ידע
להצליח
⭐⭐⭐⭐⭐
הדפסה מטען הכאב - סרט 📌מטען הכאב הוא סרט די מפתיע, ויותר. ראשית כי הוא סרט מלחמה, שנית, ואם ארשה לעצמי ... - התחייבות! ל: להצליח באמת בחיים! אליעד כהן ...
הצטרף לחברים באתר!
שם
סיסמא
לחץ כאן
להתחבר לאתר!
💖
הספרים שמומלצים לך:
להצליח בחיים
ולהיות מאושר!


🖶 מטען הכאב - סרט

מטען הכאב הוא סרט די מפתיע, ויותר. ראשית כי הוא סרט מלחמה, שנית, ואם ארשה לעצמי להיות שוביניסט לרגע, ביימה אותו אישה. סרטי מלחמה אינם הז'אנר העולה בראש כיצירה של אישה.

קתרין ביגלו הוציאה מתחת ידיה סרט מדהים. מותח מסצנת הפתיחה ועד לרגע האחרון שלו.

תוך כדי כתיבה שמעתי שהסרט זכה באוסר, פרס מובן לגמרי והפעם אפילו מוצדק.

המוטו לסרט הוא שמלחמה היא סם ממכר. אמירה שאיננה מתפרשת מיד.

הכותרת הבאה לפני האקשן היא שיש עוד 39 ימים לשחרור. כל מי שאמון על סרטים יודע שכעת תתחיל ספירה לאחור בציפייה לאסון שיתרחש ביום האחרון.

השעה הראשונה של הסרט היא כמעט אבסטרקטית. אין בה סיפור ובקושי דמויות. הסרט עובר מפירוק פצצה לפירוק מטען מאש לעשן. סצנות שילכו וייעשו קשות יותר אחת מהשנייה, ומה שמנקר בראש בכל רגע זו השאלה אם יישרדו. אם יצאו בשלום. אם יגיעו הביתה. כך שבאופן מאוד מרומז, ורק מי שירצה להיכנס לעומק העניין יבין את הרובד הקיומי של החיילים באמריקאים בעיראק.

הסצנה הממשית הראשונה מביאה אותנו לאתר בו קבוצת חבלנים מפרקי פצצות צריכים לעשות את מלאכתם. רובוט מונחה מרחוק מגיע אל הפצצה, רובוט שמזכיר לנו ימים אחרים של חפצים חשודים בארץ. צילום דרך עינית הרובוט. עוד אין אדם כמעט וכבר מתרחש פיצוץ הוליוודי פירוטכני של אש ועשן, ומרגע זה ועד לסוף הסרט המתח לא יעזוב אותנו.

ביגלו איננה מתעסקת ישירות בשאלה איזו מלחמה מנהלים אמריקאים בעירק. למה הם שם ומי שלח אותם. היא מציגה מצב נתון כשעניינה היחידי הוא החייל.

לוקח כמעט שעה עד שמתחילה להתברר מערכת היחסים הבין אישית. שעה של סרט כמעט אבסטרקטי שענינו פיצוצים. אך מתחת לפני שטח הפיצוצים נבנה היטב מתח כמעט בלתי נסבל. מה יקרה עם הפצצה הבאה. איך יעברו הימים.

באחת הסצנות הראשונות נהרג מפקד היחידה, חבלן. ומגיע מפקד חדש. קצין שיערער את השקט הנפשי של כולם. יערער אותם עד כדי מחשבה לרצוח אותו.

וויל ג'ימס המפקד החדש איננו מגלה סימני זהירות, הוא מושך אותם לסיכונים עצמיים. גבר גאוותן. השנים האחרים רוצים לעשות את מלאכתם בזהירות ולחזור הביתה. לג'יימס המלחמה היא אדרנלין שוצף. המלחמה היא הסם הממכר.

