ידע להצליח - Yeda.EIP.co.il

הצטרף לחברים באתר!
שם
סיסמא
לחץ כאן

להצטרף לחברים באתר!
קבל ייעוץ בכל תחום!
ישירות מאליעד כהן!
אין בעיה! יש פתרון!
לקבלת ייעוץ חייג:
050-3331-331
הדפסה אימון אישי - מודעות עצמית - התפתחות אישית - דוגמא לחקירה עצמית - מה לשאול את עצמי - חלק ...
הדף Facebook
הקבוצה Facebook
הדף Facebook
הקבוצה Facebook

אימון אישי - מודעות עצמית - התפתחות אישית - דוגמא לחקירה עצמית - מה לשאול את עצמי - חלק 2

רק אם אוהבים אותי אז אני שווה. קיצון - רק ואך ורק אם אוהבים אותי אז אני שווה, אחרת אני לא שווה בכלל. רק אם לא אוהבים אותי אז אני שווה. האם ועד כמה זו האמת? 1. זה אמת לחלוטין, רק אם אוהבים אותי אז אני שווה, אחרת אני לא שווה 2. אם אוהבים אותי ועוד כמה דברים אחרים, אז אני שווה. 3. אם יש דברים אחרים אז אני שווה, אבל זה לא קשור לאם אוהבים אותי. 4. רק אם לא אוהבים אותי אז אני שווה נניח שזה נכון, אז מה? זה רע מאוד. זה טוב, שאני לא שווה, אוהבים אותי אז אני שווה. לא אוהבים אותי אז אני לא שווה. זה דבר טוב. כי אני לא תמיד שווה. לפעמים אני שווה ולפעמים אני לא שווה. זה נוראי. זה דבר חיובי. זה גורם לי להוריד מבט ולהיות יותר צנועה וביישנית. זה אומר מוות לעולם. זה חיים לעולם. העולם חי מזה! זה נפלא! זה נהדר שרק אם אוהבים אותי אז אני שווה.

אני שווה רק אם אוהבים אותי. קיצון - אני שווה לחלוטין רק אם אוהבים אותי. קיצון שני - אני לא שווה אם אוהבים אותי. האם ועד כמה זו האמת? 1. אני שווה רק אם אוהבים אותי, זה נכון 2. אני שווה באופן חלקי אם אוהבים אותי 3. אני לא שווה רק אם אוהבים אותי 4. אני שווה באופן חלקי אם לא אוהבים אותי. אני שווה וועוד דברים רק אם אוהבים אותי. אני שווה ועוד דברים רק אם שונאים אותי. נניח שזה נכון, אז מה? זה רע מאוד. זה טוב מאוד. אני אומללה. אני דווקא חזקה לפעמים. אף אחד לא אוהב אותי. הרבה אנשים אוהבים אותי. אני לא שווה כלום. אני שווה בהחלט! עדיף לשקוע בדיכאון. עדיף לחיות ולשמוח! עדיף למות. עדיף לחיות ולשמוח בחיים ולהיות שמחה תמיד! עדיף להתאבד. עדיף להחיות את עצמי, את החיים שלי.

רק אם אוהבים אותי. קיצון כולם אוהבים אותי באופן מוחלט. קיצון 2 כולם שונאים אותי באופן מוחלט. האם ועד כמה זו האמת? 1. כולם אוהבים אותי 2. כולם שונאים אותי. 3. יש שאוהבים אותי באופן חלקי ויש שלא אוהבים אותי באופן חלקי יש חלקים בי שאוהבים וחלקים בי שלא אוהבים. 4. יש שאוהבים אותי ויש ששונאים אותי. האם ועד כמה זה אמת? 1. אוהבים אותי 2. שונאים אותי 3. אוהבים אותי באופן חלקי 4. אוהבים חלק ממני באופן מוחלט 5. אוהבים חלק ממני באופן חלקי 6. שונאים חלק ממני באופן מוחלט. נניח שזה נכון, אז מה? לא אוהבים אותי. זה אומר שאני לא שווה. זה אומר שאני דווקא כן שווה. אם לא אוהבים אותי, אז אני שווה. ! כי אני עומדת בפני דחיה! זה אומר שאני רעה. זה אומר שאני אדם טוב, אני אדם רגיל וטוב. זה אומר שעדיף למות. זה אומר שעדיף לחיות ולשמוח! זה אומר שהעולם חרב. העולם חי וקיים! זה נוראי. זה נפלא!

אני שווה. אני שווה לחלוטין! אני לא שווה כלל! אני שווה באופן חלקי. האם ועד כמה זו האמת? 1. אני שווה לחלוטין2. אני שווה באופן חלקי 3. אני לא שווה כלל. נניח שזה נכון, אז מה? אני לא שווה בכלל. זה נפלא שאני לא שווה כלל! זה אומר שאף אחד לא שווה כלל כי אף אחד לא אהוב על ידי כולם. זה אומר שאני נחותה. זה אומר שאני שוות ערך! זה אומר שאני חסרת ערך. זה אומר שאני שוות ערך! אני לא שווה כלל ואף אחד לא שווה כלל. זה אומר שהחיים שלי לא בעלי ערך לאחרים. וזה דבר נפלא! כי אף אחד לא אהוב על ידי כולם! כל אחד אהוב על ידי מספר אנשים!

אני חסרת השפעה, אז אני לא שווה.

יש לי חסרונות אז אני לא אוהבת את עצמי. מה החסרונות שלך? המראה שלי. מה במראה? אני לא מושלמת. אני מושלמת כמו שאני. הפנים שלי לא רזות מספיק. הפנים שלי רזות מספיק. יש לי נמשים וכתמי שמש. אז מה? זה מכוער. נמשים וכתמי שמש זה יפה. אני שעירה. אז מה? זה מכוער ולא מקובל ולא אסטטי. שערות זה דבר אסטטי מקובל ויפה. אני מלאה. אז מה? להיות מלאה זה לא יפה. להיות מלאה זה יפה!

אני לא אוהבת את עצמי

למה אני לא אוהבת את עצמי? כי אין מה לאהוב בי. למה אין מה לאהוב בך? כי אני רעה. אני נוראית. אני צריכה להיות מושלמת. אני צריכה לתקן את העולם. אין לי שליטה על כלום.

אני שונאת את עצמי

אני אוהבת את עצמי באופן חלקי

יש דברים שאני אוהבת בי ויש דברים שלא

האם זו האמת? ועד כמה? 1. כן זו האמת לחלוטין. אני לחלוטין לא אוהבת את עצמי ושום חלק שבעצמי. אני שונאת את עצמי 2. אני אוהבת את עצמי באופן חלקי. יש רמת אהבה כלפי עצמי 3. יש רמת אהבה כלפי חלק ממני 4. אני אוהבת את עצמי לחלוטין.

אני לא אוהבת את עצמי כי אני רעה

אני לא אוהבת את עצמי - אני לא אוהבת את עצמי לחלוטין. אני שונאת את עצמי. הפוך - אני אוהבת את עצמי לחלוטין, כל חלק וחלק שבי. האם זו האמת ועד כמה? 1. זו האמת, אין שום אהבה כלפי עצמי וכלפי שום חלק שבי. יש רק שנאה. 2. אני אוהבת את עצמי ברמה נמוכה, את כולי. אני אוהבת את עצמי ברמה גבוהה, את כולי 3. אני אוהבת את עצמי ברמה נמוכה אך רק חלק ממני. אני אוהבת את עצמי ברמה גבוהה, אך רק חלק ממני 4. אני אוהבת את עצמי לחלוטין, אבל רק חלק ממני. אני אוהבת את עצמי לחלוטין, וכל חלק שבי. נניח שזה נכון, אז מה? זה אומר שאני במצב לא טוב. זה אומר שאני במצב מצוין. אני עצובה כל הזמן. אני עצובה לעיתים. אין לי כוח לחיים. תמיד יש לי כוח לחיים. אני לא חיה את החיים כפי שצריך לחיות אותם. אני חיה את החיים כפי שצריך לחיות אותם. אני לא מצליחה לאהוב בחור. אני מצליחה לאהוב בחור. אני אהיה לבד בעולם. אני אהיה עם אנשים בעולם. אמות לבד. אני אמות ביחד עם אנשים אחרים. אקבר לבד. אני אקבר ביחד עם אנשים אחרים. אף אחד לא יאהב אותי. כולם אוהבים אותי.

אני רעה - אני רעה לחלוטין! אני מרשעת! או - אני אדם טוב לחלוטין! אין טוב ממני! מה האמת? עד כמה? 1. אני רעה לחלוטין. 2. אני רעה באופן חלקי, יש בי גם חלקים טובים 3. אני לא רעה בכלל, אין בי רוע כלל וכלל. נניח שזה נכון, אז מה? אז לא מגיע לי לחיות. מגיע לי לחיות! יש לי זכות לחיות! אני רוצה לחיות! אני רעה. אני ממש ממש טובה! ולרוע אין מקום בעולם. יש מקום לרוע בעולם.

אני לא אוהבת את עצמי כי אני רעה - אני לא אוהבת את עצמי בכלל בכלל רק בגלל שאני רעה. אני לא אוהבת את עצמי בגלל שאני טובה. מה האמת ועד כמה? האם יש עוד סיבות לכך שאני לא אוהבת את עצמי? 1. זה נכון, אני באמת לא אוהבת את עצמי כי אני רעה! 2. אני לא אוהבת את עצמי כי אני רעה אך גם מעוד סיבות אחרות. 3. אני לא אוהבת את עצמי מסיבות אחרות, אך זה לא קשור לזה שאני רעה. נניח שזה נכון, אז מה? זה אומר שאני חסרת ערך, אני בעלת ערך עצמי! אני לא נהנית מהחיים, אני נהנית מהחיים! לא מגיע לי גם להינות מהחיים מגיע לי ליהנות מהחיים!

