ידע להצליח - Yeda.EIP.co.il

הצטרף לחברים באתר!
שם
סיסמא
לחץ כאן

להצטרף לחברים באתר!
קבל ייעוץ בכל תחום!
ישירות מאליעד כהן!
אין בעיה! יש פתרון!
לקבלת ייעוץ חייג:
050-3331-331
הדפסה דימוי עצמי - מי אני? בסימן 'מעבדות לחירות' - אמונות, דפוסים ודימוי עצמי: מי אני? בסימן ...
הדף Facebook
הקבוצה Facebook
הדף Facebook
הקבוצה Facebook

דימוי עצמי - מי אני? בסימן 'מעבדות לחירות' - אמונות, דפוסים ודימוי עצמי

מי אני? בסימן 'מעבדות לחירות' - אמונות, דפוסים ודימוי עצמי

"40 שנה במדבר" - על שום מה?

בני ישראל אשר היו היחידים במצריים אשר חיו בשבטים, בארץ נוכרייה, עם חוקים לא שלהם תחת עולו ופיקוחו של פרעה הרוצה להשמידם.

הם יצאו לחופשי ושהו כ - 40 שנה במדבר. למה 40? כי זה הזמן שלקח לאותם עבדים, שפופי רוח וחסרי זהות להפוך לעם. לאחר טלטלות, תנאי שטח קשים כמו אלו של המדבר וניסיונות רבים, הפכו 12 השבטים לעם אחד, מלוכד ומורם ראש.

אם כך, 'חירות', פירושה לא לחיות בכפוף למשהו אחר ותחת דפוסי החיים של תרבות אחרת אלא לבחור באמת ובתמים בחירותינו הפיזית, המנטאלית והרוחנית.

בכתבה זו נתחיל את מסע החירות שלנו..

כל מסע חירות מתחיל בהיותנו קשורים וכבולים.

וכמו אבות אבותינו אשר היו כבולים פיזית בשלשלאות וחבוטים על ידי שוטים, גם אנו כבולים על ידי הפרדיגמות שלנו וחבוטים ע"י האמונות שלנו.

אפשר, אם תרצו, לקרוא לכל אותן אמונות ותפישות העצמי שלנו את עצמנו, גם בתור הדימוי העצמי שלנו.

מהו הדימוי העצמי?

הדימוי העצמי הוא האופן בו אנו תופסים את עצמנו. איך אנחנו בעיניי עצמנו - תחרותיים או עצלנים, נדיבים או קמצניים, אנשי קידמת הבמה או מנהלים מאחורי הקלעים ומסקנות שאנו מסיקים לגבי לאן נגיע עם דימוי עצמי כזה או אחר.

הדימוי העצמי מגדיר באופן מדויק את הפעולות שלנו ובכך הוא אחראי גם על התוצאות בחיים שלנו.

על מנת להבין את אופן פעולתו של הדימוי העצמי נשתמש בדוגמא שלהלן:

תרמוסטט של מזגן:

אתם מכוונים את המזגן שלכם ביום חם ל22 מעלות.

טמפרטורת החדר כעת הינה עומדת על 28 מעלות, ולפיכך המזגן יפעל ויקרר את החדר, עד שהתרמוסטט של המזגן יקלוט, שטמפרטורת החדר הגיע ל 22 מעלות בדיוק ואז יפסיק את פעולת המזגן באופן מיידי.

כאשר טמפרטורת החדר תעלה שוב, התרמוסטט ייתן פקודה למזגן להתחיל לעבוד בשנית ולקרר את החדר וכך חוזר חלילה. התרמוסטט ידאג שטמפרטורת החדר תהיה תמיד 22 מעלות.

באותו האופן בדיוק, פועל הדימוי העצמי שלנו. הדימוי העצמי הוא התרמוסטט שלנו אשר מגדיר לנו את התוצאה שנקבל (מספר המעלות בחדר).

הדימוי העצמי מכוון לרמת תוצאות מסוימת, וכאשר התוצאות עוברות את רמת הדימוי העצמי, השכל נותן פקודות שבהכרח יתאימו את הפעולות לרמת התוצאה שהדימוי קבע מראש.

אתן דוגמא: אנשי מכירות אשר משתתפים בתחרות במקום העבודה שלהם. ההנהלה יודעת, בסבירות גבוהה מאוד, כמה אנשים יזכו בתחרות ובקירוב גבוהה גם כן, מי יהיו האנשים אשר ינצחו בתחרות.

