ידע להצליח - Yeda.EIP.co.il

הצטרף לחברים באתר!
שם
סיסמא
לחץ כאן

להצטרף לחברים באתר!
קבל ייעוץ בכל תחום!
ישירות מאליעד כהן!
אין בעיה! יש פתרון!
לקבלת ייעוץ חייג:
050-3331-331
הדפסה קריון בישראל: אנשים המתעניינים ב"עידן החדש" עברו בסוף השבוע שעבר, במשך חמישה ...
הדף Facebook
הקבוצה Facebook
הדף Facebook
הקבוצה Facebook

קריון בישראל

אנשים המתעניינים ב"עידן החדש" עברו בסוף השבוע שעבר, במשך חמישה ימים, חוויה יוצאת דופן כשפמלייתו של קריון הגיעה לארץ למספר מפגשים רבי עוצמה. לאלה מכם, שלא כל כך מבינים על מה הרעש, אשמח לספר ולהעשיר את עולמכם בתחום של תיקשורים, אהבה ומדע, ואיך הכל קשור לקריון, ובמיוחד לישראל.

קריון, הוא "יישות רוחנית", הוא איננו אדם. קריון מציג את עצמו כ - "אני קריון מהשירות המגנטי". ולדבריו, הוא בסך הכל אחד מן העוזרים הרבים שמלווים אותנו בחיינו אלה, שבחרנו לחיות על כדור הארץ. אבל אנסה להתחיל מהתחלה במלים פשוטות:

העולם בו אנו חיים הוא רחב בהרבה מן הנראה לעין. כולנו ישויות אור. כדור הארץ הוא אתר אשר יש לשנות את התדר (אנרגיה) שלו כדי לקדמו לעידן טוב יותר. חלקנו (חלק מיישויות האור) בחר במשימה המקודשת לעשות את המלאכה ולחיות את חיינו בתקופה זו, על כדור הארץ.

כדי שנוכל לעסוק במלאכה זו ביעילות מרבית, נבחרו שני תנאים להתקיים בו זמנית:

1. נפרש "צעיף" בינינו ליתר יישויות האור. צעיף זה מסתיר מאתנו את היקום הרחב ומלא יישויות אור ממנו אנו מגיעים (כאשר בפועל, אנו מוקפים ביישויות אור שאינן מתגשמות בבני אנוש).

2. סיגלנו ראיית מציאות ליניארית. כלומר, כל דבר שמתרחש סביבנו, הנו גודל מכוון עם התחלה וסוף (בעוד שבאמת זהו כדור ללא סוף וללא התחלה).

קיומם של שני תנאים אלו, מאפשר לנו להתרכז בעבודתנו המקודשת. כולנו יישויות אור אשר ביצענו בחירה לפני שנולדנו להתגשם כבני אנוש, אך רק חלקנו, בעלי המודעות הגבוהה, הנם גם עובדי אור ומשמשים כמגדלורים המורים את הדרך לאלו הבוחרים להסתייע בהם.

עובדי האור, באמצעות העלאת המודעות בסביבתם, משנים את התדר של כדור הארץ ועמו את האנרגיה (תדר שקול לאנרגיה בפיזיקה המודרנית) המאפשרת לפלנטת ארץ להיכנס לעידן חדש.

כדי להסביר את קריון, אין טוב יותר מלצטט מפיו, המופיע בסיפרו המתוקשר הראשון באמצעות לי קרול "זמני הקץ - מידע חדש לשלווה אישית שהועבר בתיקשור":

"... שמי אינו באמת קריון, ואיני אדם. הלוואי שהייתי יכול להבהיר לכם את ההרגשה של להיות יישות כמוני, אך קיימים שתלים אנושיים בסיסיים של מגבלות פסיכולוגיות, שפשוט לא יניחו לכם להבין... שמי הוא "קבוצת מחשבה" או "חבילת אנרגיה" המקיפה אותי, ומזוהה על ידי יתר הישויות. אותה חבילה נשלחת בתקשוריי ומזהה אותי בכל עת. אני נמצא בתקשורת מתמדת עם הכל - אנא פשוט קבלו זאת".

קריון והקשר היהודי

כמובן שאי אפשר בלי "הקשר היהודי". בספרו התשיעי, מסופר על התיקשור של קריון בישראל באוקטובר 2000, ושם הוא מציין את החשיבות של העם היהודי בהתפתחות כדור הארץ ומסכם זאת במוטו: "... באשר ילכו היהודים, לשם ילך העולם... ".

ואכן מאז ה - 11 לספטמבר, מתקפת הטרור בארצות הברית, אפשר להרגיש שמשהו משתנה. העולם הבין "... כגורל היהודים, כך גורל כדור הארץ... ".

קריון מתייחס לשפה העברית כאל... "השפה הרוחנית המרכזית של כדור הארץ.. כל שם אמור להישמע כמונח מדובר, השזור יחד למשמעות המלאה בעברית".

על פי קריון, המשמעות של המילה העברית המדוברת טמונה באנרגיה שלה, ולכן שמות רובדי ה - DNA ניתנים בעברית וצריכים להיאמר או להישמע כפי שהם נאמרים בעברית.

ישנן מדינות שחוו פגועים, אם קודם, האינתיפאדה הייתה רק מנת חלקנו, אפשר לראות בשבוע האחרון מה קורה בצרפת, "אינתיפאדה צרפתית" מכנים אותה בחדשות. מדינות מתחילות להתמודד עם דברים דומים כשלנו. הכי משמעותי, לפתע, אחרי 60 שנה, האו"ם מכריז פה אחד יום בינלאומי לציון השואה היהודית. בטוח שמשהו משתנה בעולם!