אני רעה ולכן אני לא אוהבת את עצמי. אני רעה ולכן אני לא אוהבת את עצמי. אני רעה ולכן אני ממש ממש אוהבת את עצמי. האם זה מחייב שאני לא אוהב את עצמי בגלל שאני רעה? אולי יש תוצאות נוספות? האמת זו האמת ועד כמה? 1. כן זו האמת. אני רעה לחלוטין ואני לא אוהבת את עצמי לחלוטין. 2. זה שאני רעה יש לזה תוצאות נוספות וגם שאני לא אוהבת את עצמי. 3. זה שאני רעה יש לזה תוצאות אחרות וזה לא קשור לזה שאני לא אוהבת את עצמי. 4. זה שאני רעה זה אומר שאני אוהבת את עצמי דווקא. נניח שזה נכון, אז מה? זה אומר שאני נוראית. אני נפלאה! זה אומר שלא מגיע לי לחיות. מגיע לי לחיות!

אין לי סיבה לאהוב את עצמי, לכן אני לא אוהבת את עצמי.

אין לי סיבה לאהוב את עצמי. יש לי מלא סיבות לאהוב את עצמי. כי אני פשוט רוצה. כי אני אהיה יותר שמחה. כי אני אהיה יותר מאושרת. כי אני אוכל להיות עם בן זוג. כי חיים רק פעם אחת. כי אני נפלאה ומדהימה. כי אני ראויה לאהוב את עצמי. האם זו האמת ועד כמה? 1. כן זו האמת, אין לי שום סיבה בעולם לאהוב את עצמי, אני צריכה לשנוא את עצמי עד מוות 2. יש לי סיבה מסויימת קטנה לאהוב את עצמי, אך לא מספיק לאהבה עצמית מוחלטת 3. יש לי את כל הסיבות בעולם לאהוב את עצמי, אהבה עצמית מוחלטת ללא תנאים. 4. אין לי סיבה לאהוב את עצמי אבל אין לי גם סיבה לשנוא את עצמי. נניח שזה נכון, אז מה? אז זה לא טוב. זה מצוין! זה אומר שאני ביקורתית כלפי העולם. אם אין לי סיבה לאהוב את עצמי אז אין לי סיבה לא לאהוב את עצמי. אני לא חיה את החיים טוב, אני חייה את החיים טוב, אני עוזרת לאנשים, מקבלת סיפוק מהעבודה. אני מבזבזת אותם. הלכת רחוק. אני ממש לא מבזבזת אותם! אין כזה דבר בכלל לבזבז אותם! אני חיה את החיים כמו שהם. אינני חייבת כלום לאף אחד.

אני לא אוהבת את עצמי. אני לא אוהבת את עצמי בכלל. אני אוהבת את עצמי באופן מוחלט! מה האמת? עד כמה? 1. אני לא אוהבת את עצמי לחלוטין. שום פרט ופרט בעצמי. 2. אני אוהבת את עצמי באופן חלקי, יש דברים שאני אוהבת בעצמי ויש דברים שלא. 3. אני אוהבת את עצמי לחלוטין וללא תנאים. אני אוהבת את עצמי באופן חלקי, ברמה נמוכה. אני אוהבת את עצמי באופן חלקי, במה גבוהה. נניח שזה נכון, אז מה? אז זה לא טוב. אני לא חיה את החיים במלואם. אני חיה את החיים במלואם. אני לא מאושרת. אני מאושרת. אם אני לא מאושרת אז אני אומללה. אני לא אומללה, אני חזקה ובעלת כוחות. אם אני אומללה אז אין סיבה לחיות. יש המון המון סיבות לחיות! יש רק סיבות לחיות! אם אין סיבה לחיות אז עדיף למות. עדיף לחיות.

אין לי סיבה לאהוב את עצמי, לכן אני לא אוהבת את עצמי. האם יש עוד סיבות לכך שאני לא אוהבת את עצמי? אין לי סיבה בכלל לאהוב את עצמי, לכן אני לא אוהבת את עצמי. קיצון, יש לי את כל הסיבות בעולם לאהוב את עצמי. לכן אני אוהבת את עצמי. האם זו האמת ועד כמה? 1. כן, אין לי סיבה לאהוב את עצמי בכלל, לכן אני לא אוהבת את עצמי בכלל. 2. יש לי סיבות לאהוב את עצמי, וסיבות לא לאהוב את עצמי, ולכן אני לא אוהבת את עצמי. 3. יש לי רק סיבות לאהוב את עצמי, לכן אני אוהבת את עצמי. נניח שזה נכון, אז מה? אני עלובה. אני לא עלובה, אלא נפלאה. אני מסכנה. אני לא מסכנה אלא חזקה ובעלת כוחות! אני עצובה כל הזמן. אני שמחה כל הזמן. אני אומללה. אני חזקה הכי חזקה שיש! זה אומר שאני חסרת ערך. אני בעלת ערך עצמי.

אני לא אוהבת את עצמי כי אין לי סיבה לאהוב את עצמי. קיצון - אני לא אוהבת את עצמי לחלוטין כי אין לי שום סיבה בעולם לאהוב את עצמי. קיצון 2- אני אוהבת את עצמי לחלוטין ובצורה קיצונית כל פרט ופרט בי, ברמות גבוהות של אהבה עצמית ללא תנאים, ויש לי רק סיבות לאהוב את עצמי. האם זה התוצאה המתחייבת מהסיבה הזו? 1. כן, התוצאה היחידה היא שאני לא אוהבת את עצמי כי אין לי סיבה לאהוב את עצמי. 2. לא. יש עוד תוצאות מלבד תוצאה זו, כמו, שאני כן אוהבת את עצמי, או מחבבת את עצמי, או מקבלת את עצמי, כי אין לי סיבה לאהוב את עצמי. 3. התוצאה היחידה שיש לי היא שאני כן אוהבת את עצמי, בגלל שאין לי סיבה לאהוב את עצמי. 4. אין שום תוצאה לכך שאין לי סיבה לאהוב את עצמי.

אני לא אוהבת את עצמי בכלל. אני אוהבת את עצמי לחלוטין.

אני אוהבת את עצמי רק כשמשהו טוב קורה לי. אני אוהבת את עצמי כל הזמן.

אני רוצה לאהוב את עצמי. אני פשוט רוצה לאהוב את עצמי. אני רוצה לעשות יוגה. אני רוצה להינות מהחיים. אני רוצה לשמוח. אני רוצה לשנות. אני רוצה לאהוב את עצמי יותר. אני רוצה לאהוב את עצמי ללא תנאים.

כשהולך לי בעבודה אני שמחה. כשלא הולך לי אני עצובה.

אני לא יודעת איך להיות מאושרת ושמחה בחלקי. אין לי זוגיות ואני אמות בודדה.

אני לא אוהבת את עצמי כי יש לי חסרונות.

הייתי צריכה להמשיך עם א'

אני צריכה להמשיך עם א'

אני צריכה שיהיה לי בן זוג וילדים.

אני כבר בת 32 ועדיין בלי ילדים.

נגעלתי מהרוק שלו, ומהמראה שלו. לא הייתי מסוגלת

אני לא רוצה אותו כי הרוק שלו מגעיל

אני לא רוצה אותו כי הפנים שלו מכוערות

אני קצת בדיכאון לאחרונה

למה

אני לא אהובה

למה

כי אין מה לאהוב בי

למה

כי אין לי אופי טוב

למה

כי אני לא מספיק טובה

למה

אני זבל

למה

אני לא אוהבת את עצמי..

למה

כי אני לא בסדר

במה את לא בסדר

אני לא מושלמת

אני לא אוהבת את עצמי כי אני לא מושלמת

אני לא אוהבת את עצמי - אני לא אוהבת את עצמי בכלל. אני שונאת את עצמי, אני גרועה! אני אוהבת את עצמי כל כך, הכי בעולם והכי מכולם! האם זו האמת? ועד כמה? 1. כן, בהחלט. אני בהחלט לא אוהבת את עצמי. 2. אני לא אוהבת את עצמי באופן חלקי. אני אוהבת אחרים יותר ממה שאני אוהבת את עצמי. 3. אני אוהבת את עצמי יותר ממה שאני אוהבת אחרים אבל לא באופן מלא 4. אני אוהבת את עצמי כמו שאני אוהבת אחרים ובאופן חלקי 4. אני אוהבת את עצמי כמו שאני אוהבת אחרים באופן מלא 5. אני אוהבת את עצמי הכי בעולם ובאופן הכי מלא שיש. נניח שזה נכון, אז מה? אז אני לא חיה את החיים נכון. אני לא עומדת על שלי מספיק כי אני לא אוהבת את עצמי מספיק. דורכים עליי. אני נכנסת לדיכאונות כי אני בגוף שאני לא אוהבת. אין חיבור בין הגוף לנפש. ואז אני סובלת בזמן היוגה.

אני לא מושלמת - אני לא מושלמת בכלל. אני גרועה. היפוך - אני מושלמת לחלוטין! אני נהדרת, הכי מושלמת שיש! האם זו האמת ועד כמה? 1. אני לא מושלמת בכלל, זה נכון ויש בי דברים גרועים, אני גורעה כולי! 2. אני לא מושלמת אבל אני לא גרועה יש בי גם דברים טובים 3. אני מושלמת לחלוטין! אני נהדרת! נניח שזה נכון, אז מה? זה אומר שאני לא טובה מספיק. זה אומר שאני גרועה. זה אומר שאני חסרת ערך עצמי. זה אומר שהחיים לא שווים. זה אומר שעדיף למות. זה אומר שעדיף להתאבד. זה אומר שזה רע. זה אומר שהמשפחה שלי תסבול. זה אומר שזו אשמתי. זה אומר שאני רעה. זה אומר שלא יבואו לקבר שלי. זה אומר שאני לא פופולארית. אין מה לאהוב בי.