דוגמא נוספת לדרך בה מנגנון הדימוי העצמי עובד הוא, אם אותו בחור מקובצת אנשי המכירות שלנו, מוכר סחורה בסך 10, 000 בחודש רגיל אחד, ובחודש אח"כ, מוכר סחורה ב - 20, 000, מנגנון הדימוי העצמי שלו, ידאג לזה שבחודשים לאחר מכן, הוא ימכור סחורה ב 5, 000 על מנת שבסוף השנה כאשר נסתכל על הממוצע שלו, הוא ישאר על 10, 000.

לדימוי העצמי שלנו ישנה השפעה מכרעת על המקום אליו נגיע בחיים.

השאלה האוטומטית המתבקשת היא "אז מהו הדימוי העצמי שלי? "

ובכלל "ניתן לתכנן אותו שיהיה אחרת? מוצלח יותר? "

התשובה היא כן!

אך תחילה נשאל:

היכן שוכן הדימוי העצמי שלנו?

הדימוי העצמי שלנו שוכן באמונות ובפרדיגמות (תפישות וגישות מקובעות) שלנו.

עם השנים, עוד בעודנו ילדים אספנו לתוך ארסנל האישיות שלנו אין ספור ניסיונות, אירועים מעצבים והחלטות לעתיד.

ביקשנו חברות מהילדה הכי יפה בבית הספר, אך זו סירבה לנו, ומאז החלטנו שלא מגיע לנו את "הטוב ביותר" או הרמנו יד לדבר בכיתה, ואמרנו את התשובה הלא נכונה, כל הילדים צחקו, ומאז החלטנו ש"אין לנו את זה.. "

מי שאחראי על אותן החלטות שמתחילות עם המילים: "לעולם לא אנסה... " או "אף פעם לא אעשה".. " הוא השופט הפנימי שלנו. אותה ישות ביקורתית, שעם השנים טיפחנו אותה מתוך מחשבה שזה טוב שאנו שופטים את עצמנו בחומרה רבה. אותו גמד קטן אשר יושב על הכתף ומזכיר לנו כל כישלון, כל אכזבה ודואג שהעבר לא יחזור על עצמו. העניין הוא, שיש לנו גם הצלחות והישגים בחיים ואליהן השופט הפנימי לא מתייחס. עבורו העצמת הרגעים הכושלים היא סוג של "טובה" שהוא עושה לנו על מנת לשמור אותנו מאכזבות עתידיות.

השופט הפנימי מגדיר לדימוי העצמי עד כמה רחוק הוא יכול להגיע.

וכך בנינו אנו, במו ידינו, את הדימוי העצמי שלנו. שנה אחר שנה, החלטה אחר אירוע, והגענו למי שאנחנו, אנשים בוגרים עם דעות רבות על עצמם וידיעה שאינה מוטלת בספק לגבי יכולתם.

הגיע הזמן להטיל ספק!

אז מה בעצם מגדיר את היכולות שלנו?

כרגע, היכולות שלכם מוגדרות על ידי מה שהדימוי העצמי שלכם, חושב שאפשרי עבורכם.

אם הדימוי העצמי טוען שיש "מוכשרים יותר והתחרות קשה" אין סיכוי להתחיל לממש משהו בתחום החלומות.

ולכן.. עבודת המודעות המנטאלית נמצאת בפער בין מה, שהדימוי העצמי נותן לכם להאמין שאתם יכולים, לבין מה, שאפשרי עבורכם אילולי התרמוסטט של הדימוי העצמי היה פועל.

למה בכלל להצליח?

זו שאלה טובה שבלעדיה עבודת המודעות אינה שווה דבר.

ואם זאת, זו שאלה שהתשובה עליה נמצאת אצלכם, ואצלכם בלבד.

תשאלו את עצמכם, למה אתם רוצים להצליח?

מה זה יתן לכם? מה זה יאפשר לכם? מי אתם תהיו אם תהיה הצלחה בחייכם?

להלן תרגיל: שבו וכיתבו:

למה אתם רוצים להיות מוצלחים?

אחרי שעברתם את שלב ה:

1. אני רוצה הרבה כסף

2. אני רוצה תהילה

3. אני רוצה שיעריכו אותי (נא למלא את השאר)

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

איפה שהוא בסביבות הסיבה העשירית, הדרייב (drive) האמיתי שלכם יתגלה.