המסרים של קריון

המסרים של קריון לאנושות, מועברים על ידי לי - קרול, איש עסקים מקליפורניה ובעל תארים במנהל עסקים ובכלכלה. לפני כ - 17 שנה נוצר הקשר בין לי - קרול וקריון בצורה שאז נחשבה מוזרה ביותר, תיקשור (Channelling). מאז הם "פועלים" כצוות (קריון מכנה את לי - קרול, "שותפי").

מאז הספר הראשון שיצא לאור בשנת 1992, התווספו אליו עוד תשעה ספרים, חלק כאסופת רעיונות המועברים בתיקשור, חלק כאוסף שאלות ותשובות שניתנו על ידי קריון וחלק כרומן כמו "המסע הביתה". לי קרול יחד עם גאן טובר חיברו את ספרם המפורסם "ילדי האינדיגו" (אינדיגו הוא צבע המאפיין רוחניות גבוהה), המתמקד באבולוציה הרוחנית בילדים של היום. הספר בא להסביר למה נבדלים חלק מילדי הדור הנוכחי מעמיתיהם מהדורות הקודמים. ילדים אלו נולדו כבר עם מודעות גבוהה ביותר ואינם צריכים להשקיע בהשגתה. מצד אחד הם כבר ילדי העידן החדש אולם, ילדים אלו, עקב נבדלותם מיתר הילדים בני דורם, סובלים בחלקם מתסמונת של היפר - אקטיביות.

מה שממגנט אנשים לתיקשורים של קריון הוא רב - גוניותם. קריון מעביר בצד רעיונות רוחניים גבוהים, גם כלים טיפוליים מעשיים הנשענים על תשתית מדעית אשר נכונותה הולכת ומתגלה לנו בשלבים תוך אישוש באמצעות מחקרים מדעיים המתפרסמים לאחרונה.

קריון מדבר על תפקידו לגרום שינוי קטבים בשדה האלקטרומגנטי של כדור הארץ שיביא אנרגיה חדשה. הסטת הצירים המגנטים, עוזרת לנו לקדם בצורה מהירה את התפתחותנו הרוחנית ולהעלות את התנודה האנרגטית האישית שלנו וזו של כדור הארץ כולו. ואכן בשנת 2004, התפרסמו מחקרים מדעיים המאשרים כי אמנם קיימת תזוזה בצירים המגנטיים של כדור הארץ בצורה מואצת בשנים האחרונות, דבר שקריון מדבר עליו במסריו, כבר מסוף שנות השמונים. במסריו, מציין קריון נושאים מדעיים רבים וצופה שאנו עוד נחשף אליהם לאט לאט (דבר שמוכח כנכון עם התפרסמות מחקרים חדשים במגזינים מדעיים מוכרים).

קריון עוסק בספריו בנושאים חשובים ביותר לאדם, כגון: גורל ובחירה, שותפות עם האל, השכבה הקוסמית והמערך האנרגטי המקיף אותנו, המשפחה המורחבת שלנו שכוללת גם ישויות רוחניות שמלוות אותנו תמיד, המבנה הגנטי התורשתי והנרכש, פרקים בפיזיקה ואסטרונומיה של היקום ומחקר מקיף ביותר על ה - DNA. הוא מדבר על 12 מימדים של ה - DNA, והשמות שנותן להם הם שמות עבריים הקשורים לקבלה. ולי קרול, יש להדגיש, איננו יהודי ואינו מכיר דת זו.

קריון עוסק הרבה בריפוי ונותן כלים ומסביר איך באמצעותם ודרך העבודה הרוחנית אנו יכולים לפתור בעיות בריאות.

קריון בישראל

בכינוס שנערך בתל - אביב ובירושלים היו נוכחים, בנוסף ללי קרול, המתקשר את קריון, גם:

רוברט קוקסון, מלחין מוסיקה נפלאה למדיטציה, המוסיקאי המוביל של העידן החדש. קוקסון, גאון מוסיקלי, החל את דרכו בנגינה על פסנתר בגיל שנה וחצי (!). בגיל 11, החל להלחין מוסיקה וללמוד על כלי נגינה נוספים. קוקסון שם לב כי חלקים מסוימים במוסיקה אותה הלחין, נגעו ללבם של אנשים ביותר ואף היוו גורם מרפא.

משנת 1998, מלווה קוקסון את כנסיו של קריון במוסיקה שמימית. בשנים האחרונות, עורך קוקסון מחקרים מדעיים על צליל / קול כדי למצוא את החלקים הבין מימדיים שנוגעים ומרפאים אנשים. אלבומו "the silent path" הוא המפורסם מבין יצירותיו.

בכינוס בישראל, ניגן את יצירתו מאלבומו האחרון "prelude to infinity".

ד"ר טוד אובוקייטיס, סיים את לימודי הרפואה. במהלך מדיטציה שעבר בלימודיו, חווה חוויה עמוקה, במהלכה התוודע למורכבות ולרב - ממדיות ה - DNA. המחקר שלו התמקד בהשפעות דפוסי אנרגיה אלקטרומגנטית על בריאות התא ותפקודו. ד"ר טוד פיתח טכנולוגיה חדשה לשימוש בלייזר המשפיעה על ה - DNA, ושואבת את השראתה מהנחיית קריון. באמצעותה הדגים בכנס בדרום אפריקה כיצד ניתן להשמיד את נגיף האיידס ולייצר תוספי מזון ייחודיים המסייעים לבריאות האדם. פריצת דרך זו, הביאה אותו לעבוד עם האו"ם בפיתוח תוכנית טיפולית למיליוני נשאי הנגיף באפריקה החל משנת 2004 ואף לקבל המלצה למועמדות לפרס נובל בגין פתוח טכנולוגיה חדישה זו.

