ידע
להצליח
⭐⭐⭐⭐⭐
הדפסה השריפה בכרמל - מסר לחנוכה ובעצם... לכל הימים 📌באנו חושך לגרש? ארוע השריפה הגדולה של המדינה, המתרחש בכרמל, מאוד ויזואלי, נראה ... - התחייבות! ל: ...
הצטרף לחברים באתר!
שם
סיסמא
לחץ כאן
להתחבר לאתר!
💖
הספרים שמומלצים לך:
להצליח בחיים
ולהיות מאושר!


🖶 השריפה בכרמל - מסר לחנוכה ובעצם... לכל הימים

באנו חושך לגרש? ארוע השריפה הגדולה של המדינה, המתרחש בכרמל, מאוד ויזואלי, נראה לעין כל: בכל העיתונים ועל כל מרקעי הטלויזיה, נראות להבות אש. לא ניתן לפספס. משהו בלב של כל אחד מאיתנו נשרף לנוכח ההפסד העצום שנגרם לכולנו. למתבוננים במציאות דרך עיניים חוקרות, עבור אלו שחיים את הרעיון לפיו המציאות החיצונית משקפת את זו הפנימית, ברצוני להציע מסר אפשרי העוסק בשריפה ובחג האורים. כי מציאות שמשתקפת ברמה הלאומית - עשויה להאיר - להעיר כל אחד מאיתנו.

השריפה הגדולה שידעה המדינה, דווקא בחנוכה?

בזמן שכולנו מדליקים נרות ושרים באנו חושך לגרש, נדלקת הלהבה הגדולה ביותר ומכלה את הפינה הכי ירוקה שלנו. הדבר הכי חי, הכי טבעי שיש לנו כמעט - ברמה הלאומית. את חג החנוכה רובנו חוגגים דרך אכילת סופגניות והדלקת חנוכיות מקוריות שעשו ילדי הגן. אך מעבר לרמה הבסיסית הזו, חנוכה הוא חג שעוסק בגירוש החושך מפני האור... שבפנים. חנוכה הם 8 ימים של תזכורת למלחמת האור בחושך.

מטרת החג להזכיר לנו את העניין הזה שחומק מהעין אולי כיוון שהוא בלתי נראה לעין. שלא כמו להבות חיצוניות, להבה פנימית בלתי נראית: קיים אור בכל אחד מאיתנו "כל אחד הוא נר קטן וכולנו אור איתן!" משפט שמגלם בתוכו כמעט את כל 'התורה' כולה.. ככל שנוכל לרכז ברעיון זה יותר תשומת לב, כך ילך האור ויגדל. לכן החנוכיה מוארת יותר ויותר בכל יום נוסף של החג הזה. הטכס הזה, שמרכז סביבו הרבה משפחתיות ושמחה, בא לעזור לנו לייצר אחדות, להאסף יקירים ואהובים יחד לשיר ולשמוח אחד בשני. אך גם כדי להזכיר לנו להפנות את תשומת הלב כל אחד לתוך עצמו, לאותה להבה פנימית שבו, ולמשיך / או להתחיל, בעבודת ההארה של עצמנו. "כל עוד הנר דולק.. אפשר עוד לשנות". יותר אור פחות חושך.. מבפנים.

מאוד מרגש לראות איך מדינות שכנות נרתמות לסייע לנו בצרה. מאוד מרגש להפוך שוב לאבוקה אחת גדולה ומאוחדת לנוכח צרה משותפת. אחדות, זו בהחלט תחושה שיכולה רק לעזור. לעזור בתהליך הפיכתנו לאור.

אלא שאחדות זו מושגת במקרה זה, שלא כדרך הטבע. הטבע מקריב עצמו, עולה באש כמו סנה בוער, כדי שנסתכל עמוק פנימה. ונמצא את הדרך לכלול יותר כבוד, קבלה, סובלנות ואמון אחד כלפי השני.