היחסים מתרקמים לאיטם, משפט כאן, מבט שם. פיצוים שהולכים ונעשים מסוכנים ביותר הם לב הסרט ברובו.

מטען הכאב שבשם הוא ארגז בו אוסף ג'יימס את כל הנפצים אותם פירק וכמעט גרמו למותו. כשבע מאות ויותר. משאלת המוות וההתמכרות הארוטית של משאלת המוות מפעילים אותו. הוא נראה כאילו אין בו פחד. ואולי הא פשוט מאלה שמרוב פחד מתנתקים ורצים קדימה כדי לא לחשוב. הפסיכוטיות שלו מהדהדת בכל סצנה שהוא נמצא על הבד.

הסרט איננו חף מקלישאות מוכרות והכל זאת הן עובדות עלינו בזכות הבימוי המהודק והמבריק של ביגלו. יש למשל פסיכולוג האמור לטפל בהם, יום אחד הוא מבקש לצאת אתם למבצע והרי ברור שייהרג, ובכל זאת אנו מזדעזעים.

אחרי כל מבצע מופיע הכתובת המבשרת כמה ימים נותרו להם. הזמן והפצצות הן הקצוות שביניהן נמתח הסרט.

ביגלו מביימת ביותר ממיומנות את כל קטעי האקשן הרבים. כשכל פירוק מורכב יותר מורט את עצבי החיילים בעיקר היהירות של ג'ימס ובאותה הצלחה את עצבי הצופים.

מניין לאישה זאת ידע עד לפרטים הכי קטנים בפירוק פצצות.

הפסיכולוגיה של שלושה גברים במצב בלתי אפשרי כמעט מתגלה לאיטה. יותר מתוך המעשים מאשר בדיבורים. הזדהות ודחייה של גברים האחד מהשני. כל אחד ממניעיו המתגלים לאיטם. אך זה איננו מה שעומד בלב הסרט.

למרות המתח, הרעש האש והעשן הסרט למעשה איטי למדי. הקצב הזה מכניס את הצופה לפרטי פרטים ומותח את עצביו עד שכמעט שלא מורגשת האיטיות היחסית. אפשר היה לחשוב לרגע שביגלו מנסה להעמיד על הסרט גם את שאלת הגזעים, שחור ולבן, אך אין צל ממשי של התייחסות לגזע. הלבן הוא המופרה השחור זה הרוצה להתנהל לפי הספר ולחזור הביתה.

הסרט עדיין לא הוקרן בבתי קולנוע. אך הוא הוקרן בטלוויזיה בימים אלו. אני יכול רק לנחש את הרושם המצטבר בצפייה באולם חשוך ומסך גדול.

אפשר לומר שביגלו יצאה מתחת כנפיהם של במאי המלחמה הגדולים של הוליווד ומצאה לה דרך מאוד אישית ומשכנעת להתעסק בחומרים המאוד קשים הללו.

הסרט שצולם בחלקו בירדן מאדיר את האמון בצילומי הנוף המדברי והרחובות הסבוכים בהם מסתובבים שליחי המוות עם הפצצות. ואחד מהם בסצנה מזעזעת בכפיה. סצנה שכל השאלה המוסרית מתמקדת בה.

יש בסרט דרישת שלום מהסרט "בוקר טוב וייטנאם" עם ילד המסתובב סביב החיים.

זה אחד מסרטי המלחמה המותחים ביותר הזכורים לי. אפשר לחוש לרגעים את האדרנלין הזורם לא רק בעורקיו של ג'ימס אלא גם בעורקי הצופה, גם אם את הסרט ראיתי בנוחות. בבית.

המלחמה אי סם ממכר. וסוף הסרט מסביר בהחלט את המוטו הראשוני. למרות כמה ייצוגים סטריאוטיפיים מדי של גברים, בין אחווה ובין אם במכות נוסח " מועדון קרב מרק בול, התסריטאי ניסה להתחמק מנקיטת עמדה פוליטית ממשית כך שכל אחד יכול לפרש את הסרט לפי דעתו. בעד נגד מלחמה ימני שמאלי. הוא כתב תסריט מבריק ועמוק שביגלו הצליחה להפוך לסרט מצוין.