המבער בישבן שלכם יתחיל לעבוד ותמצאו את עצמכם עושים דברים שדחיתם זמן רב. הצלחה תהפוך ממשהו שאינו נגיש ושמור לאחרים בלבד, לאופציה נגישה ואפשרית גם עבורכם.

(נ. ב. תשלחו לי מייל קצר עם הסיבה שמניעה אתכם להיותכם מוצלחים. אשמח לקרוא!)

אז איך בכל זאת מצליחים?

מכווננים מחדש את הדימוי העצמי, מפרקים את האמונות ובוחנים מחדש את הפרדיגמות ואת מקורן.

אני מאמינה שאנו ישות רוחנית השוכנת בגוף פיזי, וככאלו, שום דבר אינו קבוע מראש, שום דבר אינו "אבוד" ואנו לא "מבוגרים" מדיי..

עבודה נכונה וממוקדת מפרקת הרגלים ישנים, מתירה אמונות מעקבות ומרחיבה לנו את היכולות בצורה כזו שהפער בין מה שהדימוי העצמי שלנו אומר לנו שאנו יכולים, לבין מה שאנו באמת יכולים, הולך ומצטמצם!

מנגנון הדימוי העצמי, שמנהל את הפעולות שלנו, שנותנות לנו את התוצאות שיש לנו בחיים, פועל כמו טיל מונחה מטרה. מנגנון זה מקבל הוראות מהתת - מודע, אותו איזור מנטאלי שאנו לא מודעים אליו, ופועל לעבר התוצאות הרצויות בין אם הן כישלונות ובין אם הן הצלחות.

ועל מנת לתכנת את המערכת הזו לתוצאות מונחות הצלחה, נדרש עיצוב מחדש של המטרה. המטרה היא התמונה (image) שדרכה אנו רואים את עצמנו.

איך נראית תמונה של מצליחנים?

ישנם הרבה מאוד אלמנטים אשר מרכיבים אדם שמנגנון הדימוי העצמי שלו מכוונן להצלחה, ולאחר מיפוי מצאתי ששלושת הדברים הבאים הינם ללא ספק מרכיבים חשובים בהיותנו אנשים מצליחים:

1. לחיות שאין מחר. הפחד משינוי שרובינו חוששים ממנו קיים אצל כולם. אין אחד החסין ממנו. אך פחד מביא עימו קיבעון, תסכול ואכזבה. אנשים מצליחנים משכילים לצעוד עם הפחד קדימה ולנהל אותו בצורה שתמזער נזקים אך לא תמוסס חלומות.

רובינו מתעסקים ב'דחוף' ולא ב'חשוב'. אנשים מצליחנים יודעים, שאין יום אחר לעשות את מה שנדרש חוץ מהיום. אין יום טוב יותר לקדם את החלום צעד אחד קדימה מאשר היום, אין יום מיוחד אשר לוקחים אחריות על החיים. היום זה היום!

2. מיקוד כוח אישי. אנשים מצליחים יודעים מי הם ומה הם. בדרכם אל ההצלחה, הם נוחלים כישלונות רבים לומדים מהם, קמים וממשיכים הלאה. אנשים מצליחים יודעים שכישלונות הם חלק חשוב ביותר מהדרך, ואף דרך אינה שלמה בלעדיהם.

3. לחיות מתוך יעוד. האמונה שלי אומרת שכל אחד ואחת אשר נולד/ה באו לכאן על מנת לתת משהו לעולם. העבודה, דרך אגב, אינה נמצאת בנתינה, היא נמצאת בחיפוש אחר הדבר הזה, הייחוד הזה, שכל אחד הרגיש אותו לפחות פעם אחת בחייו, ומשווע מאז להוציאו החוצה.

3 תרגילים לכוונון מחדש של מנגנון הדימוי העצמי:

1. לחיות שאין מחר:

ערכו רשימה של 5 דברים שחשוב לכם לעשות או להשיג, וקיבעו תאריך

שמסמל את הצלחתכם בכך שעשיתם זאת או השגתם את רצונכם.

2. מיקוד כוח אישי:

הסתכלו אחורה על 3 כישלונות והבחינו שהפעולות שלכם נכשלו אך לא אתם.

אתם אינכם כישלונות בגלל שפעולה מסוימת לא צלחה.