כשאנו מתפקדים כקבוצה אחת עירנית ואחראית אנו אור איתן (ומסוגלים ליצור ניסים כמו נצחונות מזהירים שהושגו כאן בעבר, נצחונות כמו 6 הימים, שכמו בקרבות המכבים, היה נצחון של מעטים מול רבים). אך כשרב הניתוק והפירוד על האיחוד, בעיקר כיוון שאנו עסוקים בלטרפד אחד את אורו של השני (למשל באמצעות ביקורת ומניפולציות פוליטיות) הפגיעה בשלם קריטית.

זה כיף גדול להשתעשע יחד עם ילדי הגן, באותה רמת מסרים שהם יכולים להבין, ולקיים טקסים קטנים שמעבירים את סמלי החג הלאה ברוב הדר. אך עבורנו כקהל בוגר, לא ניתן יותר להתעלם מהעיקר. האחריות על כתפנו, לפתח את החברה סביבנו לכזו שטוב יותר להיות בה עבור ילדנו. לכל אחד מאיתנו עולם פנימי של משמעויות, אמונות, רגשות, הממתין לשינוי אמיתי. זו האחריות שלנו לעשותו. מתי? עכשיו. למה זה דחוף כל כך? כי עכשיו האדמה בוערת.

בעולם החיצוני מסתובב 'מצית'. מישהו / משהו, שמבעיר בך בתורו אש המכלה את כוחותיך (וכשהכל בוער מבפנים, זה מתוך מה? קנאה? שנאה? כעס? אשמה?). החיצוניות שמוצגת על המרקעים, רק משקפת נאמנה את מה שמתרחש בנו בפנים. אחים שריפה שריפה!

כשהאור שלנו ינבע מתוך עיניים ופנים מאירות, הוא יראה למרחקים. את החלק הגבוה בנו שבאמת יכול להאיר למרחקים כדאי אם כך, לפתח יותר. החושך מורכב מתחושות שתורמות לנפרדות כמו כעסים, קוצר רוח, ביקורת ושיפוט. האור הוא אותן תחושות שמקרבות לב אחד לאחר.

מישהו שם בצמרת, דאג שמתכוני הסופגניות יעברו מדור לדור, וחיפף במסר העיקרי שהחג הזה בא להאיר? אותו חלק שאי אפשר ללמד בגן, התוכן האמיתי שמחכה לנו כשנגדל.. עד מתי ימשיך עוד לחכות?

'מופע הכרמל' אולי בא כדי להראות לנו.. מה קורה כשבני אדם מבטאים את הכעס שלהם כלפי חוץ באופן בלתי נשלט, בלי גבולות, בלי התחשבות בכלל. הכל נשרף סביבנו. כעס שורף. כדאי להיזהר ממנו כמו מאש. כולם יוצאים ממנו נפסדים. לאף אחד לא יעזור שנעניש את האשם. מערכת בתי המשפט, מערכת הענישה והאכיפה, כל בתי הכלא שנקים לא יכולים למנוע את הנזק. ענישה רבותי, בשלב הזה כבר לא אפקטיבית. ענישה אולי תיתן צידוק לכעס של כולנו.. אבל לא תעזור לנו לקחת אחריות. האם אכפת לנו מה היה שם קודם, שייצר כזה כעס? האם אנו טובים בלהקשיב? האם אנשים סביבנו מרגישים שיש אצלינו מקום לבטא את מצוקתם? למה אנו מתכוונים בשאלה: "מה שלומך, הכל טוב?" וכשאנו כועסים, על מה הכעס? תקלת התקשורת הגדולה של כל הזמנים.. בנר ראשון של חנוכה.. חברת סלקום מושבתת ליום שלם. מה אנו יכולים לעשות במקום לכעוס, להוציא שם רע, לשפוט? אולי לבדוק מה בתקשורת שאנו מנהלים תקול? האם אנו בוגרים כדי לקחת אחריות על החושך בתוכנו?