משמן לא חשתי שהפעם קיבל את הפרס סרט שמגיע לו.

בסופו של דבר קצת פרטים טריוויאליים. ביגלו היא האישה הראשונה שזכתה בפרס האוסקר.

סרטה התמודד מול סרט עתיר פרסום והצלחה "אוואטר" אותו ביים בעלה לשעבר. אחד מאותם משחקי טריוויה הוליוודית.

ואם למתוח את הטריוויה קצת הלאה, כמו שחששתי סרט לבן לא זכה בפרס הסרט הזר, אלא סרט ארגנטינאי טוב למדי, אך ממש לא סרט אוסקר. כל ההימורים על ג'ף ברידגס הצדיקו את עצמם. שחקן שיש לו בעברו לפחות שני תפקידים גדולים אחרים שהיה צריך לזכות עבורם.

רובוט אפשרי סיגריה ילד לזכור חששות גאוותנות אמון מסוכן צדיקים סיכון כאב כאבים
מורה רוחני אמיתי - מיהו? והיכן אפשר למצוא אותו?
...מיהו? והיכן אפשר למצוא אותו? מורה רוחני אמיתי, הוא זה שהפך להיות האור עצמו. כי יש כאלו שהאור מאיר דרכם , כאילו הם היו חלון שאור השמש מאיר דרכו, ויש כאלו שהם עצמם השמש עצמה. ורק מי שזוכה להיות האמת עצמה, רק הוא מורה אמיתי באמת. אך מה ז"א להיות האמת עצמה? וכיצד יכול האדם לדעת, האם המורה שלו הוא האמת עצמה או לא? והתשובה לשאלה השנייה היא, שעד שהאדם לא יודע בשלמות את התשובה לשאלה הראשונה, הוא גם לא באמת יודע את האמת, לגבי התשובה לשאלה השנייה. דהיינו,... לחץ כאן לקריאת המאמר המלא...
בחירה חופשית, לשבת לקום, להיות אלוהים דרך כל רצון ופעולה, מי מפעיל אותך, מי מפעיל את הרצונות שלך
בחירה חופשית, לשבת לקום, להיות אלוהים דרך כל רצון ופעולה, מי מפעיל אותך, מי מפעיל את הרצונות שלך
...את הרצונות שלך - פרומו שאלה: אין מה לשאול, למה אני יושבת? כי הדברים נעשים בלי שאני שולטת בהם, אבל עדיין יש אני. אליעד: אם באמת היית חושבת שהכל נעשה, אז לא היית אומרת שלא צריך לשאול את זה. כי גם כשאני שואל, זה הכל נעשה. את אמרת, שכאשר לאדם קר, הוא לובש סוודר, אם לא היה קר, הוא לא היה לובש סוודר, מסקנה, מה גרם לו ללבוש סוודר, בגלל הקור. אבל אף על פי כן את חווה שיש לך בחירה, למה? כי זה שקר לך, זה לא מחייב אותך ללבוש סוודר. לכן יש חווית בחירה. שאלה:... לחץ כאן לצפייה בהרצאה...
סיבתיות / סיבה ותוצאה - למה דברים קורים? מהי הסיבה של כל האירועים? - חלק 1
...של כל האירועים? - חלק 1 כי האדם חי את חייו, בלי לדעת, למה באמת הדברים קורים? ומי שמתבונן קצת מבין, שכל חווית המציאות של האדם, תלויה בהבנת סיבת האירועים. כי רע, הוא רק כאשר האדם לא מבין את הסיבה האמיתית של הדבר. ואין שום רע בעולם, אלא יש רק טוב, כאשר האדם מבין את הסיבה האמיתית של הדבר. שהבנת הסיבה, גורמת לאדם לרצות את הדבר. והפעם נצלול אל תוך סיבת האירועים כולם, שהיא בעצם כוללת, גם את הסיבה האמיתית, שבגללה שורות אלו נכתבות כרגע וגם נקראות כרגע. והטועים... לחץ כאן לקריאת המאמר המלא...