לימדו מתוך הניסיון ואל תחליטו שלעולם לא תנסו זאת שוב..

בחרו משהו שנכשל בעבר ואתם עדיין רוצים להצליח בו, ולכו על זה.. !

3. לחיות מתוך יעוד:

התחילו בתהליך של מודעות עצמית והכירו את עצמכם בדרכים חדשות.

חפשו את היעוד שלכם ותנו לו להנחות אתכם אל עבר חיים מוצלחים.

הבטחתי את תחילתו של מסע חירות, ותקוותי היא שעזרתי בצעדיו הראשונים.

חג הפסח מייצג בעצם את חג העצמאות הראשון שלנו כעם והוא יכול, אם תתנו לו, לסמל את חג העצמאות הראשון שלכם כאנשים מצליחנים בכל התחומים. אנשים, שגבולות היכולת שלהם רחוקים מן העין והרעב והלהט לטרוף את החיים נראית בעיניהם למרחוק.

אל תתנו לדימוי העצמי הנוכחי שלכם להכתיב לכם עד כמה גבוהה אתם יכולים לקפוץ ועד כמה רחוק אתם יכולים להגיע. תכנתו אותו מחדש וקיבעו אתם, אנשים בוגרים וחכמים, לאן אתם רוצים להגיע. כוונו מחדש את התרמוסטט להישגים בלתי רגילים ושאיפות גדולות וחיו את חייכם כמו שתמיד רציתם לחיות!

בהצלחה רבה!

אתם מוזמנים לפנות אלי בכל שאלה וקושייה בכל אחד מנושאי הכתבות ואשמח לעזור לכם.

נושאים לעיונך: למידה, עצלן, שאיפות גדולות, לחיות, עצלנות, העצמי, להשיג..., מטרות, ...על דימוי עצמי, ביקורתיות, רוצה שיעריכו אותי, ...אל ההצלחה, מה זה..., להפוך, ...עם הפחדים, הפחד משינוי, מפרק, הישגים, חוויות, עיצוב, מי אני?
דימוי עצמי, איבוד ערך עצמי, אין ערך עצמי, אמונה, דימוי עצמי גבוה, להעריך את עצמי, סובל מדימוי עצמי, שיפור דימוי עצמי, דימוי עצמי חיובי, חיזוק ערך עצמי, הערכה עצמית, מה זה ערך עצמי?, דימוי עצמי שלילי, לשפר דימוי עצמי, הערכה עצמית גבוהה, אמונות, ערך עצמי נמוך, מי אני?, דימוי, הערכה עצמית נמוכה, דימוי עצמי נמוך, דימויים, להשיג ערך עצמי, ערך עצמי, ערך עצמי גבוה, העלאת הערכה עצמית, הערכה עצמית חיובית, הערכה עצמית רעה, העלאת ערך עצמי, פיתוח הערכה עצמית, הערכה עצמית שלילית, תחושת ערך עצמי, חוסר הערכה עצמית, חוסר ערך עצמי, לבנות ערך עצמי, חיזוק הערכה עצמית, חסר ערך עצמי, טיפול בהערכה עצמית, טיפול בערך עצמי, להעלות ערך עצמי, להעריך את עצמך

מה דעתך ומה אתה חושב? תגובות / שאלות / הארות - זה המקום...תכנים נוספים לעיונך...