"באנו חושך לגרש" זוהי קריאה חד משמעית לוודא שזה מה שקורה בחייך בפועל. לגרש מתוכך ביקורת, כעס, זה לא דבר קל! זה דורש השקעה רבה. אך רק השקעה זו תיצור בנו אחדות ותהפוך אותנו לאור איתן. הסמליות החיצונית, הפכה את חנוכה לחג של הילדים.. של הפסטיגלים, והנה באה תזכורת כואבת, שאפשר בהחלט להעזר בה כדי להאיר את ענינו בכיוון הנכון:

העיסוק בחיצוני, בלהבות שבחוץ (הדלקת חנוכיה הנחתה בחלון) זה לא העיקר. לשיר על גבורת המכבים, על נס שקרה פעם מזמן, גם זה לא יוביל אותנו למקום חדש. אנו יכולים היום להביא את עצמנו להיות מחוללי הנס הבא! ובכך יש להתמקד.

לפי חוקי האור "מעט מן האור דוחה הרבה מן החושך" שימו לב: נצחון המכבים לא הושג כי הם היו מעטים מול רבים.. המכבים נצחו מתוך עוצמה פנימית שקשורה באור שהיה ברשותם. המכבים נצחו כי היתה בהם כמות האור הדרושה כדי לנצח. לכן, כדאי שנתמקד בדבר שימלא אותנו באור רב יותר, וזו העבודה הפנימית: באנו חושך לגרש. בידינו אור, בליבנו אש. זה בדיוק הדבר ש 1000 כבאים לא יצליחו לכבות. האתגר שלפנינו היום, 2011, קבוצתי. עלינו ללמוד לשחק יפה ביחד..

השריפה בכרמל שמה את כולנו באחדות, כי לכולנו כאב משותף. היוונים נחלצים לעזרה, אולי בפעם הראשונה. כשנצליח להחשיך את הסכסוכים הרבים בהם אנו נאחזים, יבוא השלום על הארץ. שלום פנימי יאפשר שלום חיצוני. והוא לא יושג בעזרת טילי חץ משוכללים. נכון, לפעמים אין ברירה, כשהאש בוערת צריך לכבות שריפות. אך לא נרצה להיות במצב של כיבוי שריפות כל הזמן. עבודה אמיתית דואגת לשיפור התשתית. בניה נכונה קדימה. ובנימה פרקטית מה זה אומר?

בכל יום נסה / י להאיר את חיוכך דווקא כלפי האחר (אותו אחד שהכי מעצבן אותך, שטועה כל הזמן, שלא מבין נכון את התמונה, זה שאין לו תקנה!). למחרת, כשאותו אדם יחייך אליך חזרה.. תדע / י שעשית פעולה משמעותית לאחדות. פעולה של אור.

קוצר רוח רעיונות לקחת אחריות על תמונה למה זה קינאה רגשות עזרה חוויה ללמד ביקורת השריפה בכרמל חנוכה מסר