אני לא אוהבת את עצמי כי אני לא מושלמת - היפוך - אני לא אוהבת את עצמי לחלוטין כי אני לא מושלמת. אני כל כך אוהבת את עתצי הכי בעולפ כי אני לא מושלמת. האם מחייב שזו תהיה התוצאה של הסיבות ועד כמה? 1. כן זה מחייב. זו התוצאה היחידה לכך שאני לא מושלמת. 2. זה לא מחייב. אני יכולה לאהוב את עצמי באופן חלקי כתוצאה מזה שאני לא מושלמת 3. אני יכולה לאהוב את עצמי באופן מלא גם אם אני לא מושלמת. נניח שזה נכון, אז מה? זה רע מאוד, אני רואה את החיים בשחור לבן, ואני סובלת. אני פשוט לא חיה את החיים טוב ולא נהנית מהם.

אני לא מושלמת לכן אני לא אוהבת את עצמי - היפוך - אני לא מושלמת בכלל! אני גרועה, ולכן אני לא אוהבת את עצמי. אני מושלמת לחלוטין ואין בי רבב ולכן אני לא אוהבת את עצמי בכלל. האם זו האמת והאם הסיבות האלו הן היחידות לכך שאני לא אוהבת את עצמי ועד כמה? 1. כן, זה מחייב שרק בגלל שאני לא מושלמת אז אני לא אוהבת את עצמי. 2. לא. יכול להיות עוד סיבות מלבד לזה שאני לא מושלמת לכך שאני לא אוהבת את עצמי 3. יש סיבות אחרות לכך שאני לא אוהבת את עצמי. נניח שזה נכון, אז מה? זה לא טוב. אני לא אוהבת את עצמי כמו שאני רק בגלל שאני לא מושלמת. זה אומר שאני לא חיה טוב את החיים.

העולם מלא בסבל. אז אין טעם ליהנות מהחיים.

העולם מלא בסבל. קיצון - העולם מלא רק בסבל. העולם מלא רק בהנאה. האם זו האמת ועד כמה? 1. העולם מלא בסבל. זה נכון. יש הרבה סבל בעולם 2. העולם מלא רק בסבל. 3. העולם מלא בהנאה ובסבל 4. העולם מלא רק בהנאה. נניח שזה נכון, אז מה? אז זה רע. זה טוב שיש רע בעולם. אין טעם להינות מהחיים. חובה ליהנות מהחיים! יש מלא אנשים שסובלים בעולם. יש מלא אנשים שנהנים בעולם וטוב להם. אני לא יודעת איך לעזור להם. אני לא צריכה לעזור להם. אין טעם לנסות לעזור. יש טעם לנסות ולעזור. אני יכולה לעזור להם.

אין טעם ליהנות מהחיים. אין טעם בכלל ליהנות בכלל מהחיים. יש טעם והרבה טעמים ליהנות מהחיים מאוד מאוד. ולהפיק אך ורק הנאה מהחיים, לשמוח כל היום, להיות מאושרת תמיד לא משנה מה קורה. האם זו האמת ועד כמה? 1. זה נכון. אין טעם בכלל ליהנות מהחיים בכלל בכלל. עדיף להיות עצובה ומדוכאת. 2. יש טעם ליהנות מהחיים אבל יש טעם גם לא ליהנות מהחיים. ההנאה היא בינונית. 3. יש טעם ליהנות מהחיים באופן נמוך מאוד עד כמעט שלא. ויש טעם גדול לסבול ולהיות בדיכאון. 4. אין טעם לסבול, וצריך ליהנות מהחיים כל הזמן. לשמוח כל הזמן לא משנה מה. לא להיות עצובה או דכאונית בכלל! נניח שזה נכון, אז מה? זה לא טוב. זה מצוין! לא צריך להינות מהחיים. זה דבר טוב. יהיה עוד סבל בעולם. יותר סבל יותר טוב! זה עוזר בהחלט. ככל שאהיה יותר בדיכאון יהיה יותר טוב! ככה אני לא יעשה כלום ואשקע בתוך עצמי, לא יהיה לי כוח לקום בבוקר. לא יהיה לי חשק לעשות דברים ואז יהיה יותר סבל בעולם. יותר סבל יותר טוב. זה לא עוזר לי להיות בדיכאון ולא לשמוח מהחיים. עוזר מאוד להיות בדיכאון. ככה גם את סובלת עם אחרים. יותר סבל בעולם. זה שאין טעם ליהנות מהחיים זה אומר שאני אהיה מדוכאת כל הזמן.

העולם מלא בסבל אז אין טעם להינות מהחיים. קיצון - בעולם יש אך ורק סבל. אז אין טעם ליהנות בכלל מהחיים. קיצון שני - בעולם אין סבל בכלל. אז צריך רק ליהנות מהחיים. האם זה מחייב שזו הסיבה לכך שאין טעם ליהנות מהחיים? האם יש עוד סיבות? האם זו האמת ועד כמה? 1. זו הסיבה היחידה לכך שאין טעם ליהנות מהחיים. 2. יש סיבות נוספות, לכך שאין טעם ליהנות מהחיים. יש סבל אבל סבל ברמה בינונית. ולכן אין טעם באופן חלקי ליהנות מהחיים 3. יש סבל ברמה בינונית ולכן יש טעם וסיבה טובה ליהנות מאוד מהחיים, לשמוח כל הזמן ולהיות מאושרת. 4. יש סיבות אחרות לא ליהנות מהחיים וזו לא הסיבה בכלל. כמו ראיית הרוע בעולם. או תחושת ערך עצמי ירודה. או חוסר באהבה עצמית. נניח שזה נכון, אז מה? אז זה אומר שיש מלא סבל בעולם וזו הסיבה העיקרית או היחידה לכך שאין סיבה להינות מהחיים. מצוין שזו סיבה עיקרית. אם אין עוד סיבות אז זה פחות משמעותי. זה אומר שהעולם רע. מצוין שהעולם כולו רע. זה אומר שאין טעם לחיות. יש טעם לחיות, טעם גדול אפילו. זה אומר שעדיף להתאבד מאשר לראות את כל הסבל הזה. עדיף לבחור לחיות יום יום מחדש, לבחור לקום בבוקר, לבחור ליהנות ולשמוח כל הזמן, כדי להפחית את הסבל בעולם עבורי ועבור העולם עצמו. עצם העובדה שאני חיה מביא אותי לידי השפעה על גופים שונים או עמדות של אנשים ועל האפשרות לסבל פחות גדול של אנשים.

אין טעם ליהנות מהחיים כי העולם מלא בסבל. קיצון - אין טעם בכלל ליהנות מהחיים, עדיף לסבול, ולהיות בדיכאון ולא לעשות כלום. כי העולם מלא בסבל. יש טעם ליהנות מהחיים, לשמוח, להיות פעילה, לעשות דברים למען אחרים, כי העולם מלא בסבל. האם זו האמת ועד כמה? האם זו התוצאה המתחייבת מזה שהעולם מלא בסבל? 1. כן, זו התוצאה המתחייבת. אין טעם ליהנות מהחיים, עדיף להיות בדיכאון, לא להיות פעילה, לא לעשות כלום כדי לסייע לאחרים, לשקוע בתוך עצמי, לא לצאת מהבית, לא לנסות לסייע. 2. יש תוצאות נוספות המתחייבות יחד עם התוצאה של לא ליהנות. אני יכולה להינות באופן חלקי, ולהיות פעילה ושמחה באופן חלקי. ככה אוכל להיות פעילה ולהפחית את הסבל בעולם. 3.אני יכולה להינות במידה גבוהה, לשמוח במידה גבוהה, לחיות את החיים במידה גבוהה, להיות פעילה ככה במידה גבוהה ולהיות אופטימית שאפשר לשנות. ובכך לקחת חלק בפעילות אקטיביסטית לשינוי ולהפחתת הסבל. 4.. יש תוצאה אחת בלבד המתחייבת והיא רק להינות מהחיים, להתעלם מהרע, לראות רק את הטוב, לשמוח תמיד וכל הזמן! לא לנסות לשנות, לקבל את הסבל והרע כחלק טוב מהעולם. נניח שזה נכון, אז מה? אז אני לא יהנה מהחיים בכלל. מעולה שאני לא יהנה, ככה גם אני אסבול, לא יהיה לי טוב. אני אסבול בפרט. אני לא אעשה כלום למעט העולם. אני אכנס לדיכאון, ארצה למות, ויהיה עוד סבל בעולם. מצוין שיש עוד סבל בעולם.

אני לא רואה שינוי בעצמי. אין טעם להמשיך ולנסות.

הסבל בעולם הוא רע. אסור שיהיה סבל. אנשים סובלים בעולם. יש רוע בעולם. לכן אין טעם לחיות.

מה אני רוצה? אני רוצה להרגיש טוב. אני רוצה שלא יהיה רע בעולם. אני רוצה שהסבל יעלם.

אין טוב בעולם. יש רק טוב בעולם.

אין תקווה לשינוי. יש רק תקווה לשינוי.

אני לא אצליח לשנות את עצמי. אני משנה את עצמי

אני לא אצליח ליצר מערכת יחסים זוגית. אני יוצרת מערכת יחסים זוגית עם עצמי

העולם רע ואי אפשר לשנות אותו. העולם טוב. אפשר לשנות אותו.

העולם לא ישתנה. העולם ישתנה

אין חמלה בעולם. יש חמלה בעולם.

אני לא יכולה לשנות את התפיסות שלי לגבי עצמי ולגבי העולם. אני לא אצליח. אני משנה את התפיסות שלי לגבי עצמי ולגבי העולם. אני מצליחה.