קבל את הספרים המומלצים עבורך שיביאו גם לך הצלחה ואושר אמיתיים בכל תחומי החיים!
לזמן מוגבל!   1 ספר 125 ש"ח   2 ספרים 200 ש"ח   4 הספרים 250 ש"ח   050-3331-331
שקט נפשי אמיתי - הספר על: איך להתמודד עם הפרעות התנהגות אצל ילדים? איך להתמודד עם שמיעת קולות בראש? איך להשיג איזון נפשי? איך להתמודד עם חלומות מפחידים וסיוטים בשינה? איך להתמודד עם פחד קהל ופחד במה / פחד להתחיל עם בחורות / פחד להשתגע / פחד לאבד שליטה / חרדת נטישה / פחד מכישלון / פחד מוות / פחד ממחלות / פחד לקבל החלטה / פחד ממחויבות / פחד מבגידה / פחד מיסטי / פחד ממבחנים / חרדה כללית / פחד לא ידוע / פחד מפיטורים / פחד ממכירות / פחד מהצלחה / פחד לא הגיוני ועוד? איך להתמודד עם מאניה דיפרסיה ועם מצבי רוח משתנים? איך להתמודד עם אכזבות? איך להתמודד עם בדידות? איך להתמודד עם אהבה אובססיבית? איך להתמודד עם רגשות אשם ושנאה עצמית? דיכאון? איך להתמודד עם עצבות? איך להתמודד עם כל סוגי הפחדים והחרדות שיש? איך להתמודד עם ocd / הפרעה טורדנית כפייתית / אובססיות / התנהגות כפייתית? איך להתמודד עם התקפי חרדה ופאניקה? איך להתמודד עם טראומה ופוסט טראומה? איך להתמודד עם בעיות ריכוז והפרעת קשב וריכוז? מועקות נפשיות וייאוש? איך להתמודד עם תסמינים של חרדה? איך לשכוח אקסים ולא להתגעגע? איך להתמודד עם ביישנות וחרדה חברתית? איך להתמודד עם הפרעות קשב וריכוז? איך להתמודד עם לחץ? כעס ועצבים? איך להתמודד עם הזיות / דמיונות שווא / פרנויות / סכיזופרניה / הפרעת אישיות גבולית? איך להתמודד עם חרדות ופחדים של ילדים ועוד...

הצלחה אהבה וחיים טובים - הספר על: איך למכור מוצר ללקוחות? איך לדעת איזה מקצוע מתאים לך? איך לדעת אם מישהו מתאים לך? איך להצליח בראיון עבודה? איך לעשות יותר כסף? איך להצליח בזוגיות? איך למצוא זוגיות? איך להיגמל מהימורים? איך להתמודד עם דיכאון ותחושות רעות? איך לחשוב בחשיבה חיובית? איך לטפל בהתנגדויות מכירה? איך לנהל את הזמן? איך ליצור מוטיבציה ולהשיג מטרות? איך להשיג ביטחון עצמי? איך לחנך ילדים? איך לשנות תכונות אופי? איך להאמין בעצמך? איך להעביר ביקורת בונה? איך לשפר את הזיכרון? איך לפתח חשיבה יצירתית? איך לפרש חלומות? איך לפתח יכולות חשיבה? איך לא להישחק בעבודה? איך לגרום למישהו לאהוב אותך? איך להצליח בדיאטה ולשמור על המשקל? איך ליצור אהבה? איך להתמודד עם אובססיות והתמכרויות? איך להתמודד עם גירושין? איך להעריך את עצמך? איך לקבל החלטות? איך להיות מאושר ושמח? איך לשכנע אנשים ולקוחות? איך לשתול מחשבות ועוד...

להיות אלוהים, 2 חלקים - הספר על: האם הכל אפשרי? האם יש אמת מוחלטת? איך להיות מאושר? למה העולם קיים? למה יש רע בעולם? האם לדומם יש תודעה? אולי אנחנו במטריקס? מה המשמעות של החיים? מהי תכלית ומשמעות החיים? האם יש בחירה חופשית? בשביל מה לחיות? האם אפשר לדעת הכל? האם יש משמעות לחיים? מי ברא את אלוהים? איך להנות בחיים? איך להשיג שלמות ואושר מוחלט? למה לא להתאבד? האם יש או אין אלוהים? למה יש רע וסבל בעולם? איך נוצר העולם? מה יש מעבר לשכל וללוגיקה? איך להיות הכי חכם בעולם? האם יש חיים מחוץ לכדור הארץ ויקומים מקבילים? איך נוצרים רצונות / מחשבות / רגשות? מה יש מעבר לזמן ולמקום? האם יש הבדל בין חלום למציאות? למה חוקי הפיזיקה כפי שהם? האם המציאות היא טובה או רעה? האם יש נשמה וחיים אחרי המוות? האם באמת הכל לטובה? איך נוצר העולם ועוד...

לפניך חלק מהנושאים שבאתר... מה מעניין אותך?