תכנים נוספים שיכולים לעניין אותך ועוד...
אינטואיציה / תחושת בטן / אינסטינקטים - מהי אינטואיציה? איך לפתח אינטואיציה טובה?
.../ אינסטינקטים - מהי אינטואיציה? איך לפתח אינטואיציה טובה? אינטואיציה, היא היכולת של האדם "לדעת" מראש מה יקרה, ו"להרגיש" טוב יותר, מה יהיו התוצאות של החלטות שונות, רק לפי תחושת בטן, ובלי לחקור בצורה מעמיקה את הדבר. וככל שיש לאדם אינטואיציה טובה יותר, כך קל לו יותר לקבל החלטות, וכך הוא חוסך מעצמו טעויות מיותרות, ומתקדם בצורה יעילה יותר. והשאלה היא, כיצד אפשר לשפר את האינטואיציה? והתשובה היא, כי ככל שהאדם מבין טוב יותר את הסביבה שבה הוא עובד, ואת הדבר... לקריאת המשך המאמר בנושא השריפה בכרמל - לחץ כאן...
גוג ומגוג / סוף העולם / אחרית הימים - מהי מלחמת גוג ומגוג? מהו קץ העולם?
...קץ העולם? גוג ומגוג. העולם הבא. משיח. גאולה. סוף העולם. המלחמה האחרונה. אחרית הימים. מהי מהותה של מלחמת גוג ומגוג? איך היא תתרחש? מה בדיוק יקרה? ומה יקרה אחריה? הפירוש המקובל הוא: מלחמת גוג ומגוג מייצגת מלחמה גדולה שתתרחש לפני ביאת המשיח. מלחמת גוג ומגוג תהיה המלחמה הגדולה ביותר שהתרחשה אי פעם. מלחמת גוג ומגוג תביא לסופו של העולם הזה ולאחר מכן המשיח יגאל את העולם. אחרי מלחמת גוג ומגוג יהיה העולם הבא, עולם שכולו טוב, גן העד הנצחי, הגאולה וכולי. כל... לקריאת המשך המאמר בנושא השריפה בכרמל - לחץ כאן...
טיפול בהתנגדויות לקוח מראש, האם לטפל בהתנגדויות לקוח מראש? תזמון טיפול בהתנגדויות לקוח, איך נכון לטפל בהתנגדויות לקוח? מתי לטפל בהתנגדויות לקוח? איך לא לטפל בהתנגדויות לקוח? שיטות לטיפול בהתנגדויות מכירה
...בהתנגדויות לקוח מראש? תזמון טיפול בהתנגדויות לקוח, איך נכון לטפל בהתנגדויות לקוח? מתי לטפל בהתנגדויות לקוח? איך לא לטפל בהתנגדויות לקוח? שיטות לטיפול בהתנגדויות מכירה שאלה: האם כדאי לטפל בהתנגדויות של לקוח מראש, או שכדאי שהוא יעלה אותן ורק אח"כ לטפל בהן. תשובה: אם אתה יודע בוודאות שהלקוח יעלה התנגדות מסוימת ואתה יודע בוודאות שאתה אמור להגיב להתנגדות הזאת בצורה מסוימת ואתה יודע בוודאות שהתגובה שלך הזאת תעזור לך להשיג את המטרה שלך, אז בהחלט עליך לשאוף... לקריאת המשך המאמר בנושא השריפה בכרמל - לחץ כאן...
האחדות והשלמות של המציאות - למה אנשים כ"כ רחוקים ממנה?
...האמיתית היא, שאף אחד בעולם לא באמת רחוק משלמות ומהאחדות. כי אין שום הבדל בין אחדות לבין נפרדות כלל. כי כאשר היש והאין הם אחד, אז לא שייך לומר שמישהו רחוק ממשהו. כי אין מישהו ואין משהו שנפרד ממשהו אחר. וכאשר הכל אחד ממש, אז כולם קרובים תמיד. והעולם רחוקים מהאחדות, רק משום שהם מפרידים אותה מהנפרדות, וממילא זה מציב אותם, במרחק אין סופי ממנה. כי האחדות היא ההפך המוחלט של הנפרדות. והאחדות היא ההעדר המוחלט, שהוא ההפך המוחלט, של כל מה שישנו ושאיננו. וכאשר... לקריאת המשך המאמר בנושא השריפה בכרמל - לחץ כאן...