יש רוע בעולם. לכן אין טעם לחיות.

יש רוע בעולם. קיצון - יש רק רוע בעולם! יש רק טוב בעולם! אמת - יש גם טוב וגם רע. האם זו האמת ועד כמה? 1. לא, יש רק רוע בעולם. אין טוב בכלל. 2. יש רוע בעולם, אבל גם טוב. 3. הרוע זה הרוב, ומעט זה טוב 4. מעט זה הרע והטוב זה הרוב. 5. יש רק טוב בעולם. נניח שזה נכון, אז מה? זה אומר שלא שווה לחיות. שווה בהחלט לחיות, דווקא בגלל שיש רוע בעולם, על מנת להשפיע על העולם, להשפיע על הסביבה שלך, כדי למגר או להפחית את הרוע בעולם.

אין טעם לחיות. קיצון - עדיף למות. קיצון - יש טעם לחיות, צריך לחיות ולהיות מאושרים, לבחור כל יום בחיים מחדש. האם זו האמת ועד כמה? 1. אין טעם בכלל לחיים 2. יש מעט טעם לחיות, מעט סיבות לחיות. והרבה סיבות ללא לחיות. 3. יש הרבה סיבות לחיות, מעט מאוד סיבות ללא לחיות 4. יש אותו דבר סיבות לחיות ואותו דבר סיבות לא לחיות 5. יש רק סיבות לחיות, לשמוח, להיות פעילה, לבחור בחיים כל יום וכל רגע מחדש. נניח שזה נכון, אז מה? אז עדיף למות. אז אין ערך לחיים. אז עדיף להתאבד. אז המשפחה תסבול. יהיה יותר סבל בעולם. יותר "רוע" בעולם. האם זה רע? עדיף לחיות, דווקא בגלל שאין טעם לחיות, להפחית את הסבל במחשבה הזו. עדיף לבחור לחיות כל רגע ורגע מחדש. לחיות את החיים בשמחה וצהלה. ולמצוא את הטעם בחיים. אינני רוצה להוסיף עוד סבל ורוע לעולם, ואם כבר אני חיה, אז לחיות עד הסוף. אני כבר פה. אז אם אני כבר פה, לנצל את המשאבים הפנימיים שלי לשמוח, ליהנות מהחיים, ולהשפיע בכך על העולם מסביבי, לפתח אופטימיות שהעולם יכול להשתנות.

יש רוע בעולם לכן אין טעם לחיות. קיצון - יש רק רוע בעולם ואין בכלל טעם לחיות. קיצון 2 - אין בכלל רוע בעולם לכן אין טעם לחיות. האם זו האמת ועד כמה? 1. כן בהחלט. יש רוע בעולם ולכן אין טעם לחיות. 2. יש גם וטב וגם רוע במידה שווה בעולם, לכן אין טעם לחיות 3. יש יותר רע מטוב בעולם, לכן אין סיבה לחיות 4. יש יותר טוב מרע בעולם ולכן אין סיבה לחיות 5. יש רק טוב בעולם לכן אין סיבה לחיות. נניח שזה נכון, אז מה? זה אומר שיש רוע בעולם, ויש טוב. זה אומר שקשה להינות מהחיים כי אני יודעת שיש רוע בעולם. זה שיש רוע בעולם מפריע לי לחיות ולהנאה שלי מהדברים היפים והטובים בעולם. זה אומר שאני פחות נהנית, פחות חיה, פחות פעילה, פחות ממגרת את הרוע. זה שיש רוע בעולם לא צריך להפריע לי ליהנות, לחיות, להיות פעילה, להיפך. זה שיש רוע בעולם, אומר שאיזה מזל שלא הכל רע. שיש גם טוב. שלא כולם סובלים. ומצד שני כולם סובלים ממשהו, באופן כזה או אחר, במידה כזו או אחרת. איזה מזל שאנשים סובלים, שיש רוע. מזל שלא הכל רע בעולם.

אין טעם לחיות כי יש רוע בעולם. קיצון - אין טעם לחיות כי יש רוע בעולם. עדיף למות. קיצון - יש טעם לחיות, לשמוח, לרקוד, לצהול, לזמר, לפעול, ליהנות, כי יש רוע בעולם. האם זו האמת ועד כמה? 1. כן זו האמת, אין טעם בכלל לחיות כי יש רוע בעולם. 2. יש מעט טעם לחיות, אך הרוב אין טעם לחיות בגלל הרוע בעולם 3. יש במידה שווה טעם לחיות וטעם לא לחיות בגלל שיש רוע בעולם 4. יש יותר טעם לחיות מאשר לא לחיות בגלל שיש רוע בעולם 5. יש רק טעם לחיות, לזמר, לצהול, לשמוח, להינות מהחיים, בגלל שיש רוע בעולם. נניח שזה נכון, אז מה? זה רע, כי אני לא אחיה, מספיק טוב כדי לעזור לאנשים אחרים, להפסיק סבל או רוע של אחרים, אני אהיה פחות פעילה, פחות אקטיביסטית. אני אחיה, מספיק טוב, אני חיה טוב כבר! אפשר לשפר. אני כבר עוזרת לאחרים. כבר היום החלטתי לתרום לכמה גופים כדי להשפיע.

לא מגיע לי לעמוד על שלי. אין טעם להגיד את מה שאני חושבת. היא תפגע. היא תכעס עליי. אז יהיה לא נעים. אני לא אצליח להתמודד עם זה. אני אגיד את הדברים בצורה לא יפה. אני טועה במה שאני אומרת. היא היתה צריכה להשקיע בזה כפי שהשקיעה. אני חסרת כל ערך, לכן לא מגיע לי לעמוד על שלי.

אני חסרת כל ערך, לכן לא מגיע לי לעמוד על שלי.

אני חסרת כל ערך. קיצון - אני חסרת כל ערך עצמי. אין לי טיפת ערך עצמי. אני לא שווה כלום. קיצון 2 אני בעלת ערך עצמי מופרז גבוה יותר מכל אחד אחר שאני מכירה. אני שווה יותר מאחרים. אמצע - אני שוות ערך לאנשים אחרים. האם זו האמת ועד כמה? 1. כן, זו האמת. אני חסרת כל ערך עצמי, לא שווה כלום לחלוטין. נחותה מאחרים 2. אני בעלת ערך עצמי נמוך. שווה במידה נמוכה. עדיין נחותה מאחרים 3. אני שווה במידה בינונית, שווה לאחרים. 4. אני בעלת ערך עצמי גבוה מאחרים, שווה יותר מאחרים. נניח שזה נכון, אז מה? זה אומר שאין לי מנדט או יכולת או זכות בכלל לעמוד על שלי, להגיד את מה שאני חושבת, לעשות את מה שאני רוצה, הדעה שלי לא נחשבת, העמדות שלי מוטעות.

לא מגיע לי לעמוד על שלי. קיצון - מגיע לי שידרכו עליי. קיצון - מגיע לי לעמוד על שלי תמיד באופן מוחלט. האם זו האמת ועד כמה? 1. לא מגיע לי לעמוד על שלי, ואף מגיע לי שידרכו עליי 2. לפעמים מגיע לי לעמוד על שלי ולפעמים לא. תלוי בסיטואציה ומול מי. 3. מגיע לי לעמוד על שלי תמיד 4. רק הרצונות שלי ממומשים על פני כולם. נניח שזה נכון, אז מה? זה אומר שאנשים דורכים עליי, מנצלים אותי, עושים מה שבא להם איתי. העמדות שלי פחות חשובות, אז אני עושה מה שאחרים חושבים שצריך לעשות.

אני חסרת כל ערך, לכן לא מגיע לי לעמוד על שלי. קיצון - אני חסרת כל ערך לחלוטין, אני נחותה מכל בני האדם ביקום, ולכן לא מגיע לי לעמוד על שלי ומגיע לי שידרכו עליי קיצון - אני בעלת ערך עצמי הכי גבוה ביקום, אני עליונה על כל החיים ביקום, ורק הרצונות שלי מתקיימים. אמצע - אני שוות ערך לאנשים אחרים, רצונותיי לפעמים מתקיימים ולפעמים לא. מגיע לי לעמוד על שלי, אך באופן יחסי, לא כל דבר מגיע לי. האם זו האמת ועד כמה? 1. זו האמת לחלוטין. אני חסרת כל ערך, נחותה מאחרים, לכן לא מגיע לי לעמוד על שלי. 2. יש סיבות אחרות ללמה לא מגיע לי לעמוד על שלי ולא רק כי אני חסרת כל ערך. אלא לדוגמא כי אני חושבת שלא מגיע לי ואף אחד לא אמר את זה. זו מחשבה שלי בלבד. 3. יש סיבות אחרות לחלוטין ללמה לא מגיע לי לעמוד על שלי. נניח שזה נכון, אז מה? זה אומר שאני חסרת כל ערך ולכן לא מגיע לי לעמוד על שלי, זה אומר שאני נחותה, ושאני לא עומדת על שלי. זה אומר שד

לא מגיע לי לעמוד על שלי כי אני חסרת כל ערך.

אני צריכה שיאהבו אותי כדי להרגיש בנוח.

אני לא מסוגלת לעמוד בפני ש'

היא חזקה ממני

אני לא מצליחה לטפל בה

היא גוברת עליי

היא שלטת בי

למה אני רוצה לעשות יוגה?

כי זה בריא - אני רוצה להיות בריאה. למה? כי יהיו לי חיים יותר טובים. ולמה את רוצה את זה? אני רוצה להינות מהחיים ולא לסבול. למה? אני בחיים אז למה לסבול? יש מספיק סבל בעולם.

