיכרון? איך לחשוב בחשיבה חיובית? איך להתמודד עם אובססיות והתמכרויות? איך לפתח יכולות חשיבה? איך לשתול מחשבות? איך להצליח בראיון עבודה? איך להתמודד עם דיכאון ותחושות רעות? איך לנהל את הזמן? איך להעביר ביקורת בונה? איך לא להישחק בעבודה? איך לגרום למישהו לאהוב אותך? איך ליצור אהבה? איך להצליח בזוגיות? איך לשנות תכונות אופי? איך למכור מוצר ללקוחות? איך להשיג ביטחון עצמי? איך לטפל בהתנגדויות מכירה? איך לדעת אם מישהו מתאים לך? איך למצוא זוגיות? איך להיות מאושר ושמח? איך להעריך את עצמך? איך להאמין בעצמך? איך לשכנע אנשים ולקוחות? איך להצליח בדיאטה ולשמור על המשקל? איך להתמודד עם גירושין? איך לקבל החלטות? איך לדעת איזה מקצוע מתאים לך ועוד...

להיות אלוהים, 2 חלקים - הספר על: מהי תכלית ומשמעות החיים? האם יש אמת מוחלטת? האם יש חיים מחוץ לכדור הארץ ויקומים מקבילים? האם יש או אין אלוהים? האם המציאות היא טובה או רעה? איך נוצר העולם? למה העולם קיים? מה יש מעבר לשכל וללוגיקה? בשביל מה לחיות? איך נוצרים רצונות / מחשבות / רגשות? למה יש רע וסבל בעולם? למה חוקי הפיזיקה כפי שהם? האם יש הבדל בין חלום למציאות? מי ברא את אלוהים? למה יש רע בעולם? איך להשיג שלמות ואושר מוחלט? מה המשמעות של החיים? איך להנות בחיים? האם יש משמעות לחיים? האם אפשר לדעת הכל? למה לא להתאבד? איך להיות מאושר? האם לדומם יש תודעה? האם הכל אפשרי? איך להיות הכי חכם בעולם? האם יש בחירה חופשית? מה יש מעבר לזמן ולמקום? האם יש נשמה וחיים אחרי המוות? אולי אנחנו במטריקס? האם באמת הכל לטובה? איך נוצר העולם ועוד...

לפניך חלק מהנושאים שבאתר... מה מעניין אותך?