פגי פניקס דוברו, היא מפתחת השיטה "EMF balancing technique" העוסקת באיזון השדה האלקטרומגנטי של האדם, לשיפור מוכח בבריאות. כפי שנמסר בתיקשור של קריון מאת לי - קרול:

"זוהי שיטה אנרגטית חדשה שנוצרה כדי להאיץ את המיזוג בין רוח וגוף, כך שתוכלו להגביר את בריאותכם ולהשתתף בנס שהנכם. "

הטכניקה נועדה לחזק ולזרז את המודעות לקיומה של רשת אנרגטית קוסמית ולקיומה של אנטומיה אנרגטית של האדם. תהליך ה - EMF מכונה ע"י יוצרת הטכניקה:

Elegant Empowerment - העצמה אלגנטית.

בתרבות האינדיאנית, עשרות שנים לפני פרוץ "קריון" לתודעה, כבר מצטט הסופר האנטרופולוג, קרלוס קסטנדה:

"כאשר הם נראים כשדות של אנרגיה, נדמים יצורי האנוש לסיבי אור, לקורי עכביש לבנים, לחוטים דקים ביותר הזורמים מהראש לבהונות.

וכך, בעיניו של הרואה, אדם נראה כביצה של סיבים זורמים. זרועותיו ורגליו הם כמו זיפים נוגהים, הקורנים לכל עבר. "

המפגשים עם הצוות המלומד היו מרתקים, מעניינים ומלאי אנרגיות נהדרות. בבית החייל שבתל - אביב ובמרכז שמשון - בית שמואל (אודיטוריום הירש) בירושלים, הייתה אוירה נהדרת של אחדות ואהבה. מדיטציות, תיקשורים, שירה מיוחדת שבוצעה ע"י ד"ר טוד והרבה מידע מדעי.

קצרה היריעה מלפרט את המסרים והנושאים בהם עוסק קריון, אולם מקור מידע בעברית לגבי תקשורי קריון, ממנו אני ממליצה למתעניינים להתחיל הנו:

[http://ahava.netfirms.com/Kryon_main_page.htm

[אתר קריון באנגלית, www.kryon.com

[ספרי קריון בהוצאת אור - עם.

בתיקשורו האחרון בתל - אביב, קריון דיבר על אהבה, נושא עליו שם דגש בכל דבריו.

ונסיים בציטוט של קריון: "האהבה היא כוח! המילה בשפתכם היא דלת ביטוי ועלובה עבור מושג זה. בשפות ארציות אחרות יש סוגים רבים של מילים עבור אנרגיה זו. אהבה אינה מילה או רגש בלבד, כי אם מקור כוח! אהבה היא אנרגיה. ניתן לזמן אותה, להדליק ולכבות אותה, לאגור אותה, לשלח אותה החוצה ולמקד אותה לצורך מטרות רבות. היא נגישה תמיד, ולעולם לא תאכזב אתכם. זוהי ההבטחה של היקום! זהו החוט המקשר, המפעיל דברים. הגיע זמן שתתחילו לראות זאת... אני מתכוון במובן האוניברסאלי, הקובע שהזמן אכן הגיע! לבסוף, נתנה לכם רשות להשתמש במקור כוח זה ולהבינו, ואתם הרווחתם את הזכות"


מה דעתך ומה אתה חושב? תגובות / שאלות / הארות - זה המקום...תכנים נוספים לעיונך...