כי זה מחטב - אז מה? אני רוצה להיות מחוטבת. למה? כי אכפת לי מאיך שאני נראית למה כי חשוב לי מה אחרים חושבים. למה? כי ככה אני מעריכה את עצמי.

כי זה מגביר את חילוף החומרים בגוף. אז מה? זה בריא. למה? כי ככל שחילוף החומרים מהיר יותר אז ההרזיה מהירה יותר או אין השמנה וגם היציאות טובות יותר. אז מה? זה יותר נעים שהיציאות טובות יותר ואני פחות סובלת. אז מה? זה לא נעים לסבול. למה? כי הסבל לא עושה טוב. למה? הסבל הוא רע. למה? כי ככה אני חושבת.

כי זה מביא לי יציאות טובות.

כי זה גורם לי להיות עם עצמי. אז מה? זה בריא. אז מה? אני רוצה לאהוב יותר את עצמי. האם זה גורם לך לאהוב יותר את עצמך? כן כי אני מרזה ועושה בעשייה וגם עושה ספורט ואני רוצה לעשות ספורט. למה? כי צריך לעשות ספורט. למה? כי ככה מחנכים אותנו. למה? כי זה בריא.

עם הגוף שלי ויש משהו טוב בלהיות עם הגוף שלי. מה טוב בלהיות עם הגוף שלי? זה טוב כי אני לומדת לאהוב אותו. מה טוב בלאהוב אותו? אני לומדת להינות ממנו. אז מה? זה עדיף מאשר לשנוא אותו ולסבול. למה? כי זה רע לסבול. למה? כי ככה החלטתי. למה זה טוב ליהנות ורע לסבול? אולי אפשר להינות מהסבל? האם אפשר לאהוב או לפחות לקבל את הסבל?

אני מתחברת לגוף שלי. אז מה? זה בריא. למה? אני לומדת לאהוב אותו יותר. אז מה? זה אומר שאני אחיה יותרטוב. למה? כי אני אוכל לצאת עם מישהו ולהרגיש טוב עם הגוף שלי והגוף שלו.

זה גורם לנשימה בריאה יותר. אז מה? זה אומר שאני אנשום טוב יותר במהלך היום יום. אז מה? זה מרגיע. אז מה? אני אתפקד יותר טוב. אז מה? אני אצליח יותר בדברים. אז מה? אני אהיה יותר מסופקת. אז מה? אני אהיה יותר מאושרת. האם אני חייבת להצליח בדברים בשביל להיות מסופקת או מאושרת? האם אני יכולה לקבל סיפוק או אושר מדברים קטנים גם? כמו השמש, הגשם, הטבע, מה שיש לי בחיים. לא מחייב ולא תנאי. אך יכול לגרום לזה.

זה מעצב את השריריםו ומותח אותם. אז מה? אני ארגיש יותר טוב עם עצמי. האם יתכן מצב שאני ארגיש טוב יותר עם עצמי בלי קשר לעיצוב השרירים? האם אני מסוגלת להרגיש טוב עם עצמי בלי תנאים כמעט? האם אני יכולה להגיע למצב שבו אני נהנית מהגוף שלי ומהחיים אבל רוצה בכל זאת לעשות יוגה ולעצב את השרירים רק כי אני נהנית מזה?

מרגיע את מערכת העצבים על ידי מתיחת השרירים. אז מה? אז זה בריא לגוף. יהיה לי גוף יותר חזק. אז מה? למה זה חשוב לי? למה אני רוצתה את זה? כי אם יהיה לי גוף יותר חזק, זה אומר שאני אחיה יותר זמן או יותר טוב, לא יהיו לי פציעות או חבלות גופניות, פחות מחלות. אז מה? זה אומר שאוכל לעשות יותר דברים בחיים וליהנות מהם יותר. אז מה? יהיה יותר טוב בעולם. אני יעשה יותר טוב בעולם.

מאמץ את הסחוס ומגמיש אותו וחלקים קטנים אחרים בגוף. אז מה? זה ימנע שחיקה של הסחוס בריצה. אז מה? זה יסייע לי לשמור על גוף חזק ובריא. אז מה? זה יגרום לי לעשות יותר.

גורם לשיווי משקל ויציבות

מסייע לקוגניציה להיות שקטה יותר

מעסה את הסרעפת ואת האיברים הפנימיים

גורם לשחרור של אנדורפינים במוח

מחזק את הגב

למה אני לא רוצה לעשות יוגה?

כי אני סובלת. ממה את סובלת? מהקצב, מהקרבה לגוף. למה את סובלת מהקרבה לגוף? כי זה יוצר אצלי מתח. למה זה יוצר אצלך מתח? כי קשה לי עם הגוף שלי. למה קשה לך עם הגוף שלףך? כי אני לא אוהבת אותו. למה את לא אוהבת אותו? כי יש בו דברים שאני לא אוהבת. למה יש בו דברים שאת לא אוהבת? למה את לא אוהבת אותם. כי הם לא מושלמים. למה זה צריך להיות מושלם? כי ככה למדתי שצריך. האם זו האמת? האם באמת הגוף שלך צריך להיות מושלם? מי קבע? עד כמה הוא צריך להיות מושלם? ונניח שהוא לא מושלם, אז מה? האם יש מצב שאני רוצה משהו כל כך עד כדי כך שאני לא מצליחה לקבל את המציאות כמו שהיא? או שזה לא קשור אחד לשני? האם באמת רצון חזק יכול לשנות את המציאות? מה הוא רצון חזק? איך הוא מתפתח? מה גורם לי לרצות משהו כל כך? או לא לרצות או לרצות משהו באופן נמוך? האם ככל שאני רוצה משהו זה מגביר את הסיכוי שאני יעשה אותו? למה שאני ארצה משהו עד כדי כך? האם זה קשור ליכולת שלי לאהוב את החיים, לקבל את החיים כמו שהם דווקא, לאהוב את מה שקיים בעולם, ומשם לשנות ולשפר עבור אותם דברים טובים שקיימים?

למה אני מפחדת להגיד את מה שאני חושבת? ממה אני מפחדת? מה הכי גרוע שיכול לקרות? הכי גרוע כבר קרה וקורה בעולם. אז מה כבר יכול לקרות? יפטרו אותי? אני לא רוצה שיפטרו אותי אבל האם המנהלת שלי באמת תפטר אותי? האם י' באמת יתעצבן עליי? ונניח שהוא יתעצבן? אז מה? עד כמה אני מרשה לעצמי לעמוד על שלי. מה האמת? עד כמה זה אמת.

נושאים לעיונך: האם יתכן?, באהבה, צריך לחיות, אפשר לאהוב, עשייה, יחסים, לקבל את המציאות, להינות מהחיים, מערכת יחסים, מה זה..., לאהבה עצמית, שלמות, זוגי, התמודדות עם..., לרדת במשקל, לא לעשות כלום, אין לי כוח, לאהוב את..., בלי תנאים, לשמוח, לטפל בהתאבדות

מה דעתך ומה אתה חושב? תגובות / שאלות / הארות - זה המקום...תכנים נוספים לעיונך...