בודהיזם - הארהנט
...מהכל לחלוטין והכחיד את כל הקשרים קדחת התשוקות אינה קיימת עוד. 91 המודעים מאמצים את עצמם הם אינם קשורים לאף בית כמו ברבורים שנטשו את האגם הם מותירים מאחור בית אחר בית. 92 אלו שאינם צוברים ונבונים ביחס למזון שמושאם הוא הריק החופש חסר ההתניות - דרכם היא כזו של הציפורים באוויר בלתי ניתנת לעקיבה. 93 האדם שזיהומיו מושמדים ואינו קשור למזון שמושאו הוא הריק החופש חסר ההתניות - דרכו, היא כזו של הציפורים באוויר בלתי ניתנת לעקיבה. 94 מי שחושיו שלווים כסוסים... לחץ כאן לקריאת המאמר המלא...
אימון אישי / קואצ'ינג - למתבגרים
...המתבגר מודל / 10 2009 הערכים הם למעשה הנוסחה שמניעה את האדם במסלול חיים מסוים. ככל שהאדם יהיה מודע לערכיו כך בחירותיו בחיים יהיו שלמות ומוצלחות יותר. אז איך בעצם בונה המתבגר את סולם ערכיו? ילדינו מחקים את ההתנהגות שלנו ההורים ומרגישים טוב שהצליחו לאמץ את ההתנהגות הרצויה. לכן מחובתנו לתת דוגמא אישית חיובית לילדינו, ע"פי ערכים שחשובים לנו, ולעצב אותם בהתאם. כשילד מגיע לגיל ההתבגרות כבר אין לו ספק על מסוגלותו לבצע משימות, אבל לא תמיד יש לו רצון ליישם... לחץ כאן לקריאת המאמר המלא...
קל להבין וקל לשכוח / שיפור יכולת שכלית וקוגניטיבית
...וקל לשכוח קבלה עצמית זה הדבר שהכי קל להבין אותו ומצד אחר, הכי קל לשכוח אותו, וכמו שנאמר על בינתך על תישען, כי חשוב מאוד שהאדם יזכיר לעצמו את הדברים החשובים בחיים, כי דווקא אותם הכי קל לשכוח. והאדם נשען על כך שהכל יהיה אוטומטית נכון, תיאורית זה עובד, לא פרקטית. ולמה זה קורה? כי האדם חושב שהדברים הקלים האלה הם פשוטים ולא צריך לנסות לזכור אותם, חומר שלמדתי, מה צריך לחזור? אז התשובה היא כמובן בוודאי שיש מקום לחזור, חומר לימודי - חוזרים על החומר כדי להקנות... לחץ כאן לקריאת המאמר המלא...
כיצד לטעות בצורה נכונה ובהצלחה? כיצד לטעות כמה שפחות?
...כולנו טועים כל הזמן, אין אדם שלא טועה, בשביל הצלחה חייבת להיות טעות, טעויות הן חלק בלתי נפרד מחיינו. האם קיימת דרך לטעות בצורה נכונה? למה חשוב לדעת לטעות בצורה נכונה? כיצד לצמצם את הנזק שנגרם מטעויות שונות? כיצד לדחות התרחשות של טעויות? מה תעשה אם אתה מרגיש שאתה הולך לטעות? מה תעשה אם אתה תוך כדי פעולה שמתברר לך שהיא טעות? מה תעשה אם מתברר לך שכבר עשית את טעות חייך? אילו נזקים יכולה לגרום טעות בודדת? כיצד בפועל, טעות אחת גוררת טעות אחרת? כיצד שינוי... לחץ כאן לקריאת המאמר המלא...
גלגול הנשמה והתיקון בחיינו - האם ניתן להשפיע?