תכנים נוספים שיכולים לעניין אותך ועוד...
המעבר מאדם מקובע לאדם עגול
...לחוף מבטחים) 6. אנו מפסקים להילחם בחיים פשוט מקבלים הכול 7. אנו מתרחבים עם היקום ואנו מצטמצמים כשצריך על מנת לא להיפגע. 8. אנו נהיים אנשים גמישים בחיים ומוותרים על השליטה בחיים. 9. אנחנו לוקחים אחריות על חיינו ומספקים להאשים את כל העולם. 10. אנחנו מוותרים על תחושת הקורבן בחיינו. 11. אנו מתחברים לעוצמה הפנימית שלנו ולשמחת החיים. 12. הפחד לא שולט בנו יותר. 13. אנו חיים את החיים משמחה, שלבה, ורוגע. 14. אנו מתחברים למאסטר שלנו ואנו אלו ששולטים בחיינו,. ולא החיים שולטים בנו. 15. אנו סולחים לעצמנו על כל מה שעברנו בחיים, מכוון שזה הטוב ביותר שידענו לפעול באותו רגע. 16. אנו מעודדים את עצמנו בכל רגע נתון 17. אנו חיים הצלחה 18. אנו מראים פגיעות ללא אגו. 19. אנו מוותרים על האגו ומתחברים לעוצמה הפנימית שלנו. 20. אנו מתחברים לרוך ולחמלה כלפי עצמנו וכלפי הסביבה שלנו. 21. מאפשרים ליקום להוביל אותנו ולקבל את מה שהיקום נותן לנו. 22. אנו סומכים בכל מצב נתון 23. אנו מאמנים בכל מצב נתון קצת חומר למחשבה לשנה... לחץ להמשך...
חרדה - סוגי חרדה / תרופות מפחיתות חרדה / טיפול בחרדה / הבנת החרדה לעומק
...בתחושת המסוגלות, היכולת, התפקוד, ומתחילה להיווצר הימנעות מלהגיע למצבים שמזכירים מקומות או מצבים בהם התרחש בעבר התקף החרדה. התקף חרדה נחווה כסכנת חיים, כיוון שהוא כולל תחושת קיצוניות של אובדן שליטה בגוף, דרך סימפטומים של קוצר נשימה, דופק מהיר, הזעה, סחרחורת, טישטוש ראיה, שמופיעים אצל כל אחד בעוצמה שונה ולמשך זמן שבין 2-3 דקות ועד 15 דק'. החשש מפני עילפון או מוות מעלה את החרדה לשיא. ושיא זה, בלתי נסבל עד כדי כך שתהייה מוכנות לנסות כל תרופה ובלבד שהסיוט לא יחזור. חרדה פוגעת באיכות החיים בחרדה כדאי מאוד לטפל. איכות חייו של אדם שדואג יתר על המידה, נפגעת. כשאדם עם הפרעת חרדה מדמיין את העתיד, הוא מרגיש כי הגרוע ביותר עלול לקרות. הוא עשוי לבלות שעות רבות ואף ימים, בפחד מפני אסון אפשרי. וכדי להקל על עצמו, הוא עשוי להכביד על סובביו, על היקרים לו, בדרישות שונות (תתקשר לומר לי שאתה בסדר, תענה כל פעם שאני מתקשר/ת וכד'). אדם הסובל מחרדה נמצא רוב הזמן במתח, או מתח שמא יחווה התקף (אם כבר חווה התקף חרדה... לחץ להמשך...
שבעת ימי הבריאה - יום 7 - חלק 15
...שדרש ממנו להתמודד עימם: איזה ערך יש לצפייה שלי ביקום הנורא הזה? ובעצם איזה ערך יש לקיום שלי, להשפעה שלי... כאן התפתחה תורת ההישרדות שמקדשת כל אמצעי עבור המטרה הנעלה: לשרוד בכל מחיר ביקום הגדול הנורא והבלתי צפוי זה. גודל היקום יצר בזנבו את מושג הבלתי צפוי, והבלתי צפוי זוהה ובצדק כמרחב מאיים ומכאן הדרך היתה קצרה לאחד מעמודי התווך של תורת השרידות: לשרוד משמע לאיים, ולקרוס משמע להיות מאויים; אין במרחב מקום לשניים. וכן דווקא במרחב הגדול הזה שהאדם עמד על מימדיו והגדירם, דווקא כאן הוא הרגיש עד כמה הוא דחוק במרחב, לחוץ בזמן, נזקק לכל עזר שבאמצעותו יוכל להספיק ולצרוך עד כמה שניתן את העולם העומד ממול וצועק לו צרכיני... בצומת הזו התמודד האדם עם בעית ההספק שביטאה את התפוקה הלקויה של גופו אשר אינו מספק את הסחורה שתודעתו מצפה לה. הפוטנציה האדירה הטמונה באדם דוחקת לצאת החוצה אך הגוף אינו עומד בעומס... לכן הוא הלך לחפש לו כלי עזר, וכך התפתחה הטכנולוגיה האנושית על פני כל הדורות והזמנים; פניה היו לכלי עזר... לחץ להמשך...
שקט נפשי, חיים ללא כעס - חלק 2
...הוא רשע. 2. למהר לסלוח. סליחה מופיעה בכל הדתות. וביהדות זה מוטיב מאוד חשוב. בערבית אומרים לעשות סולחה - הכוונה להשלים. לסלוח, כוונתה זה, להיות שלם מחדש, או להשלים עם מה שקרה. יש כאלה שבטעות אומרים: "בחיים אני לא אסלח לו", אפשר לחשוב שאם אני לא אסלח לו אז יקרה לו משהו. אני לא שלם אם אני לא סולח. במחקר התגלה, שככל שהאדם שלם עם עצמו כך המערכת החיסונית שלו חזקה יותר, והוא גם בריא יותר. כשאדם אינו סולח, הוא שומר טינה. כשהוא שומר טינה הוא צריך לשרוף אנרגיה בשביל לשמור את הטינה הזאת. כששומרים על משהו צריך להשקיע אנרגיה. גם כששומרים סוד כמוס או התאבלות ממושכת, יש לזה אותו אפקט. זה מוריד את המערכת החיסונית של האדם, הוא נכנס לדיסהרמוניה, וזו הסיבה הפסיכוסומטית למחלות בכלל ולסרטן בפרט. אז כדאי למהר לסלוח. הסליחה זה היבט אגואיסטי למעני. חוסר מחילה מביא מחלה. לסלוח זה גם לשכוח. יש אומרים: "סלחתי אך לא שכחתי". וזו טעות. צריך גם לסלוח וגם לשכוח. 3. הכנס למודעות: דע לך, אתה נענש עי' הכעס. תאמר לעצמך: "כדאי... לחץ להמשך...
הבנת אחדות הרעיונות ההפוכים - מהי הבנה בשלמות?
...האלוהים ברא את העולם לעשות רק טוב ודרכו להיטיב, ואם זו סברה אחת, תמיד יהיה ניתך להפריך ולהגיד שהעולם נברא כדי שיהיה רע ודרכו להרע. ומצד האמת, כל ההפכים הם אחד, כל מה שהבנת, ההפך שלו!! מדויק בדיוק כמו מה שהבנת! וההפך של מה שהבנת, הוא לא פחות נכון. יש הרבה הפכים, וכל אפשרות יכולה להיות נכונה, ומי החליט שלא ההפך מחשיבת האדם היא הנכונה. ועל כל תיאוריה יש תיאוריה הפוכה, או דומה, והאדם אם הוא חושב שמשהו נכון, אז מן הסתן חושב שמשהו אחר הוא לא נכון. וגם אם נהפוך בכל האפשרויות את ההבנות של המציאות, בסופו של דבר יש פרספקטיבה שבה הכל אחד ממש, ואין כל הבדל בין ההפכים, או בין הדברים, הכל באחדות. ומי שעדיין אוחז בדבר שמבחינתו הוא הדבר הנכון, והוא לא הבין שבאמת ההפך ממה שהוא מבין כנכון אינו נופל ממה שהוא חושב, וההפך נכון גם הוא, אז עדיין לא הבין בשלמות את האחדות. ניקח לדוגמא את הבחירה החופשית, ואדם חושב שברור שיש בחירה חופשית באמת, יש בחירה, ואין בחירה הם ממש באחדות, כיוון שתמיד יכול להיות ויכוח האם יש... לחץ להמשך...
תכלית החיים, סיבתיות, תכליתיות, העולם הבא, רצונות, מנהיגות, מורה רוחני, עבודת אלילים - ליקוטי מוהרן ח"א יח (ברסלב) 1
...העולם הבא, רצונות, מנהיגות, מורה רוחני, עבודת אלילים - ליקוטי מוהרן ח''א יח (ברסלב) 1. שאלה: כאשר חשבתי על הסיבה הראשונה, הבנתי שלא יכולה להיות סיבה כל עוד אין מצב שיש תוצאה. אליעד: אתה צריך לחשוב על זה שאם אין שתי ישויות, ויש רק ישות אחת אז אי אפשר להגיד שיש תוצאה, כי אין שינוי. אם בהתחלה הכל אחד, אז לא שייך להגיד שיהיה ככה, אין ככה, אין תכליתיות. זה לא אומר רק שאין סיבה זה גם אומר שיש העדר סיבה. הכוונה שאין סיבה, זה לא אומר שזה קרה בגלל שאין סיבה, אנשים חושבים שהכל קורה בלי סיבה אבל זה לא נכון, בנקודת ההתחלה עוד אין הבדל בין יש סיבה לאין סיבה, להגיד שהכל קורה בלי סיבה ולהגיד שהכל קורה עם סיבה זה אותו הדבר. אבל אתה חווה את החיים שקורים בשיא הסיבה, מה זה אומר? ברגע שמשהו קורה לך, למה זה קורה? מה התכלית של הדבר? זאת התכלית של הדבר. עכשיו אתה יכול להגיד שזה בלי סיבה כי אין תכלית, אבל זאת הסיבה שזה יהיה. למשל עכשיו יירקו עלי, מה הסיבה? לאן זה מוביל? כדי שיירקו עלי. שאלה: זה לא משנה אם יש סיבה... לחץ להמשך...