זוגיות ומערכות יחסים: זוגיות - ראשי זוגיות - כל הנושאים בגידות - כל הנושאים זוגיות טיפול זוגי בעיות בזוגיות גירושים להתגרש לגרום לבחורה פרידה לשכוח מישהו בגידות אחרי בגידה אקסים - כל הנושאים אקסים והחזרת אהבה - ראשי לגרום למישהו לאהוב אותך להתחיל עם בחורה פחד גישה דייטים למצוא זוגיות התאמה זוגית סקס מיניות חשק מיני משיכה פורנו התמכרות למין גמילה מסקס זהות מינית נטייה מינית הומוסקסואליות טרנסקסואליות טיפולי המרה א מיניות
חרדות ופחדים: חרדות ודיכאון - ראשי חרדות / פחדים - כל הנושאים חרדות פחדים פוביות פרנויה התקף חרדה תרופות נגד חרדה פחד קהל חרדת בחינות פחד מדחייה חרדת מוות פחד למות פחד מנטישה חרדה חברתית חרדה דתית פחד גישה פחד להתחיל עם בחורה פחד מכישלון
ביטחון הערכה ואהבה עצמית: ביטחון והערכה - ראשי אהבה עצמית הערכה עצמית ביטחון עצמי כעס עצמי שנאה עצמית קבלה עצמית אמונה עצמית ביישנות רגשות אשם אמונה עצמית
שכנוע / מכירות: שכנוע - ראשי איך לשכנע מישהו - כל הנושאים שכנוע לשכנע לקוחות מוצר למכור מכירות לקרוא מחשבות מניפולציות התנגדויות מכירה למכור מוצר יקר לשתול מחשבות להשפיע רטוריקה לגרום ללקוח הזדהות אנשי מכירות שכנוע עצמי דיבייטינג סוגסטיות לשכנע בחורות לשכנע ילדים התניה ראפור Nlp
ניהול למנהלים: ניהול למנהלים - כל הנושאים ניהול עובדים ניהול עובדים לשכנע עובדים לפטר עובדים משכורת לקוחות לשכנע לקוחות לסגור עסקה מוצרים לתמחר עסקים הקמת עסק לראיין ולהתראיין קריירה יעוץ פוליטי יעוץ תקשורתי ניהול משא ומתן קבלת החלטות - ראשי החלטות ולהחליט - כל הנושאים איך לקבל החלטה
יום יומי: התמודדות / להתמודד - כל הנושאים רגשות / תחושות - כל הנושאים להרגיש טוב / להרגיש רע - כל הנושאים רגשות הרגלים שינוי התנהגות שינוי הרגלים שינוי חשיבה אובססיות התמכרויות גמילה מחשבות טורדניות עישון - כל הנושאים עישון דיאטה ספורט תזונה בריאות התמכרות למין Ocd טורדנות כפייתיות דחיינות עצלנות שעמום סמים - כל הנושאים סמים ייאוש כעס לחץ מתח נפשי עצבנות דיכאון התאבדות אובדנות בדידות בעיות התמודדות כאבים אובדן התמודדות עם בעיות עצבות שליליות חשיבה שלילית ביקורת החלטות איך להחליט
חינוך ילדים והורות: חינוך ילדים - ראשי הדרכת הורים הורים יחסי הורים וילדים לחנך ילדים לשכנע ילדים להביא ילדים ילדים מתבגרים הפרעות קשב וריכוז של ילדים התנהגות של ילדים ענישה אלימות ילדים חרדות ילדים אוטיזם
אושר חיוביות ואהבה: אושר - ראשי חשיבה חיובית - ראשי אהבה - ראשי אהבה והתאהבות - כל הנושאים שמחה אושר להיות מאושר הנאה חיוביות חשיבה חיובית אהבה לאהוב אהבה עצמית התאהבות לגרום למישהו לאהוב אותך להתאהב להפסיק לאהוב החזרת אהבה
הפרעות נפשיות: הפרעות נפשיות - כל הנושאים הפרעות נפשיות פסיכיאטריה מחלות נפש פסיכוזה סכיזופרניה הפרעת אישיות טראומה פוסט טראומה אוטיזם טיפול תרופתי כדורים אישיות גבולית פיצול אישיות דה פרסונליזציה דיסוציאציה שמיעת קולות קשב וריכוז מאניה דיפרסיה ניתוקים פרנויות משוגע שיגעון גדלות הפרעת...
רוחניות ומודעות: רוחניות ומודעות - ראשי רוחניות מודעות עצמית הארה הארה רוחנית מורים רוחניים מורה רוחני תת מודע חומריות גשמיות חיפוש רוחני משמעות החיים - ראשי משמעות החיים מטרת החיים משחק החיים תכלית החיים צמחונות
התפתחות והצלחה: הצלחה - ראשי הצלחה / להצליח - כל הנושאים לפתח את השכל התפתחות אישית מוטיבציה כישלון מטרות הצלחה להצליח התמדה השגת מטרות יצירתיות לפתח שיחה תקשורת בין אישית
כסף ולהתעשר: כסף - ראשי כסף - כל הנושאים כסף אושר וכסף לעשות כסף להתעשר כסף בקלות להרוויח שוק ההון בחירת קריירה
סודות החיים: אלוהים - ראשי בריאת העולם - ראשי בחירה חופשית - ראשי להיות אלוהים - ראשי אלוהים - כל הנושאים בחירה - כל הנושאים אלוהים להיות אלוהים האם יש אלוהים מי ברא את אלוהים בריאת העולם המפץ הגדול פיזיקה החושים מי ברא את העולם יקומים מקבילים בחירה חופשית האם יש בחירה דטרמיניזם הספר להיות אלוהים מה זה להיות אלוהים
מושגים כללי: מילון מושגים מחשבות - כל הנושאים רצונות - כל הנושאים אין הבדל בין יש לאין מהות מהות וצורה מחוייב ואפשרי הנחות יסוד להטיל ספק אחדות ונפרדות אחדות שקרית שלמות אין סוף זמן ומקום הרצון שורש הרצון הכל אחד חסרונות ויתרונות מוחלטות צמצום פרדוקס קבלה מחוייב המציאות אפשרי המציאות עובדה ופירוש סיבה ותוצאה סיבתיות אקראיות ניתוח סיבתיות לוגיקה אמת שקר להיצמד לאמת אמת מוחלטת אובייקטיביות וודאות מציאות אחדות נפרדות טוב ורע יש ואין הפכים פוטנציאל
יהדות ודת: דת ויהדות - ראשי יהדות שמירת מצוות שכר ועונש חזרה בתשובה חזרה בשאלה דתיים אמונה באלוהים אתאיזם אמיתות התורה תורה מול מדע מי כתב את התורה
רבי נחמן וברסלב: רבי נחמן מברסלב ליקוטי מוהרן סיפורי מעשיות ברסלב
שיטות טיפול: טיפול - כל הנושאים טיפול cbt טיפול nlp טיפול ocd טיפול בדמיון מודרך טיפול בהיפנוזה טיפול בהצפה טיפול בחשיפה טיפול דינמי טיפול היפנוטי טיפול הכרתי טיפול התנהגותי טיפול נפשי טיפול עצמי טיפול פסיכדלי טיפול פסיכולוגי טיפול פסיכותרפי טיפול פסיכיאטרי טיפול קוגניטיבי טיפול קצר מועד טיפול רגשי טיפול שכלי טיפול תרופתי Nlp אימון אישי תת מודע גישור הילד הפנימי חשיבה חיובית ביירון קייטי האופונופונו טיפול זוגי פסיכולוגיה פסיכיאטרים היפנוזה מיסטיקה גרפולוגיה אסטרולוגיה תקשור נומרולוגיה סיינטולוגיה