...לי? למה מגיעות לי כל ה"צרות" או "מכות"? למה אני עובר "תיקון" כל כך קשה בחיי? - שאלה מאוד שכיחה בקרב אנשים שהחיים מביאים אותם לחוות חוויות ארציות קשות, מורכבות, מתמשכות אשר לעיתים מערערות תובנות רבות אשר מתישות מנטאלית, פיזית ונפשית. בניתוח שם האדם ותאריך לידתו צפונים כל החוויות מגלגול קודם, החוויות הנקראות תיקון הינן למעשה חוויות שהנשמה מבקשת טרם התגלמותה בגוף פיזי לחוות בגלגול זה להתמודד איתן ולעמוד בהן בהצלחה כחלק מזיכוך הנשמה. ניתן להבחין בפענוח... לחץ כאן לקריאת המאמר המלא...
כיצד תוכל לדעת האם אתה באמת רוצה משהו מסוים?
...תוכל לדעת האם אתה באמת רוצה משהו מסוים? כדי להשיג משהו עליך לרצות אותו. אתה עושה חשבון נפש ושואל את עצמך, איך זה יכול להיות שאני רוצה דברים מסוימים ובכל זאת אני לא משיג אותם? האם אני באמת רוצה את אותו הדבר? כיצד אני אדע האם אני רוצה מספיק את אותו הדבר? אולי אני לא משיג את אותו הדבר כי אני לא רוצה מספיק? האם אני באמת רוצה בצורה כזו שכח הרצון יוכל לגרום לי להשיג את אותו הדבר? האם אני באמת רוצה להצליח? אולי אני מרמה את עצמי ויש משהו אחר שאני רוצה יותר... לחץ כאן לקריאת המאמר המלא...
פילוסופיה - אי שלמות שואפת לאינסוף - חלק 2
...- חלק 1. שעשועים כבדי - ראש ראינו ששיטת ההוכחה שהנהיג אוקלידס במתמטיקה היא תובענית הרבה יותר מההוכחה המדעית באמצעות ניסוי: שום מתמטיקאי לא יעיז להוכיח טענה כלשהי על סמך בדיקת מיליון דוגמאות, כי כבר קרה שרק המקרה המיליארד ומשהו הכזיב! 39 ההוכחה צריכה להיות עקרונית, בלי קשר לניסיון. הנה, לדוגמה, הטענה שכל סכום של מספרים אי - זוגיים עוקבים המתחיל מ - 1 נותן מספר ריבועי, למשל, 1 + 3=22. במקרה זה, ההוכחה העקרונית קלה להמחשה ויזואלית. את כל המספרים האי... לחץ כאן לקריאת המאמר המלא...
בודהיזם - הגישה הבודהיסטית בנוגע לאלוהים
...בנוגע לאלוהים The Buddhist Attitude to God - Essay by Prof. K.N. Jayatilleke, University of Ceylon השימוש במילה "אלוהים" הנו כה מגוון וכה רב משמעי עד שיהיה זה בלתי אפשרי להסביר את הגישה הבודהיסטית בנוגע לאלוהים מבלי להבהיר תחילה את המשמעות של מושג מעורפל זה. מילון אוקספורד מגדיר את מובן המילה 'אלוהים' בהקשר התאיסטי באופן הבא: "ישות על - טבעית, היוצר והשולט של היקום". בהקשר תאיסטי אחר ניתן התיאור הבא: "ישנו אלוהים אמיתי אחד ויחיד, נצחי, חסר גוף, חלקים... לחץ כאן לקריאת המאמר המלא...
כיצד אפשר ללמוד מנסיון העבר בלי לחזור אחורה?