הספריה האקשית \ הספריה הקוסמית \ התת מודע והנשמה
...נשאבתי מחדש לאותו חלל ריק חסר זמן וכיוונים שבו התחלתי בהדרגה להרגיש מחדש את הגוף שלי רדום (מעין תחושה של עקצוץ \ נמלים) בכל הגוף. לאט לאט ובהדרגה אותה הירדמות של הגוף פגה עד למצב שיכולתי לפתוח את העיניים ולקום. דמעות זלגו מעיני, הרגשתי כאילו נולדתי מחדש, חלק גדול מהמטען הכבד שסחבתי עמי מהעבר נעלם כלא היה. זהו מסע אסטראלי, הכולל גישה למידעים בספריה האקשית, דרך תת המודע. בהמשך הפוסט אפרט יותר מידע טכני לגבי כל המושגים שבהם השתמשתי. כל העולם עובד בצורה של שכבות, בהתאם לכך - בשביל להגיע לספריה האקשית, יש לעבור דרך מעין מודל שכבות מורכב. מהמודע, אל תת המודע, אל המודע הנשמתי ומשם אל הספריה האקשית. כעת אתן פירוט על כל אחד מהמושגים. המודע: המודע הוא השכבה הראשונה אותה אנו חווים כבני אדם, המודע הוא למעשה קצה הקרחון כשמדובר במבנה הנפשי - גופני שלנו, מה שמאפיין את המודע הוא היכולת המצומצמת שלו לעבד נתונים ומידע בכל רגע נתון, ידוע שבעוד שהחושים קולטים בכל רגע נתון מעל 300 ביליון ביטים של מידע המודע... לחץ להמשך...
עבודה / לעבוד - סוגי עבודות? את מה אפשר לאהוב?
...ניכרים בשטח, הוא עצמו ירגיש טוב וישדר זאת לסביבתו הקרובה, אם זה עמיתים לעבודה או משפחתו הקרובה. אין ספק שגם הממונים שלו, יבחינו במעשיו ובתוצאות עבודתו ויקדמו אותו הן בשכר והן בתפקיד, מאחר ובשורה התחתונה הוא תורם למפעל - בו הוא עובד - להרוויח יותר כסף ובדרך כלל, הממונים / בעל העסק "יאהב" אותו וירצה לתגמל אותו בהתאם, מאחר והוא עושה טוב לבעל העסק. בדרך כלל, אדם שפוי ירצה לעשות טוב לכל מי שעושה לו טוב. יש לציין, שבמקרה הזה תחול "תגובת שרשת טובה" שבה, אהבת העבודה, תגרור אחריה, שהאדם יצטיין בעבודה, יגרום להרגשה טובה לסביבתו, הן בעבודה והן למשפחתו, הוא יקודם, ישגשג ויפרח וכך הלאה. לסיכום, אין הבדל בין סוגי העבודות מבחינת האדם, מאחר והוא צריך להשתדל לבחור בעבודה שהוא אוהב או שהוא חושב שהוא יאהב ויימנע מבחירה הפוכה. אם בלית ברירה, (ואת זה אפשר לברר אם באמת אם אין ברירה) יבחר בעבודה שלא כל כך אהובה עליו, אזי שיידע לקראת מה הוא הולך וישקול את הסיכונים שיכולים להיות. בידיעתו את הסיכונים, יהיה לו קל... לחץ להמשך...
הדרך לתרפיה
...מהקודים והנורמות החברתיות המקובלות. במקרים רבים אנו חשים שאבדנו קשר עם מה שנכון לנו, ופעלנו רק על פי אותם קודים / נורמות / ציפיות של החברה, במקרים אחרים פעלנו מתוך עצמנו ונחשבנו לאמיצים. מעטים האנשים אשר מודעים למה נכון להם בכל רגע ורגע, ומנוטרלים לחלוטין מהשפעות החברה, כולנו בדרך זו או אחרת רוצים להיות חלק, גם כשזה חלק ממיעוט. התרפיה מאפשרת לראות את עצמי בכל ההיבטים, השלילי והחיובי, להבין את ההשפעות והסיבות שהביאו אותי להיות מי שאני, ולאהוב את עצמי, או לקבל את עצמי, בדיוק כמו שאני. כמובן שהדרך היא ארוכה ואינה קוראת בין רגע. העבודה התרפויטית מעלה הרבה ידע שהגוף שומר בתוכו, שהלא מודע שלנו אוגר ומנהל מרגע הלידה ואפילו לפני. הידע עולה כשאנו מוכנים אליו וכשאנו מסוגלים להכיל אותו, שזה תהליך שקורה בהדרגה כאשר הגוף מגדיל את יכולת ההכלה שלו ומקביל עולה גם המודעות של האדם. הנשימה הביו - אנרגטית היא כלי מדהים שמאפשר לנו להעלות את הזיכרון ולפתח את יכולת ההכלה. בעבודה ביו - אנרגטית אנחנו מאפשרים לגוף... לחץ להמשך...
בודהה, משה רבנו, ישו ומוחמד
בודהה, משה רבנו, ישו ומוחמד בודהה משה ישו ומוחמד מחייכים זה לזה בשלווה. הם מודים שלמדו לעשות שלום טיפה מאוחר מדי - אולי אך עכשיו האנושות מוכנה. בוועידה האחרונה הם ציוו לפרק את הצבא. להסיר את מדי החיילים ולפרקם מנשקם. בכל העולם. והודיעו ברבים כי: "אהבת השונה ממך תביא את שלמותך" הם הודיעו בסעיף מיוחד שאת המאמצים והכספים יש להשקיע מעתה בחינוך, בלימוד, בפיתוח הרפואה לאדם ולחיה כאחד, ולצומח גם. ומודים הם "כוונתנו אינה שונה וביסודה השלום והאהבה" יושבים שם בין העננים, ובוהים בנערים המשתובבים בילדות הרצות במשובה, בנשים ובגברים ורווים נחת מהמהומה. תורותיהם נכתבו קצת שונות אך לשונם היא אחת. הם יודעים שדברי רבי עקיבא "ואהבת לרעך כמוך" זו עיקרה של תורתם הקדושה.... לחץ להמשך...
כוחם של ה"מזדנבים"
...בנו התנגדויות. אותן התנגדויות, להן קראתי "מזדנבים", הן בעצם ספקות וקולות מפוכחים ולמודי ניסיון ואכזבות, שאומרים דברים בסגנון: כן, אבל בסדר. מה שונה הפעם מכל הפעמים הקודמות? אל תאמיני לאף אחד. את עלולה להיפגע. תפסיק לדבר שטויות. אני לא מאמין שמשהו יכול להשתנות. ועוד אמירות דומות. גארי קרייג טוען שכדי שחשיבה חיובית תעבוד, זה חיוני שנטפל במזדנבים וננקה אותם. אחרת, שום דבר לא ישתנה. איך עושים זאת? ובכן, יש דרכים רבות לעשות זאת. אחת הדרכים המעולות לעשות זאת היא EFT. בעזרת ה - EFT ניתן לעבוד על ההתנגדות הספציפית שעולה ולהסיר אותה. לדוגמה, אם נמשיך את הדוגמה הקודמת, בה עלתה התנגדות בסגנון "אל תאמיני לאף אחד, את עלולה להיפגע", נוכל לפתוח את סבב ה - EFT במשפט: "למרות שאני לא מאמינה לאף אחד, כי אני עלולה להיפגע, אני אוהבת ומקבלת את עצמי באופן מלא". כמובן שעדיף לעבוד על אירוע ספציפי. לדוגמה, אם אני זוכרת אירוע בו האמנתי לאנשים ואז נפגעתי, הרי שעבודה על אירוע זה תהיה אפקטיבית יותר בניקוי האמונה השלילית... לחץ להמשך...
קבל את הספרים המומלצים עבורך שיביאו גם לך הצלחה ואושר אמיתיים בכל תחומי החיים!
לזמן מוגבל!   1 ספר 125 ש"ח   2 ספרים 200 ש"ח   4 הספרים 250 ש"ח   050-3331-331
שקט נפשי אמיתי - הספר על: איך להתמודד עם ocd / הפרעה טורדנית כפייתית / אובססיות / התנהגות כפייתית? איך להתמודד עם פחד קהל ופחד במה / פחד להתחיל עם בחורות / פחד להשתגע / פחד לאבד שליטה / חרדת נטישה / פחד מכישלון / פחד מוות / פחד ממחלות / פחד לקבל החלטה / פחד ממחויבות / פחד מבגידה / פחד מיסטי / פחד ממבחנים / חרדה כללית / פחד לא ידוע / פחד מפיטורים / פחד ממכירות / פחד מהצלחה / פחד לא הגיוני ועוד? איך להתמודד עם מאניה דיפרסיה ועם מצבי רוח משתנים? איך להתמודד עם בדידות? איך להתמודד עם רגשות אשם ושנאה עצמית? איך להשיג איזון נפשי? איך להתמודד עם הפרעות התנהגות אצל ילדים? איך להתמודד עם כל סוגי הפחדים והחרדות שיש? איך להתמודד עם הזיות / דמיונות שווא / פרנויות / סכיזופרניה / הפרעת אישיות גבולית? איך לשכוח אקסים ולא להתגעגע? איך להתמודד עם אהבה אובססיבית? איך להתמודד עם אכזבות? כעס ועצבים? איך להתמודד עם בעיות ריכוז והפרעת קשב וריכוז? איך להתמודד עם התקפי חרדה ופאניקה? איך להתמודד עם תסמינים של חרדה? איך להתמודד עם חלומות מפחידים וסיוטים בשינה? איך להתמודד עם עצבות? דיכאון? איך להתמודד עם שמיעת קולות בראש? מועקות נפשיות וייאוש? איך להתמודד עם הפרעות קשב וריכוז? איך להתמודד עם ביישנות וחרדה חברתית? איך להתמודד עם חרדות ופחדים של ילדים? איך להתמודד עם טראומה ופוסט טראומה? איך להתמודד עם לחץ ועוד...