תכנים נוספים שיכולים לעניין אותך ועוד...
ביטחון עצמי / הערכה עצמית - איך לפתח אותם?
...בדימוי העצמי שלנו? כיצד ניתן ליצור את זה? מתאמני שואלים אותי: מתי אני ירגיש בטוח ומאושר? על מנת לענות על השאלה ניגשתי לויקיפדיה ליצור בהירות לגבי המושג: הערכה עצמית הוא מונח מתחום הפסיכולוגיה המביע את מידת ההערכה שאדם רוכש כלפי עצמו. הערכה זו מתקיימת אצל הפרט בראש ובראשונה כלפי זכותו הבסיסית להיות בעולם כפי שהוא, ללא צורך בתארים שונים (יפה, עשיר, חכם, מוצלח) על מנת להצדיק זאת. הערכה עצמית תקינה יוצרת ביטחון עצמי ותחושת יציבות וערך. כיצד זה עובד בתודעה שלנו: לכל אחד ואחת מאיתנו יש נתיב אליו עליו להתחבר על מנת ליצור הערכה וביטחון עצמי. אך לרוב, אנו מתנהלים מתוך המקובל. מתוך האוטומט שלנו; כשמישהו פגע בנו, אנו מיד חושבים כיצד להחזיר לו. כשמישהו הרים עלינו יד, אנו ישר מרימים יד חזרה. לרוב אנו עוטים עלינו מסכות מתוך הדמות של האחר: של המנהל המצליח (בעיניינו) או של הבחורה המחוזרת. אם הועסקנו אצל מעסיק שנחשב בעיניינו מצליחן, לרוב אנו נשכפל את ההתנהגות שלו לטוב או לרע. כשמה שאנו משדרים, לא מי שאנחנו... לחץ להמשך...
איך לאמץ גישה חיובית לחיים? חלק ב
...כולכם למקום הנוכחי ולהוכיח ליקום שמגיעות לכם נעליים גדולות יותר. אבל אתם לא תוכלו לתת את כל כולכם, כשאתם שונאים את המקום הזה ולכן הצעד הראשון הוא להתחיל לאהוב את המקום. יכול להיות שזה באמת מקום נוראי, מה שחשוב זה שהתרגיל הזה, אם תעשו אותו שוב ושוב, יהפוך אתכם למחפשי טוב ולא למחפשי רע וזה ישנה מהותית את הגישה שלכם לחיים. 2. הגדירו מהם יסודות הגישה שלכם מה זה אומר גישה חיובית? איך אתם מגדירים גישה חיובית? מה מאפיין גישה חיובית? ועל מה היא מבוססת? ברגע שאין לכן יסודות ברורים שעליהם בנויה הגישה שלכם, הביטוי "גישה חיובית" יישאר מאוד מעורפל עבורכם ויהיה לכם קשה להטמיע באמת גישה חיובית בחיים שלכם. ולכן, עליכם להחליט ולהגדיר מהם היסודות שעליהם מבוססת הגישה החיובית שלכם. לדוגמא - הגישה שלי לחיים מבוססת על 7 יסודות: אני מאמין! ; אני מוקיר תודה בעקביות ; אני אוהב ומתמקד במה שיש לי ; הכל זה לטובה ; כל שאני רוצה גם ככה נמשך אליי בטבעיות ; אני מתייחס לכל בן אדם כאדם החשוב ביותר בעולם ; אני כאן ועכשיו... לחץ להמשך...
סקרנות - הלופ, הקבוע
...שלנו לקבל גם שיש אחדות \ נפרדות ושהכל זה אחד שלם עד כדי כך שאין הבדל בין אחדות לנפרדות ושאפילו הנפרדות בעצמה היא סך כל חלקי האחדות, ואלוהים בעצמה. ולמעשה אין הבדל בין יש הבדל היינו נפרדות לבין ההיפך שלו היינו אין הבדל. ורק אז מתאפשרת ידיעה שלימה ואמיתית של המציאות. ולופ הקבוע שכל, רגש, חויה בין אם ישנו ובין שלא הופך להיות מחוייב המציאות בגלל האמת האמיתית שהיא אינה תלויה בשום שכל. ובכל זאת ואם נדע את האמת האמיתית ונתחבר אל הבועה שהיא אי שפיטה, עדיין לא בטוח שנחווה את החוויה האמיתית בשלמות כי מצד האמת באמת אין הבדל בין צד אחד למישנהו אבל מצד שאנחנו בנפרדות ועדיין לא נמצאים בחווית האחד המוחלט ולכן לא מצליחים להרגיש את החוויה כסך כל חלקיה בשלם והיא אינה ממלאת אותנו. וגם הרצון שלנו לחוות באמת הוא אינו מצד השלם ולא רק ההרגשה כלפי החוויה עצמה שאינה בשלמות, ולכן אם נסתכל על מהות החיפוש עצמה שלנו, נראה שהמון פעמים אנחנו דווקא שואפים לנפרדות שמגדירה את האני העצמי שלי יותר וכאילו מתרחקים מהרצון להיות... לחץ להמשך...
תאולוגיה / פילוסופיה - עקדת יצחק - חלק 14 - ב
...מתכופפת בפניו. יש מי שאוכל מיד את העוגה ומצפצף על המוח, יש מי שמתעלם חלקית מנתוני המוח ואוכל חצי עוגה, ויש מי ששועה לנתוני המוח המדויקים ושם את העוגה בצד; כל אחד ומסגרת החשיבה שלו. מכאן אני מזהה את הגורמים האלה: רצון, תודעה, ומסגרת חשיבה. אם כן וברגע קבלת הנתונים המעובדים מהמוח, הבעיה שהתודעה מתמודדת איתה היא, להגיע אל הרצון המקורי ולהוציאו לפועל, ולא תמיד הרצון המקורי הוא לאכול עוגה, כי יתכן וקיים רצון יותר מקורי מאכילת עוגה והוא הרצון לשמור על הגיזרה. ויתכן שישנו רצון יותר מקורי משני האחרונים והוא הרצון לשמור על הבריאות. ויתכן וישנו עוד רצון עמוק משלושתם: הרצון להשעות לעיקרון האיזון: אתמול אכלתי הרבה עוגות, היום אני צריך לעצור. או אתמול לא אכלתי שום דבר מתוק, היום אפשר לאכול את העוגה. ואולי קיים עוד רצון מקורי מכולם: הרצון לכבד את המילה שלי כאדם: אתמול לקחתי על עצמי שחודש ימים לא אכניס לפה עוגה מפאת עלייתי במשקל. יתכן וקיים רצון עמוק מכולם: פשוט, הרצון לעשות את הדבר הנכון במקום ובזמן הנכונים:... לחץ להמשך...
דאגה וחרדה / מתח ושחרור / ליפול חזרה אל הגוף
...מלהיות מי שאנחנו באמת, מה שגורם לנו לעתים לגמגם, להיתקע באמצע הדיבור ולהרגיש לא בנוח. תופעה זו מתרחשת לרוב בסביבת אנשים שאנו מרגישים שאנו צריכים לרצות \ להתנהג לידם בצורה מסוימת. מה שגורם לנו "לנסות" יותר מידי להיות מישהו, זה יוצר כפל תהליכים שלא מאפשר למי שאנחנו באמת לנבוע ממרכז העצמיות האותנטי שלנו. כאשר אנו מגיעים למצבים של מתח, דאגה, כעס עצמי וכו.. בדרך כלל אנו מנסים באופן קבוע להעסיק את עצמנו בדברים, שיסיחו את דעתנו, ולא יאפשרו לנו להישאר לבד עם עצמנו - זאת מכיוון שאנו מכורים למחשבה. ואם ובמידה ונישאר לבד עם עצמנו, אנו נפגע בעצמנו, בכל מיני דרכים שאפילו לא יעלו על הדעת. בשביל להרחיב עוד בנושא זה, אצרף את חלק ההמשך מהטקסט הקצרצר של אלאן וואטס, אשר צירפתי קודם לכן למאמר: עוד מעגל אכזרי הוא כשאדם משוכנע שהוא צריך להיות לא - אנוכי ומשוכנע בכך מסיבות אנוכיות אני רוצה לחשוב על עצמי כאדם לא - אנוכי כי זה סוג האדם שאני אמור להיות ולכן יש לי סיבה אנוכית לרצות להיות לא - אנוכי ולכן שום מאמץ לא... לחץ להמשך...
pull over / פול אובר - על מה הוא עובד? איך לגרום לו לעבוד על הגב או על החזה או על הבטן או על היד האחורית? פול אובר בפולי עליון מול פול אובר בשכיבה, פול אובר גב, פול אובר חזה, פשיטת כתפיים על ספסל, על מה עובד פול אובר?
...ושמתכווץ בהתנגדות למשקל, הרי שהוא עובד בתרגיל. בנוסף כפי שהסברתי במקום אחר, ברגע ששריר מסוים עובד בתרגיל, ניתן לגרום לחלק מסוים בשריר לעבוד יותר מחלק אחר, באמצעות העיקרון שאומר שהחלק שנמתח הכי הרבה עם המשקל, הוא זה שמתאמץ הכי הרבה להתכווץ כנגד המשקל ולכן הוא עובד הכי הרבה. דהיינו, החלק החיצוני ביותר בשריר, הוא זה שיתאמץ הכי הרבה. לדוגמא ניקח מלפפון וננסה לעקם אותו לצד כלשהו. ברגע שנעשה את זה, באחד הצדדים שלו הוא ימתח ובצד השני שלו הוא יתכווץ. והוא ימתח בחלק העליון שלו, במידה וננסה לכופף אותו כלפי מטה, או שהוא ימתח יותר למטה, במידה וננסה לעקם אותו כלפי מעלה. וכפי שניתן להבין, כך גם בשריר, החלק החיצוני / העליון, הוא זה שנמתח יותר, והוא זה שמתאמץ יותר להתכווץ עם המשקל. שזה בעצם אומר שלגבי התרגיל פול אובר, השריר שיעבוד יותר בתרגיל, יהיה השריר שימתח יותר. ובמקרה שלנו, הוא יהיה השריר שיהיה יותר כלפי חוץ. לדוגמא, בפול אובר בשכיבה, המשקל מושך אותנו כלפי מטה ואחורה. ואז זה מותח את החזה ואת שריר הרחב... לחץ להמשך...
ראיון עבודה - נפלאות יצירת קשר עין בראיון עבודה
...ב... ". לדוגמא: איך אני יודע אם אני חכם? פשוט מאוד. אמרו לי, או שלמדתי זאת באמצעות הצלחות במדדים כמו מבחנים. כלומר, באותה המידה בה יתכן שקבלנו פידבקים מהסביבה שעיצבו אותנו לחשוב על עצמנו שאנחנו חכמים, יתכן שקבלנו פידבקים מהסביבה שעיצבו אותנו לחשוב על עצמנו שאיננו מוצלחים ואין לנו מה לומר לעולם. באותה מידה, למדנו מהסביבה אם אנו יפים או לא, בעלי יתרון יחסי על אחרים בתחום מסוים או לא, ועוד שאר מאפיינים ותכונות. וכל זה למרות שהוכח לא מכבר שיופי הוא עניין תרבותי. כעת, אם תסתכלו היטב ומקרוב בעינו הפקוחה של האחר, תגלו שאתם רואים השתקפות של עצמכם, אבל בקטן. האיש הקטן שנמצא לו שם הוא לא אחר מאשר - אתם. הנה האישון המדובר, אותו איש קטן הנמצא לו בעינו של האחר, דרכו אתם לומדים להעריך את רמת ביצועיכם בתחומים שונים של החיים. בואו נחזור לראיון. נניח שהתחלתם לספר על עצמכם והמראיין מתעסק בערימת ניירות שעל שולחנו. ההנחה הראשונה שתחשבו היא שאינכם מעניינים אותו. זה הפידבק שקבלתם מהאחר, במקרה זה הסקתם תיאורטית... לחץ להמשך...
רייקי כדרך להארה
...האלוהי שבתוכנו. הבנה אלוהית עמוקה על סוף הדרך ותחילתה של דרך חדשה ומוארת. זה קורה כאילו בפתאומיות וזה תמיד אחרי תהליך ארוך ומעמיק של עבודת מודעות, של ויתור על אגו פחדים וכעסים והסכמה לעבור את השינוי. נפתחים שערים חדשים, שערי שמיים, הכל נעשה פשוט. תחושות אהבה הן להכל ולכולם אושר פנימי תמידי. רייקי והדרך להארה אנרגיות הרייקי הן אנרגיות קוסמיות. אנרגיה חיה ונושמת הגדולה היא בפשטותה ובאפשרות הניתנת לכל אחד לעבוד איתם רייקי מנקה ומטהר אותנו מאנרגיות עודפות בפיזי ברגשי במנטלי וברוחני כך מתחיל תהליך של התנקות והבנה, המתרגלים את הרייקי יום יום ירגישו שינוי מיידי בכל תחומי החיים. הרבה יותר שקט ושלווה פנימיים, הצבעים משתנים, הטעם משתנה, מדברים יותר בנועם מגלים בתוכנו יכולות שלא ידענו על קיומם קודם. ברגע שאדם משחרר מתוכו בעזרת הרייקי חסימות הוא מאפשר לאנרגיות קוסמיות לזרום דרכו, זה יביא אותו להבנות נוספות, לרצון ללמוד עוד ויפתח בפניו דרכים נוספות להיכרות עם כל המתנות שהקוסמוס ברך אותו בהם ולהתחיל להפעיל... לחץ להמשך...
איך לעשות את מה שאתה יכול? / מנגנון הרצון
...ובעצם כאשר האדם שואל למה ונתקע ומגיע לקצה ההבנה הוא מבין שהשאלה היא בעצם התשובה לכל השאלות ששאל. ולכן, היא זוכה בתואר שאלת השאלות. והרגעים הקשים שהאדם עלול להרפות את ידיו, הרגעים הללו שאומרים שהאדם לא יכול כרגע לעשות את הדברים ומנסים לשכנע אותו להפסיק אלו אותם הכוחות שנוזפים באדם ומרמים אותו. הסניגור שהופך לקטגור וזהו כוח שאין אמון בו. ודווקא בכוח המנוגד הזה שהופך את עורו אין להאמין כלל. כי זה הניסיון שהוא החוצץ בין המטרה לבין האדם, כאשר האדם יפרוץ את המחסום הפסיכולוגי הזה, הוא יעבור לצורת חשיבה חדשה. כי במקום שהכי קשה, שם טמון האוצר. למה אנשים רוצים דברים, נשמעת מיותרת כאשר מבינים את המנגנון הפנימי של הרצון. כאשר האדם מחליט שהוא רוצה מטרה אז הוא רוצה אותה בלי לשאול שאלות. ובעצם, כאשר אדם לא רוצה רצון כלשהו הוא שואל עליו שאלות. ולעתים, כאשר האדם לא מודע למנגנון הרצון של עצמו הוא גורם לעצמו לא לרצות את הדברים שהוא הכי רוצה. ונשאלת השאלה המביכה, מדוע הוא עושה את זה? לא פעם האדם נבוך מהשאלה... לחץ להמשך...
פנטזיה של עשירים - לישון בלילה בשקט - איך להירדם בלילה בשקט?
...דברים שיש לך יותר ויותר, ואתה תלוי בהם. אבל רוב האנשים שיש להם כסף, מודים על האמת, שיש להם כסף, אבל אין להם שקט נפשי. הם פוחדים שהנכסים ירדו לטמיון, יש פחדים מחולי, שכסף לא יוכל לפתור, פחד ממשבר כלכלי, פחד שאשתך אוהבת אותך רק בגלל הכסף ופחדים רבים נוספים. הכסף כביכול רוכש עבורך בטחון, ככל שיש לך יותר כסף, אתה יכול לרכוש יותר דברים, והאדם מדמיין שהוא יכול לפתור בעיות ולבטח עת עצמו עם הכסף, עד שהאשליה הזו מתנפצת לאדם בפנים. ואדם לא ישן בלילה בשקט, כי האדם שם לעצמו אזיקים על הידיים כי האושר של האדם לא תלוי בעושר החיצוני, ואדם יגיד אני מעדיף עושר חיצוני מאשר להיות עני. ויתכן שיש כסף לאדם או אין לו, אבל זו טעות ושקר לחשוב שיש קשר בין העושר לאושר. כמו ילד שישן בשקט, הוא עם כמות משאבים מוגבלת, כמות שכל מוגבלת, וגם החשיבה מוגבלת אבל זה מאפשר לו לישון בשקט בלילה, כי הוא לא חושב זה טוב זה רע. האושר תלוי כפי שכבר הסברנו, בהבנת האחדות, שהכל אחד. לא שיש טוב ואין רע, פשוט יש אחדות בהבנה. כמו ילד, הוא... לחץ להמשך...
ניהול נוסח ניו אייג'
...אותך. לעומת זאת כשאתה במקום המדויק שלך - הדברים קלים" טים קלי מספר כי התהליך אותו עוברים ביחד איתו מנהלים בכירים בסדנא בת 5 ימים או בתהליך פרטני (25 אלף דולר, למי ששאל) - הוא תהליך אחראי, המורכב מכמה שלבים שבסופם יש נקיטת פעולה המשתלבת היטב במסגרת המקצועית של המנהל ואינה באה לשבור את המסגרות הקיימות. "אם יש דבר שמרגיז אותי זה שאנשים קמים יום אחד וזורקים הכל, עבודה, משפחה והולכים לחפש את עצמם על הר גבוה. אין שום סיבה לפוצץ את החיים ולפגוע בכולם. לא זו המטרה" כחלק מהעבודה עם טים קלי לומד המנהל לשוחח עם מקורות פנימיים - האינטואיציה וגם עם מקורות חיצוניים - ישויות ומלאכים. השלבים כוללים אישור מהאגו לוותר עליו, לימוד הפחדים האישיים, מציאת מקורות פנימיים וחיצוניים אמינים שניתן להיעזר בהם, שימוש במדיטציה תפילה והקשבה, ולבסוף בירור קפדני של הייעוד. "כשאדם דתי מדבר עם אלוהים זה לא נראה לנו ביזארי אבל כשאדם חילוני מדבר עם ישויות שמבטאות את הקול הפנימי הגבוה אנו מרימים גבה" לטים קלי יש גם מה לומר על... לחץ להמשך...
לזמן מוגבל!   1 ספר 125 ש"ח   2 ספרים 200 ש"ח   4 הספרים 250 ש"ח   050-3331-331
להיות אלוהים, 2 חלקים - הספר על: מה יש מעבר לשכל וללוגיקה? האם אפשר לדעת הכל? למה חוקי הפיזיקה כפי שהם? למה יש רע בעולם? למה העולם קיים? איך להשיג שלמות ואושר מוחלט? איך נוצרים רצונות / מחשבות / רגשות? מי ברא את אלוהים? מה המשמעות של החיים? האם הכל אפשרי? האם לדומם יש תודעה? האם יש הבדל בין חלום למציאות? בשביל מה לחיות? איך נוצר העולם? האם יש חיים מחוץ לכדור הארץ ויקומים מקבילים? איך נוצר העולם? האם יש אמת מוחלטת? אולי אנחנו במטריקס? האם יש או אין אלוהים? האם יש משמעות לחיים? איך להנות בחיים? איך להיות מאושר? האם באמת הכל לטובה? האם יש נשמה וחיים אחרי המוות? איך להיות הכי חכם בעולם? למה לא להתאבד? מה יש מעבר לזמן ולמקום? האם המציאות היא טובה או רעה? מהי תכלית ומשמעות החיים? למה יש רע וסבל בעולם? האם יש בחירה חופשית ועוד...