...לאדם אלא את הרגע הזה בלבד ואסור לו לאדם להסתכל אחורה על העבר אלא רק קדימה. כי כל רגע הוא חדש וצריך לעשות בו התחלה חדשה וכולי. אך מצד שני יש גם את עניין הלימוד מהנסיון, שהאדם ילמד גם מהנסיון של העבר שלו כדי לדעת מה לעשות בעתיד. ונשאלת השאלה כמובן, כיצד ומהו האיזון בין שני הדברים האלו? והתשובה לכך היא, כי לימוד מהנסיון של העבר שלך הוא הכרחי בדיוק כמו לימוד מניסיונם של אחרים ובדיוק כמו שרצוי מאוד שתלמד מכל מה שאתה יכול. אבל לימוד מהנסיון של העבר שלך... לחץ כאן לקריאת המאמר המלא...
דמיון מודרך - מבוא
...המשתמשת בדמיון כדי להשפיע על המצב הנפשי, להעלות מחשבות לא מודעות באופן אסוציאטיבי, ולתרגל את שליטת המוח על התפקודים הגופניים. השיטה משלבת טכניקות הירגעות והרפיה, הכוללות החזיה (ויזואליזציה) של פרטי עצמים, מצבים ודימוי של שימוש בחושים אחרים. השיטה מקובלת בשימוש בפסיכותרפיה קצרת - מועד פרטנית או קבוצתית, כסוג של התערבות טיפולית או מתודיקה בהדרכה, כשיטה בטיפול בביופידבק, כהכנה לקראת תחרויות ספורט, מבחנים חשובים או לידה ועוד. התהליך נושא אופי רגוע ושלו... לחץ כאן לקריאת המאמר המלא...
1 2 3 4 ...5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25
קבל את הספרים המומלצים עבורך שיביאו גם לך הצלחה ואושר אמיתיים בכל תחומי החיים!
לזמן מוגבל!     👈1 ב 125  👈2 ב 200  👈4 ב 250     📞 050-3331-331
הצלחה אהבה וחיים טובים - הספר על: איך להשיג ביטחון עצמי? איך להצליח בזוגיות? איך לעשות יותר כסף? איך להתמודד עם אובססיות והתמכרויות? איך למכור מוצר ללקוחות? איך לנהל את הזמן? איך לשכנע אנשים ולקוחות? איך להצליח בראיון עבודה? איך ליצור מוטיבציה ולהשיג מטרות? איך להיות מאושר ושמח? איך לטפל בהתנגדויות מכירה? איך לחשוב בחשיבה חיובית? איך לפתח חשיבה יצירתית? איך לפתח יכולות חשיבה? איך לדעת אם מישהו מתאים לך? איך לא להישחק בעבודה? איך להאמין בעצמך? איך להעריך את עצמך? איך לדעת איזה מקצוע מתאים לך? איך לגרום למישהו לאהוב אותך? איך למצוא זוגיות? איך להתמודד עם גירושין? איך להצליח בדיאטה ולשמור על המשקל? איך לשפר את הזיכרון? איך להתמודד עם דיכאון ותחושות רעות? איך לשנות תכונות אופי? איך להעביר ביקורת בונה? איך ליצור אהבה? איך להיגמל מהימורים? איך לקבל החלטות? איך לחנך ילדים? איך לשתול מחשבות? איך לפרש חלומות ועוד...שקט נפשי אמיתי - הספר על: איך להתמודד עם שמיעת קולות בראש? איך להתמודד עם התקפי חרדה ופאניקה? איך להתמודד עם אהבה אובססיבית? איך להתמודד עם הפרעות קשב וריכוז? איך להתמודד עם לחץ? איך להתמודד עם טראומה ופוסט טראומה? איך להשיג איזון נפשי? כעס ועצבים? איך להתמודד עם רגשות אשם ושנאה עצמית? איך להתמודד עם כל סוגי הפחדים והחרדות שיש? איך להתמודד עם הזיות / דמיונות שווא / פרנויות / סכיזופרניה / הפרעת אישיות גבולית? איך להתמודד עם אכזבות? איך