הצלחה אהבה וחיים טובים - הספר על: איך להתמודד עם דיכאון ותחושות רעות? איך להצליח בזוגיות? איך ליצור אהבה? איך להעביר ביקורת בונה? איך להעריך את עצמך? איך לפתח יכולות חשיבה? איך להתמודד עם גירושין? איך להצליח בראיון עבודה? איך ליצור מוטיבציה ולהשיג מטרות? איך לשכנע אנשים ולקוחות? איך לדעת אם מישהו מתאים לך? איך להיגמל מהימורים? איך לשנות תכונות אופי? איך למכור מוצר ללקוחות? איך לשפר את הזיכרון? איך לחשוב בחשיבה חיובית? איך לחנך ילדים? איך לפרש חלומות? איך לשתול מחשבות? איך לפתח חשיבה יצירתית? איך לעשות יותר כסף? איך לנהל את הזמן? איך לא להישחק בעבודה? איך לדעת איזה מקצוע מתאים לך? איך להאמין בעצמך? איך לגרום למישהו לאהוב אותך? איך למצוא זוגיות? איך להצליח בדיאטה ולשמור על המשקל? איך להתמודד עם אובססיות והתמכרויות? איך לקבל החלטות? איך להיות מאושר ושמח? איך לטפל בהתנגדויות מכירה? איך להשיג ביטחון עצמי ועוד...