זוגיות ומערכות יחסים: זוגיות - ראשי זוגיות - כל הנושאים בגידות - כל הנושאים זוגיות טיפול זוגי בעיות בזוגיות גירושים להתגרש לגרום לבחורה פרידה לשכוח מישהו בגידות אחרי בגידה אקסים - כל הנושאים אקסים והחזרת אהבה - ראשי לגרום למישהו לאהוב אותך להתחיל עם בחורה פחד גישה דייטים למצוא זוגיות התאמה זוגית סקס מיניות חשק מיני משיכה פורנו התמכרות למין גמילה מסקס זהות מינית נטייה מינית הומוסקסואליות טרנסקסואליות טיפולי המרה א מיניות
חרדות ופחדים: חרדות ודיכאון - ראשי חרדות / פחדים - כל הנושאים חרדות פחדים פוביות פרנויה התקף חרדה תרופות נגד חרדה פחד קהל חרדת בחינות פחד מדחייה חרדת מוות פחד למות פחד מנטישה חרדה חברתית חרדה דתית פחד גישה פחד להתחיל עם בחורה פחד מכישלון
ביטחון הערכה ואהבה עצמית: ביטחון והערכה - ראשי אהבה עצמית הערכה עצמית ביטחון עצמי כעס עצמי שנאה עצמית קבלה עצמית אמונה עצמית ביישנות רגשות אשם אמונה עצמית
שכנוע / מכירות: שכנוע - ראשי איך לשכנע מישהו - כל הנושאים שכנוע לשכנע לקוחות מוצר למכור מכירות לקרוא מחשבות מניפולציות התנגדויות מכירה למכור מוצר יקר לשתול מחשבות להשפיע רטוריקה לגרום ללקוח הזדהות אנשי מכירות שכנוע עצמי דיבייטינג סוגסטיות לשכנע בחורות לשכנע ילדים התניה ראפור Nlp
ניהול למנהלים: ניהול למנהלים - כל הנושאים ניהול עובדים ניהול עובדים לשכנע עובדים לפטר עובדים משכורת לקוחות לשכנע לקוחות לסגור עסקה מוצרים לתמחר עסקים הקמת עסק לראיין ולהתראיין קריירה יעוץ פוליטי יעוץ תקשורתי ניהול משא ומתן קבלת החלטות - ראשי החלטות ולהחליט - כל הנושאים איך לקבל החלטה
יום יומי: התמודדות / להתמודד - כל הנושאים רגשות / תחושות - כל הנושאים להרגיש טוב / להרגיש רע - כל הנושאים רגשות הרגלים שינוי התנהגות שינוי הרגלים שינוי חשיבה אובססיות התמכרויות גמילה מחשבות טורדניות עישון - כל הנושאים עישון דיאטה ספורט תזונה בריאות התמכרות למין Ocd טורדנות כפייתיות דחיינות עצלנות שעמום סמים - כל הנושאים סמים ייאוש כעס לחץ מתח נפשי עצבנות דיכאון התאבדות אובדנות בדידות בעיות התמודדות כאבים אובדן התמודדות עם בעיות עצבות שליליות חשיבה שלילית ביקורת החלטות איך להחליט
חינוך ילדים והורות: חינוך ילדים - ראשי הדרכת הורים הורים יחסי הורים וילדים לחנך ילדים לשכנע ילדים להביא ילדים ילדים מתבגרים הפרעות קשב וריכוז של ילדים התנהגות של ילדים ענישה אלימות ילדים חרדות ילדים אוטיזם
אושר חיוביות ואהבה: אושר - ראשי חשיבה חיובית - ראשי אהבה - ראשי אהבה והתאהבות - כל הנושאים שמחה אושר להיות מאושר הנאה חיוביות חשיבה חיובית אהבה לאהוב אהבה עצמית התאהבות לגרום למישהו לאהוב אותך להתאהב להפסיק לאהוב החזרת אהבה
הפרעות נפשיות: הפרעות נפשיות - כל הנושאים הפרעות נפשיות פסיכיאטריה מחלות נפש פסיכוזה סכיזופרניה הפרעת אישיות טראומה פוסט טראומה אוטיזם טיפול תרופתי כדורים אישיות גבולית פיצול אישיות דה פרסונליזציה דיסוציאציה שמיעת קולות קשב וריכוז מאניה דיפרסיה ניתוקים פרנויות משוגע שיגעון גדלות הפרעת...
רוחניות ומודעות: רוחניות ומודעות - ראשי רוחניות מודעות עצמית הארה הארה רוחנית מורים רוחניים מורה רוחני תת מודע חומריות גשמיות חיפוש רוחני משמעות החיים - ראשי משמעות החיים מטרת החיים משחק החיים תכלית החיים צמחונות
התפתחות והצלחה: הצלחה - ראשי הצלחה / להצליח - כל הנושאים לפתח את השכל התפתחות אישית מוטיבציה כישלון מטרות הצלחה להצליח התמדה השגת מטרות יצירתיות לפתח שיחה תקשורת בין אישית
כסף ולהתעשר: כסף - ראשי כסף - כל הנושאים כסף אושר וכסף לעשות כסף להתעשר כסף בקלות להרוויח שוק ההון בחירת קריירה
סודות החיים: אלוהים - ראשי בריאת העולם - ראשי בחירה חופשית - ראשי להיות אלוהים - ראשי אלוהים - כל הנושאים בחירה - כל הנושאים אלוהים להיות אלוהים האם יש אלוהים מי ברא את אלוהים בריאת העולם המפץ הגדול פיזיקה החושים מי ברא את העולם יקומים מקבילים בחירה חופשית האם יש בחירה דטרמיניזם הספר להיות אלוהים מה זה להיות אלוהים
מושגים כללי: מילון מושגים מחשבות - כל הנושאים רצונות - כל הנושאים אין הבדל בין יש לאין מהות מהות וצורה מחוייב ואפשרי הנחות יסוד להטיל ספק אחדות ונפרדות אחדות שקרית שלמות אין סוף זמן ומקום הרצון שורש הרצון הכל אחד חסרונות ויתרונות מוחלטות צמצום פרדוקס קבלה מחוייב המציאות אפשרי המציאות עובדה ופירוש סיבה ותוצאה סיבתיות אקראיות ניתוח סיבתיות לוגיקה אמת שקר להיצמד לאמת אמת מוחלטת אובייקטיביות וודאות מציאות אחדות נפרדות טוב ורע יש ואין הפכים פוטנציאל
יהדות ודת: דת ויהדות - ראשי יהדות שמירת מצוות שכר ועונש חזרה בתשובה חזרה בשאלה דתיים אמונה באלוהים אתאיזם אמיתות התורה תורה מול מדע מי כתב את התורה
רבי נחמן וברסלב: רבי נחמן מברסלב ליקוטי מוהרן סיפורי מעשיות ברסלב
שיטות טיפול: טיפול - כל הנושאים טיפול cbt טיפול nlp טיפול ocd טיפול בדמיון מודרך טיפול בהיפנוזה טיפול בהצפה טיפול בחשיפה טיפול דינמי טיפול היפנוטי טיפול הכרתי טיפול התנהגותי טיפול נפשי טיפול עצמי טיפול פסיכדלי טיפול פסיכולוגי טיפול פסיכותרפי טיפול פסיכיאטרי טיפול קוגניטיבי טיפול קצר מועד טיפול רגשי טיפול שכלי טיפול תרופתי Nlp אימון אישי תת מודע גישור הילד הפנימי חשיבה חיובית ביירון קייטי האופונופונו טיפול זוגי פסיכולוגיה פסיכיאטרים היפנוזה מיסטיקה גרפולוגיה אסטרולוגיה תקשור נומרולוגיה סיינטולוגיה