יקומים מקבילים, ריבוי עולמות מקבילים, אחדות המהות והצורה, אחדות המציאות, מחוייב המציאות, אפשרי המציאות, מרחב המקום, מרחב הזמן
...מקבילים, ריבוי עולמות מקבילים, אחדות המהות והצורה, אחדות המציאות, מחוייב המציאות, אפשרי המציאות, מרחב המקום, מרחב הזמן לחץ כאן, לצפייה בהרצאת וידאו + MP3 בנושא: יקומים מקבילים, ריבוי עולמות מקבילים, אחדות המהות והצורה, אחדות המציאות, מחוייב המציאות, אפשרי המציאות, מרחב המקום, מרחב הזמן. שאלה: איך שאני מבינה, אתה אומר שיש בכל רגע את סך כל הצורות האפשריות, איך זה? אליעד: למשל, זה ספר, הוא נמצא במקום מסוים ובזמן מסוים. אני טוען שהספר הזה, מבחינה אובייקטיבית... לקריאת המשך המאמר בנושא השריפה בכרמל - לחץ כאן...
עד כמה משפיעים עלינו הפחד והתבניות?
...חשוב בעולם האימון האישי הוא אימון להכשרה לשפע. פרופ' ראנדי פאוש כתב בספרו ההרצאה האחרונה: "מזל הוא כשההכנה פוגשת את ההזדמנות" ואני אוסיף ואומר שמזל הוא כשההכנה פוגשת את ההזדמנות במקום את הפחד, החשש, התבנית הישנה. המוח שלנו קולט 4 מיליארד פרטי מידע בשנייה, אבל אנו מודעים רק ל 2000 מהם. אולם, מתוך 2000 פרטי המידע הללו, אנו מודעים רק לאלה הנוגעים לסביבה, לגופינו ולזמן שלנו. פירוש הדבר הוא שהמציאות מתרחשת במוח כל הזמן. היא מקבלת את המידע אבל לא מפנימה... לקריאת המשך המאמר בנושא השריפה בכרמל - לחץ כאן...
טיפול בטריכוטילומניה
...TRICHOTILLOMANIA = TTM מיוונית: טריקס=שיער טיל=משיכה - מריטה= מאניה= שיגעון מודל לטיפול קוגניטיבי התנהגותי + ביופידבק מאת: ד"ר יגאל גליקסמן מילות מפתח: טריכוטילומניה. דחף בלתי רצוני. OCD התנהגות טורדנית כפייתית. CBT טיפול קוגניטיבי התנהגותי. ביופידבק. שליטה רצונית. תקציר: הטריכוטילומניה ידועה כהפרעה נפשית טורדנית כפייתית של תלישת שיער במיוחד באיזור הראש (קרקפת, גבות, שפם, זקן. היא קשורה ליכולת השליטה בדחפים ומלווה בדרך כלל בטקס של עיסוק בשיער שנתלש... לקריאת המשך המאמר בנושא השריפה בכרמל - לחץ כאן...
רוצה לנקום במישהו? תוודא שאתה לא נוקם בעצמך! איך לא להיגרר למחלוקות! חלק 2
...שאתה לא נוקם בעצמך! איך לא להיגרר למחלוקות! חלק 1. כאשר אתה בא לשקול את צעדיך, בדוק מה טוב לך יותר, הוויתור או המריבה. בדוק כיצד תצמצם את הנזקים שיכולים לפגוע בך. בשום פנים ואופן אל תתחשב בכך שאולי הבחירה שלך טובה גם לצד השני, שאולי הוא יחשוב שהוא מנצח. הוא לא מעניין אותך. תשאל את עצמך, האם אתה חי את החיים שלך או את שלו? האם אתה עושה מה שטוב לך? מה מעניין אותך מישהו אחר? האם אתה תהיה מוכן לסבול כדי שגם מישהו אחר יסבול? רק טיפש מטופש יסכים שיוציא... לקריאת המשך המאמר בנושא השריפה בכרמל - לחץ כאן...