להיות אלוהים, 2 חלקים - הספר על: האם המציאות היא טובה או רעה? מהי תכלית ומשמעות החיים? האם יש אמת מוחלטת? האם באמת הכל לטובה? איך להיות מאושר? בשביל מה לחיות? האם הכל אפשרי? למה העולם קיים? מה המשמעות של החיים? איך להנות בחיים? איך להיות הכי חכם בעולם? האם יש משמעות לחיים? האם יש חיים מחוץ לכדור הארץ ויקומים מקבילים? האם יש או אין אלוהים? אולי אנחנו במטריקס? האם יש בחירה חופשית? למה לא להתאבד? מה יש מעבר לזמן ולמקום? האם יש הבדל בין חלום למציאות? למה חוקי הפיזיקה כפי שהם? מי ברא את אלוהים? איך נוצר העולם? איך להשיג שלמות ואושר מוחלט? האם אפשר לדעת הכל? למה יש רע וסבל בעולם? למה יש רע בעולם? האם יש נשמה וחיים אחרי המוות? איך נוצר העולם? מה יש מעבר לשכל וללוגיקה? איך נוצרים רצונות / מחשבות / רגשות? האם לדומם יש תודעה ועוד...

לפניך חלק מהנושאים שבאתר... מה מעניין אותך?