להתמודד עם חלומות מפחידים וסיוטים בשינה? איך להתמודד עם חרדות ופחדים של ילדים? איך להתמודד עם מאניה דיפרסיה ועם מצבי רוח משתנים? איך להתמודד עם הפרעות התנהגות אצל ילדים? איך להתמודד עם ביישנות וחרדה חברתית? איך להתמודד עם בעיות ריכוז והפרעת קשב וריכוז? איך להתמודד עם בדידות? איך להתמודד עם תסמינים של חרדה? איך להתמודד עם עצבות? איך להתמודד עם OCD / הפרעה טורדנית כפייתית / אובססיות / התנהגות כפייתית? דיכאון? מועקות נפשיות וייאוש? איך להתמודד עם פחד קהל ופחד במה / פחד להתחיל עם בחורות / פחד להשתגע / פחד לאבד שליטה / חרדת נטישה / פחד מכישלון / פחד מוות / פחד ממחלות / פחד לקבל החלטה / פחד ממחויבות / פחד מבגידה / פחד מיסטי / פחד ממבחנים / חרדה כללית / פחד לא ידוע / פחד מפיטורים / פחד ממכירות / פחד מהצלחה / פחד לא הגיוני ועוד? איך לשכוח אקסים ולא להתגעגע ועוד...להיות אלוהים, 2 חלקים - הספר על: למה לא להתאבד? איך נוצרים רצונות / מחשבות / רגשות? איך להיות הכי חכם בעולם? האם הכל אפשרי? האם יש נשמה וחיים אחרי המוות? איך נוצר העולם? מה יש מעבר לזמן ולמקום? האם יש או אין אלוהים? האם יש הבדל בין חלום למציאות? מי ברא את אלוהים? האם המציאות היא טובה או רעה? האם לדומם יש תודעה? האם יש חיים מחוץ לכדור הארץ ויקומים מקבילים? מה יש מעבר לשכל וללוגיקה? איך להיות מאושר? האם יש משמעות לחיים? האם אפשר לדעת הכל? האם באמת הכל לטובה? מהי תכלית ומשמעות החיים? למה חוקי הפיזיקה כפי שהם? איך להנות בחיים? האם יש אמת מוחלטת? למה יש רע וסבל בעולם? למה יש רע בעולם? איך נוצר העולם? אולי אנחנו במטריקס? למה העולם קיים? בשביל מה לחיות? מה המשמעות של החיים? איך להשיג שלמות ואושר מוחלט? האם יש בחירה חופשית ועוד...
לפניך חלק מהנושאים שבאתר... מה מעניין אותך?


בכל עניין, ניתן ליצור קשר 📞
בווצאפ 050-3331-331

עדכונים ב: YouTube    עדכונים ב: Facebook    הקבוצה ב: Facebook
האתר Yeda.EIP.co.il נותן לך תכנים בנושא רטוריקה, מאמן אישי לפרישה, אימון אישי לימודים, אימון אישי למתבגרים, פסיכותרפיסט, מאמן אישי לילדים, מאמן עסקי מומלץ, מאמן אישי לקריירה, מאמן אישי לאורח חיים בריא ועוד אלפי תכנים נוספים, על כל נושאי החיים - ללא הגבלה! לקביעת פגישה / ייעוץ טלפוני / הזמנת הספרים - צור/י עכשיו קשר: 050-3331-331
© כל הזכויות שמורות לאתר Yeda.EIP.co.il ולכותבי המאמרים המקוריים בלבד!
מומלץ ביותר, לצטט תוכן מהאתר במקומות שונים,
ובתנאי שתמיד יצורף קישור לכתובת שבה מופיע התוכן המקורי ולאתר.
האתר פותח על ידי אליעד כהן
דף זה הופיע ב 0.0469 שניות - עכשיו 08_04_2020 השעה 15:16:09 - wesi4