זוגיות - לעמוד על שלך או להבליג - מה עדיף?
...על שלך או להבליג - מה עדיף? שמואל וחיה (השמות בדויים) הם זוג בגילאי ה - 30. נשואים כ - 8 שנים, עם שני ילדים. שמואל עובד בתחום ההייטק חיה היא עקרת בית. מידי פעם שמואל מקפיד וכועס על חיה בגלל כל מיני דברים שהיא עושה או לא עושה, אך שמואל מבליג ולא אומר לה כלום, "סתם לא רוצה לפתח מריבה". האם שמואל נוהג נכון? האם באמת נכון לשתוק ולא להגיב, ע"מ לא לפתח מריבה, לא להבעיר את האש [כדברי חז"ל הנעלבין ואינם עולבין שומעים חרפתם ואינם משיבים עליהם הכתוב אומר "ואוהביו... לקריאת המשך המאמר בנושא השריפה בכרמל - לחץ כאן...
התחברות מחדש וריפוי בהתחברות מחדש על פי מפתחות חנוך
...שנפגש עם צועניה יהודיה שקראה לו בקלפי טארוט, קריאה סטנדרטית לחלוטין ובסיומה אמרה לו שהיא עושה עבודה מיוחדת שמחברת מחדש את קווי המרידיאן של הגוף לרשת הקווים בפלנטה, אשר מחברים אותנו לכוכבים ולפלנטות אחרות. בנוסף אמרה לו שהוא יכול לקרוא על כך בספר מפתחות חנוך מאת ג'. ג'. הורטק. המשך המאמר והציטוטים מבוססים על הנכתב בספר מפתחות חנוך, מאת ג'. ג'. הורטק, תורגם לעברית על ידי ברכה הניג ונדפס בישראל בשנת 2007 על ידי אילת חן, הוצאה לאור - כל הזכויות שמורות... לקריאת המשך המאמר בנושא השריפה בכרמל - לחץ כאן...
תלות רגשית ורגש על אנושי - השלמות היא ליהנות בשלמות מתלות רגשית - איך?
...רגשית - איך? לחץ כאן, לצפייה בהרצאת וידאו + MP3 בנושא: תלות רגשית ורגש על אנושי - השלמות היא ליהנות בשלמות מתלות רגשית - איך?. הפעם אני רוצה לענות על שאלה שנשאלתי, מה רע בתלות רגשית? כי אני מנסה להסביר לאדם איך לצאת מתלות רגשית, שוב ושוב, ושוב נשאל מה רע בתלות רגשית? ותלות רגשית היא לא דבר רע, אני רק מנסה ללמד את האדם איך ליהנות מתלות רגשית. והאדם יכול לשקר כמה שבא לו שטוב לו עם תלות רגשית, למה? כי אף אחד לא בוחר להיות נכה, כי תלות רגשית היא נכות... לקריאת המשך המאמר בנושא השריפה בכרמל - לחץ כאן...
למה חשוב להזהר ממחשבות שליליות?
...מעביר עליך ביקורת שלא בונה אותך, אם אתה קורא ספר שגורם לך לראות כמה אתה רחוק מלהשיג את הדברים שאתה רוצה, ובכל מצב שבו משהו מרפה את ידך ורוחך, ברח משם במהירות האפשרית ככל האפשר. שים לב שכשם שלמחשבה חיובית כוח חיובי, כך גם למחשבה שלילית זהו כוח המחשבה. לכן בכל כוחך תשתדל להימנע מלחשוב מחשבות שליליות. תמנע מלהקשיב לאנשים ששוברים אותך, המנע מלחשוב על בעיות, תחשוב על פתרונות, על הצלחה ועל דברים חיוביים. זכור, הדרך הטובה ביותר כדי לא לחשוב על משהו מסוי... לקריאת המשך המאמר בנושא השריפה בכרמל - לחץ כאן...
אושר. האם אושר היא תכונה מולדת? האם יש לך את ה DNA של האושר? חלק 1