זוגיות ומערכות יחסים: זוגיות - ראשי זוגיות - כל הנושאים בגידות - כל הנושאים זוגיות טיפול זוגי בעיות בזוגיות גירושים להתגרש לגרום לבחורה פרידה לשכוח מישהו בגידות אחרי בגידה אקסים - כל הנושאים אקסים והחזרת אהבה - ראשי לגרום למישהו לאהוב אותך להתחיל עם בחורה פחד גישה דייטים למצוא זוגיות התאמה זוגית סקס מיניות חשק מיני משיכה פורנו התמכרות למין גמילה מסקס זהות מינית נטייה מינית הומוסקסואליות טרנסקסואליות טיפולי המרה א מיניות
חרדות ופחדים: חרדות ודיכאון - ראשי חרדות / פחדים - כל הנושאים חרדות פחדים פוביות פרנויה התקף חרדה תרופות נגד חרדה פחד קהל חרדת בחינות פחד מדחייה חרדת מוות פחד למות פחד מנטישה חרדה חברתית חרדה דתית פחד גישה פחד להתחיל עם בחורה פחד מכישלון
ביטחון הערכה ואהבה עצמית: ביטחון והערכה - ראשי אהבה עצמית הערכה עצמית ביטחון עצמי כעס עצמי שנאה עצמית קבלה עצמית אמונה עצמית ביישנות רגשות אשם אמונה עצמית
שכנוע / מכירות: שכנוע - ראשי איך לשכנע מישהו - כל הנושאים שכנוע לשכנע לקוחות מוצר למכור מכירות לקרוא מחשבות מניפולציות התנגדויות מכירה למכור מוצר יקר לשתול מחשבות להשפיע רטוריקה לגרום ללקוח הזדהות אנשי מכירות שכנוע עצמי דיבייטינג סוגסטיות לשכנע בחורות לשכנע ילדים התניה ראפור Nlp
ניהול למנהלים: ניהול למנהלים - כל הנושאים ניהול עובדים ניהול עובדים לשכנע עובדים לפטר עובדים משכורת לקוחות לשכנע לקוחות לסגור עסקה מוצרים לתמחר עסקים הקמת עסק לראיין ולהתראיין קריירה יעוץ פוליטי יעוץ תקשורתי ניהול משא ומתן קבלת החלטות - ראשי החלטות ולהחליט - כל הנושאים איך לקבל החלטה
יום יומי: התמודדות / להתמודד - כל הנושאים רגשות / תחושות - כל הנושאים להרגיש טוב / להרגיש רע - כל הנושאים רגשות הרגלים שינוי התנהגות שינוי הרגלים שינוי חשיבה אובססיות התמכרויות גמילה מחשבות טורדניות עישון - כל הנושאים עישון דיאטה ספורט תזונה בריאות התמכרות למין Ocd טורדנות כפייתיות דחיינות עצלנות שעמום סמים - כל הנושאים סמים ייאוש כעס לחץ מתח נפשי עצבנות דיכאון התאבדות אובדנות בדידות בעיות התמודדות כאבים אובדן התמודדות עם בעיות עצבות שליליות חשיבה שלילית ביקורת החלטות איך להחליט
חינוך ילדים והורות: חינוך ילדים - ראשי הדרכת הורים הורים יחסי הורים וילדים לחנך ילדים לשכנע ילדים להביא ילדים ילדים מתבגרים הפרעות קשב וריכוז של ילדים התנהגות של ילדים ענישה אלימות ילדים חרדות ילדים אוטיזם
אושר חיוביות ואהבה: אושר - ראשי חשיבה חיובית - ראשי אהבה - ראשי אהבה והתאהבות - כל הנושאים שמחה אושר להיות מאושר הנאה חיוביות חשיבה חיובית אהבה לאהוב אהבה עצמית התאהבות לגרום למישהו לאהוב אותך להתאהב להפסיק לאהוב החזרת אהבה
הפרעות נפשיות: הפרעות נפשיות - כל הנושאים הפרעות נפשיות פסיכיאטריה מחלות נפש פסיכוזה סכיזופרניה הפרעת אישיות טראומה פוסט טראומה אוטיזם טיפול תרופתי כדורים אישיות גבולית פיצול אישיות דה פרסונליזציה דיסוציאציה שמיעת קולות קשב וריכוז מאניה דיפרסיה ניתוקים פרנויות הפרעת...
רוחניות ומודעות: רוחניות ומודעות - ראשי רוחניות מודעות עצמית הארה הארה רוחנית מורים רוחניים מורה רוחני תת מודע חומריות גשמיות חיפוש רוחני משמעות החיים - ראשי משמעות החיים מטרת החיים משחק החיים תכלית החיים צמחונות
התפתחות והצלחה: הצלחה - ראשי הצלחה / להצליח - כל הנושאים לפתח את השכל התפתחות אישית מוטיבציה כישלון מטרות הצלחה להצליח התמדה השגת מטרות יצירתיות לפתח שיחה תקשורת בין אישית
כסף ולהתעשר: כסף - ראשי כסף - כל הנושאים כסף אושר וכסף לעשות כסף להתעשר כסף בקלות להרוויח שוק ההון בחירת קריירה
סודות החיים: אלוהים - ראשי בריאת העולם - ראשי בחירה חופשית - ראשי להיות אלוהים - ראשי אלוהים - כל הנושאים בחירה - כל הנושאים אלוהים להיות אלוהים האם יש אלוהים מי ברא את אלוהים בריאת העולם המפץ הגדול פיזיקה החושים מי ברא את העולם יקומים מקבילים בחירה חופשית האם יש בחירה דטרמיניזם הספר להיות אלוהים מה זה להיות אלוהים
מושגים כללי: מילון מושגים מחשבות - כל הנושאים רצונות - כל הנושאים אין הבדל בין יש לאין מהות מהות וצורה מחוייב ואפשרי הנחות יסוד להטיל ספק אחדות ונפרדות אחדות שקרית שלמות אין סוף זמן ומקום הרצון שורש הרצון הכל אחד חסרונות ויתרונות מוחלטות צמצום פרדוקס קבלה מחוייב המציאות אפשרי המציאות עובדה ופירוש סיבה ותוצאה סיבתיות אקראיות ניתוח סיבתיות לוגיקה אמת שקר להיצמד לאמת אמת מוחלטת אובייקטיביות וודאות מציאות אחדות נפרדות טוב ורע יש ואין הפכים פוטנציאל
יהדות ודת: דת ויהדות - ראשי יהדות שמירת מצוות שכר ועונש חזרה בתשובה חזרה בשאלה דתיים אמונה באלוהים אתאיזם אמיתות התורה תורה מול מדע מי כתב את התורה
רבי נחמן וברסלב: רבי נחמן מברסלב ליקוטי מוהרן סיפורי מעשיות ברסלב
שיטות טיפול: טיפול - כל הנושאים טיפול cbt טיפול nlp טיפול ocd טיפול בדמיון מודרך טיפול בהיפנוזה טיפול בהצפה טיפול בחשיפה טיפול דינמי טיפול היפנוטי טיפול הכרתי טיפול התנהגותי טיפול נפשי טיפול עצמי טיפול פסיכדלי טיפול פסיכולוגי טיפול פסיכותרפי טיפול פסיכיאטרי טיפול קוגניטיבי טיפול קצר מועד טיפול רגשי טיפול שכלי טיפול תרופתי Nlp אימון אישי תת מודע גישור הילד הפנימי חשיבה חיובית ביירון קייטי האופונופונו טיפול זוגי פסיכולוגיה פסיכיאטרים היפנוזה מיסטיקה גרפולוגיה אסטרולוגיה תקשור נומרולוגיה סיינטולוגיה


נושאים מומלצים לעיונך...

קבל תכנים נוספים שיעניינו אותך...
האתר Yeda.EIP.co.il נותן לך תכנים בנושא אימון אישי לביטחון עצמי, אימון אישי לאורח חיים בריא, מאמן פרטי, קאוצינג, אימון אישי למנהלים, מאמן מנטלי, אימון אישי להצלחה, אימון אישי להפרעות קשב וריכוז, קואצינג מומלץ ועוד אלפי תכנים נוספים, על כל נושאי החיים - ללא הגבלה! לקביעת פגישה / ייעוץ טלפוני / הזמנת הספרים - חייג: 050-3331-331

© כל הזכויות שמורות לאתר Yeda.EIP.co.il ולכותבי המאמרים המקוריים בלבד!
מומלץ ביותר, לצטט תוכן מהאתר במקומות שונים, ובתנאי שתמיד יצורף קישור לכתובת שבה מופיע התוכן המקורי ולאתר.

האתר נבנה על ידי אליעד כהן
דף זה הופיע ב 0.0625 שניות
עכשיו 20_08_2019 השעה 23:59:33
wesi4