שקט נפשי אמיתי - הספר על: איך להתמודד עם טראומה ופוסט טראומה? איך להתמודד עם שמיעת קולות בראש? איך להתמודד עם אכזבות? איך לשכוח אקסים ולא להתגעגע? איך להתמודד עם הזיות / דמיונות שווא / פרנויות / סכיזופרניה / הפרעת אישיות גבולית? איך להתמודד עם עצבות? איך להתמודד עם חלומות מפחידים וסיוטים בשינה? איך להתמודד עם לחץ? איך להתמודד עם בדידות? איך להתמודד עם מאניה דיפרסיה ועם מצבי רוח משתנים? איך להתמודד עם חרדות ופחדים של ילדים? דיכאון? איך להתמודד עם כל סוגי הפחדים והחרדות שיש? איך להתמודד עם הפרעות התנהגות אצל ילדים? איך להתמודד עם אהבה אובססיבית? איך להתמודד עם בעיות ריכוז והפרעת קשב וריכוז? מועקות נפשיות וייאוש? איך להתמודד עם רגשות אשם ושנאה עצמית? איך להתמודד עם התקפי חרדה ופאניקה? איך להתמודד עם פחד קהל ופחד במה / פחד להתחיל עם בחורות / פחד להשתגע / פחד לאבד שליטה / חרדת נטישה / פחד מכישלון / פחד מוות / פחד ממחלות / פחד לקבל החלטה / פחד ממחויבות / פחד מבגידה / פחד מיסטי / פחד ממבחנים / חרדה כללית / פחד לא ידוע / פחד מפיטורים / פחד ממכירות / פחד מהצלחה / פחד לא הגיוני ועוד? איך להתמודד עם הפרעות קשב וריכוז? איך להתמודד עם תסמינים של חרדה? איך להתמודד עם ביישנות וחרדה חברתית? איך להתמודד עם ocd / הפרעה טורדנית כפייתית / אובססיות / התנהגות כפייתית? כעס ועצבים? איך להשיג איזון נפשי ועוד...