נושאים מומלצים לעיונך...

הדף ב: Facebook      הקבוצה ב: Facebook
YouTube
בכל דבר ועניין, ניתן ליצור קשר בווצאפ 050-3331-331
 
‏אליעד כהן - להיות אלוהים - EIP.co.il‏
קבוצת פייסבוק · ‏1,712‏ חברים
הצטרף לקבוצה
 

קבל תכנים נוספים שיעניינו אותך...
האתר Yeda.EIP.co.il נותן לך תכנים בנושא מאמן אישי לתזונה נכונה, מאמן קריירה, מאמן אישי קשב וריכוז, אימון עסקי, מטפל, מאמן אישי רוחני, מאמן רוחני, מאמן שיווקי, אימון אישי מומלץ ועוד אלפי תכנים נוספים, על כל נושאי החיים - ללא הגבלה! לקביעת פגישה / ייעוץ טלפוני / הזמנת הספרים - חייג: 050-3331-331

© כל הזכויות שמורות לאתר Yeda.EIP.co.il ולכותבי המאמרים המקוריים בלבד!
מומלץ ביותר, לצטט תוכן מהאתר במקומות שונים, ובתנאי שתמיד יצורף קישור לכתובת שבה מופיע התוכן המקורי ולאתר.

האתר נבנה על ידי אליעד כהן
דף זה הופיע ב 0.0471 שניות
עכשיו 21_10_2019 השעה 00:39:41
wesi4