...את ה DNA של האושר? חלק 1 אושר. האם אושר היא תכונה מולדת? האם יש לך את ה DNA של האושר? אושר. נגדיר: אני = התודעה שלי. מציאות = כל מה שקרה / קורה / ויקרה לאדם. טוב = אושר = התאמה בין הרצון של ה"אני" לבין המציאות. ככל שהפער גדול יותר, כך רע יותר. כל בני האדם בכל זמן / מקום, כל פעולה ופעולה שהם עושים, תכליתה היא להגיע למצב שבו המציאות שלהם תתאים לרצון שלהם, דהיינו חיפוש אושר. ונשאלת השאלה, האם אושר זו תכונה מולדת? האם כל אחד יכול להיות מאושר, או שאולי... לקריאת המשך המאמר בנושא השריפה בכרמל - לחץ כאן...
כוחה המרפה של האדמה
...אדמה יש לה כוחות ריפוי עצומים, כוחות אלו קיימים הרבה מלפני שהגחנו לעולם הזה. סביר להניח שגם יישארו הרבה אחרינו. זהו הכוח האדיר שמצליח להזין את כולנו. ראו לדוגמא כמה מרגיע הים וכמה לעיתים יכול להיות מפחיד הלילה. אנו חיים בעידן בו הכל כל כך מהר החום, הפקקים האינסופיים, הלחץ, המשכנתא, האח הגדול, החדשות, האלימות, רעלים במזון. זה אין סופי... כל הדברים הללו לא הרמוניים עם הטבע. הזמן שאנו חיים בו כעת זז מהר, אך בטבע הזמן נותר אותו דבר. אנו כבני אדם כגוף... לקריאת המשך המאמר בנושא השריפה בכרמל - לחץ כאן...
1 2 3 4 ...5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25
קבל את הספרים המומלצים עבורך שיביאו גם לך הצלחה ואושר אמיתיים בכל תחומי החיים!
לזמן מוגבל!     👈1 ב 125  👈2 ב 200  👈4 ב 250     📞 050-3331-331
הצלחה אהבה וחיים טובים - הספר על: איך לחנך ילדים? איך להצליח בדיאטה ולשמור על המשקל? איך לפתח יכולות חשיבה? איך ליצור אהבה? איך להאמין בעצמך? איך לחשוב בחשיבה חיובית? איך להיגמל מהימורים? איך להצליח בזוגיות? איך להיות מאושר ושמח? איך לעשות יותר כסף? איך לשנות תכונות אופי? איך לדעת אם מישהו מתאים לך? איך ליצור מוטיבציה ולהשיג מטרות? איך לפרש חלומות? איך להתמודד עם אובססיות והתמכרויות? איך לשכנע אנשים ולקוחות? איך לשפר את הזיכרון? איך להעריך את עצמך? איך לשתול מחשבות? איך להעביר ביקורת בונה? איך לפתח חשיבה יצירתית? איך למצוא זוגיות? איך לקבל החלטות? איך לנהל את הזמן? איך לא להישחק בעבודה? איך לדעת איזה מקצוע מתאים לך? איך להשיג ביטחון עצמי? איך לגרום למישהו לאהוב אותך? איך למכור מוצר ללקוחות? איך לטפל בהתנגדויות מכירה? איך להצליח בראיון עבודה? איך להתמודד עם גירושין? איך להתמודד עם דיכאון ותחושות רעות ועוד...