הצלחה אהבה וחיים טובים - הספר על: איך להתמודד עם אובססיות והתמכרויות? איך לא להישחק בעבודה? איך למכור מוצר ללקוחות? איך לפרש חלומות? איך לשכנע אנשים ולקוחות? איך לשנות תכונות אופי? איך להשיג ביטחון עצמי? איך להעריך את עצמך? איך לטפל בהתנגדויות מכירה? איך לנהל את הזמן? איך לחשוב בחשיבה חיובית? איך לדעת איזה מקצוע מתאים לך? איך להתמודד עם דיכאון ותחושות רעות? איך לגרום למישהו לאהוב אותך? איך לשתול מחשבות? איך לשפר את הזיכרון? איך להאמין בעצמך? איך להתמודד עם גירושין? איך להיגמל מהימורים? איך להצליח בדיאטה ולשמור על המשקל? איך ליצור אהבה? איך לקבל החלטות? איך להצליח בראיון עבודה? איך לפתח חשיבה יצירתית? איך להיות מאושר ושמח? איך לפתח יכולות חשיבה? איך ליצור מוטיבציה ולהשיג מטרות? איך להעביר ביקורת בונה? איך לחנך ילדים? איך לדעת אם מישהו מתאים לך? איך לעשות יותר כסף? איך להצליח בזוגיות? איך למצוא זוגיות ועוד...

לפניך חלק מהנושאים שבאתר... מה מעניין אותך?

זוגיות ומערכות יחסים: זוגיות - ראשי זוגיות - כל הנושאים בגידות - כל הנושאים זוגיות טיפול זוגי בעיות בזוגיות גירושים להתגרש לגרום לבחורה פרידה לשכוח מישהו בגידות אחרי בגידה אקסים - כל הנושאים אקסים והחזרת אהבה - ראשי לגרום למישהו לאהוב אותך להתחיל עם בחורה פחד גישה דייטים למצוא זוגיות התאמה זוגית סקס מיניות חשק מיני משיכה פורנו התמכרות למין גמילה מסקס זהות מינית נטייה מינית הומוסקסואליות טרנסקסואליות טיפולי המרה א מיניות
חרדות ופחדים: חרדות ודיכאון - ראשי חרדות / פחדים - כל הנושאים חרדות פחדים פוביות פרנויה התקף חרדה תרופות נגד חרדה פחד קהל חרדת בחינות פחד מדחייה חרדת מוות פחד למות פחד מנטישה חרדה חברתית חרדה דתית פחד גישה פחד להתחיל עם בחורה פחד מכישלון
ביטחון הערכה ואהבה עצמית: ביטחון והערכה - ראשי אהבה עצמית הערכה עצמית ביטחון עצמי כעס עצמי שנאה עצמית קבלה עצמית אמונה עצמית ביישנות רגשות אשם אמונה עצמית
שכנוע / מכירות: שכנוע - ראשי איך לשכנע מישהו - כל הנושאים שכנוע לשכנע לקוחות מוצר למכור מכירות לקרוא מחשבות מניפולציות התנגדויות מכירה למכור מוצר יקר לשתול מחשבות להשפיע רטוריקה לגרום ללקוח הזדהות אנשי מכירות שכנוע עצמי דיבייטינג סוגסטיות לשכנע בחורות לשכנע ילדים התניה ראפור Nlp
ניהול למנהלים: ניהול למנהלים - כל הנושאים ניהול עובדים ניהול עובדים לשכנע עובדים לפטר עובדים משכורת לקוחות לשכנע לקוחות לסגור עסקה מוצרים לתמחר עסקים הקמת עסק לראיין ולהתראיין קריירה יעוץ פוליטי יעוץ תקשורתי ניהול משא ומתן קבלת החלטות - ראשי החלטות ולהחליט - כל הנושאים איך לקבל החלטה
יום יומי: התמודדות / להתמודד - כל הנושאים רגשות / תחושות - כל הנושאים להרגיש טוב / להרגיש רע - כל הנושאים רגשות הרגלים שינוי התנהגות שינוי הרגלים שינוי חשיבה אובססיות התמכרויות גמילה מחשבות טורדניות עישון - כל הנושאים עישון דיאטה ספורט תזונה בריאות התמכרות למין Ocd טורדנות כפייתיות דחיינות עצלנות שעמום סמים - כל הנושאים סמים ייאוש כעס לחץ מתח נפשי עצבנות דיכאון התאבדות אובדנות בדידות בעיות התמודדות כאבים אובדן התמודדות עם בעיות עצבות שליליות חשיבה שלילית ביקורת החלטות איך להחליט
חינוך ילדים והורות: חינוך ילדים - ראשי הדרכת הורים הורים יחסי הורים וילדים לחנך ילדים לשכנע ילדים להביא ילדים ילדים מתבגרים הפרעות קשב וריכוז של ילדים התנהגות של ילדים ענישה אלימות ילדים חרדות ילדים אוטיזם
אושר חיוביות ואהבה: אושר - ראשי חשיבה חיובית - ראשי אהבה - ראשי אהבה והתאהבות - כל הנושאים שמחה אושר להיות מאושר הנאה חיוביות חשיבה חיובית אהבה לאהוב אהבה עצמית התאהבות לגרום למישהו לאהוב אותך להתאהב להפסיק לאהוב החזרת אהבה
הפרעות נפשיות: הפרעות נפשיות - כל הנושאים הפרעות נפשיות פסיכיאטריה מחלות נפש פסיכוזה סכיזופרניה הפרעת אישיות טראומה פוסט טראומה אוטיזם טיפול תרופתי כדורים אישיות גבולית פיצול אישיות דה פרסונליזציה דיסוציאציה שמיעת קולות קשב וריכוז מאניה דיפרסיה ניתוקים פרנויות הפרעת...
רוחניות ומודעות: רוחניות ומודעות - ראשי רוחניות מודעות עצמית הארה הארה רוחנית מורים רוחניים מורה רוחני תת מודע חומריות גשמיות חיפוש רוחני משמעות החיים - ראשי משמעות החיים מטרת החיים משחק החיים תכלית החיים צמחונות
התפתחות והצלחה: הצלחה - ראשי הצלחה / להצליח - כל הנושאים לפתח את השכל התפתחות אישית מוטיבציה כישלון מטרות הצלחה להצליח התמדה השגת מטרות יצירתיות לפתח שיחה תקשורת בין אישית
כסף ולהתעשר: כסף - ראשי כסף - כל הנושאים כסף אושר וכסף לעשות כסף להתעשר כסף בקלות להרוויח שוק ההון בחירת קריירה
סודות החיים: אלוהים - ראשי בריאת העולם - ראשי בחירה חופשית - ראשי להיות אלוהים - ראשי אלוהים - כל הנושאים בחירה - כל הנושאים אלוהים להיות אלוהים האם יש אלוהים מי ברא את אלוהים בריאת העולם המפץ הגדול פיזיקה החושים מי ברא את העולם יקומים מקבילים בחירה חופשית האם יש בחירה דטרמיניזם הספר להיות אלוהים מה זה להיות אלוהים
מושגים כללי: מילון מושגים מחשבות - כל הנושאים רצונות - כל הנושאים אין הבדל בין יש לאין מהות מהות וצורה מחוייב ואפשרי הנחות יסוד להטיל ספק אחדות ונפרדות אחדות שקרית שלמות אין סוף זמן ומקום הרצון שורש הרצון הכל אחד חסרונות ויתרונות מוחלטות צמצום פרדוקס קבלה מחוייב המציאות אפשרי המציאות עובדה ופירוש סיבה ותוצאה סיבתיות אקראיות ניתוח סיבתיות לוגיקה אמת שקר להיצמד לאמת אמת מוחלטת אובייקטיביות וודאות מציאות אחדות נפרדות טוב ורע יש ואין הפכים פוטנציאל
יהדות ודת: דת ויהדות - ראשי יהדות שמירת מצוות שכר ועונש חזרה בתשובה חזרה בשאלה דתיים אמונה באלוהים אתאיזם אמיתות התורה תורה מול מדע מי כתב את התורה
רבי נחמן וברסלב: רבי נחמן מברסלב ליקוטי מוהרן סיפורי מעשיות ברסלב
שיטות טיפול: טיפול - כל הנושאים טיפול cbt טיפול nlp טיפול ocd טיפול בדמיון מודרך טיפול בהיפנוזה טיפול בהצפה טיפול בחשיפה טיפול דינמי טיפול היפנוטי טיפול הכרתי טיפול התנהגותי טיפול נפשי טיפול עצמי טיפול פסיכדלי טיפול פסיכולוגי טיפול פסיכותרפי טיפול פסיכיאטרי טיפול קוגניטיבי טיפול קצר מועד טיפול רגשי טיפול שכלי טיפול תרופתי Nlp אימון אישי תת מודע גישור הילד הפנימי חשיבה חיובית ביירון קייטי האופונופונו טיפול זוגי פסיכולוגיה פסיכיאטרים היפנוזה מיסטיקה גרפולוגיה אסטרולוגיה תקשור נומרולוגיה סיינטולוגיה


נושאים מומלצים לעיונך...

קבל תכנים נוספים שיעניינו אותך...
האתר Yeda.EIP.co.il נותן לך תכנים בנושא מאמן אישי לירידה במשקל, מאמן קריירה, מאמן אישי לאורח חיים בריא, קואצ'ר, טיפול הוליסטי, מאמן אישי להרזיה, אימון אישי לפרישה, מומחה, מאמן לכלכלת המשפחה ועוד אלפי תכנים נוספים, על כל נושאי החיים - ללא הגבלה! לקביעת פגישה / ייעוץ טלפוני / הזמנת הספרים - חייג: 050-3331-331

© כל הזכויות שמורות לאתר Yeda.EIP.co.il ולכותבי המאמרים המקוריים בלבד!
מומלץ ביותר, לצטט תוכן מהאתר במקומות שונים, ובתנאי שתמיד יצורף קישור לכתובת שבה מופיע התוכן המקורי ולאתר.

האתר נבנה על ידי אליעד כהן
דף זה הופיע ב 0.0625 שניות
עכשיו 23_08_2019 השעה 11:46:20
wesi4