נושאים מומלצים לעיונך...

הדף ב: Facebook      הקבוצה ב: Facebook
YouTube
בכל דבר ועניין, ניתן ליצור קשר בווצאפ 050-3331-331
 
‏אליעד כהן - להיות אלוהים - EIP.co.il‏
קבוצת פייסבוק · ‏1,712‏ חברים
הצטרף לקבוצה
 

קבל תכנים נוספים שיעניינו אותך...
האתר Yeda.EIP.co.il נותן לך תכנים בנושא קואצ'ר מומלץ, מאמן אישי להרזיה, מטפל קוגניטיבי התנהגותי, אימון אישי רוחני, אימון אישי לאורח חיים בריא, אימון אישי קואצ'ינג, קאוצינג מומלץ, טיפול הוליסטי, אימון עסקי ועוד אלפי תכנים נוספים, על כל נושאי החיים - ללא הגבלה! לקביעת פגישה / ייעוץ טלפוני / הזמנת הספרים - חייג: 050-3331-331

© כל הזכויות שמורות לאתר Yeda.EIP.co.il ולכותבי המאמרים המקוריים בלבד!
מומלץ ביותר, לצטט תוכן מהאתר במקומות שונים, ובתנאי שתמיד יצורף קישור לכתובת שבה מופיע התוכן המקורי ולאתר.

האתר נבנה על ידי אליעד כהן
דף זה הופיע ב 0.0625 שניות
עכשיו 23_10_2019 השעה 19:42:19
wesi4