שקט נפשי אמיתי - הספר על: מועקות נפשיות וייאוש? איך להתמודד עם התקפי חרדה ופאניקה? איך להתמודד עם הפרעות התנהגות אצל ילדים? איך להתמודד עם בדידות? איך להשיג איזון נפשי? כעס ועצבים? דיכאון? איך להתמודד עם הפרעות קשב וריכוז? איך להתמודד עם אכזבות? איך להתמודד עם בעיות ריכוז והפרעת קשב וריכוז? איך להתמודד עם אהבה אובססיבית? איך להתמודד עם ביישנות וחרדה חברתית? איך להתמודד עם עצבות? איך להתמודד עם כל סוגי הפחדים והחרדות שיש? איך להתמודד עם פחד קהל ופחד במה / פחד להתחיל עם בחורות / פחד להשתגע / פחד לאבד שליטה / חרדת נטישה / פחד מכישלון / פחד מוות / פחד ממחלות / פחד לקבל החלטה / פחד ממחויבות / פחד מבגידה / פחד מיסטי / פחד ממבחנים / חרדה כללית / פחד לא ידוע / פחד מפיטורים / פחד ממכירות / פחד מהצלחה / פחד לא הגיוני ועוד? איך להתמודד עם טראומה ופוסט טראומה? איך להתמודד עם לחץ? איך להתמודד עם הזיות / דמיונות שווא / פרנויות / סכיזופרניה / הפרעת אישיות גבולית? איך להתמודד עם רגשות אשם ושנאה עצמית? איך לשכוח אקסים ולא להתגעגע? איך להתמודד עם שמיעת קולות בראש? איך להתמודד עם מאניה דיפרסיה ועם מצבי רוח משתנים? איך להתמודד עם חלומות מפחידים וסיוטים בשינה? איך להתמודד עם חרדות ופחדים של ילדים? איך להתמודד עם תסמינים של חרדה? איך להתמודד עם OCD / הפרעה טורדנית כפייתית / אובססיות / התנהגות כפייתית ועוד...להיות אלוהים, 2 חלקים - הספר על: איך נוצרים רצונות / מחשבות / רגשות? אולי אנחנו במטריקס? מהי תכלית ומשמעות החיים? למה חוקי הפיזיקה כפי שהם? מה יש מעבר לשכל וללוגיקה? האם יש הבדל בין חלום למציאות? איך להיות מאושר? האם לדומם יש תודעה? האם יש בחירה חופשית? האם יש נשמה וחיים אחרי המוות? איך להיות הכי חכם בעולם? האם הכל אפשרי? האם אפשר לדעת הכל? האם יש משמעות לחיים? האם יש או אין אלוהים? מה יש מעבר לזמן ולמקום? למה לא להתאבד? איך נוצר העולם? מי ברא את אלוהים? למה יש רע וסבל בעולם? האם המציאות היא טובה או רעה? האם באמת הכל לטובה? למה יש רע בעולם? האם יש חיים מחוץ לכדור הארץ ויקומים מקבילים? למה העולם קיים? בשביל מה לחיות? מה המשמעות של החיים? איך להנות בחיים? איך להשיג שלמות ואושר מוחלט? האם יש אמת מוחלטת? איך נוצר העולם ועוד...
לפניך חלק מהנושאים שבאתר... מה מעניין אותך?


בכל עניין, ניתן ליצור קשר 📞
בווצאפ 050-3331-331

עדכונים ב: YouTube    עדכונים ב: Facebook    הקבוצה ב: Facebook
האתר Yeda.EIP.co.il נותן לך תכנים בנושא מאמן לזוגיות, מטפל אישי מומלץ, מנטור, מטפל טוב, מאמן אישי טלפוני, ייעוץ נפשי מומלץ, מורה רוחני מומלץ, מאמן אישי להצלחה, מאמן אישי למנהלים ועוד אלפי תכנים נוספים, על כל נושאי החיים - ללא הגבלה! לקביעת פגישה / ייעוץ טלפוני / הזמנת הספרים - צור/י עכשיו קשר: 050-3331-331
© כל הזכויות שמורות לאתר Yeda.EIP.co.il ולכותבי המאמרים המקוריים בלבד!
מומלץ ביותר, לצטט תוכן מהאתר במקומות שונים,
ובתנאי שתמיד יצורף קישור לכתובת שבה מופיע התוכן המקורי ולאתר.
האתר פותח על ידי אליעד כהן
דף זה הופיע ב 0.0586 שניות - עכשיו 08_04_2020 השעה 15:52:12 - wesi4